atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:26:32
Atkal kāds samelojās. Lai atceramies prezidenta vēlēšanas ASV, kur dažas balsis (pie pārskaitīšanas) visu izšķīra. Tāpat, ja paskatās, kā nabaga Bilam gāja, kas drusku jauca darbu ar izklaidēm, tad tur vaļība ar Moniku praktiski lika čalim ne tikai no politikas aiziet, kamēr te Latvijā... nu jā babņiks, ko vēlētāji vairāk ir svītrojuši nekā atbalstījuši, caur jefiņu balsojumu nu ir īstenais Latvijas prezis, armijas virspavēlnieks un izglītības eksperts. Vāks!
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.14 21:28:30
Aivars, neesi naivs, kaut vai - visi tie kari Irākā nebija nekas cits kā ekonomisks projekts ar nolūku nepieļaut ASV bankrotu. Kā Romas impērija savā atvasarā. Visi veiksmīgie imperatori uztaisīja pa kādam karam, lai piepildītu valsts kasi un arī tautai tiktu maizīte un izpriecas.
Vai atkal neseno "starptautiskās sabiedrības" finansēto naftas bagātās Lībijas salašņu izpildījumā Kadafi režīma gāšanu.

Jeņķos ir kā - te tu esi labā amatā korporācijā, te specdienestos, te valdībā. Ja esi labā ložas pakāpē. Gģe parķija pašļjot .
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.09.14 21:31:13
Pater Henricus
Nebiju tik tieši domājis par demokrātiju, bet par principu - katrs ir tur, kur ir, un visiem ir labi, un visiem ir tiesības.
Maksimas kasiere ir kasē, traktorists traktorā un deputāts Saeimā.
Visvairāk es iebilstu pret galējo vērojamo i_d_i_o_t_i_s_m_u, ka kasiere vai traktorists kaut kādā veidā ir sliktāki par deputātiem, un pret murgiem, ka izglītība kādu automātiski padara labāku.
Gnidrs [90.130.171.142]
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:32:00
Papucs
Nesapratu kas tur neiet kopā.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:34:28
Pater Henricus
Mani vairāk uztrauc Irākas kara sakarā, ka toreiz Veročka ar Kalnieti bija pirmās, kas brēca, ka Latvijai ir jāiet kauties. Kalniete vēl pamanījās savā erudīcijā Irāku ar Irānu sajaukt. ASV ir savas intereses. Žēl, ka `mūsējie` tā cenšas integrēties visos caurumos par spundēm savā mazohismā, ka neizskatāmies vairs pēc nācijas bet diagnozes
Gnidrs [90.130.171.142]
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:34:28
Papucs
Imo tu vienkārši ilgojies pēc padomijas egalitārisma, kur visiem viss ir vienādi. Vienādi sūdīgi, kā to parāda visu sociālisma eksperimenti. Jā, tajā laikā neviejns pat gribot nevarēja nomirt badā, bet tajā pašā laikā, neviens nevarēja pacelties virs viduvējības pateicoties savām spējām, jo tā nepieklājas.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:34:55
Gnidrs [90.130.171.142]
nevis ``tautas balss``, bet milzīgi interešu konglomerāti
vs
IZRĀDI INICIATĪVU UN MAINI SITUĀCIJU
?
Tas neiet kopā. Diemžēl par labu tiem konglomerātiem.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.14 21:39:49
Aivars, es taču teicu - ne politiķi vai valstsvīri ( sievas), bet vēstniecību sliekšņu deldētāji.
Un pēc manas teorijas, lai kā ASV publiski atbalsta ES, tai vajag tādus Trojas zirgus kā latvju politiķi, lai patiesībā savu konkurentu - ES vājinātu. Un šiem tik pamāj ar pirkstu, lai sajūsmā spiegdami steigtos.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:42:57
Bet kas mums ar ASV un amīšu politiku? Ne jau kongresu nedēļas nogalē vēlēsim?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:49:07
Pater Henricus
Jau teicu: man pie vienas vietas ASV intereses. Mani vairāk interesē, kā tiek aizstāvētas Latvijas intereses, un kāpēc VVF godkārei iekļūt ANO krēslā tās tiek pakārtotas, kāpēc tāds Piebalgs zaudē veselo saprātu eirokomisāra krēslā, ko tur darīja Ūdre, un ko tur tagad dara Godmanis, Rubiks, Kalniete un Ždanoka? Kam Dombrovsku Voldiņš atskaitās? utt.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.09.14 21:51:39
Gnidrs [90.130.161.211]
ja gribi izmaiņas sev par labu, tad pašam jātiecas uz varu
Nu, tas ir tas, kam es piekrītu (diemžēl, kaut gan tā nevajadzētu būt).

Bet naudu nabagiem šur tur izdala, un dzīvot var. Te viens austrālis pa vasaru tā dzīvo Latvijā. Viņš savos tuvu 50 ir strādājis tikai kādus 7 gadus savā mūžā.

Un ar to tiesāšanu pats saproti...
Bet iespēja izraudzīt un atsaukt savu pārstāvi mūsdienās vairs tā kā nebūtu nekāda ekstra.
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:52:31
Ctulhu

iespeejams, ka ieguldiijums ir lielaaks, nekaa paareejiem atjaunotaas LV prezidentiem - te es tev nepiekrītu. Manuprāt tieši pretēji - vismazākais ieguldījums. Viņa vairāk ir centusies savā labā. Turklāt tas augstprātīgais tonis pret tautu. Bez tam, vai nu viņai vai viņas dzīves biedram ir problēmas ar čekas maisiem.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.14 22:17:18
Aivars , nu nav latvjiem valdītāju, nav un , iespējams, arī nekad nebūs.
Pielāgojies.
Šešinieku komplekss...un ja vēl Lielais Tēvs Vašingtonā galviņu noglauda un uz pleca uzsit.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 22:19:11
Pater Henricus
Redzi, sestdien arī Tev ir iespēja būt par vienu no latvju valdītāju. Izmanto!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 22:25:01
Pater Henricus
Kāds kārdinājums? Tikai atgādinājums par atbildību. Neslinko un nerausties!
Nesanāks, mēģināsi nākamo iespēju. Bet malā stāvēt nozīmē uzmest savējos
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 22:37:39
Vispār, atmiņas atsvaidzināšanai, jaunāko raienaierista un eģiptē darbā noformēto pilotu `nacionālās`kompānijas gremdētāja Šlesera naidnieka un Vienotības drauga Flika ziņu sakarā - http://ww.pietiek.com/raksti/ryanair_padzisana_no_rigas_li.. dostas_apsverta_airbaltic_intereses
Gnidrs [90.130.161.211]
# Iesūtīts: 2011.09.14 22:44:32
Papucs
Nu, tas ir tas, kam es piekrītu (diemžēl, kaut gan tā nevajadzētu būt).

Bet kā vajadzētu būt? Lūdzu istāsti.

Kopš izseniem laikiem dzīvas būtnes konkurējušas savā starpā. Tas pats attiecies uz cilvēkiem. Kā tu panāksi savu kāroto egalitē, ja ne ar nīsto marksismu?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 22:56:12
Gnidrs [90.130.161.211]
Kāds sakars tavam nolādētajam marksismam ar līdztiesību? Par Kristus Evaņģēliju un Bībeli neesi neko dzirdējis. Par Magna Charta utt?
Kādam pokemonam gan jābūt, lai līdztiesību saistītu ar cilvēkus savstarpēji nesamierināmās kārtās šķirojošo marksismu?
Papucs
# Iesūtīts: 2011.09.14 23:01:39
Aivars
Nesaki vis, Marksismā zināma daļa taisnības ir gan - atkal, ne tā kā vajadzētu būt, bet gan fakta konstatācija par to kā ir.

Gnidrs [90.130.161.211]
Katrā ziņā konkurence ir visačgārnākais no visiem pamatiem, konkurences sākumi meklējami Kaina un Ābela strīdā.
Neesmu vēl līdz galam noformulējis, bet no Marksa ir ko pamācīties.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 23:07:24
Papucs
Nu kārlis bija kaut kāds depresīvs puisis, kas dzīvoja uz draugu rēķina, redzēja tikai sliktāko, bet atšķirībā no Kirkegora, nespēja radīt neko pozitīvu, vien sludināt naidu pret kapitālistiem, tai pašā laikā `proleta` vidē nevienu par draugu neturot. Laiki tiešām bija drūmi. Ekspluatācija bija reāla. Diemžēl, pēc tam tā turpinājās tāpat, un taisnība marksismam- eņģelismam ir tikai tur, ka `valsts ir mehānisms ar ko valdošā kārta apspiež ekspluatētos`.
Bet ar to ir par maz. Fakta konstatācija, pat ja precīza, vēl nav vīzija.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 12 , pavisam kopa bijuši: 9344