atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2011.09.14 19:29:24
Ņemot vērā Baltijas valstu atdalīšanu no PSRS, lai izveidotu placdarmu (buferzonu) nekontrolējamai finansu plūsmai starp Austrumiem un Rietumiem, kas bija nepieciešama kā viens no punktiem plānveida PSRS reformēšanā, tad ne jau nu SC vai VL pieņems vai nepieņems lēmumu par Krievijas ienākšanu vai neienākšanu Eiropā.

Ar to gribu teikt, ka pat ja mēs visi balsotu par SC, neviens tā uzreiz nepieņems likumu par otro (vai vēlāk pirmo) valsts valodu.
Tāpat, ja mēs visi balsotu par VL, nepieciešamības spiesti viņi pieņemtu to otro valsts valodu.

Vienkārši viss notiek tā kā notiek, neatkarīgi no mūsu līdzdalības šovā.
Varbūt tiešām iet un balsot par SC?
Papucs
# Iesūtīts: 2011.09.14 19:39:44
Ctulhu
Londonā ar ~9milj. dažnedažādāko ādas krāsu cilvēkiem šovi sanāk aizraujošāki plašai publikai, kā mēs to šovasar varējām vērot.
Latvijai publikas pamaz, pat, ja es kādā ložā izsistos, tāpat tāds lauku pašdarbības teātris vien sanāks
Protams, var cerēt uz saviem kases miljoniem, bet...
Gnidrs [90.130.163.138]
# Iesūtīts: 2011.09.14 20:02:11
Random doma.
Man jau sen nosēžas aknas skatoties kārtējo raidījumu, kur tiek aptaujāti visādi jēči un pēči par to ko viņi domā par Latvijas valsti, valdību etc. Liekas, ka arī pēc gadiem 50 būs tās pašas do boļe zankomās atbildes tipa ``eh, viņ` jau tik sol` un sol` bet nikā nedar``, ``visi tie zagļ` viņ`s pie sienas kā senos laikos``, ``kāda jēga vēlēt, ja visi blēži`` etc.
Man tādos brīžos gribās ielīst televizorā un iebrēkt viņiem purnā - TAD EJ UN FAKING ORAGNIZĒ PARTIJAS, PIEDALIES POLITISKAJĀ DZĪVĒ, IZRĀDI INICIATĪVU UN MAINI SITUĀCIJU.
Es to visu infantīlo īdēšano atceros kopš pašiem 90o sākumiem un pa sīem 20 nekas nav mainījies. Cilvēki ir tā apraduši ar Sovdepa ``nanny state`` reālijām, ka vēl ar vien nav apraduši ar domu, ka neviens viņiem neko nav parādā. Politiķi nesēž Kremlī, bet ir tavi draugi, bērni un radinieki. VNK SHATAFAKAP ar savu īdēšanu!
Gnidrs [90.130.163.138]
# Iesūtīts: 2011.09.14 20:08:10
Vēl arvien spilgti redzu savos līdzpilsoņos filozofiju ``no katra pēc iespējām, visiem pēc vajadzībām``.
Guess what, it doesn`t work that way. Visiem būs tieši pēc iespējām un nevienam nekas nepienākas tikai tāpēc, ka esi nabags. Laikam jau defaultā kopš komiju laikiem iesēdusies doma, ka turīgie un bagātie ir turīgi un bagāti, jo apzog darba tautu. Kaut kāda Maksimas kasieri domā, ka viņai pienākas viss tas pats, kas labi izglītotiem, inteliģentiem un aktīviem biznesmeņiem, baņķieriem utp. Nē, sorī, ja tavs inteliģences līmenis atbilst Maksimas kasieres darbam un nekam labākam, tad tu saņem, to ko esi pelnījusi. Punkts.

Un pirms kāds te kaut ko, es pats neesmu gluži augstākā sociālā statusā, taču spēju godīgi atzīt, ka mana laife sux, jo es sux, nevis tāpēc, ka bagātnieki apsiež manu proletariāta dvēseli. Pat veiksmīgi zagļi > random jēci un pēci, jo arī priekš tā vajag inteliģenci un iemaņas.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.09.14 20:26:40
Gnidrs [90.130.163.138]
Jā, tieši mana atziņa - dēļ tādas domāšanas kā Tavējā, mēs vēl ilgi būsim tur, kur būsim

Kaut gan tomēr nē - ja tavējamie būs vairāk, tad ātri vien mēs iebrauksim tik dziļi, ka Dievs pieliks Pasaulei punktu

spēju godīgi atzīt, ka mana laife sux, jo es sux - vot tagad godīgi pasaki, vai Tu savos vārdos atpazīsti to pašu zombēšanas rezultātu, ko gadsimtiem pārprastā veidā ir demonstrējis ikdienas kristietis un ikdienas mācītājs "esmu nabaga grēcinieks - uz ko lai es ceru" ?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 20:42:27
Papucs
Nu nez vai tie kristieši un mācītāji gadsimtiem ilgi tā ir darījuši.
Bet kas attiecas uz gnidra `domāšanu`, tad tā tiešām ir atbaidošs piemērs maziskumam, kas piemeklējis daudzus šīs valsts pilsoņus
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.09.14 20:54:47
Gnidrs [90.130.163.138]
Nu, tādā sabiedrībā kā Zviedrijā arī Maksimas kasieres spēj no algas samaksāt par dzīvokli un reizi gadā aizbraukt ceļojumā uz Kanāriju salām. Lai arī uz darbu ar lexusu viņas droši vien nebrauc.
Kaut arī - man ar ir lielas šaubas, vai ir iespējama tāda ekonomiska sistēma, kur visi pelna un visiem ir labi. Citiem vārdiem sakot - patreizējā pasaules ekonomika spēj funkcionēt tikai tāpēc, ka ir kādi iezemieši, kas joprojām gatavi pārdot Manhetenu par stikla krellīšu virteni, šūt kedas, saņemot 2 dolārus mēnesī un uzglabāt savās valstīs toksiskus atkritumus.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 20:59:53
παλαιό ανόητος
Tāpat kā ir iemesls, kādēļ ASV prezidents Latvijā atteicās no kompromitēšanās ietusējot ar Latvijas fiksi tapušajiem miljonāriem.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:02:26
Aivars
Amerikāņi jau parasti ciena tos self made man, kas spējuši izsisties.
Gnidrs [90.130.163.138]
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:02:49
Vai nu es esmu dumš, vai slēpes nebrauc.
Papucs un Aivars manu domu uztvēra ``s točņosķju do naaborota``.
Es runāju tieši par to maziskumu un pieticīgo lumpen proletariātisko attieksmi, ko redzu visapkārt. Mol, nu ko tas es? Jāgaida kad tie lieli polītiķi beidzot beigs zagt, bet dos man. Cilvēku zero inciatīva savas dzīves uzlabošanā un nepārtraukta ``etntitlement`` sajūta, ko viņi izjūt no ``poļitbiroja``, kuram viņi visi jābaro, jāmaina pamperi utt. Sorē, keksi, nav vairs mums welath redistribution kā padumjajos laikos. Hočeš žiķ, umej verķetsa. Bet pie mums jau nevian mnegribās verķetsa, visiem gribās, lai viņus kāds iegriež no malas. No tā arī pasīvi agresīvā retorika kas nāk no lauku tantēm un traktorista Ješkas, kas lamā deputātus.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:03:29
Bet vispār nupat redzēju VL-....K reklāmu ar Dimiteru Kaspara ņaudienu Vispār, ņemot vērā vīra pēdējo izgājienu par Latvijas pilsonību... hm tas ir vismaz savdabīgi
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:05:01
παλαιό ανόητος
Bet viņi tieši tādēļ zina, cik ilgā vai īsā laikā `self made` izsitās, un kurā brīdī tas nav nekāds cienījamais `self made`, bet prasts baņģuka, ar ko viņi negrib uz vienas fotogrāfijas tapt redzami
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:15:36
Gnidrs [90.130.163.138]
``eh, viņ` jau tik sol` un sol` bet nikā nedar``, ``visi tie zagļ` viņ`s pie sienas kā senos laikos``, ``kāda jēga vēlēt, ja visi blēži`` etc.
Man tādos brīžos gribās ielīst televizorā un iebrēkt viņiem purnā - TAD EJ UN FAKING ORAGNIZĒ PARTIJAS, PIEDALIES POLITISKAJĀ DZĪVĒ, IZRĀDI INICIATĪVU UN MAINI SITUĀCIJU.


Nu reiz es tev lielā mērā piekrītu.

Taisnība Aivaram par tiem self-made man versus baņģugām...
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:16:04
Aivars , Amerikas prezidentu famīliju naudiņa nebūt nav iegūta kā savādāk par mūsu pašmāju oligarhu naudiņām, tāpēc ir smieklīgi uzskatīt šos par nez kādiem godīguma etaloniem, kas nosaka kuri ir cienījami un kuri ne.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.09.14 21:17:46
Gnidrs [90.130.163.138]
Sapratu tieši pareizi - tai lauku tantei un traktoristam ir visas tiesības mierīgi rakt kartupeļus, un ja dzīvē kaut kas nav kā vajag, tad tieši viņiem ir tiesības lamāt deputātus no panckām ārā un atsaukt no valdības!
Kamēr tu domāsi, ka viņiem nav tādu tiesību, ar Tevi būs ļoti slikti.

Atvasaras Balss
Kādas muļķības....
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:19:26
Papucs
Atsaukt, protams, vajag varēt. Tikai to arī mūsu "veiklie", pašu savēlētie blēdīgie deputāti, noraidīja!!!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:19:28
Pater Henricus
Nu redzi, kopš Rokfellera laikiem viņi tomēr ir kaut ko sapratuši, tā kā nebūs gluži tik vienkārši, kā tu saki.
Gnidrs [90.130.171.142]
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:20:13
Jap. ASV ir tādi paši oligarhi un vēl lielāki kā pie mums, kas sarausuši savu kapitālu lielā mērā mums pat sapņos neredzētu koruptīvu saikņu un korporatīvo savstarpējo roku mazgāšanu procesā. Reāli ASV kongresu un abas partijas kontrolē nevis ``tautas balss``, bet milzīgi interešu konglomerāti, kas lobē savas intereses. Tikai naivie uzskata citādi. Pat lielākā daļa amerikāņi apzinās šo faktu.
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.09.14 21:24:18
Papucs, pareizi, tā ir demokrātijas atgriezeniskā saite.
Citādi paust savas domas "pilsoniskā sabiedrībā", kurā valdīšana bez kompleksiem taisa no augstiem plauktiem uz pilsoņiem nav iespējams.
Lai gan vēl labāk ir deputātus nelamāt, bet beidzot atteikties no latvju hiperpolitizētās ikdienas kultūras un mācīties dzīvot savu dzīvi, kurā, ja pats neesi pie teikšanas , politikai ir maza nozīme.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.09.14 21:25:29
Gnidrs [90.130.171.142]
Nu, un kā Tavs pēdējais koments iet kopā ar dīvainajiem tekstiem par TAD EJ UN FAKING ORAGNIZĒ PARTIJAS, PIEDALIES POLITISKAJĀ DZĪVĒ, IZRĀDI INICIATĪVU UN MAINI SITUĀCIJU ?

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 164 , pavisam kopa bijuši: 9102