atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Lūgšanas un aizlūgšanas
S.R...
Iesūtīts: 2011.07.19 12:33:00
Kāda ir jūsu pieredze, attieksme?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.21 11:55:42
Jošs Mulders protams, ka Dievs ir vienādi tuvu visos, bet, man liekas, ka svētie ir ļautiņi, kuri Viņu pazīst mazliet labāk, nekā mēs, parastie.
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.21 12:22:40
Jošs Mulders, Aivars

Nu cik var runāt par vienu un to pašu ceru ka visi luterāņi nav tik primitīvi kā jūs abi. tātad: 1) Vai aizlūgšanas ir rakstos pamatotas? 2) Vai svētie ir dzīvi vai miruši?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 12:32:04
armilo
Ak, tu mūsu `sarežģītais` luterāni, kāpēc vilkt bikses pār galvu, ja var viņas uzvilkt normāli, nepateiksi?
Teiksim, ja Tu gribi, lai es par Tevi aizlūdzu, Tu tiešām sāksi skaitīt klusībā lūgšanu: "mīļais Aivar, aizlūdz par mani, grēcinieku" ntās reizes, cerībā, ka Dievs man dos kādu mājienu, ka par tevi jāaizlūdz?
Un kāpēc gan lai kaut kāda `svētā margarita`, kas iespējams pat nekad nav reāli dzimusi, vai `svētais juris`, kurš bija krietns pūķu kāvējs, pēkšņi kļūtu omniscienti un omnipresenti kā pats KUNGS, un dzirdētu, ko Tu tur pie sevis lūdzies?
Nu pastāsti, man primitīvam lauķim!
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.21 12:32:06
armiloTu esi luterānis(e)?
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.21 12:35:55
Aivars

davai lūdzu bez demagoģijas. atbildi tikai uz diviem jautājumiem.

Memekija

Vispirms jau, esmu Kristus māceklis, tad apustuliskās un katoliskās baznīcas loceklis, un tikai pēc tam luteriskās tradīcijas pārstāvis.
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.07.21 12:41:05
armilo
Kurš nu te būtu to demagoģiju iesācis?
To, kas sacīts dzīvajiem, tu attiecini uz mirušiem! Palasi vēl, kā tur sanāca Jēzus līdzībā ar to mirušo bagāto vīru, kuram tika teikts `ņifiga` te vairs nevar ko darīt, dzīvajiem ir pašiem sava dzīve jāizdzīvo, un nav tur ko mironīšiem iekšā jaukties.
Tu vari paskaidrot, kur Rakstos pamatota ir doma, ka mirušie dala tādas dievišķas kvalitātes kā omniprezence un omniscience, ka šie tiešām var uzklausīt katru, kas viņus piesauc? Bez demagoģijas, bet normālu biblisku pamatu lūdzu!
dafne
# Iesūtīts: 2011.07.21 12:49:08
armilo
es ar ir primitiva luteraane
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.21 12:52:16
Aivars
"To, kas sacīts dzīvajiem, tu attiecini uz mirušiem! "

nu demagogs, kas demagogs Tātad, Tava atbilde ir, ka svētie ir miruši? Jā vai nē?

"Palasi vēl, kā tur sanāca Jēzus līdzībā ar to mirušo bagāto vīru, kuram tika teikts `ņifiga` te vairs nevar ko darīt"

Šis bāgātais vīrs bija nonācis ellē, bet mēs runājam par svētajiem!

"Tu vari paskaidrot, kur Rakstos pamatota ir doma, ka mirušie dala tādas dievišķas kvalitātes kā omniprezence un omniscience, ka šie tiešām var uzklausīt katru, kas viņus piesauc?"

Arī es Tev to pašu lūgšu, pamato ar Rakstiem, kur Dievs ir liedzies svētajiem par mums aizlūgt?
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.21 12:53:01
Aivars nu, ja drīkst, tad mazliet no manas saprašanas. Dievs ir visos un tie, kas ir ar Viņu, nav atdalāmi no Viņa, viņi ir viens ar Dievu. Un tad sanāk, ka it kā lūdzot kādu no svētajiem lūdz pašu Dievu. Es gan neesmu mēģinājusi, nav reālas vajadzības vērsties pie Viņa , saucot savādāk.
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.21 12:53:53
dafne
"es ar ir primitiva luteraane"

kamēr Tu ar savu primitīvismu nelepojies, kā to dara Mulderi un Aivari, tikmēr Tu esi laba luterāne, kas grib augt ticībā un atziņā.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 12:58:00
armilo
Savā ziņā viņi ir miruši, lai gan dzīvi Dieva priekšā. Bet, arī dzīvs būdams es nevaru zināt, ko Tu savā istabā lūdz, pat ja esam tikušies. Tad kur nu vēl mūžībā aizgājušamais Žanītis varētu atbildēt, ko zulusiete Mbhuma, vai japānis Tokanava vēlas?
Manuprāt, Tavs piegājiens ir ļoti nekorekta Rakstu pārtaisīšana pēc pagāniskas tradīcijas, kas dzimusi no kaut kāda senču kulta.
Starp citu, ja iznāk, aprunājies ar mūsu pašu pieredzējušu misionāru un bīskapu emeritus Viesturu Pavasari par šo tēmu.
Zive.
# Iesūtīts: 2011.07.21 12:58:01
Klau, bet nu ja Jums ir tāda pārliecība, ka svētie neko nedzird, tad ar ko sanāk Jēzus bazarēja:
"Un redzi, tiem parādījās Mozus un Ēlija un runāja ar Viņu" (Mat. 17:3)

Katrā ziņā, mana pieredze liecina, ka Dievam absolūti nav iebildumu, ja es lūdzu kāda svētā aizbildniecību, ibo tās lūgšanas tiek uzklausītas.
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:00:42
Zive.

laikam mācekļi bija radioaktīvas sēnes saēdušies, un viņiem rādījās visādi inčīgi muļķiki
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:00:48
Memekija
Šī ideja par dvēseles kā piliena saplūšanu ar Dievu kā okeānu, ir mīļa dažādiem mistiķiem gan Austrumos, gan Rietumos, bet... vai tomēr Raksti nerāda, ka Dievs cilvēku rada, nevis panteistiski izplūst cilvēkos, kas pēc nāves atkal kā tādas dzīvsudraba piles atkal top par vienu veselu ar lielo Dievu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:02:09
protams, ka Dievs ir vienādi tuvu visos, bet, man liekas, ka svētie ir ļautiņi, kuri Viņu pazīst mazliet labāk, nekā mēs, parastie.

Un taapeec tu cilveekus iepaziisti caur vinju draugiem, nevis iepaziisti vinjus pashus?

Mulders tiecaas iepaziit Dievu "no pirmajaam rokaam"
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:03:36
Aivars Dievs radīja cilvēku pēc savas līdzības. Vai tu tiešām domā, ka tas bija ārēji?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:03:48
Zive.
Zini, Dieva priekšā visi ir dzīvi. Arī Mozus un Ēlija Kristus priekšā varēja būt. Bet nez vai Armilo priekšā arī visi ir dzīvi?
Bet par peiredzēm runājot... nu ir jau ļaudis, kas stāsta, ka viņu mirušie radiņi arī regulāri piestaigā un labus padomus dod, ja kapiņos ar tiem aprunājas, vai veļu laikā šņabīti uzliek. Ir pat profesionāļi, kas piepalīdz ar šiem mirušajiem sazināties.
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:04:55
Aivars
"es nevaru zināt, ko Tu savā istabā lūdz"

Tu jau esi pie Dieva aizsaukts svētais, par kura mocekļa likteni un garīgo cīņu uzvarām mēs visi labi zinām?!!! Ja vēl nē, tad vienkārši satiekamies un es Tev pastāstīšu par ko es vēlos aizlūgšanu.
Zive.
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:05:08
Aivars Un kāpēc ne? Apustuļi tak arī šamos redzēja?
Nu protams, droši vari kariķēt
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:05:51
Memekija
Es domāju, ka tas nozīmē, ka cilvēka aicinājums bija būt radībā kā apliecinājumam par Dieva vienreizību, bet ne, ka tādēļ Ādams bija omniprezents, omnipotents, omniscients utt..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 3242