atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai Vecās Derības Dievs ir ļauns un kā kristietim uz to reaģēt?
vilks
Iesūtīts: 2011.08.19 16:48:17
Šāds svarīgs jautājums pacēlās diskusijā par bērnu audzināšanu. Tā kā tur to apspriest īsti nebija vietas, aicinu turienes diskutētājus pārcelties uz šejieni. Protams, aicināti pievienoties arī citi.

Diskusija tikai kristiešiem - piedodiet, brāļi (un māsas, ja tādas gadās) ateisti, jums atliek šoreiz tikai lasītāju loma.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.24 11:49:45
Vēl piemērs. Lai labāk saprotams, tad piemērs vecāki un bērni. Bērnus soda ar nolūku, lai viņi saprastu to, ka , ja viņi paliks nesodīti, tad viņi izaugs degradēti, kas domās tikai par sevi un nodarīs milzu postu visai sabiedrībai , ģimenei, apkārtējiem. Izlaidīgas dzīves iespaidā viņi iedomāises, ka var visu, sāks darīt ļaunas lietas, neievērodami morāli, zagt, galināt utt.,, no nāks cietumā uz nāvinieku sola. Jautājums, vai tas, ka vecāki bērnus soda ir mīelstības izpausme pret viņiem vai naids?
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.24 11:51:17
Mārtiņš
Dieva mīlestība pierādījās Jēzū Kristū, kad Dievs bez manas un tavas līdzdalības samaksāja salīdzināšaās cenu. Mūsu daļa ir tā, ka mēs to pieņemam un saprotam, un citādi mūsu grēka alga mūs novestu nāvē, ja tas tā nebūtu, jo grēka alga vienmēr ir nāve.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.24 11:51:42
svētais
Vēl piemērs. Lai labāk saprotams, tad piemērs vecāki un bērni. Bērnus soda ar nolūku, lai viņi saprastu to, ka , ja viņi paliks nesodīti, tad viņi izaugs degradēti, kas domās tikai par sevi un nodarīs milzu postu visai sabiedrībai , ģimenei, apkārtējiem.

Nu nu, tik nesauc to par kristīgo mīlestību.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.24 11:53:17
Mārtiņš
Dieva mīlestība ir pārmācība. ne vienmēr tā ir tāda kādu mēs to zīmējam.

Ebr. 12:6 Jo, ko Tas Kungs mīl, to Viņš pārmāca un šauš katru bērnu, ko Viņš pieņem. -

Ebr. 12:7 Pacietiet pārmācību! Dievs izturas pret jums kā pret bērniem. Jo kur ir bērns, ko tēvs nepārmāca?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.24 11:54:05
svētais
Dieva mīlestība pierādījās Jēzū Kristū, kad Dievs bez manas un tavas līdzdalības samaksāja salīdzināšaās cenu.

Plika frāze. Jo diemžēl mūsu kristīgā terminoloģija un žargons atšķiras.

Mūsu daļa ir tā, ka mēs to pieņemam un saprotam, un citādi mūsu grēka alga mūs novestu nāvē, ja tas tā nebūtu, jo grēka alga vienmēr ir nāve.

Man ir smagas aizdomas, ka ar saprašanu vien ir par maz.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.24 11:55:30
Turklāt nepārmācot, tu ienīsti savus bērnus, bet Dievs mīl, tāpēc pārmāca.

Sal. pam. 13:24 Kas savu rīksti taupa, tas ienīst savu dēlu, bet, kas savu dēlu mīl, tas to jau agri pārmāca.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.24 11:56:38
svētais
Par bērnu audzināšanu ir cita tēma, varbūt tur mēs šo pavedienu varētu izvērst.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.24 11:57:46
Jo diemžēl mūsu kristīgā terminoloģija un žargons atšķiras.

Bet domu taču tu saprati?
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.08.24 12:12:36
svētais
Man diezko nepatīk kristīgās domas aizstāšana ar vārdiem un izteikumiem, aiz kuriem pazūd pati Kristus nestā vēsts, tamdēļ "piekasos".

Bet, ja kāds cītīgi paliek pie kristīgām frāzēm un sniedz tām nekristīgu skaidrojumu, tad, manuprāt, tas liecina, ka cilvēks nav sapratis vai nevēlas pieņemt Evaņģēliju.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.24 12:16:30
Mārtiņš
Bet ja kāds mīl Jēzu un cenšas izklāstīt savu atziņu, vai tas arī būtu nepareizi? Un ja kāds citu viņu noliek, nevis kristīgi pamāca, tad tas ir pareizi?
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.24 12:21:03
Kristus vēsts ir ļoti vienkārša un visi kristieši to saprot. Bet mēs jau runājām par citu tēmu.
Zane55 [80.232.224.159]
# Iesūtīts: 2011.08.24 12:35:44
Uldim: es kaut kā VD arī redzu, ka`Dievs ir mīlestība. Es kaut kā neredzu šo Dievu-kurš VD ir kaut kāds naidīgais. Man liekas, ka cilvēki izsakās ka VD Dievs ir "ļaunais" viņi nelasa īsti to VD, tik pēc dzirdētā izsakās. Es lasu VD kā Dievs vada un mīlēja cilvēkus VD neatkarīgi pat no tautas piederības, jo `bija cilvēki, kuri tika glābti no iznīcības no ticības. Un Abrams jau arī tika taisnots no ticības.
Zane55 [80.232.224.159]
# Iesūtīts: 2011.08.24 12:39:49
Mārtiņš
Dieva naids bija mīlestības izpausme, jo tas bija mīlestības motivācijas vadīts.
- man liekas šitais teksts kaut kā izkropļo daudzu neticīgo sapratni pa Dievu un mums pašiem ticīgiem ir dažkārt kaut kāds murgains priekštats pa Dievu, jo Dievs mūs neienīst, ir cilvēkam dota brīva izvēle, mēs protams grēkojam, grēkam ir sekas, dažkārt ļoti nopietnas. Nu un mēs tagad gribam šo savu grēku sekas no Ievas un Ādama laikiem piesiet Dievam. Pa mūsu laikiem ne tādu vien VD šausmu stāstus varētu saraksīt.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.24 12:47:08
Dieva naids bija mīlestības izpausme, jo tas bija mīlestības motivācijas vadīts

Diemžēl šis teksts neizskatās visai labi, bet tas bija radikāls skaidrojums Dieva darbībām Vecajā Derībā. Skaidrs, ka Dievs mūs neienīst un Dievs ir mīlestība.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.24 13:06:34
Šķiet, ka katrs kristietis kaut kad nonāk radikālas izvēles priekšā, proti, akceptēt šo slaveno "Dievs ir mīlestība". Šīs izvēles grūtība ir tajā, ka tad ir būtiski jāpārskata savs viedoklis un aizspriedumi par Dieva motīviem utt., it īpaši VD kontekstā. Kā redzams no Jēzus dzīves, bez Dieva paša klātbūtnes tas nav iespējams.
muga34
# Iesūtīts: 2011.08.24 19:59:11
Ir tāda viena kolosāla grāmata kur visi šie Dieva aspekti ir iztirzāti un aplūkoti... iesaku viesiem -- Džons Stots "Kristus Krusts" -- Dž. Stots jau pats par sevi ir leģendāra parsonība ar nožēlu tik jāsaka ka viņš nesen aizceļoja...
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 75 , pavisam kopa bijuši: 6496