atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem vientulība, depresija, agresija
Adam Gontier
Iesūtīts: 2011.06.10 02:40:33
Es esmu totāls losis, nedraudzīgs, gandrīz vienmēr vairāk vai mazāk naidīgs, saskarsmē ne visai patīkams, vismaz daudziem tā liekas. Tā visa rezultātā esmu totāli vientuļš un nevienam nevajadzīgs, tās nav pārspīlētas iedomas, bet diezgan objektīva realitāte. Nemāku arī mainīties, un nekāda jaunas dzīves sākšana nekad nav izdevusies, vispār nepadodas tā "staro un pasaule staros pretī" koncepcija, jo es vnk esmu izsista lampa Man ir 20 un vēl daži gadi, bet ne 30 , vienīgais, ko es tiešām labprāt daru, - dzeru. Jūtos totāls grausts un nezinu, kur un kā sevi vispār pielietot. Sevi vnk ienīstu, pats ar sevi arī nekad negribētu kontaktēties. Vēl esmu depresīvs un retardēts, nevaru koncentrēties pilnīgi nekam.
Tas, ko gribēju pateikt, - ja kāds/a tomēr grib ar mani draudzēties kkādā nebūt formā, varat pieteikties Ja nē, nav vajadzības tērēt enerģiju, rakstot, kā Dievs man var palīdzēt, es te vnk prasu, vai kāds no jums grib mani kkā iepriecināt tizli izteicos, bet nu..
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.11 21:46:06
Nu tādus ar kuriem ir kkāda kopīga komunikācijas platforma... kuru priekšā nav jāizliekas un jākomunicē kkādās standartfrāzēs.. kas tevi saprot un pieņem tādu, kāds esi, un kas grib ļaut arī sevi iepazīt dziļāk, nevis tikai to standartfrāžu līmenī.. un galvenais - tādi, kam tai dziļumā vispār kkas ir, kkas interesants, exotisks, kkādas rētiņas, brūcītes, ar kurām es varētu identificēties un kas piešķirtu šādam cilvēkam cilvēcīgu dimensiju, tātad - gana vāju un ievainojamu, tātad - gana komfortablu un mīļu manai šaurajai un aprobežotajai gaumei. Riebjas omulīgi jampampiņi, kas domā, ka viņi kādu var uzjautrināt ar saviem aņukiem un stuff, ESMU TOTĀLI PAR CILVĒCĪBU AR VISĀM TĀS VĀJĪBĀM.
ravenx
# Iesūtīts: 2011.07.11 21:59:37
Tīksmināšanās par savām vājībām nav ne nepieciešama, ne pietiekama cilvēcības pazīme.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.07.12 08:00:29
Adam Gontier
Nu tādus ar kuriem ir kkāda kopīga komunikācijas platforma... kuru priekšā nav jāizliekas un jākomunicē kkādās standartfrāzēs.. kas tevi saprot un pieņem tādu, kāds esi, un kas grib ļaut arī sevi iepazīt dziļāk, (..)

Visus cilvēkus vieno grēks un Dievs.
Kristīgās baznīcas kopība ir grēcinieku kopība, kas atzīst savus grēkus Dieva priekšā, lai nākotnē mūs vienotu tikai Dievs.

Riebjas omulīgi jampampiņi, kas domā, ka viņi kādu var uzjautrināt ar saviem aņukiem un stuff, ESMU TOTĀLI PAR CILVĒCĪBU AR VISĀM TĀS VĀJĪBĀM.

Kamēr vien tev riebsies omulīgie jampampiņi, tev būs kaut kā jāsadzīvo ar to, jo arī viņiem piemīt šī "CILVĒCĪBA AR VISĀM TĀS VĀJĪBĀM."
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.13 01:54:34
JĀ, man patīk grēks.. nu un kas? būtu labāk jāmēģina rātni izlikties, ka tā nav? omulīgs jampampiņš man neklasificējas kā vājība, vājības man ir tikai kkas pietiekami stilīgs un viegli abusive jebkādā ziņā un virzienā. a kkāds vienmēr tizli zviedzošs pusmūža vecis ir vnk existences mods, pie tam man ļoti derdzīgs, smagi derdzīgs. novecošana vispār ir kkas briesmīgs, es jau tagad sev riebjos, jo man liekas, ka esmu gana vecs un ka viss ir garām, nokavēts. šodien riktīgi dzeršu, ja kādu tas interesē.. kamēr atslēgšos kkur pilsētā, riebjas šitā garlaicīgā un neintensīvā apkārtne, vismaz ciest tad jāmāk intensīvi.
dafne
# Iesūtīts: 2011.07.13 08:08:20
Adam Gontier
a no kaa ta tu taa ciet,ja tev patiik greeks..?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.07.13 09:39:16
Adam Gontier
Skaidrs kā uz delnas - tava depresija ir tavs grēks, ko tu tīksmīgi izbaudi.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.13 12:26:46
Radikālo dzeršanu pārcēlu uz rītdienu (tehnisku iemeslu dēļ)
Mārtiņš Depresiju es minēju tautiski, galīgi neesmu depresīvs medicīniskā izpratnē; man te psihiatrs, starp citu, grib diagnosticēt kko riņķī apkārt šizofrēnijai.
dafne Tāpēc ka grēks ved uz ciešanām? (bet ciešanas, kaut arī liek justies slikti, tomēr ir kkas īpašs un intensīvs, žēl tikai, ka man nav domubiedru šai jautājumā, ar kuriem ciest kopā
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.13 12:58:18
Adam Gontier
"žēl tikai, ka man nav domubiedru šai jautājumā, ar kuriem ciest kopā"

var pamēģini ciest kopā ar Kristu? domāju, ka Viņš tevi sapratīs.
Gnidro [90.130.171.62]
# Iesūtīts: 2011.07.13 13:04:33
Adam Gontier, kristiešiem ļoti patīk ciest. Visa reliģija balstīta uz sado-mazo mazvērtības kompleksa universalizētu eksaltāciju, tāpēc jamie tev būtu labi kompanjoni. Tev vnk tā kā Mārtiņš teica, jāpieņem doma, ka tava sliktā oma ir grēks un tikai pārvēršanās par smaidīgu Plezentvillas dronu pavērs ceļu pestīšanu.
dafne
# Iesūtīts: 2011.07.13 13:24:41
Adam Gontier
tev patik greks jo tas tev liek ciest?
man ta nav..man nepatik ne greks..ne ciesanas..ja butu iespejams..izvairitos no abiem
bet,ja man ir uz ko palauties un lugt palidzibu..es varu paciest,viena es neizturetu....pie tam Majaas man nebus ciesanu
dafne
# Labojis dafne: 2011.07.13 13:36:48
Gnidro [90.130.171.62]
nelogiski sanak...ja cilveks apzinati mekle ciesanas..tad taas vairs nav ciesanas...
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.13 15:50:35
dafne Ja ar "Mājām" domāts pretstats ellei, tad es gan nevaru tā komfortabli justies šai ziņā. Ja es nomirtu, es gan jau nonāktu ellē, jo, lai arī esmu piemīlīgs pēc savas būtības, man ir daudz ļaunuma un tumsas, no kā ne māku, ne gribu atbrīvoties, jo vnk tad es vairs nebūtu es, tas viss ir daļa no manis, ko es nevaru pat iztēloties, kā vispār iespējams atmest.
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.13 15:56:58
Adam Gontier

lasot visu Tavu puņķošanos gribās novēlēt: kad nogursi no grēkošanas, tad pienāc!

aņuks par tēmu:

Vācijā pie kādas mazas baznīciņas durvīm karajas zīmīte ar vārdiem:
- Ja tu esi noguris grēkot, tad atver durvis un ienāc!
Kāda ar lūpu zīmuli pierakstijusi:
- Bet, ja tu nēsi noguris, piezvani pa tālruni 112233!
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.13 16:35:14
armilo Jā, lai man kāds labāk pieraxta kko ar to zīmuli
biča
# Iesūtīts: 2011.07.13 18:17:15
Adam Gontier
lai arī esmu piemīlīgs pēc savas būtības, man ir daudz ļaunuma un tumsas
Emm? Kā uz Tevi jāskatās, lai Tevī saskatītu jebko piemīlīgu???? Laikam ir jābūt vecai tantiņai, kam mazdēliņš ir labākais pasaulē.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.13 18:35:55
biča Nu beidz, vai tad tiešām es nelīdzinos mazam mīļam nošņurkušam kucēnam ar noļukušām austiņām??? (eņģelīša emotikons) ā, pareiz, Tu jau mani raxturoji kā "nosalušu dzeloņcūku"
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.07.13 19:14:41
biča Un vispār tāds nedaudz neizpratnes pilns jautājums: kas Tev vispār liek domāt, ka esmu tāds briesmonis?
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.07.13 20:24:02
Ak, jaunieši... cik patīkami lasīt jūsu jaukos dialogus. Kāpēc gan jums nesatikties, piemēram, kopā aizejot pie psihiatra?
Manīju, ka dažs labs šo ieteikumu ir uzskatījis par vēlmi iespert pēc iespējas spēcīgāk, bet tā nav. Biča un Adam Gontier viens otru spētu saprast, liekas. Tad kur lai satiekas? Filmā `Cīņas klubs` galvenie varoņi satikās dažādās savstarpējās palīdzības grupās piemēram. Pie ārsta nav tā sliktākā vieta.
Gnidro [90.130.171.62]
# Iesūtīts: 2011.07.13 22:27:06
biča
Nu jams neizklausās agresīvs, tāds, kas cenšas citiem ponta pēc braukt virsū un saukt par ``cilvēces vēzi`` kā to regulāri dara foruma kristieši kaut vai. Droši vien, ka dzīvē arī visdrīzāk ir laipns, pelēks intraverts, kas nevienam neko ļaunu nedara un neko diži labu arī. Ļaunumu un tumsu viņš saskata pats savā iekšējā stāvoklī.

dafne
nelogiski sanak...ja cilveks apzinati mekle ciesanas..tad taas vairs nav ciesanas...

Nu kristieši apzināti meklā savas mazvērtības afirmāciju un ar baltu aci skatās uz tiem, kas nepielūdz dievus un neuzskata sevi par zemiskiem, nevarīgiem tārpiem, kurus no kaut kā jāglābj. Vai tas nozīmē, ka viņiem patiesībā ir augsts pašvērtējums un viņi uzskata sevi par patstāvīgiem, stipriem cilvēkiem, kas paši lemj savu likteni? Kaut kā neloģiski sanāk.
ravenx
# Iesūtīts: 2011.07.13 22:50:19
Gnidro [90.130.171.62]
laipns, pelēks intraverts, kas nevienam neko ļaunu nedara
"Laipni, pelēki intraverti" nereti nodara daudz ko ļaunu sev tuvumā esošajiem, tikai publiski to grūti pamanīt.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 125 , pavisam kopa bijuši: 9063