atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai esat savā ticības dzīvē
Gnostiķis
Iesūtīts: 2011.07.30 21:13:57
Saņēmuši kādas nepārprotamas Dieva zīmes , kad esat šaubās un jautājat Viņam pēc padoma?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2011.07.30 21:14:50
Vai esat savā ticības dzīvē saņēmuši kādas nepārprotamas Dieva zīmes , kad esat šaubās un jautājat Viņam pēc padoma?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.30 21:17:53
Gnostiķis
Esmu. Bet tas ir gana personiski, lai neko vairāk nestāstītu
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.07.30 21:19:56
Ir bijušas zīmes, bet vai no Dieva???Neviens parakstu neatstāj
vilks
# Iesūtīts: 2011.07.30 21:38:22
Ir gadījies palūgt Dievam vadību kādos jautājumos un saņemt zīmes, kas man tobrīd ir šķitušas gana nepārprotamas. Vai tās tādas liktos arī citiem no malas, grūti teikt.

Bet vispār man ir grūti ar zīmēm, ļoti grūti tādas lūgt, jo kaut kā svārstos starp `tev nebūs Dievu kārdināt` un `klaudziniet, un jums tiks atvērts`.
Donatella
# Iesūtīts: 2011.07.30 23:03:37
esmu sanjeemusi ljoti skaidras un nepaarprotamas atbildes, kad vajadziiga atbilde uz svariigu jautaajumu, tadas ziimes diez ko neatceros vai pareizak sakot - ziimees neemsu njeemusi veeraa, kas arii novedis pie taa, ka nepiecieshaman skaidra un nepaaprotama atbilde
dafne
# Iesūtīts: 2011.07.31 00:09:29
ja,godigi,tad neatceros kadas ipasas ziimes..varbut ir bijusas,bet neatceros
ravenx
# Iesūtīts: 2011.07.31 01:35:54
Viena meitene reiz teica, ka manu nosūtīto e-pastu viņai uztvērusi kā zīmi, ka jāatsāk rakstīt blogu.
Viņa gan bija ex-ezotēriķe, tā ka tas laikam neskaitās.
Un ezotērikai arī jau bija pārstājusi ticēt, tā ka laikam tad tā nemaz nebija zīme. Un blogu rakstīt, cik man zināms, viņa tā arī neatsāka
muga34
# Iesūtīts: 2011.07.31 12:00:51
Gnostiķis - nezinu par pašām zīmēm - grūti teikt - citreiz ir tāda sajūta citreiz ne, bet galvenais nav zīmes - pilni raksti ir ar zīmēm kas apliecina... man svarīgāka ir tā sajūta ka Viņš tepatās blakus ir, tā apziņa, miers un iespēja ka varu neuztraukties - e-pasti, zīmīgu vārdu dzirdēšana, ķieģelis kas nokritis blakus nevis virsū - cenšos uz tādām lietām neieciklēties jo pats noslēpums ir citur...
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.07.31 21:27:54
Nē.
neielog. [95.68.71.120]
# Iesūtīts: 2011.07.31 21:39:39
Bērnībā, augot kristīgā vidē, kad organismā bija sirsnīgas ticības pārpilnība, visādus notikumus interpretēju uz nebēdu. Lūdzu dievam pat nenākt gaismā maniem nedarbiem, kas diezgan regulāri piepildijās, tiesa, ne bez manas attapības piepalīdzēšanas Es pat nedaudz apskaužu īstenticīgos, ezotēriķus utml., jo dzīvot šādā režīmā ir neapšaubāmi vieglāk. Visam var ``ieraudzīt`` jēgu, zīmes, savas unikalitātes sajūtu...Eh, ļapota ... Būt ateistam ir grūti, to noliegt būtu muļķīgi, īpaši dzīves anālajos periodos bez zīmēm un zīmītēm.
Eshkola
# Labojis Eshkola: 2011.07.31 22:01:16
grbēju sākt tēmu par zīmēm, bet skatos - te jau viena ir
Mans jautājums gan ir mazliet savādāks. Ja kādam ir iebildumi - izdzēsīšu šo novirzīšanos no tēmas.
Tātad: vai ir labi lūgt Dievam zīmes (nu, piemēram, sauli nakts vidū, vai runājošu ēzeli ), lai saprastu, kā rīkoties svarīgā situācijā? Ja varam lūgt zīmes, tad vai ir labi "pieprasīt" konkrētu veidu, kā šī zīme parādīsies?
p.s. es šai jautājumā jūtos līdzīgi kā vilks , bet pirms nedēļas saņēmu ieteikumu no kāda krietna kristieša lūgt Dievam zīmi...
neielog. [95.68.71.120]
# Iesūtīts: 2011.07.31 22:19:14
Manuprāt, cik atceros, no katehisma mācībām, tā ir dieva kārdināšana un likšana dancot zem savas stabules. Nepazemīgi!IMHO, šāda prakse vairāk varētu būt raksturīga harizmātu atzaros, ne tradicionālajās konfesijās. p.s zīmei jābūt patiešām paranormālai, pretējā gadijumā tā var būt parasta sagadīšanās vai paša subjektīva interpretācija.
dafne
# Iesūtīts: 2011.07.31 22:40:18
Eshkola
lugt jau noteikti ka var,bet ka zinasi ka ta ir no Dieva?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.02 01:05:05
Man ir bijušas situācijas, kuras vērtēju kā ļoti mazvarbūtīgas, un kurām ir bijusi ļoti nozīmīga ietekme.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.02 01:24:12
Esmu bieži piedzīvojusi Dieva reaģēšanu un iedarbību lūgšanu rezultātā, bet reiz piedzīvoju tik momentānu atbildi uz savu lūgšanu, ka gandrīz pārbijos. Tādas nopietnas zīmes Dievam lūgusi neesmu, tikai padomu un kārtošanu, lai lietas virzās pēc Viņa prāta.

Pazīstu tomēr vienu tuvu cilvēku, kas kādā neskaidrā dzīves situācijā lūdza Dievam ar zīmi apstiprināt kādu ļoti būtisku viņa dzīves lēmumu.
Situācijā jā/nē (kur varbūtība bija no pieredzes daudz mazāk iespējama) atbilde bija - jā.
Viņš nosprieda, ka tā tomēr var būt sagadīšanās un lūdza vēl vienu zīmi - arī it kā pat neiespējamu nieku. Tas notika. Atbilde bija - jā.
Viņš domāja, ka arī tā tomēr varbūt ir sagadīšanās un lūdza vēl trešo, it kā neiespējamu zīmi (meteoroloģisku parādību), ja atbilde ir jā. Neiespējamais notika, par ko viņš pat ir saglabājis avīzes izgriezumu, kurā zinātnieki skaidro, kā šāds neparasts metoroloģisks fenomens varēja notikt.

Ja es viņu labi nepazītu, varētu domāt, ka cilvēks fleitē. Bet tas ir cilvēks ar bērnišķu ticību, kam sirds ir uz delnas. Nav muļķītis vai īpatnis, drīzāk mākslinieka tips.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.08.02 18:57:22
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.08.02 19:07:28
Ctulhu, tev ju nav ticības dzīves
ravenx
# Iesūtīts: 2011.08.02 21:35:34
Bet mani tomēr interesē tas mans minētais gadījums
Ja, lūk, es kaut ko izdaru, piemēram, aizrakstu vēstuli, un izdaru to it kā pēc savas brīvas gribas, un pēc tam izrādās, ka kādam citam cilvēkam mana rīcība ir kalpojusi par zīmi, vai tas būtu jāsaprot tā, ka tajā brīdī esmu bijis ierocis Dieva / Māras / Gajas rokās, tas ir, caur mani patiesībā darbojies kāds pārdabisks spēks?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.02 21:42:56
ravenx
Tev atliek vien cerēt, ka tas bija Dievs, kas izvēlējies caur Tevi darboties. Kā stāsta, reizēm arī Viņš ēzeļiem liek kalpot svētīgiem mērķiem.
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.03 22:25:50
Vai sapnis ari var but kaa ziime?

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 216 , pavisam kopa bijuši: 4022