atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem vientulība, depresija, agresija
Adam Gontier
Iesūtīts: 2011.06.10 02:40:33
Es esmu totāls losis, nedraudzīgs, gandrīz vienmēr vairāk vai mazāk naidīgs, saskarsmē ne visai patīkams, vismaz daudziem tā liekas. Tā visa rezultātā esmu totāli vientuļš un nevienam nevajadzīgs, tās nav pārspīlētas iedomas, bet diezgan objektīva realitāte. Nemāku arī mainīties, un nekāda jaunas dzīves sākšana nekad nav izdevusies, vispār nepadodas tā "staro un pasaule staros pretī" koncepcija, jo es vnk esmu izsista lampa Man ir 20 un vēl daži gadi, bet ne 30 , vienīgais, ko es tiešām labprāt daru, - dzeru. Jūtos totāls grausts un nezinu, kur un kā sevi vispār pielietot. Sevi vnk ienīstu, pats ar sevi arī nekad negribētu kontaktēties. Vēl esmu depresīvs un retardēts, nevaru koncentrēties pilnīgi nekam.
Tas, ko gribēju pateikt, - ja kāds/a tomēr grib ar mani draudzēties kkādā nebūt formā, varat pieteikties Ja nē, nav vajadzības tērēt enerģiju, rakstot, kā Dievs man var palīdzēt, es te vnk prasu, vai kāds no jums grib mani kkā iepriecināt tizli izteicos, bet nu..
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.14 13:43:59
Adam Gontier

neatminos, vai jautāju, bet vai Tu sakramentus saņem? Kad saņēmi pēdējo reizi?
S.R...
# Labojis S.R...: 2011.07.14 13:47:09
Adam Gontier
es teiktu, jaunības maksimālisms, vai minimālisms.
savā laikā esmu Adam Gontierjutusies līdzīgi.

ir jāpieņem lēmums dzīvot, nevis veģetēt. cik saprotu, patreizējais stāvoklis tevi neapmierina. ko īsti pats gribi?

varbūt aizčāpo pie laba psihologa. ieteicams - kristieša.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.14 13:49:47
armilo Kāda nozīme būtu atbildei uz šādu jautājumu no manas puses.. jo, pat ja saņemtu katru dienu, tā būtu tikai tukša blasfēmija, sev par sodu un pazudināšanu.. vai kā nu tur saucās. Manas attiecības ar kristietību ir visai nestandarta un sarežģītas; nav nekad izdevies, lai būtu standarta, esmu gan mēģinājis kādreiz iztaisīties par "labo Dieva bērnu", bet tā sātaniskā āža kāja pārāk lien ārā, lai apmānītu kaut vai tikai pats sevi.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.14 13:51:50
S.R... es jau esmu sācis apmeklēt psihiatru (biju pie veseliem 3), psihologi ir kaķim zem astes, arī es māku gudri pļāpāt un māt ar galvu, man tas nepalīdz.
S.R...
# Labojis S.R...: 2011.07.14 13:52:45
Adam Gontier
tu esi Dieva bērns, un tas nemaz nenozīmē ka jābūt ārprātīgi LABAM.
šitās muļķības tu met no galvas ārā.

domā, tev ir diagnoze? tad jāārstējas. ko ārsti saka?
moš tiešām kāda maniakālā depresija, tad jādzer zāles un viss būs labi.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:05:33
S.R... visi 3 saka, ka kkas intervālā šizofrēnija/šizotipiski traucējumi, precīzu diagnozi nevar tā tik ātri uzstādīt.
es jau nesaku, ka jābūt labam. es vnk nemāku arī TĒLOT labu, un galvenais pasaulē taču ir pareizi TĒLOT un integrēties citu ļautiņu expectācijās.. ja tā nedari, nekam tu neesi vajadzīgs.
n.biča [46.109.27.43]
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:12:53
Adam Gontier
Nē, tēlot labu kā reiz nav pareizais risinājums - pareizais mērķis ir KĻŪT cilvēcīgi labestīgam vienlīdz pret visiem cilvēkiem, kas gan protams ir nesasniedzams mērķis, toties ir, uz ko tiekties
S.R...
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:15:30
Adam Gontier
jāpielāgojas ir, jāpieņem noteikumi, tas ir visa kopuma labā, kura daļa esi tu pats, tātad sevis paša labā.
nu i vot. tad veiksmīgu ārstēšanos!
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:15:56
Adam Gontier
"Kāda nozīme būtu atbildei uz šādu jautājumu no manas puses.."

a vari mazliet konkrētāk? kad esi kristīts un kad pēdējo reizi biji pie dievgalda?
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:18:16
armilo kristīts kā zīdainis, pēdējo reizi - svētdien... nu un kas no tā?
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:19:13
Alucard Man nav nožēlas, es nemāku nožēlot, es vnk varu pastāstīt kko tā formāli stāstīšanas pēc, bet īstas nožēlas nav.. un apņemšanās turpmāk būt savādākam.
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:21:40
Adam Gontier
"kristīts kā zīdainis, pēdējo reizi - svētdien... nu un kas no tā?"

Tu mani iepriecināji. No tā ir tas, ka tu esi procesā, un Tev viss būs labi!
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:23:54
Adam Gontier
" Man nav nožēlas"

ja nav, tad nevajag arī izdomāt. Nāks laiks, nāks arī patiesa nožēla. Piemēram man tā atnāca tikai 35 gadu vecumā.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:26:02
armilo
Nāks laiks, nāks arī patiesa nožēla. Piemēram man tā atnāca tikai 35 gadu vecumā.

tjipa, kad uzmeti acis sulīgām ģimnāzistēm? Nu, gadās, gadās...
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.14 14:35:23
a_masiks

jā, es esmu pareizi orientēts
dafne
# Labojis dafne: 2011.07.14 15:03:59
Adam Gontier
tu graamatas lasi?
varetu to pasu "Evangeliju Skrandainiem" ieteikt..tas ir domats galigi "aplamiem" ljautiniem
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.14 16:07:44
dafne Nē, vairs neko nelasu baigi, pārlapot jau varu da jebko. Vnk nekam nevaru koncentrēties, man no ilgas blenšanas grāmatā panika sāksies, izklausās varbūt smieklīgi un neticami, bet tā tas ir.
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:15:24
παλαιό ανόητος

skaistas meitenes nav grēks. tas ir normāli un pareizi, ja puišiem patīk meitenes
Gnidro [213.102.155.209]
# Iesūtīts: 2011.07.14 18:10:08
Vienīgā kļūda, ko es redzu šajā tēmā ir mēģinājumu mūsu dārgo Ādamu Gontjēru (or smth) padarīt par labu personu ar self-help ``psiholoģijas`` brošūru cienīgiem padomiem tipa ``nu, saņemies, esi labāks vnk lol, mkay``. Neviens nevar sevi mainīt, ne savu raksturu ne temperamentu (well, maybe ja uznāk reliģiska epifānija vai tiek ielietotas pareizās sēnes (kas nereti ir viens un tas pats), bet arī tikai dažreiz).
Sarunas nekad nenoved līdz reālai rīcībai. Šis ir uz pleca raudāšanas treds, kur notiks mētāšanās ar maziem sūdiņiem pretējos virzienos un galu galā Ādams sev saklapēs vēl vairāk ``ienaidnieku``, nekā viņam jau bija.
The world is a sad place.
biča
# Iesūtīts: 2011.07.14 18:53:00
Gnidro [213.102.155.209]
Adam Gontier
Jūs divi! Jūs man ar savu lūzerisma slavinājumu jau sēžat. Man tiešām riebjas izpausmes ziņā jums līdzināties, kaut attieksme man pret savu situāciju ir pilnīgi cita. Es jūsu klubiņā neiederos. Man tomēr ir DZĪVE un apkārt lieliski veiksmīgi un dzīvespriecīgi cilvēki, LELBieši tajā skaitā, kas mani reizēm gan nobar, kad izvedu ar savu mūžīgo žēlošanos, bet nekā nedarīšanu situācijas uzlabošanai, bet parasti tomēr atbalsta un pieņem mani ar visiem maniem trūkumiem. Man patīk, kad man apkārt ir cilvēki, uz kuriem paskatoties es varu tikai teikt - es arī tā gribu...

Principā čalim ir izrakstītas jau vismaz kaut kādas zāles un tuvākajā laikā varētu parādīties kādi uzlabojumi. Pārējais ir tikai paša ziņā, nu, psihoterapeits vēl derētu. "`Saņemies" utt, nav pareizā veida padomi, bet reāli sevi mainīt var tikai cilvēks pats - no ārpuses pārprogrammēt ar varu normālā līmenī nevar, bet es nezinu, vai daudz cilvēku parakstītos uz brutālu smadzeņu skalošanu.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 84 , pavisam kopa bijuši: 33108