atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par sevis maaniishanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.29 11:46:11
Lai pasargaatu gnostikja teemu!
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 33 . 34 . >>
AutorsZiņas teksts
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 17:40:23
Ctulhu
Tas pirmais taču ir tik ļoti subjektīvs
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 17:41:13
Ctulhu
Te jau Ezis prasiija, kaadas veertiibas var tikt pazaudeetas, neviens taadas nevareeja mineet.

Redzi, Tu tās vērtības tāpat par vērtībām neuzskatītu
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 17:47:19
Ctulhu
Cilvēkiem, kuru intelektuālais līmenis nav augsts vai vērsts zinātnes virzienā, tiek atņemta iespēja dzīvot baudāmu dzīvi. Nedomāju, ka ir iespējams, ka pilnīgi visi kļūst ieinteresēti zinātniskas ievirzes nodarbēs - vienmēr paliks arī tādi, kuri būs vairāk vērsti uz dažādiem mākslas veidiem vai fiziskām nodarbēm. Principā viņu sasniegumi viņu stiprajās pusēs tā arī paliks nenovērtēti, jo zinātniski nebūs noderīgi.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 17:47:20
Ctulhu
Te kaa taada veertiiba tika mineeta ``izveeles briiviiba``, mees pieraadiijaam, ka taa nezuud.

tjipa - var izvēlēties nookrātijai neatbilstošu izvēli - piemēram nedēļā vienu Alus Dienu, un to arī dabūt?
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 17:52:03
Ctulhu
Bet tiklīdz kāds no malas šo hobiju novērtē un grib par to maksāt, tā taču tas vairs neietilptu nookrātijas standartos.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 17:55:52
Ctulhu
a gadījumā tas nebūs pretrunā ar nookrātiju? Tjipa - kapēc man mājās indēties ar paštaisītu fūzeli, ja pašpārvalde var nodrošināt ar sertificētu, kontrolēti ražotu un attiecīgi mazāk letālu un kaitīgu filtrētu un destilētu alu?
Tb - vai nookrātija būs gatava uzņemties sertificētu alus ražošanu, lai mani paglābtu no pagrīdes izstrādājumiem? Pie visa tā, ka nookrātijai NEpatīk alus un to viņa nelieto?
biča
# Labojis biča: 2011.07.04 17:56:42
Ctulhu
Es domāju, ka reklāma tāpat nepazustu, vienkārši nebūtu apmaksāta. Pie tam, tici vai nē, bet bieži vien tieši izglītotāki cilvēki ir ieinteresētāki mākslā un mūzikā nekā galīgi stulbenīši.

Pie tam, vai nebūtu tieši pretējais scenārijs - antireklāmas jebkādām "primitīvākām izklaidēm", kas tomēr arī ir tikai kārtējais demagoģijas paveids, kā kādam iebarot barotājam vēlamo informāciju?
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 18:01:52
Ctulhu
Bet, ja par tiem neviens nemaksās, šie mākslas veidi izmirs līdz ar pārējiem.
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 18:06:42
Ctulhu
Es nedomāju, ka ir iespējams uzspiest izglītotību visiem. Ko iesāks ar tiem, kas negribēs? Izolēs no cilvēcisko tiesību izmantošanas, līdz šie darīs jebko, lai kā arī tas riebtos, lai tikai viņiem būtu pieeja ikdienas ekstrām?
Gnidro [213.102.153.245]
# Iesūtīts: 2011.07.04 18:10:04
Taatad sobstvenno kas un kaapeec kljuus nelaimiigs nookratijas apstaakljos?

Tie, kam nepatīk, ka kaut kādi ``krāti`` nosaka kas ir pareizs un lietderīgs priekš VISIEM. Tik pat labi komijs var prasīt kas kļūst nelaimīgi pie proletariāta diktatūras un kristietis neizpratnē, ka kāds var nebūt mierā ar teokrātiju.
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 18:10:11
Ctulhu
Negribēs būt intelektuāļi, jo viņiem tas principā riebsies. Man neliekas, ka pilnīgi visus var ieinteresēt.
Gnidro [213.102.153.245]
# Iesūtīts: 2011.07.04 18:15:16
Te vēl jāpiemin, ka ``intelektuālis`` ir vienkārši cilvēks, kas ieguvis izglītību. Tas vēl nenozīmē, ka jams nevar būt tups kā zābaks.
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 18:23:24
Ctulhu
Nu un veel - nookratija paredz arii attiistiit metodes, kaa visas labaas galvas atrast un izgliitot.

Nē nu, vēl jau var sterilizēt bez izvēles iespējām visus, kam ir pārāk zems intelekts/nav intereses par tā paaugstināšanu, bet tā redz sanāk, ka bieži augsts intelekts nāk komplektā ar pavājinātu fizisko veselību un otrādi. Tieši viduvēja intelekta pārstāvji mēdz būt fiziski veselīgākie.
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 18:34:04
Ctulhu
Nē nu, dikti vājš intelekts (garīgā atpalicība) parasti ari nāk komplektā ar veselības problēmām. Savukārt korelācija starp augstu intelektu un pavājāku veselību varbūt mūsdienās vairs sajaukšanās dēļ varētu nebūt tik izteikta, bet veidojusies, jo cilvēkiem, kam (īpaši iedzimti) vājāks fiziskais ķermenis, ir nācies būt daudz gudrākiem kā normāliem, lai nodrošinātu savu izdzīvošanu un pēcnācēju radīšanu. Biežākais šīs sakarības variants ir tuvredzība - nevarēja iet medībās kā citi, nācās mācīties likt aizvien viltīgākus slazdus.
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 18:48:31
Ctulhu
Fiziski spēcīgu + gudru varētu būt stipri mazāk - fiziski spēcīgajiem defaultā nav nepieciešamības būt gudriem lai izdzīvotu, tā ir tikai papildus ekstra. Nav jau bijis spiediena no ārpuses tādiem atlasīties. Ja nu vienīgi nīkulīgs, bet lielisks stratēģis cilšu kara situācijā apbalvots ar fiziski spēcīgākā karotāja meitu/māsu (cauri prātam izskrien ideja par kārtīgu amazoni, kas ar akmens cirvi sargā savu vīrišķi pret pretinieku uzbrukumiem) un tad bērni tiešām varētu būt spēcīgi un ar jau augstāku intelektu. Pieļauju, ka mūsdienās abus atdaloša noslāņošanās varētu būt pat izteiktāka kā agrāk, jo sievietes tomēr ir kļuvušas neatkarīgākas un savas otrās puses cenšas meklēt grupās, kur intelekts ir viņu pašu līmenī vai augstāks, nevis, kur kāds ir fiziski stiprāks un var otram labāk ielauzt galvaskausu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.04 18:55:13
Ctulhu
Nu... spriežot pēc Taviem kīborgu murdziņiem, tas ir tikai protēžu kvalitātes jautājums Tavā sistēmā. Labāk jau atzīsti acīmredzamo, ka esi fetišists, kam `zinātniskā fantastika` jumtu norāvusi
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 19:02:47
Aivars
Atcerējos tādu džekiņu kā http://en.wikipedia.org/wiki/Inspector_Gadget_%28film%29 (Kā tas tulkojas? Inspektors Krāms vai Inspektors Rīks?)
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.04 19:07:40
biča
Lūk, šī un līdzīgas filmas man liekas kaut kas vājprātīgs, bet tās lieliski attaino to ctulhu iztēloto `paradīzi`.

Ctulhu
Tas nav arguments. Lūdzu, esi gana vīrišķīgs un atzīsti savu vājību! Modernā sabiedrībā jau Tevi skarbi netiesās.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.04 19:08:41
Man šķiet, ka inspektors krāms varētu būt veselīgāks tulkojums, bet šādas filmas noteikti grauj bērnu psihi.
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 19:11:37
Ctulhu
Bija periods, kad es sapņoju kļūt par kiborgu ar iebūvētām papildfunkcijām (ūberredzi utt.). Man šķiet, ka tas nāca no kāda Robocop līdzīga seriāla, kur bija džeks un sieviete mākslīgi uzlaboti pēc izpletņlēkšanas negadījumiem
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 33 . 34 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 38 , pavisam kopa bijuši: 1566