atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Cik lielā mērā tev ir apcietināta sirds?
svētais
Iesūtīts: 2011.06.16 14:01:55
Es domāju, ka mana sirds ir apcietināta ļoti lielā pakāpē. Es visu laiku par to lūdzu Dievu, lai Dievs manu sirdi dara mīkstu un jūtīgu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
biča
# Labojis biča: 2011.06.26 21:34:54
Šodien nācās apjaust, ka man patiesībā ir vājprātā cieta sirds, kaut gan varbūt vienkārši ir iestājies šoks.
Ir pazudis manas mammas 75 gadus vecais tēvabrālis. Vakar viņu ar ātrajiem aizveda uz slimnīcu dēļ infarkta un, kad šorīt devāmies viņu apciemot, mums pateica, ka viņš izrakstījies un teicies iet mājās... uz savu dzīvokli Liepājā, pie tam pasakot, ka viņam nav tuvu piederīgo, kas par viņu varētu uztraukties un kam paziņot (viņš jau vairākus gadus dzīvo dzimtajās lauku mājās kopā ar manu mammu, tajā dzīvoklī parādoties tikai tad, ja viņam kaut ko Liepājā savajagās). Spriežot pēc šī un vēl dažiem faktiem, viņš, ļoti iespējams, neatceras vairākus pēdējos gadus. Nav bijis pierunājams palikt ne ar kādiem līdzekļiem, un nācies viņu atlaist, jo ar varu slimnīcā turēt nedrīkst, pie tam ārsti nav nojautuši, ka viņam ir kaut kas sagājis sviestā ar atmiņu. Dzīvoklī viņa nebija. Tagad nezinām, vai viņš vienkārši kaut kur bezjēgā klīst vai arī atkal palicis slikti.
Viss, ko es šajā sakarā jūtu, ir apziņa, ka ir lielas ziepes, dusmas par sagādātajām nepatikšanām un ziņkārība, kā tas atrisināsies. Protams, vēl jau morālās pohas par to, ka man tas ir emocionāli vienalga, kaut ar prātu saprotu, ka tā ir vienkārši briesmīga situācija. Kā redzams, mani vairāk satrauc tas, ka jūtos maita, nekā tas, ka kādam ir lielas ziepes ar veselību. Ak šis egocentrisms...

P.S. Ja iespējams, lūdzu aizlūdziet par šīs situācijas veiksmīgu atrisinājumu
Gnidro [90.130.171.132]
# Iesūtīts: 2011.06.27 00:26:45
Varu vien teikt, atkāpies Sātan, jo kaut kur kaut kas stāv rakstīts. Cerams, ka līdzēs.
n.biča [78.84.128.152]
# Iesūtīts: 2011.06.27 05:04:52
Gnidro [90.130.171.132]
Tik smieklīgu eksorcisma mēģinājumu redzu pirmoreiz Klusi ķiķinu, jo negribu pamodināt visus kaimiņus.
biča
# Iesūtīts: 2011.06.27 16:16:05
ufff... Onkulītis atrasts, gaužām mundrs, šiverējot pa zaļās birzes slapjajām vietām pilnā pārliecībā, ka viņš ir laukos un tur kāds bedres saracis. Neatceras nevienu adekvātu atmiņu kopš brīža, kad sācis sāpēt. Veiksmīgi atpakaļ slimnīcā, tikai tagad ārsti zin, ka viņam var aiziet ciet
Gnidro [213.102.147.107]
# Iesūtīts: 2011.06.27 18:13:00
Gurķus vismaz iestādīja?
n.biča [78.84.128.152]
# Iesūtīts: 2011.06.27 19:51:27
Gnidro [213.102.147.107]
Nē, toties esot stallī mēslus izmēzis (visticamāk kādā mazdārziņā pārnēsājis komposta kaudzi no punkta A uz punktu B). Tā neko onka - šitādus brīnumus nostrādāt nākamā dienā pēc laproskopiskas sirds asinsvadu operācijas
Zane Neimane
# Iesūtīts: 2011.07.12 22:39:51
Pirms kļuvu par kristieti man noteikti bija nocietināta sirds. Es arī lūdzu, lai varētu visam iet pretī ar atvērtu sirdi.. Bieži vien Dievs caur dažādiem notikumiem palīdz tev to atvērt, ja tu pats vēlies.. Turpini lūgt un nododies tam, ka vēlies, la tava sirds būtu atvērta un jūtīga. Lasi Dieva vārdu, meditē. Es arī varu aizlūgt par tevi. Es saprotu, ka tas ir ļoti svarīgi, lai tava sirds būtu atvērta Dievam un cilvēkiem.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.20 15:32:51
Ctulhu
Pareizi noliki - pie Nocietinātajām sirdīm......................

ja kaads mani akurat nemiil, man nerodas tiexme vinju muuzjiigi mociit,
Domāju, ka tu nepareizi, jo burtiski saproti šos atainojumus par mūžīgajām mokām, ko it kā Dievs nodara tiem, kas viņu nemīl.
Domāju, ka mūžīgas mokas - tā ir atšķirtība no Dieva, kas ir VISA LABĀ AUTORS UN BŪTĪBA.
Tātad - elle un mokas ir tur, kur nav Dieva, kur nav labā. Tur nekāda aktivitāte no Dieva puses neeksistē. Dieva vnk tur nav. Tur, kur nav Dieva, nav labā. Kur nav Dieva, ir vieta ļaunumam un ļaunajam... pat diezgan vienkārši.
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.08.20 15:37:03
Ctulhu
n/a
Par šīm lietām mums tālākas infas nav.
Tikai tik daudz, ka bez sirds maiņas Dieva tuvumā eksistence nav iespējama. Padomā loģiski - tu Dievu noliedz, bet tai pat laikā vēlies atrasties tur, tai labajā Dieva tuvumā.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.20 15:47:29
Ctulhu
Vai tiešām tu nejūti, cik smieklīgi bērnudārziski tavi teksti skan tiem, kas tic Visuma Radītājam, Visaugstākajam saprātam un Labumam?
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.20 18:21:44
Vienkārši balss Viņam vienkārši ir grūti tam ticēt, jo tas nozīmētu atzīt savu nevarību, viņš kā izglītots zinātnes cilvēks negrib būt nevarīgs.. un galu galā.. viņam vēl nav gadījies vnk tāds aplauziens, kad ne uz ko vairs nevar un negribas paļauties, tad arī cilvēks lielākoties atzīst Dievu, jo, kamēr iet labi, lepnums traucē.
Donatella
# Iesūtīts: 2011.08.20 19:26:35
Adam Gontier
kad ne uz ko vairs nevar un negribas paļauties, tad arī cilvēks lielākoties atzīst Dievu, jo, kamēr iet labi, lepnums traucē.
Ljoti praatiigi vardi!
biča
# Labojis biča: 2011.08.20 22:46:42
Vienkārši balss
Domāju, ka mūžīgas mokas - tā ir atšķirtība no Dieva, kas ir VISA LABĀ AUTORS UN BŪTĪBA.
Tātad - elle un mokas ir tur, kur nav Dieva, kur nav labā. Tur nekāda aktivitāte no Dieva puses neeksistē. Dieva vnk tur nav. Tur, kur nav Dieva, nav labā. Kur nav Dieva, ir vieta ļaunumam un ļaunajam... pat diezgan vienkārši.

Kāpēc tad atklāsmes grāmatā minēta sēra jūra?
Atkl.
19:20 Bet zvēru sagūstīja un līdz ar viņu arī viltus pravieti, kas viņa priekšā bija darījis brīnuma zīmes un ar tām pievīlis tos, kas pieņēmuši zvēra zīmi un pielūdza viņa tēlu. Tos abus iemeta dzīvus degošā sēra un uguns jūrā.

20:10 Velnu, kas viņus pievīla, iemeta uguns un sēra jūrā, tur bija arī zvērs un viltus pravietis; tie tiks mocīti dienām un naktīm mūžīgi mūžam.
14 Arī nāvi un nāves valstību iemeta uguns jūrā. Šī ir otrā nāve - uguns jūra.
15 Ja, kas nebija rakstīts dzīvības grāmatā, to iemeta uguns jūrā.

21:8 Bet bailīgajiem, neticīgajiem, apgānītājiem, slepkavām, netikļiem, burvjiem, elku kalpiem un visiem melkuļiem būs sava daļa degošā sēra uguns jūrā; tā ir otrā nāve."
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.20 23:05:48
Kā lai citādi - ar miesīgam cilvēkam iespējamām līdzībām un priekšstatiem - apraksta Ļaunuma vietu, valsti, varu - to, kur vairs nav Dieva svētījošās klātbūtnes?
Visbriesmīgākais, ar ko salīdzināt stāvokli pilnīgi bez Dieva, miesīga cilvēka priekšstatā varētu būt kaut kas tik sāpīgs un šausminošs kā uguns jūra.

Ja tev liekas, ka šī būtu kādu mocību vieta, kuru noorganizējis un uztur Dievs speciāli spīdzināšanai, tad kā tu sapratīsi un iztulkosi teikumu 14 Arī nāvi un nāves valstību iemeta uguns jūrā. ?
Gnidrs [90.130.174.206]
# Iesūtīts: 2011.08.20 23:34:05
Adam Gontier
Nespried par visiem pēc sevis. Man ir bijuši mirkļi, kad domas diezgan pamatīgi grozījās ap suicīdu, taču no tā neradās ne mazākā iedvesma sākt ticēt jebkāda veida misticismam. Varētu teikt, ka es neesmu uz to spējīgs, jo smadzeņu sinapses prosta nepērk, pat ja es to apzināti gribētu. Galu galā taču paši kristieši apgalvo, ka tā esot dāvana.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.21 00:40:59
Gnidrs [90.130.174.206] tieši tā, tā ir dāvana. vēl jau protestantiem patīk runāt par predestināciju, bet man nav nekāda viedokļa par to konkrēta.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.21 00:48:50
Gnidrs [90.130.174.206] Un... es jūtu Tavos tekstos lepnību, tāpēc arī "sinapses nepērk", vispirms Tev vajadzīgs kaut kas, kas Tevi atbrīvos no lepnības. Tā ka atliek vien gaidīt. Un garantijas, ka tas jebkad notiks, vispār arī nav.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.21 02:04:13
Vai tik tā nav, ka tieši lepnība - vēlēšanās būt gudrākam par Dievu - bija tā, kur paslīdēja kāja jau sākotnēji Lucim un viņa līdzskrējējiem, un attiecīgi tālāk, Luča pavedinātajiem Ādamam un Ievai?
biča
# Iesūtīts: 2011.08.21 02:14:48
Vienkārši balss
Bet redz, kaut kā man ausīs nācis, Lucim par to brīvo gribu neatņēma - tikai lojālajiem eņģeļiem... Vispār kur ir pamatots, ka eņģeļiem nav brīvās gribas, kaut sākotnēji bija? Acīmredzot kaut kur, kur neesmu īsti lasījusi vai esmu piemirsusi... Nu, no vēlmes būt gudrākam par Dievu nevienam nav labums vēl atlēcis - Dievs ir visvarens, a kurš stiprāks, tam taisnība
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.21 02:32:30
biča vot precīzi - kurš stiprāks, tam taisnība.. varbūt nedaudz izklausās pēc buliju filozofijas, bet attiecībā uz Dievu un cilvēka sīkajām pretenzijām tas ir lakoniski kaifīgs secinājums.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 192 , pavisam kopa bijuši: 14795