atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par sevis maaniishanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.29 11:46:11
Lai pasargaatu gnostikja teemu!
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.07.06 17:43:05
a_masiks
Beidziet ņerkstēt par Baznīcas ordināciju, kas galīgi uz jums neattiecas! Labāk pavaidat, ka sieviešu apakšveļas veikalā tiek meklēta tieši pārdevēja, tā diskriminējot vīriešus! Vai kaut ko tikpat sakarīgu.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.06 17:44:43
Aivars
Paldies par sakarīgu komentāru! Pēc iespējas vairāk tādu vajadzētu!
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.06 17:46:59
Ctulhu
Kaut gan peetiijis sjo aspektu neesmu, varu kljuudiities.

tā tas laikam arī būs....
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.06 17:49:59
Ctulhu
Ok! Tad tad laboju!
biča
# Iesūtīts: 2011.07.06 18:11:20
Par dzimumu līdztiesību zinātnē: http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2006/07/12/AR2006071.. 201883.html Domāju gan, ka Latvijā tas nav tik izteikti.

Savukārt par dzimumu līdztiesību ikdienā... Man vispār ir, ko teikt! Es tikai nezinu, vai spēju to adekvāti izskaidrot. Principā es uzskatu, ka sievietes sabiedrībā, kur no viņām tiek sagaidīti tikai sasniegumi karjerā un pašām mājās audzināt savus bērnus tiek saprasts kā "sevi norakt", nav nonākušas īpaši labākā sabiedrībā kā tad, kad viņām bija pieejams tikai variants būt mājsaimniecēm un karjera bija tabu. Abas sistēmas no sievietēm tiek gaidīts viens konkrēts modelis un pārējie tiek nosodīti. Nerēķinoties, ka ir dažādas sievietes, kuras katra vēlas savādāku režīmu. Viena gribēs tikai rušināties pa mājām, cita - paralēli ar bērnu audzināšanu no mājām strādāt kādā maz noslogotā jomā, vēl kāda - noalgot aukli un pati atgriezties karjeras bīdīšanā pie pirmās iespējas, būs arī tādas, kas vispār neredzēs bērniem vietu savā dzīvē kāda iemesla dēļ, par lezbietēm nemaz nerunājot. Es gan neesmu spējīga saprast, kāpēc lai sieviete gribētu uzticēt savu bērnu audzināt svešam cilvēkam, ja vien nav ekstrēmi problemātiska finansiālā situācija, bet nu, gaumes lieta. Jebkurā gadījumā - neviens no šiem un vēl daudziem citiem variantiem nav būtiski sliktāks par citiem, kā rezultātā īpaši izceļot vienu no tiem kā īpaši vēlamu, pārējās sievietes nonāk stipri nosodītā situācijā.
Lai būtu godīgi, jāpiemin arī līdzīga veida ierobežojumi attiecībā uz vīriešiem - ko tad, ja tieši vīrietis ir tas, kam ir īpaši izteikta vēlme auklēties ar saviem bērniem un palikt mājās tos audzinot? Vai vīrietis, kas gribētu būt sākumskolas skolotājs - uzreiz tiek pieņemts, ka tāds noteikti ir pedofīls. Bet, ja nu viņam vienkārši ir bijis bieži uzticēts palīdzēt mācībās jaunākajiem brāļiem un māsām? Par vīriešiem modes jomā tiek pieņemts, ka viņi ir geji, nespējot iedomāties, ka varbūt viņi vienkārši grib padarīt sievietes skaistākas tieši tāpēc, ka viņiem viņas patīk. Arī vispārēji apģērba ziņā - sievietes var vilkt, kas ienāk prātā, kaut nosperot kādam vīrietim šmotkas un uzvelkot, bet vīriešu garderobe ir stingri ierobežota un, kas no tās mēģina izkāpt, tiek uzskatīts par izvirtuli (man personīgi ļoti patīk skotu svārki, bet pat tos daudzi man pazīstamie uzskata par vīriešiem nepiemērotu apģērbu). Varbūt šobrīd pat attiecībā uz vīriešiem dzimumu līdztiesība ir izteikta krietni mazāk, kā pret sievietēm?
biča
# Labojis biča: 2011.07.06 18:33:02
a_masiks
tjipa, dāma sab. transportā uzrunā sev iepatikušos vīrieti, tjipa:"tu man patīc! Kā tevi sauc? varbūt varam kopā pavakariņot?"
Jeb biji domājis ko citu - ka arī sievietes viedoklis bija svarīgs gadījumā, kad vecis izvēlējās sev dāmu?


Tā es gluži neteiktu... Un arī neņemtu īpaši pierē cilvēku, kas uzsāktu sarunu ar šādu tekstu - tas principā norāda uz izdomas trūkumu. Tajā pašā laikā man ir vairāki tieši sabiedriskajā pacelti kontakti abos dzimumos.
Pie tam, kucēnu es principā nolencu pati - šams neilgi pēc tam, kad bijām sadziedājušies teica, ka pats toč nebūtu saņēmies kaut ko veidot, tikai uzturētu draudzīgas attiecības un turpinātu gaidīt, kad sāks penkoki no gaisa krist
dafne
# Labojis dafne: 2011.07.06 19:07:59
biča
man lika aizdomaties..nu par tam velmem,kuras mineji..nu,tur sievietei virietim ir velmes..bet ka tas ir ar tam musu velmem,tam tacu var nebutu robezu...tas var but balstitas musu egoisma.cik talu ies ta lidztiesiba balstita cilveka velmees un pie ka novediis..ka viiriesi dzemdes,jo kadam bus japierada kadas savas tiesibas..nu kaut ka ta
biča
# Iesūtīts: 2011.07.07 02:28:57
dafne
Vai Tev traucētu, ja kāds vīrietis arī dzemdētu (es gan domāju, ka kādam, kas tiešām ir ģenētiski vīrietis, nevis daļēji dzimumu mainījusi sieviete, to būtu sasodīti sarežģīti izdarīt)? Man ne mazākajā mērā!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.07 10:28:56
Sitam visam jaabuut neatkariigam no dzimuma un tad jau redzees, kaada buus statistika, tb pie vienaadiem izejas apstaakljiem tiesjaam atklaasies atskriibas, ja taadas buus.

Bet tas ir BS...

Shitie "vienliidziibnieki" grib vispaar izniicinaat dzimumidentitaati. Tobish vispaar padariit dzimumu par irrivalentu dajebkuraa dziives formaa!

Mulders tap nepiekriit... man personiigi ir svariigi, kaads dzimums man ir pretii, kad es komuniceeju. Prasiit no manis to ignoreet... nea. Es arii negirbu, lai mani saak uztvert par hermofrodiitu.
dafne
# Labojis dafne: 2011.07.07 10:29:04
biča
ne nu mani traucetu,ja mans viirs to izdomatu darit,tas skartu mani personiski,ja manam bernam skola macitu,ka tas ir normali,tad ar tas man traucetu...tas jautajums agri vai velu skar ikvienu...ja ne tiesi,tad netiesi.Tapat ka homosek.jautajums..nesen vel par to skali nerunaju,nu ta ir "norma" un ta "norma" lien pa visiem caurumiem ieksa.

Pie tam..Adamam par paligu tika radita sieviete..nevis otrs virietis vai suns.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.07 10:57:42
Jošs Mulders
Tjipa, tu ienīsti rasistus un protams arī nēģerus?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.07 10:57:56
dafne, un "Paliigs" nebuut nenoziimee "Sliktaaks" vai "Dumjaaks" vai "Nepilniigaaks"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.07 10:59:24
a_masiks, negluzhi ieniistu... bet rasisti man nepatiik, ibo dumji!

Pret neegjeriem iebildes nav, naacies ar vairaakiem straadaat... baigi sakariigie. Vieniigais kas vinjiem kopiigs - tumsha aadas kraasa.

Ar tumshaadainaam sievieteem gan laikam nav naacies straadaat... bet manaa industrijaa sievieshu ir mazaakums... laikam baigais patriarhaats.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.07 10:59:46
dafne
,tad ar tas man traucetu...
ko tieši traucētu?

Pie tam..Adamam par paligu tika radita sieviete..nevis otrs virietis vai suns.
jauki, un tagad miljonu vērtais jautājums - kas no tā izriet? Konkrēti?
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.07 11:05:02
Jošs Mulders
mmm.... nu labi, ja jau izliecies nesaprotam - paskaidrošu:
tu uzstāj, ka dzimumi netiek diskriminēti, ij esi gatavs tjeļņašku plēst to pierādot. Tai pat laikā esi gatavs iestāties pret "vienliidziibniekiem", ibo pašam ta baisi gribās paflirtēt ar standarta blondīni, sajust sevi par nepārspējamu mačo iepretī blondai un formīgai duorčkai...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.07 11:26:45
a_masiks
tu uzstāj, ka dzimumi netiek diskriminēti, ij esi gatavs tjeļņašku plēst to pierādot. Tai pat laikā esi gatavs iestāties pret "vienliidziibniekiem", ibo pašam ta baisi gribās paflirtēt ar standarta blondīni, sajust sevi par nepārspējamu mačo iepretī blondai un formīgai duorčkai...

Izklausās pēc... paga paga, šitādu tipiņu te esmu forumā redzējis...
... pareizi!
Masiks, kas masiks!
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.07 11:35:55
Aivars
sajuties kā blonda duročka?
Nu, piedod, es negribēju tevi tā apbižot...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.07 11:40:28
a_masiks
mjā, kā vienmēr argumenti tev... ak puišeli..
Vienkārši tava savas domāšanas projecēšana uz oponentiem, šoreiz bija ļoti trāpīgs pašraksturojums, kādēļ nav iespējams nesmieties par Tavu allažo iekaršanu par sieviešu tiesībām
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.07 11:42:26
a_masiks,

Taapec, ka aciimredzot tev un man ir atshkjiriiga izpratne par to, kaa izprat "vienlidiziibu". Es ar to noteikti nesaprotu uniformismu un objektiivo lietu ignoreeshanu/noliegshanu.

Es esmu pret enforceeshanu vienaa vai otraa virzienaa.

Un atkal taa jau bij tava projekcija par manaam veelmeem.

Vienkaarshi, es nepienjemu komunikaaciju ar ljautinjiem, kuri ignoree objektiivu faktu - dzimumu. Iizii... un no ta neizriet nedz dominance, nedz machisms, nedz blondiinju stulbums. BTW man daudz patiikamaak ir komuiceet ar gudraam sievieteem.

Un to ka kaut kaados aspektos sievietes man labaak patiik sorry... neizmainiis nekaadas "politkorektaas vienliidziibas"... Tieshi taapat kaa ir eedieni kas man labaak garsho un ir klimats kuraa es labaak juutos.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.07 12:41:37
Aivars
būsi ko sajaucis.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 3887