atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristieša attieksme pret emigrāciju un imigrāciju
vilks
Iesūtīts: 2011.07.12 22:06:42
Kādai būtu jābūt kristiešu attieksmei pret tām un cilvēkiem, kas no mūsu valsts izceļo vai mūsu valstī ieceļo? Kāpēc un kā tā pamatojama Bībelē?

Diskusija kristiešiem. Ateisti tiek laipni aicināti izteikt savu viedokli, bet ne apstrīdēt citus.
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2011.07.12 22:07:34
Kāda vispār ir jūsu attieksme pret imigrantiem un emigrantiem un kāpēc?
Zane Neimane
# Iesūtīts: 2011.07.12 22:42:47
Neesmu pret imigrantiem, emigrāciju. Brīva cilvēku kustība ir daļa no demokrātijas un mūsu laikmeta. Vienīgi gribētos, lai varētu saglabāt to savu valsti, padarīt labāku vietu, kur dzīvojam, nevis braukt labumus meklēt tikai citur. Ja es pati brauktu, tad tikai, lai gūtu pieredzi un ar to brauktu atpakaļ darboties Latvijā. Zinu daudzus tādus cilvēkus.. tā ir emigrācija, pret kuru ne tikai neiebilstu, bet kuru atbalstu.
vilks
# Iesūtīts: 2011.07.12 22:56:34
Vienīgais, tad sanāk, ka arī pret baltkrieviem u.c., kas brauc uz LV labākas dzīves meklējumos, mums vajadzētu izturēties labi. Kā arī tiem, kas sabrauca LV pēc otrā pasaules kara.
Zane Neimane
# Iesūtīts: 2011.07.12 23:24:24
vilks
Latvijas valsts tajā brīdī bija okupēta. Mēs nekā savādāk nevarējām izturēties. Runājot par šo brīdī, tie cilvēki šeit dzīvo jau visu savu dzīvi un nav vainīgi ne pie Latvijas valsts okupācijas, ne citām draņķībām.. tā kā - domāju, ka jāizturas labi.
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.13 00:05:19
" Kristieša attieksme pret emigrāciju un imigrāciju"

Lāga zēns sv. Augustīns teica tā: mīli, un dari ko vēlies! Vot tā tik ir attieksme
Valentīnis
# Labojis Valentīnis : 2011.07.13 00:29:19
Kas ar mieru nelietot alkoholu un ievērot celibātu, vienmēr laipni lūgti! tie, kas negrib - vietējie lai paliek, bet iebraukt neviens lai nedomā!
tas ir ideālā gadījumā, ko parastais vēlētājs nesaprot !!! es neceru, ka par tādām idejām balsos
Gnidro [90.130.171.62]
# Iesūtīts: 2011.07.13 12:56:04
Kristietība ir kosmopolītiska tā pat kā marksisms (pēdējais lielā mērā ir nedaudz evolucionējis pirmais), tāpēc nekāda veida ideoloģisku iebildumi pret migrāciju tur imo vispār pēc definīcijas nepastāv. Vienota padomju tauta vai vienota kristīgā pasaule ir vienīgais cilvēces gala mērķis, kur nacionālisms drīzāk būs šķērslis, kuru jācenšas iznīdēt. Vairāki šejienes kristieši jau ir pauduši savu nepatiku pret latvietību un nacionālās identitātes kultivēšanu, jo tā traucē izplatīties one true religion.
vilks
# Iesūtīts: 2011.07.13 13:34:48
Tad jau jādomā, ka latviešu nacionālisti lielākoties nav kristieši?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.07.13 20:21:20
Man (neesmu kristietis) masveida imigrācija/emigrācija principā ne pārāk patīk, jo tā ir globalizācijas daļa, kas noved pie kultūras daudzveidības samazināšanās.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.13 20:42:44
Salamana pamācības 27:8 Kā putns, kas atstāj savu ligzdu, tāds ir vīrs, kas aizgājis projām no savas dzimtās vietas.

1. Mozus 12:1 Un Tas Kungs sacīja uz Ābrāmu: "Izej no savas zemes, no savas cilts un no sava tēva nama uz zemi, kuru Es tev rādīšu.
2 Un Es tevi darīšu par lielu tautu, Es tevi svētīšu un darīšu lielu tavu vārdu, un tu būsi par svētību.
3 Es svētīšu tos, kas tevi svētī, un nolādēšu tos, kas tevi nolād, un tevī būs svētītas visas zemes ciltis."

1. Mozus 19:15 Un, tiklīdz rīts ausa, eņģeļi skubināja Latu, teikdami: "Celies, ņem savu sievu un abas savas meitas, kas atrodas še, ka tu neej bojā šīs pilsētas nozieguma dēļ."

3. Mozus 19:34 Lai svešinieks, kas jūsu vidū piemīt, jums būtu kā viens no jūsu pašu iedzimtajiem; tev viņu būs mīlēt kā sevi pašu, jo jūs esat bijuši svešinieki Ēģiptes zemē,- Es esmu Tas Kungs, jūsu Dievs!


Apustuļu darbi 17:26 Viņš licis visām tautām celties no vienām asinīm un dzīvot pa visu zemes virsu un nospraudis noteiktus laikus un robežas, kur tiem dzīvot,
27 lai tie meklētu Dievu, vai tie Viņu varētu nojaust un atrast, jebšu Viņš nav tālu nevienam no mums.

armilo
# Iesūtīts: 2011.07.14 00:29:20
par citu emigrāciju (no miļōna.kom)
"...jo latvieši pēc nāves nonāk vai nu paradīzē, vai arī atpakaļ Latvijā."
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.14 13:23:27
Muldera attiexme...

e-migraaciju neatbalstu, lai gan ljoti labi saprotu... gribeetos, lai cilveeki reiz atnaak atpakalj un veido sheit savu laimi... bet es ljoti labi saprotu teevu, kas nevar pabarot gjimeni, jo nav darba, taapeec vinjsh atrod darbu citur un njem gjimeni liidzi... Es ljoti labi saprotu maati, kam jaaruupeejas par beerniem, un taapeec vinja ir spiest braukt prom un njemt gjimeni.
Negatiiva attiexme man ir tais gadiijumos, kad cilveeki emigree atstaajot beernus Latvijaa... tas ir nepareizi.

Par I-migraaciju... man attiexme sekojosha:
1. Imigrantam ir jaakceptee shejienes kultuura, tradiicijas, tiesiibas, pienaakumi, ierobezhojumi... ja ne... luudzu nebrauc, nevis brauc un kacha apravas ka tev te nav eerti un moshejas necelj...
2. Imigrantam ir jaastraadaa... tas ir vinjam ir jaagjeneree nodoklji shajaa valstii
3. Imigrantam ir jaapnjemaas iemaciities Latvieshu valoda sapraatiigaa laika posmaa

Taadi piiraagi ar Mulderu
Gnidro [213.102.155.209]
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:30:43
vilks
Tad jau jādomā, ka latviešu nacionālisti lielākoties nav kristieši?

Nē. Var būt nacionālists un kristietis, bet points ir tāds, ka vietās kur saduras nacionālās un reliģijas intereses, pārliecināts kristietis vienmēr nonivelēs nacionālās un pateiks, ka tas ir nevērtīgs rudiments, kas jāiznīcina kristīgā kosmopolītisma vārdā.
Labs piemērs bija kaut vai tām smieklīgā klerikāļu māžošanās ap Jāņiem, vsi tie uzsaukumi, kas te kaut kad vienu gadu tika izplatīti par to kā tās ir nez kāds antikrista svinības, kas grauj kristīgās vērtības. Liet ir tādi, ka Jāņi ir absolūti latvisks pasākums ar daudz vecākām tradīcijām, nekā jebkuri kristīgie paradumi, bet par nelaimi iepriekšējo gadsimtu teologiem neizdevās piekabināt tam kristīgu kontekstu. Nu teiksim ``vasaras saulgriežu laikā Jēzus sasniedza pubertāti, tāpēc lūk, tie ir Pubertātes Svētki.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:33:36
Mulders Jaanjus iisteniibaa svineeja 21ajaa Juunijaa... A "pareizajos jaanjos" shashliku shtopeeja, dzeera alu un vienkaarshi pastaigaajaas pa kvartaalu!
Gnidro [213.102.155.209]
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:36:39
Nu i neko, ne? Neuzdzina antikristiāniskas vīzijas par civilizācijas galu?
biča
# Iesūtīts: 2011.07.25 13:40:03
Šķiet, ka pēdējās dienās kāds norvēģu "kristietis" savu viedokli pret imigrantiem savā valstī ir izteicis pārmēru azartiski. Domāju, ka tā gan nebūtu pareizā attieksme.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.07.25 13:54:38
biča
Tas, ka šis slimais piesauc kristīgo civilizāciju, ne mazākā mērā nenozīmē, ka viņš būtu kristietis. Jādomā, ka viņš ar šo formulējumu grib izteikt - baltā, eiropeiskā civilizācija jeb dzīves veids.
Ir absurds viņu dēvēt par kristieti.
biča
# Iesūtīts: 2011.07.25 13:59:02
Vienkārši balss
Viņš vienkārši ir tāds pats kā senie krusta karu dalībnieki, kuri karoja ar musulmaņiem
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.25 14:00:39
Ctulhu
Redzi, šis puisis bija masonu ložas biedrs (pēc slaktiņa uzreiz šo izslēdza), tā kā..
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.07.25 14:10:10
Ctulhu,biča
Vai garīgi slims cilvēks, kas sevi nosauc par, piemēram, Napoleonu, jau tāpēc ir Napoleons?
Parādiet man kādu tradicionālu kristīgu baznīcu, kas mudinātu uz šādu domāšanu un rīcību!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 88 , pavisam kopa bijuši: 3765