atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Cik lielā mērā tev ir apcietināta sirds?
svētais
Iesūtīts: 2011.06.16 14:01:55
Es domāju, ka mana sirds ir apcietināta ļoti lielā pakāpē. Es visu laiku par to lūdzu Dievu, lai Dievs manu sirdi dara mīkstu un jūtīgu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
neielog. [90.130.161.239]
# Iesūtīts: 2011.06.17 08:38:07
Sirds apcietināšanās ir dabisks process, kas aug ar gadiem un pieredzi. Pie tā ir vainojami 2 galvenie jebkuras kultūras informācijas avoti - reliģija un bērnu pasakas. Ja no mazām dienām bērniem mācītu sekulāro humānismu, sabalansētu ar dabiskās atlases konsekvencēm (nevis naivas pasakas un mitoloģiskas abstrakcijas), mēs iegūtu veselīgu, netraumētu, adekvātu un mēreni empātisku un humānu sabiedrību, kur katrs būtu mācīts atbildēt pašam par sevi, cienīt svešu īpašumu, svešu suverenitāti, patstāvību utt. Un vaimanas par sirds nocietināšanos atkristu kā liekas.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 10:24:44
vai ar jēdzienu "cieta sirds" ir domāta cietsirdība? Tb - ļaunprātīga un nežēlīga attieksme pret dzīvām būtnēm?
Nē, man ir pietiekoši daudz empātijas lai bez vajadzības dzīvas būtnes nemocītu. Lai gan cūciņu nokaut pārtikas dēļ ir nācies un milzīgas sirdsapziņas mocības neesmu tapēc piedzīvojis.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.06.17 10:25:46
mana sirds ir ļoti apcietināta. reizēm, kad redzu to Dieva gaismā, pārņem šausmas.
paldies Dievam, tas tiek atklāts ļoti pamazām un pakāpeniski, tādēļ nevajag baiļoties, jo to, ko Dievs parāda, Viņš ir sagatavojis dziedināšanai.
svētais
# Labojis svētais : 2011.06.17 10:55:46
vilks
paldies par aizlūgšanu! To patiešām novērtēju!

Tā jau ir sirds iežēlošanās, ka aizlūdz par mani.

Jēzus māca, ka ja negaidām/nedarām/nesaņemam brīnumus no Dieva, kad tie ir nepieciešami vai nu mums vai līdzilvēkiem, tad mums ir apcietināta sirds. Neticības pilna sirds. Kas nenomana, nesaprot, nedzird un neredz. tas ir it kā pilnīgi cits skatījums, bet nu tā tas ir. es saprotu, ka ir brīži, kad mums ir jābūt cietai sirdij pret grēku, kārdinājumiem, apsūdzībām, nosodījumu, velnu, pasaulīgo, un tas ir normāli.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:05:57
svētais
aaa.... tad tu ar "cietu sirdi" saproti vienkārši pats savu saļodzījušos ticību Dievam? Nu, gadās....
bet diezgan jocīgi ir lūgt lai personāžs, kuram sāc neticēt - kaut kā (neko nedarot) pats atjaunotu tavu ticību viņam....
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:08:06
vilks
Bet man ir bail no līdzjūtīgas sirds bez resursiem palīdzēt - es apzinos savas iespējas, un tāpēc cenšos koncentrēties uz tām lietām, kuras neviens manā vietā nedarīs, tā vietā, lai censtos palīdzēt visai pasaulei.

Šito dzirdēju no Džoisas sprediķa. Viņa teica, ka ja es lūdzu Dievu, tad man būtu jābūt gatavai, ka Dievs var mani sūtīt piepildīt šo lūgšanu .

Pie tam man ir nelāga pieredze ar mēģinājumiem glābt pasauli, proti, pārāk viegli uzņemos darīt vairāk kā spēju...un tā var visu tikai vēl vairāk sačakarēt.

Ar šito ar nācies saskarties cilvēkos...

S.R...
Piekrītu gan.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:08:29
a-masiks [213.229.72.62]
nē, draugs to es nedomāju vis.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:11:21
svētais
tādā gadījumā tā domā Jēzus, bet tu, acīm redzot viņam nepiekrīti. Arī tā gadās. Ceru, ka tev būs iespēja viņam pierādīt, ka viņš kļūdās.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:13:34
a-masiks [213.229.72.62]
tu jau galēji noreducē. ja tev ir neticība pret Jēzu, tad tev sirds ir apcietināta tas fakts. Bet es par to, ka ikdienā bieži paeju garām tam, kam Dievs nepaietu garām.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:17:46
svētais
Fanīgi spriedelēt par "paiešanu garām" keksam, kurš ir VISUR ESOŠS. Tb - ne viņš kur var aiziet, ne atnākt. par paiešanu garām ij nerunājot.
ja paiešana garām (kā jau parasti) ir domāta figurāli (tb - pārnestā nozīmē, līdzībās... etc...) kā neiejaukšanās - tad kā mēs zinām Dievs nekur neiejaucas. Ibo tā saucamā "neaizskaramā" brīvā griba, viņa paša lāsti un solījumi jamo stipri vien ierobežo...
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:18:02
skolnieks.
mīksta un jūtīga sirds ir atvērta, un ātri ievainojama un pēc tam jau tā sāk atkal palikt cieta, protams, ja nav jau sarauta...

Bet nav variantu. viņai ir tādai jābūt un pastāv risks, ka to ievaino. Pret;ejā gadījumā neviens nevar tai tikt klāt...ja tā apcietinās pret cilvēkiem...un viņa cieš vēl vairāk...
svētais
# Labojis svētais : 2011.06.17 11:19:45
a-masiks [213.229.72.62]
Ne tā. ja Dievs ir vēlējies dzīvot manī, tad es esmu viņa trauks, kas nodod jeb parāda viņa mīlestību šai pasaulei ar iežēlošanos, darbiem utt. Ja es nestaigāju Dievā, tad mana sirds ir pietiekoši apcietināta un ta`pēc es paeju garām, kur Dievs ( manī) nebūtu pagājis garām.

Dievs darbojas caur cilvēkiem. Taču manuprāt es kļūdos, kad auklējos ar kādu neticīgo pārāk ilgi un pārkāpju Dieva vārdu, kas saka: ja tie jūs nepieņem nokratiet putekļus no kājām un dodieties citur/ vienreiz , otrreiz pamācījis noraidi u.c.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:29:55
Papucs
tā gan pareiza atziņa. Kā cilvēks domā savā sirdī tāds viņš arī ir . Sal.pam.23:7. Bet nu es cenšos raidīt domas no velna prom, lai tās neielaistu sirdī, jo viņš visu laiku nepārtruakit raida savas ugunīgās bultas.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:32:59
svētais
nu, Dievam, kā zināms - vajadzīgi visādi trauki, visādām vajadzībām. Ne tikai vīna dzeršanai... nakcpodi arī itkā bija vajadzīgi...

Ja es nestaigāju Dievā, tad mana sirds ir pietiekoši apcietināta un ta`pēc es paeju garām, kur Dievs ( manī) nebūtu pagājis garām.
kad auklējos ar kādu neticīgo pārāk ilgi un pārkāpju Dieva vārdu, kas saka: ja tie jūs nepieņem nokratiet putekļus no kājām un dodieties citur

tjipa, tas Dievs, kas tevī sēž kā traukā - grib iejaukties visur, taču beidzot saprotot savu bezspēcību - atmet ar roku un mūk projām. Ko iesaka darīt arī tev?
svētais
# Labojis svētais : 2011.06.17 11:38:30
a-masiks [213.229.72.62]
Dievs piedāvā šos traukus ( mūs pašus) attīrīt mums pašiem. Tāpēc nav pareizs apgalvojums, ka Dievs ir visādus traukus radījis: es piemēram būtu nakstpods, bet tu trauks svētkiem.

21 Jeb vai podniekam nav vara no tā paša māla darināt vienu trauku godam un otru negodam?
22 Un ko tu teiksi, ja Dievs, gribēdams parādīt Savu dusmību un zināmu darīt Savu varu, lielā lēnprātībā ir panesis pazušanai radītos dusmības traukus,
23 lai atklātu Savas godības bagātību pie žēlastības traukiem, ko Viņš iepriekš radījis godībai?

20 Lielā namā ir ne tikvien zelta un sudraba trauki, bet arī koka un māla, un citi godam, bet citi negodam;
21 ja nu kāds nošķīstās no tādām lietām, tad viņš būs trauks godam, svēts, derīgs Tam Kungam, sataisīts ikkatram labam darbam.

Dievs negrib iejaukties, viņš grib sadarboties. To cik lielā mērā tas ir iespējams nosakām mēs paši, jo mēs esam Dieva līdzstrādnieki, nevis viņš mūsu!

9 Jo mēs esam Dieva darba biedri, jūs esat Dieva aramais tīrums, Dieva celtne.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 11:53:01
svētais
tjipa - Dievs paredzējis saviem mērķiem, bet tu ņemsi, attīrīsi un lietosi pa savam? Nu, nu... kā jau teicu - lai tev veicas Jēzum pierādīt, cik ļoti viņš kļūdās...
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:01:50
a-masiks [213.229.72.62]
nepareizi.Dievs tevi ir paredzējis mērķim, bet tu esi tik neattīrīts, ka neesi lietojams! Tāpēc sevi ir jāattīra, lai būtu lietojamāks Dievam!
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:08:23
svētais
tjipa - tavuprāt Dievs savu mērķu realizēšanai izvēlas nepiemērotus instrumentus? Ij tapēc pašiem instrumentiem sevi jāpilnveido lai tos varētu izmantot? Tjipa - laptopam jākļūst cietam, lai var sist naglas, un cirvim jāievieš taustiņi, lai var rakstīt textu?
Un ja to šie instrumenti nedarīs, tad Dievs viņus nelietos saviem mērķiem? Tjipa - nedzīs naglas ar laptopu, lai gan bija to iecerējis?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:14:20
a-masiks [213.229.72.62]
atkal nepareizi, jo galēji. Neviens nav pilnīgs, bet Dievs lieto. Jo esi pilnīgāks, jo vairāk tevi var lietot.
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:33:18
Man ir ljoti salta sirds,ljoti..tapat ka Dagnijai no limuzina janunaktskrasaa
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 68 , pavisam kopa bijuši: 35068