atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.08.24 22:31:48
Lūk, mana kaimiņiene, kundze gados, šodien teica, ka no visiem politiķiem viņai visvairāk pie sirds iet Nils Ušakovs, Rīgas pilsētas galva. Viņš tiešām kaut ko darot, rūpējoties par mazturīgiem rīdziniekiem. Viņai, proti, ir cerība tikt sociālajā mājā, kur par savu pensiju varēs dzīvot labāk - nebūs par īri tik daudz jāmaksā.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.24 22:40:54
παλαιό ανόητος

ja jau iesāki, tad varbūt arī paturpini. par ko tad pac balsi pacelsi?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.08.24 22:50:49
armilo
Nezinu. Man gribētos sagaidīt sakarīgas priekšvēlēšanu debates, kur tiktu atzītas Latvijai esošas un priekšāstāvošas problēmas un iezīmēti ceļi to risināšanai. Kaut vai tā pati demogrāfija, pensiju sistēma. Izglītība. Ko tas dod, ja partijas programmā ierakstīts "atbalstīsim ģimenes un bērnus" - gribētos vairāk konkrētības.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.24 22:51:59
παλαιό ανόητος
ieslēdz LTV1 šobrīd un boldē līdz nemaņai!
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.08.24 22:55:41
Aivars
Ai, viņi tur tagad spriež, kurš ar kuru pārosies, mēģinot viens otru paķert uz muļķa. Tā nav diskusija, bet muldēšana.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:12:15
παλαιό ανόητος

man nav televīzora... man vieglāk
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.08.25 08:02:58
Bалик
Hmm. Tā skatoties, jāatzīst, ka nav gandrīz nekādu iespēju uzzināt, kurš no eventuālajiem deputātiem varētu būt nv. Bet jāsaka arī, ka nedomāju ka šis kritērijs varētu būt kaut cik svarīgs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.08.25 09:01:35
Man incee izgliitiiba, ekonomika... kursh labaak soliis un segs soliijumus ar mani paarliecinoshiem argumentiem, tas dabuus manu balsi.

SC nebalsošu noteikti... ZZS - maz cerības, ibo viņi spēlē populisma kārti - sociālos jautājumus, kurus paši vien ir sačakarējuši, arī izglītību nočakarējuši. Pārējie lai cīnās par manu balsi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.08.25 09:35:36
BTW inchiigs vērtējošo viedokļu avots ir, piemēram... FreedomHouse reports par 2010 gadu Latvijā... var redzēt kā, piemēram, to pašu Zatleru redz šādas organizācijas... biju pārsteigts, bet ārzemes viņa Darbību vērtē labi, ibo izceļ to, ko mēs te nemaz nepamanījām...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.08.25 09:43:07
Un veel man ir abida uz LV kopumā blakus Igaunijai... IT man tuva tēma un es redzu, ka LV ar savu koksnes biznesa izcelšanu neattīsta un atstāj novārtā Latvijas "zeltu" -> IT un vispār Hi-Tech...

Tur vajadzīga ļoti kompleksa un visaptveroša likumu maiņa un pielāgošana, lai Hi-Tech un IT partikulāri kļūtu par Latvijas "koksni"...


Mans uzskats... investīcijas demogrāfijā un hi-tech technoloģijās ir ceļš pa kuru LV jāiet un ar ko LV var izgriezt pogas ne vienam vien. Un piedošanu, pensionāri, bet 21 gadsimtā pensijas vecums ir jāpalielina par 5-10 gadiem brīvi...

UN... absolūts atbalsts maziem, vidējiem uzņēmumiem.

Kur nogriezt... turpināt griezt valdošo aparātu... Absolūti drastiskas sankcijas pret negodīgu rīcību valsts pārvaldē un pašvaldībās u.c valsts iestādēs.

Skolotāju skaits (sorry skolotāji) drastiski jāsamazina, nahren nevajag mums tik daudz skolotāju... labāk tiem, kas tiešām māca ceļam algas... aizstājam kvantitāti ar kvalitāti.

Visādi bezdarbnieku pabalsti... adekvāti bet ļoti īsu laiku 2-3 mēnešus ne vairāk, pēc tam - 0.

Skumji bij redzēt Lietuvas, Igaunijas, LV salīdzinājumus... kas kurai valstij ir galvenais exports... LV kā tādi 19 gadsimta dunduki... exportē koksni, kāmēr Igaunija - IT un Lietuva elektroniku...

Reforma izglītībā... visu veco kontingentu nahren miskastē... it īpaši jautājumos, kas attīstās... tas pats IT... Sorry, bet mūsdienu universitātes ražo absolūti nederīgu materiālu 21 gadsimta biznesam... un nevar ražot, jo tie, kas māca paši nekad nav dzirdējuši nedz par aspekt orientētu programmēšanu nedz par dinamiskajām valodām, nedz par EJB 3.0, Spring, Hibernate... etc.
vilks
# Iesūtīts: 2011.08.25 09:54:50
Jošs Mulders
Skolotāju skaits (sorry skolotāji) drastiski jāsamazina, nahren nevajag mums tik daudz skolotāju... labāk tiem, kas tiešām māca ceļam algas... aizstājam kvantitāti ar kvalitāti.
kādu kvalitāti tu panāksi klasēs ar 40 skolēniem? pie tam skolās tik daudz bērniem vienā klasē nemaz nav vietas?
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2011.08.25 10:08:18
Politiķu pļāpas neklausos un vēlēšanās nepiedalīšos..
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.25 10:36:10
Jošs Mulders
Liec taču tos skolotājus mierā! Labāk pats aizdodies uz laukiem un ieliec sīčus kādā lauku skoliņā, realitātes apjēgšanas labad
Drīzāk izglītības uzlabošanas labad nahrenizē draugiem.lv, referati.lv, google, īpaši google translate pakalpojumus utt
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.25 11:26:41
Es politikā neorientējos, tāpēc uzticos ko sieva saka šai jautājumā. visticamāk, ka par vienotību balsosim.
bitukas
# Labojis bitukas: 2011.08.25 13:46:38
Man liekas jocīgi, ka par Zatleru var balsot. Tāāādu shēmu izbīdīja, lai paliktu politikā. Bet tautai atkal kārtējais Antiņš zelta zirgā - tūlīt mūs nobučos un mēs modīsimies no nāves miega. Tad varēsim diet mūžigā laimē, gluži kā ar Zīgeristu, Repši, utt..., utt... Banāna vietā Saemas atlaišana
bitukas
# Iesūtīts: 2011.08.25 14:02:43
Ctulhu
Ja vinjs nebuutu to sheemu izbiidiijis, visticamaak jau taapat paliktu - tiktu ieveeleets uz otru terminju.
Tieši tāpēc, ka jau bija skaidri zināms, ka nepaliks......
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2011.08.25 14:29:21
svētais , visticamāk, ka par vienotību balsosim A` tu zini, ka vienotības ideoloģija ir a la sorosa probabīlais liberālisms ar visiem tā ekscesiem -praidiem etc.
(Dombrovskis pie Sorosa uz paklāja pat bija, lai nu.)
Lai nu ko, bet pārliecinātam kristietim par šiem balsot, ir tik pat kā sev bedri rakt.
Bible reader [81.198.179.63]
# Iesūtīts: 2011.08.25 14:34:24
Ārkārtas vēlēšanām ir pieteikusies Kristīgi demokrātiskā savienība (KDS). viņu programma: http://www.cvk.lv/cgi-bin/wdbcgiw/base/komisijas2010.CVKAND11.progr?NR=11
vai par šiem būtu jābalso pārliecinātam kristietim?
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.25 14:36:56
Tēvs Indriķis
šo to zinu, bet vispār ne pārāk daudz...Tā sacīt mums jāsvētī valdība lai kādu ievēlēs...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.25 14:41:57
Jošs Mulders
Skolotāju skaits (sorry skolotāji) drastiski jāsamazina, nahren nevajag mums tik daudz skolotāju... labāk tiem, kas tiešām māca ceļam algas... aizstājam kvantitāti ar kvalitāti.

Aprobežots skatījums.

Reforma izglītībā... visu veco kontingentu nahren miskastē...

Nu jā
Pilāts bija iejūtības kalngals.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 134 , pavisam kopa bijuši: 36318