atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Arhib.-metr. Z. Stankeviča sprediķis Aglonā 15.aug.
Raimonds
Iesūtīts: 2011.08.16 18:20:24
Kristieši parasti seko līdzi, kas notiek pašmājās vai pie citiem. Katoļiem tādi svētki ir 15.augusts Aglonā. "Sprediķis." Jūsu pārdomas! (Tēma kristiešiem!)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
AutorsZiņas teksts
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:17:36
armilo
Nu gan Tu un Šmalderīte savērpāt ar parādu par atvainošanos. :/ Jo tas ir veids, kas noved pie tā, ka par šīm tēmām kļūst neiespējami runāt. Parāva jau daudz ko vaļā, šo to labu uzrakstīja retāki foruma rakstītāji.

Bet laikam jāsāk izdarīt kaut kādus secinājumus no tēmas. Kas jauns uzzināts? Kas saprasts? Kas ir nepareizi?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:18:23
starp citu, pēdējā svētki Tridentas kalendāros ir 25 jūlijā, bet Austrumu Ortodokši tos svin 9. maijā. Domāji tāpat vien tie tūkstoši Pārdaugavā pulcējas?
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:30:00
Raimonds"Nu gan Tu un Šmalderīte savērpāt ar parādu par atvainošanos. :/ Jo tas ir veids, kas noved pie tā, ka par šīm tēmām kļūst neiespējami runāt."

Redzi, ne es, ne Šmalderīte Tevi par citas reliģijas adeptu nav nokristījuši. Turpretī, Uldis, Muldis un neteiši arī Raiminds bezrūpīgi atļāvās Šmalderīti pasludināt par kristīgajai reliģijai nepiederīgu. Lūk, tas ir tas veids, kas nav pieņemams šādā diskusijā. Jūsu veids padarīja diskusiju neiespējamu ne mans un Šmalderītes.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:32:30
Aivars

cienījamais kinolog, es varu atspēkot katru Tavu vārdu, bet zini man laikam sāk apnikt runāt ar pāli.
padre
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:41:51
armilo Tu varbūt vairāk esi iedziļinājies par Mariju un viņas bērniem, bija tie vai nē. Es te uzdūros Ps.69:9 "Es esmu kļuvis svešs saviem brāļiem un svešinieks savas mātes bērniem" Te protams ir Dāvida runa, bet nepārprotami pravietojums par Kristu. RKB noraida ka Marijai būtu bijuši citi bērni. es ne uz kašķi, bet aiz intereses, kā šie (RKB) ar to tiek galā?

Par Mariju domāju, ka viņa tiešām ir jāgodā un jāgodina, bet tam jānotiek saskaņā ar ticības mēru (saskaņā ar Svēto Rakstu mēru).
Tātad kā sacīta mūsu ticības apl. 1. Pateicības Dievam par viņu.2. Otrā godinšāna ir mūsu ticības stiprinājums, ko gūstam no svēto piemēra. 3. Ticības atdarināšana un pēc tam darbu atdarināšana. Par piesaukšanu: "Viņi (pretinieki) runā tikai par piesaukšanu, kas, kaut arī nav bīstama, tomēr nav nepieciešama"
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:44:30
armilo
Ko gan Tu varētu atspēkot? Vai tiešām gribi teikt, ka Tava argumentācija marioloģijā ir aplama?
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:44:32
ŠMALDERĪTE
Ko Tu gribi panākt šo sacīdama?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:46:13
padre
Ko tur daudz iedziļināties? Ņem un lasi!!
Marka 6:3 Vai Viņš nav namdaris, Marijas dēls un Jēkaba un Jāzepa, un Jūdas, un Sīmaņa brālis, un vai Viņa māsas nav šeit pie mums?" Un tie ņēma apgrēcību pie Viņa.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:48:11
ŠMALDERĪTE
Kas mēs esam?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:51:24
tev prātiņš par īsu, vai kas cits?

Nolasās bariņš saspiedušos duraku savā forumā un apliek citus, kas faktiski nav klātesoši, un tīksminās ap savu gudrību.
Izcila gudrība! Es esmu tika laimīga, ka neesmu vien no jums.

zoss


Hm, nez vai kāds šito stulbos `nigerus` lamājošo X madāmu te manījis?

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:51:50
Trio pagaidaam ir kristiete... jaa taapat kaa daudzi RKB adepte ar riskiem uz elkdieviibu... Veelme putrot Dieva darbus ar cilveeku darbiem, Dieva nopelnus ar cilveeku nopelniem ir izplatiita RKB. Un nav jeega deklareet ka mees nepieluudzam Sveetos ja atklaati ir redzami visit radiibas pieluugsmes elementi... ceriibu likshana uz radiibu, radiibai veltiits kults, luugshanas dziesmas... Dievishkjo attribuutu piedeeveeshana Radiibai, Nolaadeeshana par atteikshanos Radiibu pieluugt etc. Atvaino, ja taa nav radiibas pieluugsme, tad as IR?
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:52:07
padre
te jau neviens uz kaski nee..bet snaak negribot
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.24 23:59:29
padre" RKB noraida ka Marijai būtu bijuši citi bērni. es ne uz kašķi, bet aiz intereses, kā šie (RKB) ar to tiek galā? "

Marioloģijā īpaši vēl neesmu iedziļinājies, bet ir dzirdēti daži skaidrojumi. Latviešu teksts saka ka brāļi, bet tik pat labi to var tulkot kā brālēni. Ir arī versija, ka tie varēja būt Jāzepa bērni no iepriekšējās sievas.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.25 00:01:44
armilo
Un kāpēc jāizgudro Jāzepa iepriekšējā sieva, brālēnu un kas tikai vēl ne? Kāpēc gan lai Jēzus nebūtu pirmdzimtais?
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.08.25 00:03:09
dafne
Laikam tās atšķirības ir pārāk nopietnas, lai vairs nopietni uztvertu. Jūtama spēcīga attieksme īpaši no tiem, kuri konvertējušies (fiziski vai tikai idejiski) no luterisma katolicismā. Skarbi!
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.25 00:03:26
Aivars

es neiebilstu
padre
# Iesūtīts: 2011.08.25 00:07:52
armiloAivars"Es esmu kļuvis svešs saviem brāļiem un svešinieks savas mātes bērniem " Redz šis teksts pasaka skaidri ka tie ir "mātes bērni". Piemēram Aivar tavu piedāvāto variantu var nobvienkāršot, ka tie bija kā jau minēj Jāzepa bērni u.t.t Šajā zinā šī atsauce uz Ps ir unikāla.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.25 00:12:59
padre""Es esmu kļuvis svešs saviem brāļiem un svešinieks savas mātes bērniem " Redz šis teksts pasaka skaidri ka tie ir "mātes bērni""

mātes ta mātes, tikai kādas mātes? tas nu gan nav tik skaidrs kā ar evaņģēlija tekstiem. Kā jau pats teici, runa visticamāk ir par Dāvida māti, un Dāvida brāļiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.25 00:13:16
padre
Nu izdomāt jau var viskautko, kauču ka tie bija klosterbrāļi
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.25 00:19:23
Raimonds
jaa,rodas jautajums par to..ko vispar cilveks kristietibaa meklee...
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 52 , pavisam kopa bijuši: 3215