atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par sevis maaniishanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.29 11:46:11
Lai pasargaatu gnostikja teemu!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 33 . 34 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:09:14
Piem, ir taču visādi krāpšanas gadījumi, kad vecu pensionāru piemāna, praktiski izliek viņu no dzīvokļa, noslēdz neizdevīgus līgumus? Kas, vecais pats vainīgs, nevajadzēja deleģēt savas tiesības blēžiem?

Sheit otrs gadiijums... Vai man ir tiesiibas NEdeligjeet tiesiibas tiem, kurus es uzskatu par bleezhiem? Teixim tev un Ctulhu kaa nookraatiem?

Tobish no vienas puses tu pieprasi, lai cilveeks sajeedz ko dara, no otras puses JA nesajeedz, tad automaatiski shiis tiesiibas pienaaks tev? Aiz kaada paarbiilja?
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:10:18
Ctulhu
Ibo ja Tu saveeli durikus aiz savas nekompetences, tad ciesju arii es. Napig man to vajag.

nu un ja TU savas kompetences dēļ savēli pārgudriniekus, kas man (kurš var būt mīl iedzert kādu alus kausu) tāpēc liec ciest? Tad napig MAN to vajag?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:10:37
Pag, es labi atceros savas vecmāmiņas vēlēšanu pamatus "Šitas tāds zolīds cilvēks, balsošu par viņu". Piemērs no reālās dzīves.

Taapeec, labi, ka peec 4iem gadiem vinja var paardomaat... ja redz, ka zoliidais cilveeks ir duraks...

Tas taapat kaa bankas kartee, ja uzlixi dienas limitu - 100Ls, un katru dienu paarbaudiisi savu kontu, tevi neapshmauks vairaak par 100Ls

Bet tu piedaavaa, visu algas kontu nodot kaadam citam - paarvaldee!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:11:25
un kurš nosaka - kas ir cilvēka cienīgi? Tu, Cth, Romas paps, Rianair? IMHO katrs no tiem ar šo jēdzienu gribēs saprast kaut ko pavisam citu....

Pareizi, bet to noteiksi nevis lidmashiinas pilots, bet pasazhieri... Ctulhu grib ne tikai vadiit ljopeni, bet defineet arii to, uz kaadaam taburetkaam seedeet pasazhieriem.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.04 16:12:00
Aha, večuku piečakarē - večuks pac vainīgs? Nevajadzēja dzīvokli atdot.

Bet tu piedaavaa... ak nedosi - nu atnjemsim, jo neizskataas, ka tu pats speej par to paruupeeties! Tu piedaavaa, vechukiem, kas nejeedz jurisprudenci, vispaar atnjemt vinju dziivokljus un nodot to paarvaldiit - gudrajam kaiminjam!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:12:34
Jošs Mulders
Tu pierādi, ka mēs blēži. Tu tak gudrs, neesi večuks-pensionārs.

JA nesajeedz, tad automaatiski shiis tiesiibas pienaaks tev?
Kāpēc man? Lai večuks pamācās, un iegūst sapratni. Ja tam par vecu, tad - lai vēršas pie valsts algotiem juristiem. Es tur nekur neparādos.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:13:37
Ja vari pieraadiit, ka mees esam bleezji. Bet- lai viltus nookraatu - bleedi atmaskotu, tev pasjam jaabuut nookraatam.

Jau teicu - ja Tu efektiivi ar godiigaam metodeem ciinies pret kaadu nookraatu un vinja kocepciju, Tu pats kljuusti par nookraatu.


Nuja... Nookraatija - sisteema, kas vegjetee un parazitee uz ne tik gudro resursu reekjina Visi vechuki un ne paaraak gudrie cilveecinji tiks veixmiigi atbriivoti no vinju iipashumiem, pamatojoties tajaa, ka vinji ir par dumjiem, lai par shiem iipashumiem paruupeetos un lai tie nenonaaktu bleezhu rokaas!

CCCP
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:14:02
Tu pierādi, ka mēs blēži. Tu tak gudrs, neesi večuks-pensionārs.

Nuja... a ja pieraadiit nevari - tad neko - paraksti vien iipashuma nodoshanas liigumu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:14:17
Jošs Mulders
To, ka zolīdais cilvēks ir duraks, tā nevar redzēt, jo viņš tak turpina muldēt televīzijā un avīzēs. Tur tak tai politikā daudz gudrāki cilvēki par manu vecmāmiņu nevar galus kopā savilkt!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:14:38

Jaa, bet ja es pasazieriem radiisju neciesjamus aptaakljus, tad vinji satrakosies un ljopene taapat nomauksies zemee.


Par to jau bazars... un tavs Intelekts tur neko nepaliidzees!
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:18:27
Jošs Mulders
Pareizi, bet to noteiksi nevis lidmashiinas pilots, bet pasazhieri... Ctulhu grib ne tikai vadiit ljopeni, bet defineet arii to, uz kaadaam taburetkaam seedeet pasazhieriem.

Tieši tapēc demokrātija ir pati dranķīgākā sistēma, bet nekas labāks vēl nav izgudrots!(c) V.Čērčils.
Tb - katrs var gribēt kaut ko kas viņam ir nepieciešams vai vēlams, taču vienojas par "kaut ko", kas apmierina lielāko vairumu. Ij pofig kas ir lielākais vairums - augsti kvalificēti ķirurgi vai narkomāni. Vienīgais ko leģitīmi nookrāti var darīt - audzināt pārējo sabiedrību par nookrātiem, tādā veidā cenšoties panākt savu vairākumu. Tieši to pašu, ko kristieši jau 2000 gadus dara, zem evanģelizācijas markas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:21:22
Njea, atkaartoju 3. reizi: Nookraatijaa nvinjus visus censjas iemaaciit, kaa riikoties ar resursiem.

Bet es negribu maaceet... man pieder Maaja. Viss... es negribu zinaat iipashumu likuma nianses. Ja mani apshmauc, tad es gribu, lai Valsts mani pret to pasargaa neatnjemot man manas iipashumtiesiibas, nevis piespiedu kaartaa man liek apguut iipashumtiesiibas!

Tobish... Demokraatijaa cilveeks driixt buut ne paaraak gudrs, un tomeer Valsts vinju kaut kaadaa meeraa sargaa no burlakiem, shmauceejiem, noziedzniekiem etc. Nookraatija... sak... ja pac nemaaki sevi aizstaaveet, mees tev atnjemsim, to kas tev ir, lai tu ar savu stulbumu nefinansee nejaushi ljaundarus, un... taa teikt, maacies, ja labi maaciisies, mosh dabuusi savu dziivokli atpakalj!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:21:39
Jošs Mulders
Nookraatija - sisteema, kas vegjetee un parazitee uz ne tik gudro resursu reekjina
Ej nu, kur tad ne tik gudrajiem tik daudz resursu?

tiks veixmiigi atbriivoti no vinju iipashumiem, pamatojoties tajaa, ka vinji ir par dumjiem, lai par shiem iipashumiem paruupeetos
Pašlaik arī ir tieši tāpat. Ja kāds nevar parūpēties par savu īpašumu garīgas atpalicības dēļ, tad viņam ieceļ aizbildni.
Pie kam manā piemērā večuks nevis nevarēja parūpēties par īpašumu, bet nekā nejēdza no dzīvokļu pārdošanas.
Tā ka tavs iebildums pa tukšo.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:21:57
Nu, piemeram, uz ielaam retaak buus alu sadzeerusjies deklaseeti elementi, kas apdraud tavu sievu un beernus. Varbuut tomeer nav tik slikti?

tas būtu jautājums par to, vai es esmu gatavs atteikties no daļas savu tiesību lai iemantotu lielāku drošību? Nē, netaisos. Jo esmu pārliecināts, ka tie, kas "nodrošinās" manu drošību, pie pirmās izdevības paši to apdraudēs, izmantojot to, ka esmu attiecies no savām tiesībām.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:22:27
a_masiks, Taapeec es saku - politika ir kompromisu maaxla, savukaart Nookraatija kompromisus nepieljauj, ja vari pamatot - mosh projekts ies, ja nevari pamatot - nemaz nemeegjinaasim.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.04 16:22:56
Ej nu, kur tad ne tik gudrajiem tik daudz resursu?

Veixme, Zinaashanas ekonomikaa, nevis politikaa... etc. Mums kjirurgs par prezidentu... vai veixmiigs politikjis? Nu laix raadiis!

Mums vesels leerums fizikji bijushi par premjeriem - taas ir taas reizes, kad viss tika salaists tuutaa.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:23:34
Jošs Mulders
Kurā vietā tu izlasīji, ka atņems īpašumu??
Runa bij par nemācēšanu īpašumu pārdot. Risinājums bija - mācīties un taikai tad drīsktēt pārdot. vai arī - valsts speciāli algots jurists kā palīgs.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:24:24
EzītisMiglā
Nookraatija - sisteema, kas vegjetee un parazitee uz ne tik gudro resursu reekjina
Ej nu, kur tad ne tik gudrajiem tik daudz resursu?


vispār jau negudrie paši ir resurs, ko tad arī izmanto. vergu darbs, tjipa.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:24:48
tas būtu jautājums par to, vai es esmu gatavs atteikties no daļas savu tiesību lai iemantotu lielāku drošību? Nē, netaisos. Jo esmu pārliecināts, ka tie, kas "nodrošinās" manu drošību, pie pirmās izdevības paši to apdraudēs, izmantojot to, ka esmu attiecies no savām tiesībām.

BINGO!

Muuzhsenais jautaajums starp indiviida briivibias vs kontrole balansu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:25:05
Runa bij par nemācēšanu īpašumu pārdot. Risinājums bija - mācīties un taikai tad drīsktēt pārdot. vai arī - valsts speciāli algots jurists kā palīgs.

Tad paarpratu!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 33 . 34 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 53 , pavisam kopa bijuši: 32925