atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kurā brīdī sākas Dieva žēlastības ļaunprātīga izmantošana?
svētais
Iesūtīts: 2011.06.28 11:43:36
Vai proporcionāli atziņai? Kurā brīdī mūs sagaida sods? Mums, kas esam Dieva žēlastību velti saņēmuši un neesam spējuši to likt lietā? Vai šeit ir kaut kāds līdzsvars starp Dieva žēlastību, mīlestību un sodu par tās neizmantošanu pareizā veidā?

Lūgums izteikties tikai ticīgajiem. Paldies
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:15:12
svētais
Dieva zelastibai jau neko klat nevar pielikt..citadi jau ta vairs nav Dieva zelastiba
S.R...
# Iesūtīts: 2011.06.28 17:33:50

mani mulsina šis teksts - kur vairojas grēks, tur vairojas Dieva žēlastība.

Kā to pareizi jāsaprot?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 19:13:51
S.R...
Nu palasies teiksim - http://www.holytrinitynewrochelle.org/yourti19047.html
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2011.06.28 19:50:29
a žēlastība taču jau ir par velti... to saņemam caur ticību!

es domāju, nepareizā veidā izmantot var tikai ja ļaunprātīgi, ar iepriekšēju nodomu, darot grēku un cer, ka Dievam jāpiedod - tas ir Dieva pienākums...
ja cilvēks nevairās no ļauna apzināti.. kkā tā!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 20:12:47
p.l.dassy
Un Tu domā, ka tā ir ļaunprātīga izmantošana , vai tomēr žēlastības nepazīšana un neizmantošana?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.06.28 22:27:14
svētais
Es tikai par to, ka mums ir jāsaprot dāvātās žēlastības nozīmīgums, lai tā nebūtu velta mūsu dzīvēs!

Diez vai jebkas, ko Dievs dara (t.sk. sniegtā žēlastība), var būt velts.

(..) citādi DIevs nebūtu teicvis (..)

Tu tā izsakies, ka precīzii un nekļūdīgi zinātu Dieva nodomus, bet nez kāpēc uzdod šādus tēmu jautājumus...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.29 09:30:45
Kas interesanti, var veerot kaa Sveetais staigaa un meklee un uzdod jautaajumus... tas noziimee, ka Dieva Gars vinju diida... un audzina un veido... skat nepaies ne paaris gadi ij Sveetais patiesi sapratiis vienkaarshaakaas Evangjeelija lietas...

Mana atbilde tavam jautaajumam... izteikshu dialoga formaa

Dievs saka mironim : DZIIVO!
Mironis pamostas un saka: KO MAN TAGAD DARIIT?



Cits mironis, kas jau ir pieredzeejis dziivoshanaa atbild: DZIIVO!
skolnieks:) [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2011.06.29 16:04:48
svētais satraukumam vispār nav pamata. Es tikai par to, ka mums ir jāsaprot dāvātās žēlastības nozīmīgums

;D Tu to nekad nesapratīsi, to neviens nesapratīs
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.29 21:21:16
Aivars
nejaucu viss žēlastību ar darbiem . Tās ir divas pilnīgi atsevišķas lietas.

svētais
# Iesūtīts: 2011.06.29 21:23:06
p.l.dassy
es drīzāk domāju, ka var nenovērtēt to ko Dievs savā žēlastībā ir dāvinājis un tāpēc neko nedarīt!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.29 21:28:48
svētais
A Tu palasi par Pelagiju, pastudē romiešu `gratia infusa`, papētī Luteru, apdomā kaut vai to pašu latviski tulkoto `luterisko` katoļu darbus kā Meninga "Skrandaiņu evaņģēlijs" vai Alberta Nolena "Jēzus Vērtības mūsdienās", un palūkojies vēlreiz uz savu jautājuma uzstādījumu!
biča
# Iesūtīts: 2011.06.29 21:28:52
Jošs Mulders
Ir viegli pateikt : dzīvo! Savukārt dzīvot tā, lai dzīve liktos vismaz panesama, ja ne baudāma, ir daudz grūtāk, ja dzīvot neproti. Kādā brīdī nākas apjaust, ka, ja ne labāk, tad vismaz patīkamāk būtu bijis palikt mirušam. Mironis var būt tikai tas, kas iepriekš jau ir dzīvojis, tāpēc jautājums "ko man tagad darīt?" izskanētu tikai no tiem, kas arī iepriekš nav jutušies sevišķi prasmīgi dzīvošanā.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.29 21:37:30
biča
Iespējams, ka tad to `Dzīvo!` vajadzētu pārfrāzēt uz `Nebaidies! Tici vien"
Stāsta, ka vārds "nebaidies" parādoties akurāt 365 reizes, tā teikt, katrai gada dienai
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.29 21:50:14
Aber - vai Dievs pieļauj Savu žēlastību izmantot ļaunprātīgi...

svētais

Vai šeit ir kaut kāds līdzsvars starp Dieva žēlastību, mīlestību un sodu - cik liela ir Dieva žēlastība, milestiba?
biča
# Iesūtīts: 2011.06.29 21:58:57
Aivars
Tas nepalīdz Ne jau bailes ir tās, kas traucē, bet nespēja adekvāti pielāgoties realitātei... Un tāds nogurums no tā, ka peries kā pliks pa nātrēm, ka vairs nātres īsti nejūti un visi "tici" un "paļaujies" ir kļuvuši par tukšiem vārdiem, jo tam vairs nav spēka. Es domāju, ka es esmu no tiem cilvēkiem, par kuriem svētais teiktu, ka izmantoju Dieva žēlastību ļaunprātīgi. Es nespēju priecāties, ka esmu dzīva un to lietderīgi izmantot, bet šīs zemes dzīve tiek dēvēta par žēlastības laiku. Tātad - es ļaunprātīgi izmantoju Dieva žēlastību.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.29 22:06:38
muga34
Aber - vai Dievs pieļauj Savu žēlastību izmantot ļaunprātīgi...

es domāju, ka jā. citādi uz kuriem attiecās vārdi slinkais un kūtrais kalps? Tāču uz tiem, kas domā, ka viņi DIevam kalpo!
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.29 22:12:14
biča
Es nezinu, vai tā ir kaut kāda atbilde, bet varbūt mēģināt Dievam pateikt kā jūties. Psalmos šādu lūgšanu ir daudz. Jo citreiz jau ir tā, ka mēs spēlējam kaut kādu lomu varbūt pozu kāda cita priekšā, varbūt arī sev. Un tad visa ticība un lūgšana (ironiski tas ir) griežas tikai ap sevi. Tas nav, lai nosodītu vai tiesātu, bet nu tādi mēs esam. Pestītājs tieši pie tādiem kā mēs ir nācis.
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.29 22:13:14
biča

tāds nogurums no tā, ka peries kā pliks pa nātrēm, - brauc ciemos... uzēdīsi zemenes, jaunos tupenīšus, upītē paplunčāsies... ir redzēs varbūt vieglāk būs...
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.29 22:15:49
svētais

Tāču uz tiem, kas domā, ka viņi DIevam kalpo ! - ...
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.29 22:16:15
svētais
A, kurš to ļaunprātīgi nav izmantojis? Tāpēc jau tā ir žēlastība.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 3948