atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.15 10:06:09
Pirtniece
Klau, bet savulaik Fliks briesmīgi ēdās ar Šlesi, ka tas atļāvis Raianeriem ienākt. Tad Šlesis izrādās ir labais! Vajag par viņu balsot!
Brīdinājums [69.10.51.82]
# Iesūtīts: 2011.09.15 10:20:58
Uldi, nebalso par Zatleru. No ZRP ir izlīdusi āža kāja.

Vienlaicīgi partija uzskata, ka ir jāņem vērā faktiski pastāvošā kopdzīves faktiskā dažādība Latvijā. Tāpēc ZRP iestājas par kopdzīves mantisko attiecību noregulēšanu mantošanas un citās jomās.

Nobriedušā sabiedrībā kopdzīves izvēle ir pieaugušu cilvēku privāta lieta. ZRP uzskata, ka mantisko attiecību tiesiskais noregulējums kopdzīvē, tai skaitā viendzimumu, noņems nevajadzīgo spriedzi un konfrontāciju sabiedrībā.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.09.15 10:38:16
Brīdinājums
Kas tad tur tik nepareizs? ZRP jau neliek Uldim laulāt baznīcā viendzimuma pārus vai pat saukt šādas attiecības par `laulību`.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.15 10:48:23
παλαιό ανόητος
Tur viss ir pareizi Turpmāk ne tikai Latvijas daiļavām būs iespējas slēgt fiktīvas laulības ar pakistāniešiem, irākiešiem u.c. uzturēšanās atļauju ES kārotājiem, bet arī Jāņi varēs slēgt kopdzīves līgumus ar Muhamediem
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.09.15 10:50:45
Aivars
Šādi cilvēki ir, vai mums tas patīk, vai ne. Protams, jauki, ka mēs varam pateikties D-vam, ka tas mūs nav radījis tādus kā šie zilie, bet neredzu iemeslu nedot viņiem iespēju ŗeģistrēt attiecības.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.15 10:54:17
παλαιό ανόητος
Es drusku par ko citu. Bet nu labi, tā nav diskusijas tēma
Papucs
# Iesūtīts: 2011.09.15 10:59:59
Aivars
...
Šitas man nebija ienācis prātā! Tīri politiski tas ir baigais trumpis
Papildus ienākumu iespēja maznodrošinātiem vēlētājiem
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.15 11:04:58
Papucs
Un tā, kā nu jau laulības šķirt var pa fikso pie notāra, tad Jāņi var pat pelnīt regulāri, kad Muhameds atklāj, ka ir aprecējies nevis ar daiļu Dženisu, bet drūmu Jāni
oligarkofobs [69.10.51.82]
# Iesūtīts: 2011.09.15 11:30:21
Vai Vienotībai un ZRP abām nav viens sponsors oligarhs Soross? Kāpēc viņas neapvienojas vienā partijā?
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.09.15 11:38:57
oligarkofobs [69.10.51.82]
Elementāri - lai kopējais balsu skaits būtu lielāks, lai neatšūtu tos vēlētājus, kam patīk viena, bet nepatīk otra partija.
(apvienoties, ja vajadzēs, varēs pēc tam, jo apvienoties pirms vēlēšanām ir jēga tikai tad, ja nav droši par barjeras pārvarēšanu)
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.15 11:49:26
Aivars ko tu man piekasies?! kurā vietā es esmu teikusi ka kāds no tiem shēmotājiem ir labais un ka par viņu jābalso?
ka viņi savā staropā ēdas , nepadara nevienu no viņiem par vēlamo un ievēlamo
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.15 12:18:22
Pirtniece
Vai tad Šlesis kāds shēmotājs? Flika pusē taču vairāk JL un Vienotība bija. Tie sanāk apshēmojuši Šlesi. Būs vien par Aināru jābalso.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.09.15 12:39:38
Ctulhu
Kristīgo vērtību skalā nē.
Ne automātiski.
Normāli izglītība vispār neietekmē cilvēka vērtību kristīgā izpratnē.

Papucs
# Iesūtīts: 2011.09.15 12:43:42
Ctulhu
Tā saucamā "vispārējā izpratne" jau arī ir tie vislielākie murgi, pret ko es kategoriski un asi vienmēr iestājos.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.15 12:57:41
παλαιό ανόητος Labāk būtu viņu neievēlēt, lai taču beidzot kopj savus biznesus Tāda situācija Latvijā ir, ka biznesu vislabāk vadīt, esot pie šprices deputātos vai ministros. Drošāk.
Aivars, bet konkrēti par to un par šito cilvēku. Nepieņemamos svītro, vai kauču met urnā aploksni ar savu vārdu - nu Nu tik un tā nav par ko balsot. Neviens no konkrētajiem cilvēkiem nerada vēlmi par viņiem balsot.
Tāpat apmetīs kažokus un ies koalīcijā ar visiem šiem ZRP un Vienotības viepļiem.
---
Nobriedušā sabiedrībā kopdzīves izvēle ir pieaugušu cilvēku privāta lieta. ZRP uzskata, ka mantisko attiecību tiesiskais noregulējums kopdzīvē, tai skaitā viendzimumu, noņems nevajadzīgo spriedzi un konfrontāciju sabiedrībā. Ko es teicu.
Nobrieduša sabiedrība - noņirdzos. Būtu labāk rakstījuši - dekadentiska sabiedrība.
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.09.15 13:05:25
Ctulhu , regresē, kā tad neregresē. ASV regresē, Eiropa regresē...
Tāpat izslavētais latvju darba tikums ir palicis par pasaciņu...
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.15 13:19:03
Ctulhu, progresē tehniski, bet regresē tikumiski - te augšā, te lejā .
Un jo mazāk atskaites punkts paliek - bijāšanās no Dieva, jo straujāk.
Labs regresa rādītājs - abortu skaits.
Matīss Ozoliņš
# Iesūtīts: 2011.09.15 13:44:08
Pater Henricus
progresē tehniski, bet regresē tikumiski - te augšā, te lejā .

Tikai tad, ja par tikumu uzskata jūdkristiāņu morāli.
Patiesā ``labā`` un ētiskā morāle, par nelaimi jums, neizriet no senebreju tīstokļiem. Tad, kad beidzot ar to samierināsieties, tad arī sapratīsiet, ka nekas te neregresē.
(protams, ar to negribu teikt, ka Rietumu sabiedrībā nav morālētiskas problēmas)
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.15 13:53:47
Matīss Ozoliņ, , jebkuras morāles pamatā ir elementāras lietas - godā vecākus, neslepkavo, nezodz, nepārkāp laulību, nedod nepatiesu liecību etc., tātad, par laimi mums, tīri labi izrietošas ar senebreju tīstokļiem, vai ne.
Vai arī tu esi izdomājis kādu jaunu - "patieso, labo un ētisko" morāli? Atgādinu, visi šie nožēlojamie eksperimenti ir vai nu aizgājuši pa pieskari vai aizsūtījuši pa pieskari sabiedrības, kas tādiem seko. Tā, lūk, mazais iesācēj bezdievībā.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.15 14:01:24
Ctulhu , pirmkārt, atceramies, ka bezdievīgas sabiedrības vispār ir nesenu laiku neveiksmīgs eksperiments un, otrkārt, cilvēki daudz maz ir ievērojuši manis pieminētos baušļus/ principus vien bailēs no dievības, Augstākas varas, Dieva etc. vai arī kā pie mums, aiz inerces - būdami kristīgas sabiedrības mantinieki.
tad nu no otrā baušļu galdiņa atgriežamies pie pirmā un redzam, ka visa pamatā ir pirmais bauslis - Dieva bijāšana. Paskaties kaut Mozus grāmatas - visur , pie likuma/morālā imperatīva pasludināšanas ir atgādināts - ES esmu Tas Kungs!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 34 , pavisam kopa bijuši: 7694