atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.14 15:36:35
sica skumja [95.68.96.143] Bet tāds nu ir t.s. demokrātijas ( varbūt izņemot Šveices modeli ) normālais iznākums.
Cilvēkiem jau reāli nekādas līdz teikšanas nav, lai ko runātu politologu pasakās par pilsonisko sabiedrību etc. un kad pienāk pārvēlēšanu periods, piāristi savu maizīti atpelna...
Personīgi par daudz maz sakarīgu demokrātiju uzskatu to, kurā nosacītais lielums - valsts liek mierā mani tāpat kā es valsti.
sabio
# Iesūtīts: 2011.09.14 15:55:19
es nekādi nesaprotu ar ko Parādnieks būtu amorālāks par tiem n- tajiem vīriešu, kas 2 reizes vai vairāk precējušies ; un ar ko šai gadijumā gatavāks aiztāvēt ģimenes vērtības būtu VD no V, kam bērnu vispār nav.... (!), kautkā neticas, ka adoptēt neļauj, ja nu tur kādi tādi iemesli tam pamatā
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 16:01:30
Pater Henricus ja tu turpināsi pīārot par nodevīgajiem pērkamajiem zaļzemniekiem tad ... rrrrrrrrrrr.... iešu stāvēt ar plakātu pie tavas baznīcas!!!
laikam ventspilnieks esi ne?
tur jau jums ielas skaisti nobruģētas ar Lembja fabrīķī ražotiem ķieģelīšiem par kuriem viņam samaksāja no pilsētas budžeta
vot tā vajag mācēt sav pīāru taisīt - paši samaksā savam muižkungam un vēl pavairo viņa bagātību
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.14 16:04:34
Pirtniece Hmm tavuprāt labāk ir staigāt pa smilšu taciņām?

Cepuri nost un kāju virsū tādam, kurš spēj nopelnīt un pilsētai labu izdarīt. Tieši tādam ir jābūt stratēģiski domājošam. Ja to spēj tad lai ir, lai iet un vada šo valsti.
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 16:12:22
skolnieks. jā jā un paši jau samaksā, ne jau labdaris hūte.
piekrītu Ctulhu ka simpātisks blēdis. bet blēdis ir un paliek blēdis. tas ka simpātisks nemaina būtību

ja nebūtu vinš un pārējie blēži tad LV tagad nebūtu tur... kur šobrīd ir tad mēs dzīvotu un attīst`tios kā normāla valsts
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 16:17:52
skolnieks. tu neko tā kē neesi par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu vai kā??? vai rīkoja konkursu ķieģelīšu piegādātājiem un izvēlējās lētākos un labākos? jeb dārgākos un hūtes ražotos?
Pirtniece
# Labojis Pirtniece: 2011.09.14 16:33:19
nezinu man pierādījumu protams nav. to man stāstīja ventspilnieki

tev vajag pierādījumus ka simpaķaga hūte ir blēdis?! miljonu muljoni pa visādām radu kabatām sabāzti, tiesas procesi bez gala

foršs prezidents vai premjers būtu.....................
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.14 16:37:23
Pirtniece Man būs grūti komentēt, bet es noteikti esmu par to, ka darbu dod un naudu apgroza savām vajadzībām pilsētā uz vietas. Un tas ir apsveicami ja var ražot uz vietas un turpat uzlikt. Tavuprāt vajadzētu pirkt tos, kas ir dārgāki un vesti no švešuma un ieaicināt LV ķīniešus lai liek te ceļus?
Naudiņu vajag mācēt nopelnīt un tad arī vēl padalīties ar tiem kas nemāk un kam tik labi nesokas un viss būs kulē

Kad būs pierādījumi, tad arī par hūti varēs spriest. Līdz šim šie "pierādijumi "parādās tikai pirms vēlēšanām. Neesi pamanījusi?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 16:37:30
Pirtniece
Kāpēc Indriķim top draudēts ar piketu pie dievnama? Vai jūs no Liepnieka melno PR mācaities?

Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 16:41:21
Ctulhu
Nu nekā laba no VVF arī nebija
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 16:45:11
Ctulhu
Kā jau es esmu teicis - ak vai, kā Igaunijai un Lietuvai nenoveicās, ka VVF nebija viņu priekšstāve, tādēļ šie palika ar garu degunu un netika ne NATO ne ES
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.14 16:51:33
Pirtniece ,
man ZZS tāpat nesajūsmina kā visi citi politiskie spēki, es vnk izeju no politikas relativitātes ...
Un valdītājiem esot jābūt blēžiem, ja palasāmies gudrinieku Makiavelli.
Un lielākie blēži parasti ir tie, kam izdodas iestāstīt ka viņi vienīgie godīgie politiķi un parlamentus atlaiž ne tāpēc ka šos nepārvēlē un lustīga dzīvošan iet secen, bet tāpēc, ka pie kāda parlaments šmonu neļauj iztaisīt...
---
Atceros no vēstures - kad vācu nācijas Svētās Romas imperatoru vēlēja, tas saviem septiņiem vēlētājiem tāādas summas dalīja...
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 16:56:41
ja jūs te visi domājat ka valdītājam ir labāk būt blēdim un Makiavelli nekā godīgam neshēmotājam tad es nepiedalos
fui
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 16:57:41
skolnieks. Tavuprāt vajadzētu pirkt tos, kas ir dārgāki un vesti no švešuma un ieaicināt LV ķīniešus lai liek te ceļus?

izlasi ko es rakstīju un nemuldi
Kriii
# Iesūtīts: 2011.09.14 16:58:18
Politika ir diezgan tumša bilde priekš manis, tādēļ ir interesanti pasekot jūsu viedoklim. Līdzīgi kā Pater Henricus - nesajūsmina ZZS, lai gan vienmēr par viņiem biju balsojusi.
Vienotība un ZRF ne tik neuzrunā.
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:01:55
Ctulhu

2 konkreetas labas lietas - LV daliiba NATO un ES - nu diez vai VVF tur bija kāda loma. Viņai Eiropā nebija nekādas teikšanas. Mēs NATO iekļūvām tāpēc, ka NATO tā gribēja. Viņa bija vienkārši figūra, ar kuru varēja aizbildināties. ANO viņa netika -tur, kur bija jāsastopas ar reālpolitiku.
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:03:06
Pirtniece, interesanti, ka viens no lielākajiem pļāpām par "godīgu neshēmošanu" pasaules politikā ir viens no visu laiku lielākajiem savu kabatu pieshēmotājiem - multimiljardieris un blēdis Soross.
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:03:07
ZAĻZEMNIEKI IR KĻUVUŠI NODEVĪGI UN PĒRKAMI

JA GRIBAT TURPINĀT NODEVĪGUMU PRET GODĪGAJIEM UN SHĒMOŠANU MŪSU VISU APTĪRĪŠANAI TAD BALSOJIET PAR ZAĻZEMNIEKIEM!!!
Kriii
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:04:18
Pirtniece
Ui, ku skarbi!
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 17:04:51
Kriii

Vienotība un ZRF ne tik neuzrunā. - neuzrunā tāpēc, ka nenodarbojas ar lētu populismu - rīt pensijas divas reizes lielākas, algas lielākas, tramvajā par velti utt. Bet kā vadīt valsti, tās ekonomiku, demogrāfiju, izglītību, kultūru - tikai vispārīgas frāzes.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 194 , pavisam kopa bijuši: 4000