atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par sevis maaniishanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.29 11:46:11
Lai pasargaatu gnostikja teemu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 33 . 34 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:49:50
pich_

Redzi, taa kaa ateisti tic tikai kaut kaadiem saviem apsveerumiem un premisaam, tad reaali - tas kas neiederaas Ateista pasaules skatiijumaa ir tiiri fiziski aarpus vinja redzes lauka.

Ateists var kaut tuukstos gadus blenzt uz flagellas motoru, un nekad neredzees Intelekta Darbiibas sekas, ibo principaa Intelekts nav un nevar buut Ateistiskaas pasaules ceelonis Taa ir premisa, axioma, nevis teoreema, kas izriet, no citaam teoreemaam... un taa kaa shaadas premisas ir ateisma uzskata pasaules pamataa, tad nepaarstaajot buut ateistam, ateists nekad nespees principaa saskatiit Dievu pat blenzhot vinjam naasii!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:50:25
Nu izlasiiju, kaa jau noproti. Nekaa daudz neuzzinaaju.

A ko dariit... Fiziku un KJiimiju arii apguvi pashmaaciibas celjaa... un tad aizgaaji uz Augstskolu un tur tev prosto tak iedeva diplomu?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:50:40
Jošs Mulders
Mulders netic sapratnei, kas nav izjusta
Kaukad es klārēju par to pašu tēmu, ka zināšanas bez empīriskas pieredzes ir bez svara, un ka tāpēc vajag demo variantu visam, bet tad Mulderam bija pretenzijas.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:52:11
Ctulhu
Tas ir moments, ka mēs protam iedomāties un kombinēt, ja mums ir zināšanas par ko līdzīgu.
Bet pamatā viss ir izjustais. Kas nav izjusts, tas ir snumbzlis.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:53:22

Ugu... Tad Mulderam visa kvantu mikropasaules fizika garaam, jo izjust tur neko nevar...


Apmeeram... es shaubos ka es vareetu teikt, ka es to speeju izjust... Bet visaadus double-slit experimentus gan var paarbaudiit pat maajas apstaakljos.

Ak jaa un taad lieta, kaa mediciina, piemeeram... Mulders domaa, ka labam dakterim jaaizjuut visu slimiibu simptomi?

Nee, bet dakters kas IR izjutis shos simptomus daudz labaak spees aarsteet nekaa dakters, kas to nav izjutis, ar atrunu, abi divi visu paareejo teoriju un praksi ir saliidzinaami.

Un augstspiedienu tehnikas inzenieris, kas nekad tos spiedienus nav izjutis, nu un taadaa garaa...

Man ir pamatotas aizdomas, ka daudz nopietnaaka attiexme pret augstspiediena suuknjiem ir inzhenierim, kas reiz ir piedziivojis kaadu suuknja avaariju.

Un Ct nav nekaads kjiimikjis, ja nav pagarsojis visu, kas jamam te plauktaa staav

Ctulhu noteikti buutu slikts pavaars, pat zinot visu eedienu un garshvielu kjiimisko sastaavu - luuk kur shkjirba.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:53:58
Kaukad es klārēju par to pašu tēmu, ka zināšanas bez empīriskas pieredzes ir bez svara, un ka tāpēc vajag demo variantu visam, bet tad Mulderam bija pretenzijas.

Zinaat un Saprast ir divas dazhaadas lietas
Zinaatnieki ZIN kvantu fiziku, bet es shaubos vai kaads to saprot.
Gnidro [213.102.147.14]
# Iesūtīts: 2011.06.29 15:54:22
EzītisMiglā
Kaukad es klārēju par to pašu tēmu, ka zināšanas bez empīriskas pieredzes ir bez svara, un ka tāpēc vajag demo variantu visam, bet tad Mulderam bija pretenzijas.

Ugu. Vēl viņš centās ieskaidrot, ka empīrika vispār zinātnei ir mazsvarīga, jo visu var izskaidrot ar matemātiku. Met ādu kā tāds abinieks.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:05:09
Zina un lieto. Un lieto efektiivi. Un zina, kaada virzienaa jaaturpina peetiijumi. Ko te vispaar noziimee vaards ``saprot``?

Interpretaacija!

Un ja zinaatnieki saprastu gan RT gan KT, tad vareetu tak apvienot... a nevar... ibo nesaprot.

Tas ka tu zini kaa lietot elektriibu, nebuut nenoziimee, ka tu par to visu saproti.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:06:42
Njea, jo subjektiivaas garsas izjuutas taapat ir individualas, taatad ja Ct pagatavos zjurku savaa gaumee, nav teikts, ka Mulderam arii taa garsjos.

Tikai vienalga... Ctulhu vs Maartinjsh Riitinjsh nerullees

Un par ko tad runa... lietas, kuras lai saprastu, izbaudiitu, lietotu, prasa subjektu, nav "aprakstaamas sausi un atrauti".

Tieshi taapeec... pich skatoties uz akmeni redz tikai akmeni, bet, esmu paarlieicnaats, ka Trilobiite ieraudziis ko citu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:09:42
Ugu. Vēl viņš centās ieskaidrot, ka empīrika vispār zinātnei ir mazsvarīga, jo visu var izskaidrot ar matemātiku. Met ādu kā tāds abinieks.

Buusi ko samelojies.

Empiriika Nav mazsvariiga, bet tas nav pietiekams nosaciijums zinaatnei.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:10:59
3lo vnk varees par to akmeni pateikt vairaak.

Vinja arii redzees vairaak, taapeec arii vairaak varees pateikt... bet buus lietas, ko vinja redzees un nevarees pateikt taa lai es tu vai pich_ saprastu ibo vinjai pieredze ar akmenjiem lielaaka nekaa mums. Vinja zin "peec kaa garsho naatrija hloriids"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:17:00
Izjust mees varam tikai dazjus materijas staavokljus ljoti sauraa diapazonaa, visu paareejo naaksies sausi un atrauti vai caur instrumentiem, sorry...

Tieshi taapeec sapratne nav absoluuta...

Ir lietas, ko var saprast, ir lietas, ko nevar, ir lietas, ko var zinaat un ir lietas par kuraam nezinaam, vai taas var zinaat...

Taadeejaadi... taas lietas, kas ir saprotamas caur empiirisku personiigu paardziivojumui nav nododamas citiem staasta formaa... transfer-kanaals neuztur sho protokolu.

Taadeejaadi... ir jaasamierinaas, ka, ja mees atsakaamies piesleegties ar visu savu buutiibu kaut kaadaam lietaam, mees taas nespeesim saprast pilniibaa, taadeejaadi muusu spriedums par taam var nebuut pilniigs vai pareizs.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:17:38

Varees. Bik ilgaak jaastaasta vnk buus. Tb citam geologam ieskaidros aatraak nekaa mums.


Bet lai mees saprastu pa iistam, mums naaxies izstudeet gjeolojiju un iespeejams, paardziivot to ko vinja paardziivojusi...

pich_
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:39:13
Jošs Mulders

attiecībā par to "zināšanu, kā garšo nātrija hlorīds" utt.
nezinu, vai Ct tev to jau ir pateicis, bet pa gabalu var zināt, kā tas garšo. garša ir informācija smadzenēs, un, attiecīgi stimulējot, var sajust sāls garšu uz mēles. vajag tikai pareizo informāciju
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:40:09
nezinu, vai Ct tev to jau ir pateicis, bet pa gabalu var zināt, kā tas garšo. garša ir informācija smadzenēs, un, attiecīgi stimulējot, var sajust sāls garšu uz mēles. vajag tikai pareizo informāciju

Vot tu shito pavaariem iesaki Zupaa neteereet Saali, bet liidzi iedot lapinju ar garshas aprakstu
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.29 16:45:02
Ctulhu
Infu par kodolu var ieguut, zondeejot Zemi , piemeeram ar spraadzieniem un seismograafiem, taapat netiesji peec planetas kustiibas elementiem. - un tu šiem seismogrāfiem un citeiem aparātiem tici - redz kur jauki nedzīvas litas izskaidro nedzīvas lietas, un kad tev būs dzīvi "seismogrāfi" varēsi sākt runāt par Dieva pierādīšanu...

pich_
nu es arī Londonu neesmu redzējis, bet vai tāpēc es tai neticu? - tici tāpēc ka citi teikuši, stāstījuši, grāmatās rakstīts... palasi bībeli citi cilvēki arī ir apliecinājuši Dievu... - tad kas galu galā ir tas noteicošais ticēt vai nē...

redzi- es agrāk ticēju, ka izlienot caur priedes sakni... - nejauc klāt māņticību, bet par pārējo - kāds pamats tev ir mīlēt sievu... - laikam vakariņas galdā...
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:49:36
Jošs Mulders
kas to zin, varbūt tālā nākotnē tāda arī būs ēdienkarte- pa trubiņu ielaiž barību vēnā, un stimulē smadzenes tā, it kā cepeti ēstu
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:50:23
Ctulhu - nu ja - marš uz skolu...

intelekts, emocijas, maņas u.t.t.
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:51:36
muga34

uz Londonu es pats kādreiz aizbraukšu, savukārt pārdabiskiem spēkiem visu šo gadu garumā es neesmu atradis ne kripatiņu pierādījumu. kaut mazāko...

pamats mīlēt sievu man nav tikai vakariņas galdā. bet arī tas nav mazsvarīgi
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.29 16:57:35
pich_

savukārt pārdabiskiem spēkiem visu šo gadu garumā es neesmu atradis ne kripatiņu pierādījumu. kaut mazāko... - lai mīlētu sievu un bernus tev katru dienu vajag teiksim 25 pierādījumus, un ģimenei 50 no tevis lai viņi zinatu ka tu viņus mīli jeb varbūt nē...
tāpat Dievs tev neprasa pierādījumus nedz tev no Dieva jāprasa pierādījumus - dzīvo Dievu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 33 . 34 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 106 , pavisam kopa bijuši: 948