atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:05:27
Pirtniece , ZINĀMS, KA ZRP UN VIENOTĪBU "NOPIRCIS" SOROSS, BET KAS TAD ŠOS "NOPIRCIS"?
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:06:25
Kriii tā ir mana pilna pārliecība kas balstās agrākajos notikumos, piem kā viņi nogāza jaunā laika valdību, laikam kopā ar pčeliem
neatceros konkrēti bet biju šokā par šitādu zaļzemnieku rīcību jo viņi sākotnēji bija forša partija
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:07:29
Ctulhu

Tikai tas sammits bija tāds ķeksītis NATO dienas kārtībā. Nekas nopietns netika risināts. Un to viņi jau zināja iepriekš. Nopietnas lietas nopietnās valstīs tiek risinātas. Otrkārt, NATO bija izdevīgi rādīt muskuļus tiešā Krievijas tuvumā. Tā bija tikai sagadīšanās.
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:09:14
Pater Henricus Ctulhu neatceraties ar kādām balsīm saeima neatļāva prokuratūrai kratīšanu šlosera mājās???
ar saskaņiešu un zaļzemnieku!

vot jums gudrie foršie shēmotāji, fui. tagad arī air balticu ievilks savā rīklē.

balsojiet veseli par šādiem veiklajiem draņķiem...... rrrrrrrrrrrrrrr
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.14 17:12:42
Pirtniece , a` kas to teica, ka saeimai 100% bija prokuratūrai jāatļauj izdarīt kratīšanu Šlesera mājā.
Ir tāds likuma pants par deputāta neaizskaramību un acīmredzot, prokuratūras vēlme deputātiem nešķita pietiekami pamatota ar faktiem ko tādu noziedzīgu Šlesers mājās glabā.
Kūpošu stroķi , vai doktora Moriartija cienīgu dokumentu cik nu kurš viņam pārskaita ...
Tās KNAB un prokuratūras aktivitātes tāpat brīžam sāk atgādināt konkrētus politiskus pasūtījumus un būtu labi, ja es kļūdītos.


Un es jau teicu, ka nebalsošu ne par vienu. Jo pēc ievēlēšanas visi ātri kažokus apmet uz otru pusi...

Un vai Zatleram oligarhu - finansētāju ( Lipmans?, Berķis ) trūkst un vēl tie studenti, kas "noziedojuši" katrs pa smukai summai.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.14 17:15:08
Ctulhu -kandidāti - Vucāns un Buņķe - abi ar augstskolām saistīti cilvēki. Piekristu ka Brigmanis kaut kāds izbijis tur partijas sekretārs nešķiet īpašs intelektuālis. Un zvēriņmīlis Līdaka sasmīdināja ar ieceri ieviest sēņotāju nodokli.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.14 17:19:49
Ctulhu, protams, ka būtu relatīvi labāk, bet daudzi tagadējie deputāti saprot, ka tad viņi nekādi netiks saeimā un tāpēc neko nemainīs.
Un principā - kas mums tā par proporcionālo partiju demokrātiju, ja parēķinām cik vispār partijās ir biedri un cik liela viņiem tur ir teikšana aiz tiem atsevišķajiem karognesējiem, kas partijas nodibinājuši un viņu sponsoriem. Pastāv vienīgi nterešu grupas.
---
Varbūt kāds zina, cik lielākajā partijā ir cilvēku?
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:22:43
Ctulhu, šķiet, ka Šveice ir vienīgā īstā demokrātija pasaulē.
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:29:38
Ctulhu , es vispār uzskatu, ka deputātus nav jāievēl, bet jāatlasa kompjūteram pēc nejaušības principa no visiem pilsoņiem.
Kā loterijā.
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:30:09
Pater Henricus tur jau tā lieta ka saeimas daļa pēc likuma drīkstēja piesegt savu blēdi un to arī izdarīja

vai nu tevī neizraisa sašutumu acīm redzams negodīgums vai nezinu kas... nebalsot ir tikpat stulbi kā balsot par blēžiem

vissimpātiskākais man zaļzemniekos liekas tieši līdaka, pat ja ar to sēņu nodokli,,, nu ja

ka brigmanis ir bijis partijas sekretārs var nojaust no viņa veklās demagoģijas man no viņa pat alerģija rodas kaut kāds iekšējs pretīgums kā gluma auksta sasķaidīta masa pie rokām fu
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:34:04
APOLLO «Latvija gatavojas patriekt oligarhus, kuru partijas desmitgadi ir kontrolējušās parlamentu, Baltijas reģiona vislēnāk augošajās ekonomikas iedzīvotājiem nogurstot no korupcijas,» raksta medijs.

Pēc «Bloomberg» aprēķiniem, ar oligarhiem saistītās partijas šajās vēlēšanās varētu iegūt 14 vietas, salīdzinot ar 30 vietām 2010.gada vēlēšanās un 51 vietu pirms pieciem gadiem.

«[Latvijas iedzīvotājiem] nācās iznest visu ekonomiskās lejupslīdes smagumu. Bet lielu lomu spēlēja arī apsūdzības korupcijā,» norāda «Economist Intelligence Unit» (EIU) analītiķis Eidans Manktelovs, skaidrojot iedzīvotāju neapmierinātību.

«Bloomberg» apjomīgā rakstā apraksta politisko situāciju valstī un aizkulises.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.14 17:35:25
Pirtniece, bet Šļesers tomēr ir tāds kā labs piemērs, ko cilvēks var sasniegt ar paša galvu un kombinējot...
Kaut kur jau teicu, ka konkrētos trejoligarhus bāleliņus noliek visi kam nav slinkums, bet karginus&krasovickus - īstos krīzes vaininiekus apiet kā ar maigiem cimdiem.
---
P.S.Nebalsot ir gudri.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:35:45
Pirtniece Man par tiem klucīšiem ir precīza informācija, tāpēc arī rakstīju tā kā ir nevis tā kā viena pirtniece teica.
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:40:14
skolnieks. tad kāda ir tā tava informācija? ka taisīja konkursu par ķieģelīšiem? un ka hūtes bija labākie un lētākie?
labi tad ir OK es tikai minēju piemēru ko dzirdēju no ventspilniekiem un neapgalvoju ka tā tiešām ir

taču knābim un prokuratūrai jau nu gan laikam ir diezgan informācijas par simpaķagas blēdībām tikai klāt netiek jo mafijas tīmeklis pār latviju ir pārāk biezs
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:41:41
Pater Henricus domāju un ceru ka karginam un krasovickim tiek vilktas cilpas tikai tas nav viegli un ātri

par viņiem nerunā jo viņi nekandidē uz saeimu...
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.14 17:50:06
Pirtniece , protams, ka K&K nekandidē, bet tāpēc ka visas partijas finansēja, tāpēc arī šos izvilka no bedres uz pārējās valsts, kuru iegāza bedrē, rēķina un vai tad šie savas bijušās bankas dividendēs nepelna joprojām astronomiskas summas?
Un Zatlers atmeta atpakaļ bankām neizdevīgos likumu grozījumus, kas tām neļautu slaukt cilvēkus arī tad, ja šie tām atdevuši īpašumus, kurus pirkuši par šo kredītiem.
Politiķi?
Banku lobisti un vēstniecību sliekšņu deldētāji hrenovije .
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:51:33
Pirtniece Zinot, kas knābim un prokuram piegādā informāciju un kas ir tie kas hūti grib noņemt no skatuves varu droši teikt, ka hūtem nav ne vainas
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:57:26
Ctulhu Lasi avīzes... un pameklē informāciju netā. Ja ļoti gribēsi atradīsi.
sabio
# Iesūtīts: 2011.09.14 18:58:29
tiem kristiešiem, kas vēl domā balsot vai ne par pēdējopartiju- http://www.pedejapartija.lv/2011/09/14/1711/

Pēdējās partijas atbildes Rīgas pilsētas kristīgo draudžu kolēģijai
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 18:59:30
Ctulhu

Es jau nesaku, ka viņai nekāds ieguldījums nav bijis. Tik traki nav.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 142 , pavisam kopa bijuši: 16768