atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kā Jūs ietekmē uz Jums runātie vārdi? Kā Jūs ietekmē tas, ko runājat Jūs?
svētais
Iesūtīts: 2011.08.22 12:46:34
Kā Jums šķiet?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.22 12:48:45
Cik lielā mērā un pakāpē mūs ietekmē tas ko mēs dzirdam, un tas ko mēs runājam?
Zive.
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:03:52
N-tās variācijas. Atkarīgs no dvēseles stāvokļa attiecīgajā brīdī.
Un tas, ko pats runā jau nāk no "iekšām", tā ir tikai ārēja izpausme.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:06:25
Bet vai nav tā, ka ja tu nevērtē runātāju, tad viņš tevi arī neietekmē ne pozitīvi, ne negatīvi?

Bet vai nav arī tā, ka pats sevi arī var uzmundrināt ar saviem vārdiem? man šķiet , ka tas ir arī Rakstos atklāts...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:10:37
svētais
pats sevi arī var uzmundrināt ar saviem vārdiem
Tu domā to Lūkas 18:11 gadījumu?
Zive.
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:19:17
svētais Nezinu, esmu pieradusi ieklausīties cilvēkos un saprast, ko viņi grib pateikt, un pēc tam apdomāt, izvērtēt, vai sacītais ir pamatots vai nē. Tiesa, laikam gan ir ļoti reti cilvēki, kurus tiešām neesmu spējīga sadzirdēt.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:24:06
Aivars
. ne par to.

Psalmos teikts par dvēseli, lai tā iedrošinās. VD ir viena rakstu vieta un es domāju vēl šur tur , ja pameklētu...
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:25:27
Ctulhu
nu it kā pareizi. bet ja tev kāds nozīmīgs cilvēks, kuru tu cieni tev kaut ko pateiktu, un kāds kuru tu tikko pazīsti un necieni, tad būtu starpība tajā kā tas tevi ietekmētu?
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:27:14
Zive.
bet interesanti kādu vērtību tu piešķir viņu sacītajam... izejot no savas vērtību sistēmas vai viņu?
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:29:59
svētais
Atkarībā par kādu tēmu teiktu Uzticētos vairāk kādam, ko pazīstu, ka tiešām domā, ko saka. Un es domāju, ka necienīt var tikai cilvēkus, kurus jau pazīst - nepazīstamie ne ar ko vēl nav izpelnījušies necieņu.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:33:31
biča
Vai tēma ir no svara? Kā tu to dom[aji?

bet ja nu tie, kam tu uzticies kļūdās? jautājums kā tu domā kur atrast atskaites punktu tam, lai piešķirtu vienam vai otram padomam zināmu vērtību tavās acīs?
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:44:11
Ctulhu
nu piem. tu cieni savus avotus, no kurienes tu ņem info. Es cienu savus. Mums nepas, jo es nepiešķiru vērtību tavai informācijai tu manai. Tāpēc otršķirīgs paliek saturs, bet pirmšķirīgs tas, ka mēs tam un tam piešķiram vērtību mūsu aciis, vai ne tā?
Zive.
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:47:27
svētais No savas. Jo būtībā jau ir ļoti grūti izkāpt ārā no savas izpratnes un pieredzes ādas.
Bet patiesībā, viss atkarīgs no tēmas par ko runā. Cik labi šis cilvēks konkrēto tēmu pārzin un cik labi es pati šo tēmu pārzinu. Teiksim, runājot par remontu, es puslīdz uzticēšos celtniekam, tiesa papildus aptaujājot vēl pāris šīs jomas cilvēkus.
Bet, ja runā par garīgām lietām un teiksim par garīgām lietām, saistītām ar mani, tad pieļauju, ka reti kurš mani tik labi pazīst, lai baigi adekvāti varētu spriest, tāpēc ieklausos, izvērtēju, salīdzinu - ir tā vai nav. Ieklausos arī kā tiek pateikts - jo visi ir cilvēki un varbūt reizēm trāpos pa ceļam supergarīgam cilvēkam, kas man ļoti daudz ir palīdzējis, bet tieši tajā dienā viņam ir galīgi draņķīgs noskaņojums un viņš nes pilnīgu tuftu.
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:52:22
svētais
Nu, piemēram, vai subjektīva (viedoklis), vai objektīva informācija (fakti). Pirmajā es noteikti vairāk paļautos uz pazīstamiem līdzīgi domājošajiem (t.i., man būtu pie ļipas, ja kāds svešs man mēģinātu iestāstīt, ka man kāds apģērbs nepiestāv, bet ieklausītos pazīstamā labvēlīgi noskaņotā personā). Savukārt fakti ir pārbaudāmi, tāpēc ir mazsvarīgi, kas tos man pienes.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:53:07
Ctulhu
No manis gan slikts dārza kopējs . Bet nu labi. Ja mēs runājam par pieredzi, izglītību utml. lietām, ok., tavai domai es kaut kur piekrītu. bet pieņemsim, ka es piešķiru CITU vērtību kaut kam , kas tev ir ļoti vērtīgs ( info, pieredze, zināšanas utt...). Tā iznāk, ka manās acīs tam ir mazāka vērtība, nekā pēc būtības?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:53:45
Racionāli izprātot mums pateikto, tas jau būtu labi, bet mums ir arī
zemapziņa, kas mūsu ziņas visu mums sarunāto var iebīdīt tā, ka racionālais prāts pēc tam ir spiests izdomāt visādus skaidrojumus, kāpēc kas ir darīts.
Vienkāršs piemērs - reklāma. Tur tiek borēts un borēts viens un tas pats, tāpēc arī zemapziņa tam piešķir lielu nozīmi. Ne jau velti reklāmai tik lielu naudu tērē.
Es pats, kas it kā reklāmai nepakļaujos, vienreiz dabūju redzēt, ka pakļaujos gan. Biju aizdomājies, noguris, daudz nepievērsu uzmanības, kas notiek apkārt. Veikalā pirku zobu pastu, un mana roka tā neapzināti iegrābās vienas no vairāk reklamētajās. Tai brīdī tā kā atjēdzos, - bet labi piefiksēju to momentu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:56:08
svētais
Pareizi, visa atslēga ir vērtībās. Katram tās ir sakārtotas savādāk, tāpēc tai pašā runātajā cilvēki dažādi ieklausās.
Plus vēl visi tie jociņi ar zemapziņu, reklāmas, hipnozes, smadzeņu skalošanas, propaganda, ... tas viss tāpat rada tās vērtības.
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:58:10
EzītisMiglā
Nez, es jau vairākus gadus pamatā lietoju Splat zobupastas, ko neesmu redzējusi, ka kāds reklamētu. Nu tagad brīžiem sensodyne, jo pēc masveida labošanām mani jau iepriekš kaļķa trūkuma dēļ jūtīgie zobi ir kļuvuši vēl jūtīgāki no pirmsplombu kodinātāja. Tagad dzeru kaļķi un gaidu, kad savāksies atpakaļ normāli.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.08.22 13:58:26
Ctulhu
Patiesībā neko daudz mēs par to zemapziņu nezinām, tur līdz trenēšanai ir tālu. Pie kam lielais vairums cilvēku to tagad nedara.

PS Bet tad tie āboli vienmēr jāēd uzreiz pēc visa pārējā ēdamā?
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:02:40
Ctulhu
ja reklamee - taatad s***
Nu, es domāju, ka arī šis variants nebūs adekvāts
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:03:35
Ctulhu
Paaris reizju dienaa, ieteicams - pirms guleet iesjanas.
Laba metode kā izkvēpināt ārā visus citus tajā istabā guļošos

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 75 , pavisam kopa bijuši: 36432