atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kurā brīdī sākas Dieva žēlastības ļaunprātīga izmantošana?
svētais
Iesūtīts: 2011.06.28 11:43:36
Vai proporcionāli atziņai? Kurā brīdī mūs sagaida sods? Mums, kas esam Dieva žēlastību velti saņēmuši un neesam spējuši to likt lietā? Vai šeit ir kaut kāds līdzsvars starp Dieva žēlastību, mīlestību un sodu par tās neizmantošanu pareizā veidā?

Lūgums izteikties tikai ticīgajiem. Paldies
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.28 11:44:33
Kā Jūs domājat?
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.28 11:53:20
svētais

ko tu saproti ar "Dieva žēlastība"?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 12:09:31
mjā... nu tiešām vārds vietā, kas te tiek saprasts ar `Dieva žēlastību`?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.06.28 12:40:43
svētais
Dieva žēlastību saņem visi.
Žēlastību (vismaz to, ko Dievs dod) diez vai izmantot vai neizmantot. Tā ir. Žēlastība nav grēku darīšanas atlaida vai kāds cits maksāšanas līdzeklis.

Cits jautājums, kā mēs izmantojam šo žēlastības laiku. Un tas atkal ir vienlīdz aktuāls gan ticīgajiem, ne neticīgajiem.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.28 13:08:04
Nu piem. DIevs visiem vienādu žēlastību parādījis Jēzū Kristū! Taču tad ir jautājums vai mēs šo želastību esam pareizi izmantojuši vai nē. citādi mūs var klasificēt par kūtrajiem un slinkajiem kalpiem? Pāvils saka, ka viņš vairāk par visiem ir strādājis, jo nav velti Dieva žēlas`tibu saņēmis. Tātad ieguldījis savu darbu klāt pie šīs žēlastības, tā viņu nepadarot veltu.
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.28 13:22:03
svētais
tu vairakas diskusijas esi teicis,ka Dievs nesoda..kur tagad mus sods sagaida?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.28 13:28:24
dafne
Dievs nesoda tos kas Jēzū Kristū ir saņēmuši žēlastību. Bet vai tas nozīmē, ka mēs varam būt kūtri un slinki? Pāvils norāda, ka nav velta saņemtā žēlastība un viņš ir strādājis v airāk par visiem. "Seit viņš savieno šos divus jēdzienus žēlastība + darbs izejot no šīs žēlastības.

1. Kor. 15:10 Bet no Dieva žēlastības es esmu, kas es esmu, un Viņa man dāvātā žēlastība nav bijusi veltīga, es esmu vairāk par viņiem visiem strādājis, tomēr ne es, bet Dieva žēlastība, kas ir ar mani.

Citur savukārt ziedošana kā darbs, kas ir izrietējis no žēlastības.

2. Kor. 8:1 Mēs jums, brāļi, aizrādām uz Dieva žēlastību, kas ir izpaudusies Maķedonijas draudzēs,

Vēl kādā vietā uzsvērts, ka žēlastība lai nav veltīgi saņemta!

2. Kor. 6:1 Mēs kā līdzstrādnieki jūs pamācām, lai jūs Dieva žēlastību nebūtu velti saņēmuši.

Ctulhu
Atvaino, tomēr vēlos, lai tikai kristieši izsakās. Piedod, ka uzreiz to nenorādīju!

hektors [86.162.181.101]
# Iesūtīts: 2011.06.28 13:29:25
Gribi žēlastībai pielikt "pievienoto vērtību"?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 13:34:20
svētais
Klau, man šķiet, ka tu tomēr neesi Dieva žēlastībai noticējis. Tiešām, izlasi kaut vai gnostiķa pieminēto grāmatu.
Šad un tad rodas aizdomas, ka Tev kaut kā sanāk arī Evaņģēliju pārvērst jaunā Bauslībā.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.28 13:36:45
hektors [86.162.181.101]
Aivars
žēlastībai nevar neko pievienot citādi žželastība nebūtu vairs žželastība. Bet jautājums ir citāds. Kas notiek pēc tam, kad mēs esam šo žēlastību saņēmuši? Vai mēs varam atļauties neko nedarīt tikai tāpēc , ka žēlastība ir pār mums? Vai mēs neklasificēsimies tad kā kūtrie un slinkie kalpi?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.28 13:39:59
citādi DIevs nebūtu teicvis, ka mums jāpielūko, ka Dieva žēlastību nepazaudējam!

Ebr. 12:15 pielūkodami, ka neviens nezaudētu Dieva žēlastību, lai nekāda rūgta sakne, augstu izaugusi, jums nekaitētu un daudzi ar to netiktu apgānīti,

Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 13:45:16
svētais
Baidos, ka katrai līdzībai ir savs konteksts, un tur kur ir runāts par mēģinājumiem spekulēt uz Dieva žēlastības rēķina, drīzāk ir runa par to, ka žēlastība nav ieraudzīta un saprasta. Tās drīzāk varētu būt situācijas, kur muļķis pats sev ir sodība, nevis Dievs viņu soda par to, ka muļķis.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.28 13:51:13
Aivars
ir gan konteksts. piem. Dievs saka, ka :

2. Kor. 9:8 Dievs var jums bagātīgi dot visādu žēlastību, ka jums arvienu ir pilnīga iztikšana un vēl pietiekoši paliek pāri labiem darbiem.

Bet Jēzus saka:

Lūk. 6:38 Dodiet, tad jums taps dots: pilnu, saspaidītu, sakratītu un pārpārim ejošu mēru jums iedos jūsu klēpī; jo ar to mēru, ar ko jūs mērojat, jums atmēros."

Tad nu, ja es neizprotu DIeva žēlastību, tad es gaidu no debesīm debesmannu nokrītam. Taču Jēzus saka, ka man ir šī žēlastība pareizi jāsaprot un jādod pirmajam, tikai tad man taps dots un pārpārim pārbērts meŗs no DIeva jau man paredžetās žēlastības. Ja es nepielieku savu darbu pie šīs žēlastības, kas man nodrošina pilnīgu iztik;šanu, tad es esmu veltīgi Dieva žēlastību saņēmis, jo nesaņemu to žželastību, ko DIevs man paredzējis, jo neko nedaru.
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:01:31
svētais

tā arī līdz galam neizpratu, ko tieši tu saproti ar vārdu "žēlastība".


Dievs nesoda tos kas Jēzū Kristū ir saņēmuši žēlastību.
kā viņš soda tos, kas nav saņēmuši?
Zive.
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:02:40
Par ko īsti ir satraukums? Par to, ka dabūs pa ādu (vienvārdsakot bailes) vai par to, ka neizdarīs tik daudz laba, cik var?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:03:51
Zive.
satraukumam vispār nav pamata. Es tikai par to, ka mums ir jāsaprot dāvātās žēlastības nozīmīgums, lai tā nebūtu velta mūsu dzīvēs!
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:04:17
pich_
atvaino, ka nenorādīju uzreiz, ka vēlos tikai ticīgos sarunās piedalāmies.
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:05:41
svētais
vai cilveks,kurs sapratis kas ir Dieva zelastiba ir spejigs nedarit labus darbus?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:09:14
dafne
jā, jo viņš uzskata, ka viss ir no DIeva žēlastības un pats nepieliek ne savu roku ne savu ticību tam klāt , ko DIevs jau savā žēlastībā ir nodrošinājis un paredzējis, lai notiktu
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.28 14:12:08
svētais
Tu te šobrīd ej Pelagija iemītās pēdās,jaukdams žēlastību ar darbiem. Es tajos tekstos redzu tomēr citādākus uzsvarus.
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 99 , pavisam kopa bijuši: 34878