atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 11:08:29
Uldis
Nu Dombrovskis jau arī ar regulāru melošanu ir aizrāvies tur saistībā ar pensijām un budžeta konsolidācijām. Domāju, ka visi tipi, kas tautu par muļķiem tur, kam nav viss jāzina, ir ar koku padzenami.

skolnieks.
Klau tie rīcībspējīgie cilvēki no vecajām partijām lai vispirms novērš to kliedzošo cūcību, ka it kā bankrotējušais Kargins nu izpērk Latviju, jo to pamet cilvēki, kurus uzmetuši `rīcībspējīgie` kargina čomaki sava fraiera biznesu glābjot. Vot tad, kad par ekonomiskajiem noziegumiem iesēdīsies pirmie `rīcībspējīgie` un `politiskai` atbildībai būs savi noteikti termiņi krimināllikumā, tad arī par `ilgtermiņa attīstību` parunāsim
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 11:18:51
Kāpēc nedrīkst balsot par SC?

Šīs nav manas domas, bet kaut kur to nesen izlasīju. Nacionālais jautājums nav tas galvenais iemesls, kāpēc nedrīkst par viņiem balsot. Sc ir deklarējuši, ka, tiekot pie varas, viņi paaugstinās pensijas utt. Galvenais jautājums - kur dabūt naudu? Devalvējot latu. Viņi piedāvā devalvēt par 15%. Pirmais efekts būs tāds, ka dzīve kļūs nedaudz lētāka. Leiši un igauņi pārpludinās Latviju lētāko preču dēļ. Izpirks visu Latviju. Ražotāji drīz vien paaugstinās cenas. Ja nepaaugstinās cenas, nespēs pieražot, jo nebūs naudas, ar ko pieražot. Naudas daudzums atkal samazināsies un nāksies atkal devalvēt. No Rietumiem vairs investīcijas nenāks, jo mēs būsim viņus jau piekrāpuši. Vienīgais, kas var dot, tā ir Krievija. Krievijai priekš politikas mērķiem vienmēr nauda atradīsies. Bet ar nosacījumiņiem: krievu valoda otra valsts valoda. Līdz ar to krievu valoda automātiski kļūs par Eiropas oficiālo valodu. Krievi naudu mums iedos, bet mēs paliksim mūžīgie parādnieki Krievijai. Līdz ar to, notiks tā, ka caur Latviju Krievija saimniekos Eiropā. Mēs tapsim par vienu absolūto nomali. Emigrācija prom no Latvijas notiks milzīgos apmēros. Bet vieta tukša nepaliks. Visticamāk, tā paliks par bagāto krievu dāču rajonu.

Apmēram tā. Te ir vēl dažas citas lietas. Protams, pārstāstu to pārfrāzētā veidā, jo neesmu ekonomists.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.14 11:19:31
Aivars vai esi dzirdējis, ka kāda jaunā partija bļauj pret Karginu

Man šķiet ka tiek nosaukti citi

Domāju, ka latvietis vēl oligarhus tikai redzēs. Tie būs cittautieši. Jo bāleliņi pārdos visu lai tik vietējam "oligarham" netiek. ( ceru ka tā nenotiks)
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 11:20:29
skolnieks.
Vot nedzirdu! Tas arī mani dara ērcīgu.
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.14 11:20:40
Aivars
Dombrovskis jau arī ar regulāru melošanu ir aizrāvies tur saistībā ar pensijām un budžeta konsolidācijām.
Domāju, ka šis apgalvojums ir pārspīlēts un nepatiess.
Situācijas mēdz mainīties, ir visādi neparedzami faktori, kuru dēļ nākas mainīt lēmumus. Nepiekrītu, ka Dombrovskis ir tāds pats melis un blēdis kā daudzi no agrāk pie varas bijušajiem.

Galvenais - jāiet un jābalso par vienu no TRIM normālajām partijām!!!
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 11:22:08
Aivars

Tā melošana arī ir dēļ mazdūšības. Pēdējā diskusijā TV varēja redzēt, cik nedroši viņš jūtās konfrontācijā.
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 11:24:18
Mans partiju reitings.

1) ZRP
2) Vienotība
3) Visu Latvijai

vairāk nevienu citu.
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.09.14 11:30:10
Atvasaras Balss
Ir ir melojis. Un kā Uldis saka - nu nespēj viņš kā vīrs atbildēt. Savulaik šito redzēju vietējā sapulcē pēc slimnīcas slēgšanas. Tai ziņā patīkami pārsteidza tas pats Roze, kas lai nu kā, bet par `bazaru` ir spējis atbildēt.

A kas ir trīs normālās partijas?
LPP/TP/LC vai TB/LNNK/VL
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.14 11:38:38
Aivars
Āksties?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 11:40:44
Atvasaras Balss
Par Valdiņu? Nē, to es nopietni. No premjeriem vienīgais, ko gribētu redzēt otrreiz ir Krasts. Diemžēl Godmanis ar to Karginu sevi norakstīja
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 12:04:35
Protams, būtu jau ideāli, ja mēs, pie galda sēžot, varētu veidot parlamentu un valdību. Tad mēs no visām partijām izvēlētos tos labākos. Piemēram, Dūklava kungs varētu topašu zemniecības lietu kārtot; Vilks - finanses; Dombrovskim piešķirtu ekonomiku vai varbūt kaut ko citu, tikai ne premjeru. Katrā partijā atrastos kāds jēdzīgs vīrs.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.14 12:11:15
Uldis Jānāk ir pilnīgi jaunam.

Tā ir šodienas slimība. Man vajag jaunu, man neder vecais, man vajag kā kaimiņam, man vajag jaunu sievu, man vajag jaunu auto, man vajag jaunu māju, man vajag politiķi, kurš dod, man nevajag politiķi kurš ņem, Man vajag jaunu Kristu, es ņemu mazāk kā viņš, viņš ņem vairāk par mani- nekauņa.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 12:14:46
Ctulhu
A kāda vaina - tur ir pieredzējuši `rīcībspējīgie` veterāni, kas pratuši vienoties, netaisot trīs partijas uz diviem latviešiem?
ansis [91.200.66.80]
# Iesūtīts: 2011.09.14 12:23:10
Mums piedāvā spēli,kur vienmēr būsim zaudētāji,ja 2 spēlē dambreti - 1 pēc noteikumiem, bet 2. ar knipjiem,tad vinnētājs vienmēr būs pēdējais. Jāmaina spēles noteikumi,jāmācās no veiksmīgajiem. Par bāliņiem estiem.Viņiem attiecībās ar Krieviju stingrs princips-jārunā ,jāsadarbojas,bet nespēlēt pēc Krievijas noteikumiem, nespēlēt ar viņiem ``šahu tumsā``.Ar rietumiem-nemācīt viņus kā pareizi dzīvot un neuzbāzties ar savu taisnību,bet izmantot viņu dotās iespējas .Derīgi būtu izlasīt prezidenta Ilvesa rakstu- Milosiešus atceroties-sk Diena8.11.2008.Estiem skaidri mērķi-valsts uzdevums -nodrošināt estu tautas, valodas ,kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem,līdz 2020 pilnīga neatkarība no Krievijas energonesējiem,utt.
Un vēl, estiem ir vienota dzimtenes un trimdas luteriskā baznīca.
Dievpalīgu visiem.
zvanikis [93.220.22.210]
# Iesūtīts: 2011.09.14 12:30:42
Piedodiet par iespējamu iejaukšanos diskusijā, bet nevarēju nepadalīties ar ko tik dīvainu un Baznīcu izmantojošu politikā, ko preses cilvēki šodien tvīterī cits citam pārsūta kā publicitātes "šedevru"
http://youtu.be/bx44Ca2G62U
Kurā baznīcā tas ir filmēts?
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 12:32:02
skolnieks.

Tu kariķē. Es tā nebiju nedz domājis, nedz arī teicis.
Uldis
# Iesūtīts: 2011.09.14 12:41:27
zvanikis [93.220.22.210]

Kur šitādi rodas? Vakar nejauši lasīju par 1905.- 1907. gada revolūciju Latvijā. Toreiz revolucionāri aizliedza mācītājiem runāt no kanceles. Tā vietā viņi pasi kāpa kancelēs un runāja savas lietas, dievnamos noturēja savas sapulces. Kaut kas ļoti līdzīgs. Neklājas no altāra tādas lietas runāt. Kādā baznīcā šis farss notika, nezinu.
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.14 12:45:49
zvanikis [93.220.22.210]
Kā lai to uzzina, ja pati draudze nepiesakās un neatklāj, kas ir devis atļauju filmēt šo klipu?
Latvijā ir ap 300 luterisko baznīcu...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.14 12:49:01
Atvasaras Balss
Altārglezna gan tāda zīmīga liekas
Bet nu jā...
Atvasaras Balss
# Iesūtīts: 2011.09.14 12:53:15
Aivars
Bet vai tu zini, kurā baznīcā tā altārglezna atrodas?
Vai nu tas ir fotošops vai tā nav TĀ altārglezna, jo baznīca neštimmē.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 27 , pavisam kopa bijuši: 13281