atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par sevis maaniishanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.29 11:46:11
Lai pasargaatu gnostikja teemu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 33 . 34 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.30 15:42:14
Un ko noziimee, kad Mulders neredz vilkacjus tur, kur Jona redz?

Jona jau arii neredz... vinja tic tam ko kaads maaciitaajs-folklorists ir savaacis no tantinjaam un onkuljiem...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.30 15:45:43
Interesanti, kā tu nošķir ģeologa `objektīvo` redzējumu no, teiksim, mūrnieka redzējuma, kas taču savukārt var redzēt to, ko neredz ģeologs?

Bet kaapee jaanoshkjir... vienkaarshi es dekonstrueeju saakotneejo pich uzstaadiijumu, ka, ja vinjsh redz akmeni, tad tur nekaa vairaak par akmeni nav, un viss paareejais ir "sevis maaniishana"

Mulders iebilda, ka driizaak taa ir sevis apzagshana... Ibo redzeeshana, kaa mees redzam shajaa piemeeraa, ir subjekta un objekta attieciibu funkcija.

Un tas ir tas, ko ateisti nepakam negrib atdziit un saprast, ka cilveeks caur savu Intelektu, Zinaashanaam, Gariigo redzeejumu etc. speej ietiekties pasaulee dziljaak un redzeet vairaak nekaa tas ir saskataams seklam intelektam.

Intelekts un Gudriiba tieshaam IR gaisma... ar kuru var redzeet dziljaak, taalaak, labaak... Un tikai taapeec tas veel nekljuust par subjektiivu pashapmaanu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.30 15:51:41
Nuja un Mulders jau arii neredz dievu, tikai vinjs tic , ka

Baidos ka tev buus gruuti ar mani striideeties par to ko es redzu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.30 15:54:49
Kādi ateisti tā saka? Ctulhu, redz, tieši piekrīt, ka jo lielāks intelekts un zināšanas, jo dziļāks ieskats pasaulē.

pich_

Vinja vaardi bij - kad vinjsh skataas uz akmeni, vinjsh redz akmeni... un viss

Sheit mums ir lieciiba no cilveeka, kas redzot akmeni redz daudz ko vairaak... Tachu pich to teica kontextaa, ka nevar buut ka Mulders vai ticiigie var redzeet Dievu skatoties uz lietaam, kuraas pich redz "tikai akmeni"...

Taa nu ar sho Trilobiites lieciibu es pieraadiiju, ka redzeeshana ir kaut kas vairaak kaa "foto" uznjemshana par vizuaalo sceenu! Taadeejaadi... mans arguments par to, ka Dievu pieredz ticiibaa, paliek... bet Ateisti grib izsleegt Apzinju vispaar kaa komponenti pasaules veerojumaa, kurpretii tieshi Apzinja ir taa komponente kas ljauj ieraudziit vairaak nekaa redz fotoaparaats.

Tieshi taapeec Ateistiem Dievs arii ir neredzams kaut vinji vinjam virsuu blenzh... bet redz "tikai akmeni"
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.30 15:57:30

Ugu un mums abiem buus gruuti striideeties ar Jonu par to, ko vinja redz.


kaareiz Jona neapgalvoja, ka vinja redz trolljus vai vilkachus, bet gan klaareeja, ka Vilkachi noteikiti ir, jo kaads maaciitaasj redz savaa graamataa esot savaacis lieciibas no tanteem un onkuljiem kurzemee... un taadeejaadi mums tachu ir "uzticamas lieciibas"...

Mulders netic taapeec vien, ka kaads cits esot kaut ko teicis vai redzeejis. Mulders pats ir pieredzeejis un diendienaa pieredz Dievu un vinja darbus... mana ticiiba neizriet tikai no texta, bet no shii texta "dziivoshanas"... un peekshnji tajos akmenjos apkaart saaku saskatiit to, ko pirms tam nekad nebiju tur redzeejis, lietas paraadaas citaa gaismaa un citaa veidaa... es ieraugu to, ko nekad neemsu pirms tam redzeejis, saprotu to ko neesmu sapratis... un briinos, kaa tik aciimredzamas lietas neredz pich, Ctulhu, EM... etc.

Bet aciimredzot taapeec... ka neskataas ar Sapraatu un Sirdi, bet tikai ar aciim. Acis ir visai rupjsh instruments shaadai redzeeshanai.
Gnidro [90.130.168.189]
# Iesūtīts: 2011.06.30 15:58:47
Nu elementaari: Jo vairaak zinaasanu, jo vairaak redz.

Tas jā, tikai Mulders jauc savu psihozi ar zināšanām. Cits šiziks akmenī ieraudzīs kombronālo goboldoīdu, bet tas nenozīmē, ka viņa interpretācija ir liekama tajā pašā līmenī, kur ģeologa.
veuniņš
# Iesūtīts: 2011.06.30 15:59:20
Jošs Mulders
Trilo jau arī redz TIKAI akmeni. Vienīgi pašā akmenī saskata vairāk to, ko pich tur nesaskata. Tīri profesionālo zināšanu dēļ.
Taču Trilo nesaskata akmenī auras, lāstu noņemšanas/uzlikšanas, dzimumspējas palielināšanu un citas ezotēriskās guiņas. Incanti - kapēc? Nav sasniegusi pietiekoši lielas zināšanas, jeb varbūt tieši otrādi?
jeb varbūt viņa runā par to, ko VAR redzēt, nevis to ko var iztēloties?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.30 16:05:32
veuninjsh,

Gruuti vaine... vieglaak ir pateikt, ka saskata tikai akmeni - taapat kaa visi ateisti - BET... un taalaak peec texta

Nee Veuninj... burtiski saskata vairaak nekaa tu es vai jebkursh no mums, kam gjeologjija ir sarezhtjiits burtu virkneejums, ko uzraxtiit...

Liidz ar to es uzskatu, ka ir pieraadiits elementaara lieta, ka objekts un subjekts nevar tikt noshkjirti, kad notiek objekta veeroshana...

Taalaak... lai noshkjirtu realitaati no psihozes jau vajag atkal... kaadus kas to speej saskatiit. Un man ir pamatotas aizdomas, ka Gnidrologam shiis redzes nav... vinjsh pats savu psihozi projicee uz citiem, taadeejaadi saskata to ko (ne)grib saskatiit.

Aciimredzot "subjektiivs veerojums" ateistiem ir elementaars tabu... un taapeec... jums nav dots nedz redzeet nedz saprast, to, kas ir atkariigs no jums kaa subjektiem. Skatoties uz akmeni lemts redzeet... tikai akmeni... un savu psihozi (atsevishkjiem exemplaariem sheit). Kaa blakusefekts paraadaas, ka tieshi tad, kad tieshaam veerojums ir pashapmaans un psihoze, Ateists, to vienalga iztulkos kaa objektiivu veerojumju.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.30 16:06:04
He, arī Trila, kad skatās uz akmeni, taču redz akmeni, tāpat kā Pičs.

Tev taa shkjita peec vinju abu lieciibaam? Man izskataas, ka redz dazhaadi...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.30 16:06:49
Un ja skataas ar veel smalkaako eeterisko un mentaalo sirdi un sapraatu, tad visapkaart redz elfus un fejas un vinju darbiibas peedas. Un Mulders neredz taapeec, ka ir rupjs un nocietinaajies, vai ne?

Iespeejams... Mulders taapeec ir feju un ruukjiishu agnostikjis... elementaari vienkaarshi neieskaitu vinjus savos ikdienas "lidojumos".
Gnidro [90.130.168.189]
# Iesūtīts: 2011.06.30 16:09:46
Subjektīvs vērojums kā reiz man nav tabu. Tabu tas ir tiem, kas savu subjektīvo vērojumu cenšas pasniegt par ūber telekinētiskajām maģijas spējām. Ja es redzu akmeni goblinus, bet citi neredz, tad mans secinājums - tas ir mans subjektīvais redzējums. Ja Mulders redz goblinus, tad secinājums - wow es esmu īpašs, redzu to ko citi neredz.
veuniņš
# Labojis veuniņš: 2011.06.30 16:10:03
Jošs Mulders

. burtiski saskata vairaak nekaa tu es vai jebkursh no mums,

nē, tā ir kļūda spriedumos. Saskata tieši to pašu ko citi. Tikai zin vairāk par to, ko redz. Resp - tu uzstāj, ka cilvēks redz tikai to, ko zin. To ko nezin - to neredz.
Bet cilvēciņi, piemēram zibeni redzēja sen, pirms tika skaidrībā par elektrostatiku. Dīvaini, vai ne?
Ak, jā - zibenī savulaik saskatīja visādu dievību atriebīgās dusmas. Nez kā šīs dusmas un dievības varēja redzēt, un kapēc tās nav redzamas tagad? Pazudušas šīs svarīgās zināšanas, kas ļauj zibeņos saskatīt dievības?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.30 16:13:21
Joprojaam nesaprotu, kaa Mulders selekee to kas tur ir ( geologija, kiimija) no taa, kas tur nav ( ezoterika).

Gruuti... man ir dots tikai atshkjirt vai redzeet tad, ja ar otru subjektu runaajam par vienu un to pashu lietu.

Piemeeram, ja es buutu studeejis gjeologjiju un sasniegtu vismaz to pieredzes/zinaashanu liimeni kas ir Trilo, tad es vareetu atshkjirt vai trilo redz peec buutiibas, vai zaljus ruukjiishus savaa galvaa...

Savukaart ja man gjeologjija ir melna bilde, es tak nevaru zinaat vai vinja tieshaam to redz, vai galvaa vinjai ir putra... man nav instrumentaarija to paarbaudiit.

Tieshi taapat es uzskatu, ka Ateistiem elementaari nav instrumentaarija paarbaudiit to, ko saka Kristieshi, jo Ateisti apriori ir pasludinaajushi, ka Gjeologjija ir tufta un vizla ir sho diivaino gjeologu izgudrojums - bs. Taadeejaadi, neesot tajaa iekshaa... tu nezini vai tev staasta iisteniibu vai maana tevi.


Klasika - AutoSteroGrammas - zini taadas tach - Mulders taas nespeej redzeet un saskatiit... un taapeec Mulders nevar zinaat, vai kaads kas to redz un saka "Ooo es redzu aabolu" tieshaam redz aabolu, jeb aabolu projicee...
Es tikai varu meegjinaat saliidzinaat ko saka dazhaadi cilveeki un tad izlemt, vai visi vinji nojuugushies vai tomeer redz kaut ko, ko es neredzu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.30 16:15:47
nē, tā ir kļūda spriedumos. Saskata tieši to pašu ko citi. Tikai zin vairāk par to, ko redz. Resp - tu uzstāj, ka cilvēks redz tikai to, ko zin. To ko nezin - to neredz.

Tas ari ir REDZEESHANAS buutiiba. Tu nejauc skatiishanos ar redzeeshanu.

Redzeeshana = Skatiishanaas + Zinaashana... Ja defektiiva redze, zinaashanas maz paliidzees... tomeer KAUT KO redzeesi. Un otraadi... ja Zinaashanas defektiivas... bet acis raadaa... tad KAUT KO Redzeesi!

TU gribi pasludinaat, ka meers objektiivajai pasaulei ir lietas, bez zinaashanaam... Mulders uzskata, ka pasaule ir kas vairaak kaa tikai "akmenji"... Pasaule ir arii Cilveeki kas veero un redz akmenjus... un kaa mees sheit redzam, ir cilveeki, kas akmenjus redz daudz dziljaak un plashaak...

Tas ir kaa daltonikjis un es, redzam vienu un to pashu akmeni, bet es to redzu vairaak... (ja pienjem, ka akmenis kaut kaads sarkanzaljsh)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.30 16:16:38
Nav tik traki. Nozares bik paarklaajas.

Un tomeer... es vairaak uzticeetos Trilas spriedumiem par kaadu akmeni nekaa saviem... vai pat taviem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.30 16:17:48
A var gadiities, ka Mulderam elementaari nav instrumentaarija paarbaudiit to, ko saka kabalisti, piemeeram. Vai voodoo adepti?

Iespeejams... bet es arii to nealkstu, ibo man pietiek ar to ko es redzu, lai dariitu, to ko es girbu dariit.

Es arii neeju kabalistu vai voodoo adeptu saitos un nestriidos ar vinjiem par to, ka lelliishu baxtiishana ar garaam adataam ir BS...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.30 16:18:51
Nu un Trila man noliek muskoviita kluci deguna prieksjaa. Reaalu. taalaak?

Taalaak jau atkariigs no taa vai tu esi ar mieru to apskatiit un tam noticeet, jeb pateikt, fignja tas viss... iisteniibaa tas ir tikai taa... MultiDimensionaals Evoluucijas Everta Produkts ar augstu Delta Komplexitaati
veuniņš
# Iesūtīts: 2011.06.30 16:20:23
Jošs Mulders

TU gribi pasludinaat, ka meers objektiivajai pasaulei ir lietas, bez zinaashanaam... Mulders uzskata, ka pasaule ir kas vairaak kaa tikai "akmenji"... Pasaule ir arii Cilveeki kas veero un redz akmenjus... un kaa mees sheit redzam, ir cilveeki, kas akmenjus redz daudz dziljaak un plashaak...

Ok, tikai akmeņiem, atšķirībā no cilvēkiem - nemēdz būt galvā sikspārņu. Attiecīgi - ja cilvēks skatās uz akmeni un tur iekšā redz sikspārni - tas nenozīmē, ka akmenī tiešām ir sikspārnis. Cilvēks vienkārši redz akmeni un savu sikspārni savā galvā.
Pēc tam, protams, izveic ļoti loģiskus un pamatotus secinājumus par akmeņu uz sikspārņu spārnu krāsu korelāciju.
Gnidro [90.130.168.189]
# Iesūtīts: 2011.06.30 16:45:02
Mulderam ko -nav zinatkaares?

Viņam ir nocietināta sirds.
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.30 16:53:40
παλαιό ανόητος
nezinu,man skiet tas ir otrs graavis...ja taisnosana ticiba ir svarigi to saprast,bet ne vienmer tas notiek pie katra cilveka tik atri..vienam religiozitates zvina nokrit pec gada,citam pec 10..un kas par to,ka cilvekam patik sis skaistas lietas baznicaa,ka vinam ir labas atminas..
Kamer cilveks necensas ar saviem spekiem nopelnit to Dieva zelastibu,kamer cilveks neaplauzas sava religiozitate..vins jau ta pa istam Kristu nevar satikt,varbut kads var..bet kadam jaiziet sadam posmam cauri.Un pagaidam lasu Lutera Galatiesu vestules skaidrojumu..vins tiesi uzsver,ka mums cilvekiem ir..piemit si nosliece uz darbiem..un ar to butiba ir visu muzu jacinaas.Kadam tas vairak izpauzas uz aru,kadam mazak...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 33 . 34 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 18 , pavisam kopa bijuši: 7190