atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem vientulība, depresija, agresija
Adam Gontier
Iesūtīts: 2011.06.10 02:40:33
Es esmu totāls losis, nedraudzīgs, gandrīz vienmēr vairāk vai mazāk naidīgs, saskarsmē ne visai patīkams, vismaz daudziem tā liekas. Tā visa rezultātā esmu totāli vientuļš un nevienam nevajadzīgs, tās nav pārspīlētas iedomas, bet diezgan objektīva realitāte. Nemāku arī mainīties, un nekāda jaunas dzīves sākšana nekad nav izdevusies, vispār nepadodas tā "staro un pasaule staros pretī" koncepcija, jo es vnk esmu izsista lampa Man ir 20 un vēl daži gadi, bet ne 30 , vienīgais, ko es tiešām labprāt daru, - dzeru. Jūtos totāls grausts un nezinu, kur un kā sevi vispār pielietot. Sevi vnk ienīstu, pats ar sevi arī nekad negribētu kontaktēties. Vēl esmu depresīvs un retardēts, nevaru koncentrēties pilnīgi nekam.
Tas, ko gribēju pateikt, - ja kāds/a tomēr grib ar mani draudzēties kkādā nebūt formā, varat pieteikties Ja nē, nav vajadzības tērēt enerģiju, rakstot, kā Dievs man var palīdzēt, es te vnk prasu, vai kāds no jums grib mani kkā iepriecināt tizli izteicos, bet nu..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Memekija
# Iesūtīts: 2011.06.12 13:48:57
kādu rezultātu gan var gaidīt, ja vienā sekundē ir lūgšana, nākamajā - neatlaidīga sliktu ietekmju meklēšana,
Tad aiznākamajā atkal atgriezies lūgšanā!Noturēt uzmanību sākumā nevienam nav viegli, bet ar laiku drusciņ sāk sanākt
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.13 10:02:20
Adam Gontier
Jā, tiešām, tu esi totāls egoists! Domā tikai par sevi un sevi vien! Jāpiebilst uzreiz, ka tu mani neapgrūtini ar sevi, un es gribētu ar tevi komunicēt un pat draudzēties! Bet to ir grūti izdarīt, kad tu domā tikai un vienīgi par sevi cik esi nelaimīgs, nepieņemts, nevajadzīgs, jocīgs utt... Ar tādiem egoistiem nu patiesi ir grūti! Tu esi viss centrēts uz sevi un savām problēmām, un tā ir tava galvenā problēma kāpēc atrodies depresijā! lai sevi izārstētu ir sevi jāaizliedz un tas ir vienīgais veids, uzsveru- vienīgais veids kā tikt izārstētam, jo savu ego nekad nevar līdz galam apmierināt, to var tikai aizliegt , noraidīt, noliegt! Tā no "viņa" var atbrīvoties. Tu esi patiešām jauks puisis un tu man patīc, bet saproti vienu, tikmēr kamēr koncentrēsies uz nepareizo ( sevi pašu!) , tikmēr jutīsies nelaimīgs, pamests, nožēlojams , vientuļš utt... un slīgsi depresijā. Bet kad pārstāsi egoistiski domāt tikai par sevi , atbrīvosies no visa liekā un sajutīsi brīvību ko dod domas un darbs citu labā, kalpošana Dievam un citiem cilvēkiem!
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.13 10:04:34
Adam Gontier
Vai tu angliski saproti?
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.06.13 11:53:23
svētais skan ļoti bargi. Bet kad es tā padomāju, taisnība laikam ir - jo vairāk es savā dzīvē (sen sen) sāku domāt par citiem, rūpēties, palīdzēt, iepriecināt, jo pati kļuvu priecīgāka un laimīgāka.

Dots devējam atdodas. Nesavtīgi dodot citiem prieku, tas atgriežas ar uzviju.
Gnidro [213.102.157.84]
# Iesūtīts: 2011.06.13 13:19:32
lai sevi izārstētu ir sevi jāaizliedz un tas ir vienīgais veids, uzsveru- vienīgais veids kā tikt izārstētam, jo savu ego nekad nevar līdz galam apmierināt, to var tikai aizliegt , noraidīt, noliegt! Tā no "viņa" var atbrīvoties.

Ļoti budistiska doma.
Bet vispār tā visa ir ditaktiskā šļura. Ne tu spēj dot kādu praktisku padomu kā to darīt, ne arī autors noliedza, ka ir egoistisks un muzantropisks ``losis``. Ko tu vēl no viņa gribi? Lai sāk raudāt un griezt vēnaz? Cilvēks nesāks mīlēt citus cilvēkus vairāk, ja viņam nemitīgi atgādinās kāds egoistisks maita viņš ir. Tikai otrādi. Dods devējam atdodas, eh.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.06.13 14:23:20
Kurš izdzēsa Gnidro???

Katrā ziņā pievienojos Adam Gontier teiktajam - Gigantisks cepums tev, Gnidro. Pat es pats nespētu to apraxtīt precīzāk, vienkāršāk un visiem saprotamāk.
biča
# Iesūtīts: 2011.06.13 14:30:22
Adam Gontier
http://boards.4chan.org/soc/ - ja ir vēlme pēc attention whoring. Droši vari iepostēt pāris bildes, pievienot žēlabu un gaidīt, ko citi teiks. Piemēram, pāris dienas atpakaļ tur mēģināju smadzenes iebīdīt vienā vienam jaunākam Brīnuma gara radiniekam, kas uzskatīja, ka meitenes viņu negrib, jo esot šausmīgi nesmuks (deguns redz par mazu un uzrauts!), un jātaisa plastiskā, kaut patiesībā vienkārši parasts čalis. Redzēsi, cik tur daudz ar dzīvi neapmierinātu kontaktus meklējošu ļautiņu. Brīdinājums - lapa satur daudz nsfw materiāla!
Un Tev vajag psihiatru, ne psihologu. It kā manējā esot laba daktere - Māra Jumeja.

Vispār man šodien ir bik stulba sajūta - pirms kādas stundas psihiatre pateica, ka man reāli var iedot kaut kādu mazu grupu, viņa neuzspiežot, bet lai es padomājot, vai varbūt tomēr gribu. Sasodīts...
biča
# Iesūtīts: 2011.06.13 14:37:48
Bet vispār - paskat tik - pāris dienas nerādos un man jau aizstājējs radies, ja nu vienīgi ne tik rupjš
Kriii
# Iesūtīts: 2011.06.13 14:43:33
svētais
Nepiekrītu! Zinu, ko noz/imē depresija. Un tā nebūt nerodas no koncentrēšanās uz sevi. Tu nonāc pretrunās ar sevi, jo pasaki - draudzēšos, bet izdari to un to... nosacījumu mīlestība, vai zinies. Es tādu draugu negribētu. Vismaz atrodi citu veidu kā to pateikt, lai cilvēkam būtu stimuls savu ego mazināt.... Ar vārdu var nokaut, ar vārdu var celt. Man tavs teksts nelīdzētu.
biča
# Iesūtīts: 2011.06.13 14:48:00
Kriii
Svētajam pašam ego nav tas mazākais, tik no depresijas ne miņas - acīmredzot no tā tomēr viņa nerodas
Papucs
# Iesūtīts: 2011.06.13 14:51:30
biča

Paldies par trāpīgo komentāru, citādi jau sāku Svētā viedokli apspriest attiecībā uz sevi
svētais
# Labojis svētais : 2011.06.13 15:44:05
Vienkārši balss
lai arī skarbi, bet tikai patiesība var darīt brīvu, nevis tjuti mutji. Dieva mīlestība ir tieša. Jāapzinās, ka tad, kad mēs domājam par sevi cik mēs nīcīgi un slikti, tas mūs iedzen depresijā, un tā nav Dieva griba! Tas nozīmē, ka mēs noniecinam, nonicinam, nonievājam Dievu, izteikdamies par sevi pašiem slikti kā par Viņa radību, bet Dievs krāmus nerada un nekad nav radījis, jo mēs esam brīnišķīgi radīti! tas nozīmē, ka tad, kad dzirdu, ka kāds dzīvo depresijā, ir pilnīgi skaidrs, ka šāds cilvēks ir koncetrējies uz sevi un turklāt sevi redz nepareizā gaismā! Zāles un psihoterapeits var palīdzēt apslāpēt fiziskā veidā depresijas simptomus, bet nenogalinās cēloni, jo cēlonis ir mūsu egocentrisms un absolūti nepareizais domāšanas veids, kas rada šo slimību. Pat ja tas izpaužās tādā veidā, ka es nevienam neesmu vajadzīgs, esmu viens, slikts utt. Tā ir otra galējā ego izpausme, joprojām vērsta uz sevi pašu , nevis uz Dievu un uz citiem. Taču tas, kas aizliedz sevi var tikt no sava egocentrisma vaļā. To māca Jēzus, tās ir zāles, kas atbrīvo!
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:48:34
Kriii
es nesaku izdarīt! es norādu cēloni! Tās ir divas dažādas lietas. Lai norādītu to, man jāparāda negatīvais, ko es nevaru apiet! Dieva mīlestība neapiet lietas, bet uzrunā tieši.
biča
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:49:46
svētais
Toties iedomājies, cik briesmīgas lietas var notikt, ja depresīvam cilvēkam iesaka tuvāko mīlēt kā sevi pašu - visu laiku apkārtējos apliks, žēlosies, slikti baros, dažs pat kādu varētu novākt
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:54:25
biča
neviens jau neiesaka mīlēt. iesaka vērst domas uz citiem, nevis uz sevi, jo savu ego nevar gandarīt! Tas visu laiku prasa un prasīs vēl kā asinsūcējs, līdz nāvei!!! Tāpēc Jēzus māca aizliegt sevi, un tā ir atbilde.
Kriii
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:58:58
Ir diezgan bezjēdzīgi otram pierādīt savu taisnību. Ja cilvēks patiešām ir depresijā, viņam tavi teksti nederēs. Pārāk pareizi.
svētais
# Labojis svētais : 2011.06.13 16:00:34
Kriii
es mīlu sevi un mīlu citus, bet ne tuvu tādā pakāpē kā to vajadzētu! Es esmu totāls egoists, es to nenoliedzu, bet tā ir visu cilvēku vislielākā problēma!

Ja es nemīlu sevi, tas nozīmē, ka es spļauju Dievam sejā par to kādu viņš mani radījis! Taču ikviens mīl sevi, jo ģērbj, ēdina un silda savu miesu, tātad tā nav patiesība, ka sevi kāds nemīl!
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.06.13 16:01:12
svētais
Esot depresijas, kuru izcelsme ir organisma nepareiza bioķīmiska darbība, tāpēc tai visefektīvāk varot palīdzēt ar zālēm.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.06.13 16:02:01
svētais
Vai neesi dzirdējis par self-destructive behaviour ?...
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.13 16:02:59
Vienkārši balss
Depresijas, kuru izcelsme ir nepareiza bioķīmiska darbība ir tāpēc, ka to cēlonis ir nepareiza domāšana, kas izsauc šo nepareizo bioķīmisko darbību!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 133 , pavisam kopa bijuši: 36657