atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par sevis maaniishanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.29 11:46:11
Lai pasargaatu gnostikja teemu!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 33 . 34 . >>
AutorsZiņas teksts
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:20:44
Jošs Mulders
Par alfa teevinjiem aiz skaistaam aciim nekljuust
taisnība. tikai vecumā ar kaut kādu pārdabisku gudrumu tam nav sakara. man ir iespēja novērot, kā noveco 2 tantuki. Viņu uzvedība un spriedumi ar laiku nepaliek aizvien gudrāki. Tieši pretēji.
Esmu pārliecināts, ka no 1200 gada kāds no baltiešu Vecajiem, lai cik gudrs un vieds nebūtu - šodien Rīgā uz Merķeļa ielas - dzīvs pāri ielai nepārietu paša spēkiem.
Tb - šis Viedais būtu gatavs tikai tiem izaicinājumiem, ar kuriem ir saskāries savas dzīves laikā. kaut kas JAUNS un neredzēts viņu vienkārši nobeigs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:21:13
Nu ja juus nevarat uzraadiit, kas labs / konstruktiivs pazudiis, tad nav pamata domaat, ka pazudiis kkas labs / konstruktiivs, vai ne?

Pazudiis cilveeku ieintereseetiiba valdiishanaa un politiskajos procesos... absoluuta sabiedriibas sadaliishanaas, kur vieniem ir vara un resurrsi, bet otri ir... nekas... galja.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:21:56
Jošs Mulders
Oligarhijā - skaidrs, cilvēku vērtē pēc tā, cik viņam naudas.
Visam pamatā nauda, tātad pieveram acis uz tās pelnīšanas veidiem, ražojam visādas būtībā nevajadzīgas preces un ar reklāmas triku palīdzību iebarojam tās patērētājam. Morāle paliek daudz mazvērtīgāka.
Bagātnieki ir vienlīdzīgāki likuma priekšā, tāpēc pazūd tāda vērtība kā godīgums.

vērtīgs - nevērtīgs, tas ir no cilvēka skatu punkta, jebkurā sabiedrībā.
Būt pēc iespējas brīvam, radošam, būt vērtīgam tikai sevis paša pēc nevis bagātības, rases vai taml. pēc. Taisnīga attieksme pret visiem, neviens nav vienlīdzīgāks.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:24:15
Jošs Mulders
absoluuta sabiedriibas sadaliishanaas, kur vieniem ir vara un resurrsi, bet otri ir... nekas... galja.

Tieši tā jau arī pašlaik ir! Reālajā dzīvē - tev ir tikai lielā vara vēlēšanu laikā, un arī tad tā ir iluzora, jo grupas jau ir sakomplektētas.
Vai vēl kāda vara pieder "apakšām"?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:24:34
Tb - šis Viedais būtu gatavs tikai tiem izaicinājumiem, ar kuriem ir saskāries savas dzīves laikā. kaut kas JAUNS un neredzēts viņu vienkārši nobeigs.

Bet par to jau bazars... Cilveeks ar pieredzi shodien ir daudz veertiigaaks, nekaa bezpieredzes students.
Es savukaart redzu "jaunizceptos" studenteljus... vinji naak ar visaadiem spozhiem graadiem, bet maaciit elementaaras lietas IT industrijaa naakas vienalga vinjiem faktiski no 0 it kaa vispaar vinjiem nekas nav maaciits tajaa skolaa...

Un vaina nav tajaa, ka shiem nav pasniegti fakti... vaina tajaa, ka vinjiem elementaari domaashana nav iestuteeta tajaas sliedees, kas vajadziigas shajaa industrijaa... neatkariigi no faktiem, ko vinjsh ir piebaazis galvaa...

Tas ir kaa tureet galvaa reezreejkinu tabulu, jeb maaceet no pirmitiivaa sarezhtjiito uzkonstrueet... Tureet datus vai formulu... dati vinjiem ir, a formulas un kopsakariibas neredz. Un to iemaaciit nemaz nevar... tas naak ar pieredzi...

Tas ir daudz labaak izprotams tajaas pashaas ciinjas maaxlaas... tu vari zinaat visus panjeemienus un sitienus, bet tevi atshtaukaas jebkursh aprobezhots boxeris, kas gadu ir katru dienu klopeejis savu partneri sparingaa.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:24:59
EM oligarhija - mazaakuma paarvalde - vismaz taa es to biju domaajis. Sorry, ja sajaucu ko.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:26:56
Jošs Mulders
Es tomeer savas tiesiibas ietekmeet valdiibu un nomainiit parlamentu, uzskatu par buutiskaam, pat ja es no politikas maz ko saprotu
Padomā, kā skanētu "Es tomeer savas tiesiibas braukt kā pats gribu, uzskatu par buutiskaam, pat ja es no CSDD maz ko saprotu". Šitas kāreiz ir viens no kaitīgākajiem maldiem. Ilūzija, ka vari kaut ko ietekmēt, un justies tāpēc kā liels vīrs. Te tiek tikai apmierināta parasta pilsoņa vajadzība pēc svarīguma.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:27:25
Jošs Mulders
Un mums ir piemeeri, kad Alfa Teevinjus giljotinee vinju pilnbriedaa...

negluži. Šie giljotinētie Alfas tēviņi, kā likums - nav paši kļuvuši par Alfām. Viņi šo statusu ir saņēmuši mantojumā, un giljotinēšana vienkārši izlaboja šo pretrunu - aizvāca Alfas tēviņu, kas nemaz nebija Alfas tēviņš, bet gan Alfas tēviņa atvases mīmikrimējoša mutācija.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:28:08
Jošs Mulders
Oligarhi bij bagātnieki.
Mazākums - kāpēc lai tas vienmēr būtu slikti? Skolās, piem, skolotāju ir mazākums. Vispār gudro ir mazākums.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:28:38
Tieši tā jau arī pašlaik ir! Reālajā dzīvē - tev ir tikai lielā vara vēlēšanu laikā, un arī tad tā ir iluzora, jo grupas jau ir sakomplektētas.
Vai vēl kāda vara pieder "apakšām"?


Taatad, ja atshkjiriibas nav, nafig ko mainiit?

Bet tavs modelis atnjem tiesiibas arii tiem, kam taas veel shodien ir... To es neuzskatu par pareizu.

Argumenteejot pret Ctulhu un zaglju liidziibu, taa vietaa, lai nepielaistu pie teikshanas 1u zagli, tu 10 taisnajiem atnjem tiesiibas izteikties... Sanaak visai liela vara tomeer tiem zagljiem tiek dota... pastarpinaati.

Un TAS ir viens no veidiem, kaa Tiraanijas top... cilveeku briiviibas tiek ierobezhotas jakobi, lai shos pashus cilveekus pasargaatu no briivibas negatiivjaam izpausmeem. Visi tiraaniskie rezhiimi jau kaareiz atnjem cilveektiesiibas aizbildinoties, ka tas ir juusu labaa... mees ieviesham surveilanci, izsekoshanu, kontroli, lai bandiiti baidiitos, bet labajiem cilveekiem jau nav ko sleept - vane?

Tobish tu gribeetu lai tev lauliibas gultai blakus staav valdiibas apstiprinaats agjents? Tev tach nav ko sleept, guli jau taapat tu tikai ar legaalo sievu!

Luuk taada buutu cena par Nookraatiju, un to es neemsu gatavs maxaat... Nookraatija pa taisno noved pie mazaakuma paarvaldes un Orvels nervozi piipee stuuriitii.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:29:23
a_masiks
Nu franču revolūcijas laikā tur Alfa tēviņiem visādi gāja. Vienam galva nost pēc otra.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:30:00
Te tiek tikai apmierināta parasta pilsoņa vajadzība pēc svarīguma.

Un tas ir tas ko tu shiem pilsoniem gribi atnjemt. Skat Matrixa 2ajaa filmaa dialogu starp Neo un Merovingi vinja restoraanaa - hrestomaatisks texts.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:30:55
Oligarhi bij bagātnieki.
Mazākums - kāpēc lai tas vienmēr būtu slikti? Skolās, piem, skolotāju ir mazākums. Vispār gudro ir mazākums.


Hmmm wiki saka ko citu:
http://en.wikipedia.org/wiki/Oligarchy

Oligarchy (from Greek ὀλιγαρχία, oligarkhía[1]) is a form of power structure in which power effectively rests with a small number of people
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:31:20
Nee, ibo taisnie = intelektuaalie. Tie taapat jau ir pie teiksanas.

A paareejie?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:31:53
Tiesiibas izriet no zinaasanaam un intelekta. Nav intelekta, zinaasanu - nav tiesiibu.

Nu redzi, te tu arii atbildeeji, ko zaudees cilveeki Nookraatijas gadiijumaa, ja ar to nomainiis Demokraatiju - Tiesiibas

q.e.d.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:33:17
Jošs Mulders
Demokrātijā brīvības ierobežojumu nekādu nav? Kas ir tā galvenā brīvība - muldēt par visu, kas nāk prātā? Vai kāda?
Nookrātijā taču interešu pulciņi tāpat paliks, ja vien tie tieši neapdraud sabiedrību. Atombumbas skrūvētāju pulciņš būs aizliegts, bet futbola fanu pulciņš būs atļauts. Taisni kā tagad.
Kas nookrātijā tāds vērtīgs vairs nebūs, kas ir tagad?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:36:35
Jošs Mulders
Bet tavs modelis atnjem tiesiibas arii tiem, kam taas veel shodien ir... To es neuzskatu par pareizu.

Tad katrs drīkst braukt, kā ienāk prātā? Citādi ir cilvēktiesību ierobežojumi un tirānija? Nost ar ceļu satiksmes noteikumiem, lai dzīvo brīvība?

Kāpēc lai kaut kādas tiesības nāktu līdz cilvēkam automātiski, līdz ar piedzimšanu (izņemot tiesības dzīvot)? Vai tad tiesības loģiski nenāk kopā ar pienākumiem?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:37:28
Kas nookrātijā tāds vērtīgs vairs nebūs, kas ir tagad?

Tiesiibas pasham savus graabekljus izbaudiit.

Tu panaaksi sisteemu, ka "jaadara taa, jo taa saka nookraati". Bet ja girbeesi pac to paarbaudiit, un pamodeleet situaaciju, tevi izsleegs pat no iespeejas ietekmeet valdiibu, ibo tu apriori "riikosies mulkjiigi, neintelektuaali, nepareizi" - respektiivi, tev atnjem tavas tiesiibas, jo tu neesi gudrs.
Be EM kaareiz pac biidiija ideju, ka idejas, kuras cilveeki pashi nav izbaudiijushi ir tukshas. Taadeejaadi, sabiedriiba, kas nav izbaudiijusi mulkjiibas sekas, nevari tu vinjai pamatot, kaapeec tas, ko saka nookraati, ir pareizi un labi... Vinjsh nezinaadams ne con ne pro sekas, nevar legjitiimi izveerteet kursh ir pareizs... un tu vinjam nevareesi to pieraadiit, kaa vien ar speeku... bet pa iistam "konverteet" nevareesi.

Respektiivi... nookraatija ieshauj sev pati kaajaa, jo lai kljuutu gudrs, ir jaaiziet cauri visai saapiigam personiskaas pieredzes celjam, lai atskaarstu, ka tas kaa teica Mamma bij vispareizaakais scenaarijs.

No tiinja maximaalisma un leciiguma neviena nookraatija tevi neatbriivos.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:37:57
EzītisMiglā
pareizi. jo tie NEBIJA Alfas tēviņi. Tās bija Alfas tēviņu mīmikrijas. Tapēc ka formējoties tādai formācijai kā valsts - cilts/ģints/ģimenes Alfas tēviņa status, pēc iegūšanas, kļuva pārmantojams. Tb - Lielbritānijas potenciālajam Alfas tēviņam princim Viljamam NAV jāiet un jāsitās ar busurmaņiem, jāatskalda resnākie galma žigolo un jāi-zdrāž visas galma dāmas. Viņam pietiek ar to, ka viņam ir mammīte = Alfas tēviņa sieva.
kas viņš tad ir par Alfas tēviņu? Da nekas viņš nav. Ij eventuāli pilnīgi iespējamā giljotinēšana to sakārtos.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 15:39:05
Vinji zaudees tiesiibas, kuru vinjiekm reaali nav. Nu tas ir taapat, kaa Mulders postulee, ka paraliitikjim ir tiesiibas kaapt everestaa. Tiesiibas ta ir, bet uzkaapt nevar. Vispirms jaaizaarstee paraliize, tad var kaapt everestaa.

Nu bet Demokraatijaa shiis tiesiibas IR... Un nomainot uz Nookraatiju tu taas atnjem, pazinjojot, ka taas tev nekad nav bijushas... skaic Nookraatijaa shiis tiesiibas nav!

Taapeec... ja es mainu no Demokraatijs uz Nookraatiju tad es visai skaidri zinu, kas man un maniem beerniem tiks atnjemts. Un uzreiz tu man nespeesi pieraadiit, ko tad es taadu jaunu ieguushu... lai es buutu ar mieru savas de-facto esoshaas tiesiibas, tev atdotu.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 33 . 34 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 6 , pavisam kopa bijuši: 4437