atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem vientulība, depresija, agresija
Adam Gontier
Iesūtīts: 2011.06.10 02:40:33
Es esmu totāls losis, nedraudzīgs, gandrīz vienmēr vairāk vai mazāk naidīgs, saskarsmē ne visai patīkams, vismaz daudziem tā liekas. Tā visa rezultātā esmu totāli vientuļš un nevienam nevajadzīgs, tās nav pārspīlētas iedomas, bet diezgan objektīva realitāte. Nemāku arī mainīties, un nekāda jaunas dzīves sākšana nekad nav izdevusies, vispār nepadodas tā "staro un pasaule staros pretī" koncepcija, jo es vnk esmu izsista lampa Man ir 20 un vēl daži gadi, bet ne 30 , vienīgais, ko es tiešām labprāt daru, - dzeru. Jūtos totāls grausts un nezinu, kur un kā sevi vispār pielietot. Sevi vnk ienīstu, pats ar sevi arī nekad negribētu kontaktēties. Vēl esmu depresīvs un retardēts, nevaru koncentrēties pilnīgi nekam.
Tas, ko gribēju pateikt, - ja kāds/a tomēr grib ar mani draudzēties kkādā nebūt formā, varat pieteikties Ja nē, nav vajadzības tērēt enerģiju, rakstot, kā Dievs man var palīdzēt, es te vnk prasu, vai kāds no jums grib mani kkā iepriecināt tizli izteicos, bet nu..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
biča
# Labojis biča: 2011.06.13 19:30:15
ravenx
Ka tik man nebūsi par vecu, ja atbilsti šejienes iemītnieku vidējam vecumam Es te pagaidām esmu viens no jaunākajiem iemītniekiem ar saviem 24,5 gadiem. Fizmatus, diemžēl, es tā arī neesmu beigusi, tikai sākusi - nojūdzos un tagad mētājos bez motivācijas jau 4 gadus. Kā rakstīju - man pat piedāvā vieglu invaliditāti piešķirt.

P.S. 4chan apmeklēt nav kristīgi, bet vienkārši normāli nūģim, savukārt tur vismaz man nav jāuztraucas, ka kāds ne tā padomās par rupju izrunāšanos :P
ravenx
# Iesūtīts: 2011.06.13 20:44:43
Lol, tad jau laikam neatbilstu gan. Tā jau esmu dažus gadus vecāks, bet, ja nodzenu bārdu, man vīnu mēdz arī nepārdot Tiesa, fizmatus gan jau sen esmu beidzis. Un nelasu forumu tik bieži un regulāri, lai zinātu, kāda kuram kaite. Oftopiks panesās...
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.06.13 21:35:02
Anonīmajiem alkoholiķiem ir tāda 12 soļu programma , kas manuprāt varētu derēt arī pret depresiju. Cik nu spēju saprast, tie ir ļoti kristīgi, lai arī Jēzus tur nav pieminēts.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.06.14 00:39:23
biča Es arī sāku iefanot par tevi, nopietni Jā, man vajag psihiatru un patiesībā ļooooti steidzami, jo es pat koncentrēt uzmanību nekam vairs nespēju, elementāras lietas izdarīt. Un man tūlīt beigsies nauda, būs jāmeklē ar steigu darbs, bet man jau visi intelektuālā darba varianti ir vnk ārpus opcijām, labākais, ko es šobrīd varētu darīt, - apātiski iznēsāt kkādu picu, bet arī tur baigi jāsmaida un jāstaro laipnībā
Kur strādā šī Māra Jumeja un kādas viņai izmaxas? Es agrāk ilgu laiku gāju pie neirologa, ilgi dzēru xanax (alprazolamu,), lexotanil (bromazepamu), jo bija nekontrolējamas baiļu lēkmes, kuru laikā viss trīcēju un vnk nevarēju beigt drebēt. Tagad jau 3 gadus neesmu bijis pie ārsta, tādu lēkmju gan nav vairs, bet jūtos vnk drausmīgi, ja jūtu, ka tuvojas kkas panisks, vnk dzeru masveidā, jo alkohols ļoti efektīvi noņem tāda veida spriedzi man. Un, tā kā spriedze un totāls besis ir visu laiku, tad arī dzert gribas visu laiku, piekožu arī kādas tabletes klāt, ja ir (NE īstas narkotikas, aptiekā esošas), man noteikti vajag kkādu organizētu psihoneiro palīdzību, lai gan droši vien arī pamatā vnk psiholoģisks diskomforts, jo es jūtos nekur neiederīgs, lai kur es ietu, es automātiski pieņemu, ka visiem riebjos, ka visi mani ienīst, to sajūtu nevar nokratīt, pat ja saproti, ka tās ir iedomas... tad nu likumsakarīgi es izturos pats diezgan briesmīgi pret citiem, lai beigās panāktu, ka es tiešām arī objektīvi riebtos un būtu piepildījusies mana paranoja, ka visi mani ienīst, ka tāds kā es nevienam nevar patikt utt. Problēma nav mazvērtību radošajā degunā vai kāds nu tur bija tas piemērs, tas ir tā it kā es spētu atrast da jebkādu iemeslu, lai sevi ienīstu., un tā vienmēr. Visticamāk, neesmu dēmonu apsēsts, jo exorcismi neko nav devuši un nav bijis nekādas reakcijas uz tiem.
Kas tur runāja par egocentrismu, jā, protams, esmu tāds.. un kā vēl, bet es jau arī rakstīju, ka labprāt strādātu tādā vietā, kur es varētu palīdzēt kādiem, kam iet vēl daudz sliktāk kā man.. un pilnībā piekrītu, ka rūpēšanās par citiem mazinātu manu koncentrēšanos uz sevi kaut cik un kaut vai epizodiski. bet tai pat laikā, vai tad visi nav egocentriski? vnk jautājums, vai nonāk līdz tam, ka tas egocentrisks kļūst manāms a.k.a. sāk radīt probēlas, vai nenonāk un pašam liekas, ka ir baigais eņģelītis (nav runa par īstu kristīgu svēto cienīgu scenāriju, es te sadzīviski un ikdienišķi par grēcīgiem cilvēkiem).
Jā, tad es piecātos par kādiem ar psihiatriem saistītiem padomiem, viņu darbavietām un cenām. Psihologi man tiešām NAV vajadzīgi, es pats neesmu tik primitīvs un labi saprotu, kas ar mani notiek un kā to ir radījusi bērnības pieredze utt. utt., man vajag reālu palīdzību kkādu. biča man ir 23,95 gadi, tā ka tu esi tikai drusku vecāka es gan neatteiktos no tās grupas.. ja tu negribi ņemt, moš man var tā ārste atdot, jo es tiešām jūtos darba nespējīgs: panisks un apātisks bezmaz vienlaicīgi, vienmēr miegains, pat ja labi izgulējies, nekas nesagādā entuziasmu, nu pilnīgs staigājošs līķis, es brīžiem žāvājos vienā laidā, tā it kā viss, ko es varētu darīt, ir gulēt, lai gan nav miega bads. Reakcija man ir vnk superlēna kļuvusi, nu totāli retardēts.
Ok,kas to uzskata par žēlošanos un kam tas nav interesanti, var vnk nelasīt un neatbildēt, ja kādam ir interesanti, tad priecāšos par kādiem variantiem. Un, protams, ja kāds mani grib par mājdzīvnieku, arī priecāšos, jo man vairs vnk nav draugu (vai nu atsvešinājušies, vai ģeogrāfiski aizklīduši), tā nu es galīgi izolēts jūtos. un neesmu arī komunikabls un draudzīgs tāpēc, ka automātiski pieņemu, ka visiem riebjos. un man arī bieži nepatīk cilvēki, it īpaši tie super veiksmīgie un pozitīvie, un kas vienmēr tēlo no sevis kko, nevis nepatīk tieši viņi, bet viņu klātbūtne liek justies VĒL DAUDZ DAUDZ DAUDZ mazvērtīgākam. tāpēc man patīk problemātiski cilvēki. kā es.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.14 08:32:09
Adam Gontier
biča ttev noteikti var palīdzēt. tev arī vairāk jāatrodas cilvēku sabiedrībā, jākomunicē.

P.S. neviens nav tāds kā viņš gribētu būt.neskaties uz citiem vienalga veiksmīgajiem vai neveiksmīgajiem, jo tas nav palīdzējis un nepalīdzēs. ieraugi sevi tā kā tevi redz radītājs un tev būs cita perspektīva. kad to sapratīsi, tad mazināsies visi tavi kompleksi un pārdzīvojumi par sevi. viegli pateikt grūti izdarīt. A kam tagad viegli ? Tas ir process ,kurā ikviens cilvēks sava mūža garumā ir iesaistīts .
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.06.14 08:44:04
svētais
Kā cilvēku redz Radītājs? Ja var ticēt Rakstiem - kā pēdējo mēslu.
"Nav neviena, kas saprot, neviena, kas meklē Dievu. Visi ir novirzījušies, visi kopā kļuvuši nelietīgi. Nav neviena, kas dara labu, it neviena.
Viņu rīkle ir atvērts kaps, ar savām mēlēm viņi kļuvuši viltnieki, čūsku inde ir aiz viņu lūpām.
Viņu mute ir pilna lāstu un rūgtuma.
Viņu kājas steidzas izliet asinis, posts un bēdas ir uz viņu ceļiem, un miera ceļa viņi nepazīst, Dieva bijības nav viņu acu priekšā! -" saka Pāvils.
Zive.
# Iesūtīts: 2011.06.14 10:42:40
Adam Gontier Ja ir vēlme vai tās atblāzma kādam palīdzēt, var mēģināt uzmeklēt Kalkutas Terēzes māsas, viņas, manuprāt, bāzējas kaut kur Maskačkā un strādā ar bomzīšiem un citādām nelabvēlīgām ģimenēm, un man liekas, ka palīdzība viņām vienmēr noder.
biča
# Labojis biča: 2011.06.14 10:59:59
ravenx
Šķiet, ka nepaskaidroju, ka te vidējais vecums ir ap 40 Dažus gadus vecāks - var jau provēt sapazīties. Kaut gan var gadīties, ka jau esam pazīstami. Man arī alkoholu bez pases parasti nepārdod.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.06.14 11:10:01
Adam Gontier
Ar to žēlsirdības darbu nelolo 100% cerības, ka tas Tev palīdzēs. Viss atkarīgs, kādus cilvēkus Tu sastapsi. Ja garīgi stiprus, kuri Tev sniegs vairāk nekā Tu viņiem, tad jā.

vienīgā īstā problēma ir nespēja noticēt, ka pasaule var būt jēgpilna - redzi, arī es rūpējos par cilvēkiem, man ir mūsdienu standartiem paliela ģimene, bet problēma jau ir tā, ka ja es nespēju saskatīt jēgu dzīvei šajā pasaulē, tad automātiski rodas jautājums, bet kāda tad ir jēga citu cilvēku dzīvēm šajā pasaulē?

Šādā gaismā aplūkojot jautājumu, Tev sastapšanās ar cilvēkiem, kuriem dzīvē klājas vēl sliktāk nekā Tev, var izrādīties arī traumējoša.
biča
# Labojis biča: 2011.06.14 11:22:29
Adam Gontier
Tu esi no Rīgas? Ja no Rīgas vai rajona, tad vari mēģināt piezvanīt uz 67288750 (M. Jumejas ārsta prakse, Lāčplēša 24) un sarunāt uz pēc iespējas ātrāku laiku. Tur Tev gan jau paskaidros visu, kas vajadzīgs. Pirmajā reizē kaut kāda summa jāsamaksā, bet, ja ir diagnoze - tālāk pa velti. Grupas nedala pēc skaita, bet pēc vajadzības
Savukārt darbu ar psihiski slimajiem es Tev tiešām neieteiktu - tur ir nepieciešami izcili līdzsvaroti un vērīgi cilvēki. Tu viņiem vari nejauši nodarīt pāri, piemēram, nepamanot, ka kādam paliek sliktāk jau pirms aizgājis galīgās auzās.
P.S. Tev no manis meils!

svētais
Beidz mocīt cilvēku ar tādiem tekstiem! Tu laikam neesi spējīgs saprast, ka man, jau 4 gadus esot šādā kondīcijā, ir izveidojusies pārliecība, ka Dievs mani ir radījis, lai par mani paņirgātos. Ieteiktu Tev vispār no šī topika pazust, ja negribi padarīt situāciju vēl sliktāku. Lūdzu pat uz šo neatbildēt, ja Tev tiešām liekas svarīgi, lai kādam varētu palikt labāk.
Kriii
# Iesūtīts: 2011.06.14 11:38:17
biča
Nu baigi skarbi tu tam Svētajam par pazušanu..., bet nevaru nepiekrist. Kritiskā situācijā Svētā teksti padarītu visu vēl ļaunāku.
biča
# Labojis biča: 2011.06.14 11:51:56
Kriii
Es zinu, ka Svētais negrib neko sliktu, bet viņš vienkārši ir neko ļaunu nenojaušošs zilonis ļoti trausla porcelāna veikalā. Mana šībrīža situācija ir devusi arī kādu dāvanu - saprast, kāpēc cilvēki domā tā, kā viņi domā (tas gan parasti ne mazākajā mērā nepadara viņu viedokļus man pieņemamākus!). Kaut gan varbūt es jaucu cēloni ar sekām - man bieži vien ir grūti turēties pie sava viedokļa vai reizēm pat tādu izveidot, jo vienlaikus redzu situāciju no tik daudziem skatu punktiem vienlaikus, ka nav vairs īsti savējā...

P.S. Es tiešām ceru, ka mani teksti nav svētajam par pazušanu ticības ziņā, bet tikai no šī topika! (nejauši pārlasījos idejā)
viena diena [212.93.97.146]
# Iesūtīts: 2011.06.14 15:19:56
jā, izlasīju šo topiku un līdz beigām. Dīvaini, kā te nepatika Svētā padomi. Nu Cālī vai citos forumos, es saprastu - tur neko tādu nevarētu riskēt pateikt. Bet šajā forumā...
ceru, ka autors tomēr kādu padomu no teiktā panēma zināšanai.
lepnība izpaužas ne tikai sevis slavēšanā, bet arī sevis nopelšanā - abos gadījumos centrā ir ES.


biča
# Iesūtīts: 2011.06.14 15:51:37
viena diena [212.93.97.146]
Redzi, svētā padomi ir tāda cilvēka padomi, kas neko nejēdz no tā, kā darbojas cilvēka smadzenes. Tie atbilstu gadījumam, ja ārsts nozāģētu kāju mēģinātu pienaglot atpakaļ, pavisam nopietni domādams, ka tā būs lietojama tādā veidā - ne tikai nodarītu liekas sāpes un nepadarītu kāju derīgu, bet arī tā kāja sāktu pūt un varētu blakusesošajos audos izraisīt smagas iekaisuma reakcijas vai pat gangrēnu, cilvēku novedot līdz nāvei. Tas, ko viņš redz ir tas, ka depresīvs cilvēks ir egocentrisks. Bet viņš jauc cēloņus ar sekām. Kad cilvēks jūtas slikti, viņš vienmēr kļūst daudz egocentriskāks - vai tā būtu fiziska vai garīga problēma.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.14 15:56:00
biča
Joks ir tikai tāds, ka psihiatriski novērots, ka arī šitiem klasiskajiem slimniekiem baigi labā terapija ir, ja viņam pašam par kādu citu ir jārūpējas, un nav tā ka savā nabā lūkojoties jānojūdzas.
Svētais gan salauza žagarus, bet nevar to egoismu arī tik ļoti attaisnot kā neveselības izpausmi.
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.14 16:08:55
pastāv tāda "darba terapija". Piemēram, Bruknā pr. Mediņs ar to nodarbojās. Daudzi gan no tās kopienas rauj pekas vaļā . bet tie kas iztur tie izdziedinās no savām atkarībām
biča
# Labojis biča: 2011.06.14 16:12:07
Aivars
Es vairāk par tiem izteicieniem, kas bija apmēram "skaties uz sevi no Dieva perspektīvas", "sevi uzskatīt par sliktu nozīmē apvainot Dievu" utt.

Jā, tas var palīdzēt, ja cilvēkam par kaut ko ir jārūpējas, vai kaut ko jādara. Tajā pašā laikā, Adam Gontier minēja, ka nav spējīgs vairs pat normāli strādāt. Cilvēkam, kas nav spējīgs normāli koncentrēties, nevar uzticēt rūpes par otru dzīvu būtni. Ir atšķirība starp gadījumiem, kad cilvēks vienkārši jūtas nožēlojams, nevajadzīgs un dzīvo pašpārmetumos, un tiem, kad cilvēks jau ir zaudējis jebkādu gribasspēku un spēju funkcionēt kā cilvēkam. Ja pirmajā gadījumā pietiek ar vajadzības sajūtu, tad otrajā... es tiešām nezinu, kā izcelt, bet ar būšanu vajadzīgam vairs nepietiek. Kaut gan es ceru, ka Ādamam ar to varētu pietikt.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.06.14 16:12:55
Tikko pamodos. Toxicomācija ir ļauna , lai gan es tā pilnībā nedomāju, jo vismaz ziemā neķeras klāt visādas slimības, pilnīgi nopietni laikam esmu pārāk nelabvēlīgs pat viņām tagad man it kā daudz ko vajadzētu darīt, bet tāds peldošs miers (kas nebūtu slikti, ja vien nevajadzētu koncentrēties) + edgy + angsty.. un tas viss reizē. Pie tam tūlīt te uzradīsies viens rada gabals, kam es nepatīku un kas man patīk vēl mazāk, varu apzvērēt, ka, ja mēģinās man vispār kaut ko teikt vai pievērst kādu uzmanību, ain`t gonna be pretty.
Papucs
Tādi, kas ir bēdīgi un sliktā kondīcijā, man tieši liekas vērtīgi, pozitīvisti neliekas vērtīgi tikai (nu ne ka es tā nopietni domātu, vnk instinktīvā līmenī). Nezinu reālu egoisma apkarošanas tehniku, tā ka teikt, ka vajag mazināt egoismu, ir pilnīgi pareizi, bet, ja galīgi nav skaidrs, kā to praktiski darīt, tad nekas daudz tur nebūs ar abstraktu apņemšanos vien, man vispār nepadodas apņemšanās. παλαιό ανόητος
Man patika šie citāti, tā es arī jūtos, kā totāla abominācija
Vispār baigais kontrasts, ka es it kā visu laiku gribu būt bezgala mīļs, bet rezultāts lielākoties ir radikāli nemīļš. Tas laikam tāds privātā mazohisma paņēmiens, lai pēc tam sevi varētu mocīt un teikt, ka, paskaties, kā tu te atkal visu esi sačakarējis.
biča
# Iesūtīts: 2011.06.14 16:18:33
Adam Gontier
Meilu atradi?
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.06.14 16:46:21
biča Nē, uz kurieni Tu viņu sūtīji? Varbūt kkāda klīniskā e-pastu nesaderība? Vai arī Tu kko rakstīji vakar vakarā? Moš tā sūtīšanas forma nefunkcionē
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 157 , pavisam kopa bijuši: 13015