atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Sprediķu izpratne
vilks
Iesūtīts: 2007.10.04 10:10:14
priecīgākam rītam piedāvāju aplūkot attēlu understanding the sermon lapā http://www.cartoonchurch.com/ (labojums ieviests, pateicoties Artos komentāram))

un tam klāt jautājums - kā jums šķiet, vai cilvēki jūsu draudzē pamatā saprot sprediķus un cik labi saprot?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.10.05 09:15:52
> Balss
Neviens bērns nevar atbildēt par zaptes podu, ko sensenos laikos izgāzuši viņa vecvecvec...vecāki.
Bērnam būtu jāsaņem kaut kāds mistisks sods? Par ko?

Visi jūsu piemēri vienmēr ir nederīgi. Neesmu vēl lasījis nevienu normālu piemēru. Ja tāds tomēr ir - tad, lūdzu, studijā!

Par labajiem projektiem Mentora vadībā: kādi projekti? Vienmēr būs klātesoša apziņa, ka tie projekti pastāv tikai jūsu apmierināšanai, visi viņi ir nevajadzīgi, jo jebkuru doto uzdevumu Mentors var atrisināt sekundes simtdaļas laikā, pie kam daudz kvalitatīvāk.

> Ctulhu
Te nav tādas būtnes, kuras piespiež. Vienkārši Mentors ir tik lielā mērā vairāk zinošs, ka viņa idejas vienmēr ir pašas pareizākās. Ja būtnes palaiž pašas savā vaļā, tad viņas neizbēgami sadarīs ne tik labus darbus kā būtu Mentora vadībā.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.05 10:27:24
KarotesNav, bet lai kā negribētos, bērni cieš, ja viņu vecvecāki ir tā nopīpējušies un dzēruši, ka sačakarē savu mazbērnu dzīvi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.10.05 10:33:57
> Mulders
Atslēgas vārds: "vainīgs"! Bērns nav vainīgs, tāpēc nekādu sodu nav pelnījis!

Jā, ir novērots, ka bērni cieš par vecāku izdarīto. Taču, kāpēc bērni cieš - jautājums sistēmas Autoram.
Vispār, obligāti tam tā nav jābūt, vismaz teorētiski - slimības varētu izārstēt, bērnu audzināšanas tiesības sliktiem vecākiem atņemt un bērnus atdot citiem, vai pat organizēt ideālus bērnu namus, utt, utt.
Tas atkal lielā mērā atkarīgs no ZTP, tai skaitā psiholoģijas :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.05 10:40:13
KarotesNav, tēma daudzkārt malta! Acīmredzot mani argumenti tevi nepārliecina! Nu mani nepārliecina tavi argumenti!
Tad mums jāvienojas par to, ka mēs vienoties nevaram!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.10.05 10:48:59
> Mulders
Vajadzētu vēlreiz izmalt visu no sākuma - iepriekšējie malumi visi jau pazuduši citu formumu un dialogu offtopikos.
Taču pazudīs atkal. :-(
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.05 12:16:53
KarotesNav
Par bērna vainu. Es šo cilvēces situāciju saprotu ar šādu līdzību - teiksim, mūsu visu gēni ir sapurgāti. Mūsos sēž iekšā nosliece uz ļauno. Tu to vari pamanīt jau pie maza, it kā nevainīga, mīlēta bērniņa, ka viņš ir totāls egoists. Viņš pieprasa sev un tikai sev. Un paaugoties karo par to, lai apmierinātu SAVAS vajadzības. Un tikai ar laiku, nezinu, kā tas pamostas - vai audzināšanas rezultātā, kad cilvēks sāk gribēt pārvarēt savu egoismu, savu grēcīgo iedzimtību.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.10.05 12:19:16
Es šo cilvēces situāciju saprotu ar šādu līdzību - teiksim, mūsu visu gēni ir sapurgāti. Mūsos sēž iekšā nosliece uz ļauno
Bet cilvēce nav vainīga šajos gēnos. Aftaru ftopkā.
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.05 12:23:14
Sheksna
Tā bija cilvēces izvēle !
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.10.05 12:25:46
> Balss
Divu atsevišķu eksemplāru izvēle. Pārējiem nevajadzētu ciest to divu nepareizas izvēles dēļ.
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.05 12:28:47
KarotesNav
Tas ir simbolisks cilvēces izvēles attēlojums, ne jau 2 štuki cilvēku.
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.05 12:56:15
Jā, tas ir grūts jautājums, tāpēc jau teologi ap to cīnās. Bet mēs katrs pats saskaņā ar savu izpratni tomēr par kādu variantu izšķiramies. Šis tad nu ir mans variants.
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.05 13:02:24
Man Dievs ir konkrēta, eksistējoša būtne, ne tikai simbols vai princips. Vienkārši tāpēc, ka esmu to piedzīvojusi. teiksim, ne jau pataustījusi (tāpat kā Sauli), bet esmu sajutusi tā iedarbību - kā Saules siltumu, gaismu...
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.05 13:15:47
Ctulhu
Tāpēc, ka es nesarunājos ar citplanētieti, bet ar Dievu, ar Kristu. Tāpēc, ka es arī pieņemu arī citu cilvēku liecības (tāpat kā sekulārā tiesa). Tēpēc, ka klausoties sprediķi vai lasot Bībeli, kādreiz saņemu tik precīzi man domātas atbildes, ka esmu uz p.......as.
Sheksna
# Labojis Sheksna: 2007.10.05 13:23:56
Tā bija cilvēces izvēle !
Cilvēces vai kāda konkrēta cilvēka? Tipa - Ādolfs Hitlers izvēlējās fragot e-brejus™ un par to mēs tagad UZ VISIEM LAIKIEM ienīdīsim vāciešus un uzskatīsim viņus par fošisckajām životnajēm?
Tāpēc, ka es nesarunājos ar citplanētieti, bet ar Dievu, ar Kristu.
Kā Tu to tik droši vari zināt? Un KĀ viņš Tev atbild, kad jūs sarunājaties?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.10.05 13:31:58
> Sheksna
Daži tā arī dara. Vācieši uz visiem laikiem maksā meslus ™ tautai un jūtas vainīgi.
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.05 13:34:22
Sheksna
Es saprotu, ka tas ir simbolisks attēlojums mūsu visu izvēlei. Cilvēces, tie, kas mēs šajā kompānijā esam. Ar grēka gēnu iekšā...
Es ticu Bībelei, citiem cilvēkiem (Kristus līdzgaitniekiem, piemēram, kuru liecības ir lasāmas), citiem kristiešiem. Dievs atbild, piemēram, Bībeli lasot - kāds teikums trāpa tieši mani, tas precīzi atbild uz to, ko esmu Dievam jautājusi. Kādreiz Dievs man atbild manā iekšējā balsī - domās. Kādreiz to pat ļot spilgti var sajust - pat kā vārdos formulētu domu, kas manī ieskanas. Ne no manis...
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.05 13:45:37
Ctulhu
Filtrēju liecības, protams. Man neinteresē dēmonu apsēstu cilvēku stāsti - jo arī tādi ir. Lucis ir melu tēvs, kas izliekas par gaismas eņģeli.
Kādas citas grāmatas? Korānu? Nav nepieciešams - man pietiek ar Bībeli.
Balss
# Labojis Balss: 2007.10.05 14:01:34
Ctulhu
Grāmatas es lasu, nebaidies. Bet diagnoze, ka man garīgi pietiek ar Bībeli - tas nu gan ir taisnība. Esmu aprobežota kristiete. Ja esmu paēdusi, tad man nav jāskrien uz miskasti makdonaldu, lai vēl kaut ko ieštopētu iekšā.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.10.05 14:08:57
Dievs atbild, piemēram, Bībeli lasot - kāds teikums trāpa tieši mani, tas precīzi atbild uz to, ko esmu Dievam jautājusi.
Ko nozīmē `trāpa tieši man`?
Kādreiz Dievs man atbild manā iekšējā balsī - domās.
Un ja nu inkvizitoriem viņš atbildēja tieši tāpat? :/
Man neinteresē dēmonu apsēstu cilvēku stāsti - jo arī tādi ir.
Kā Tu zini, ka cilvēks ir bijis daemonu apsēsts?
Balss
# Labojis Balss: 2007.10.05 14:14:15
Ctulhu
Neesmu makdonaldā, jo manam garam klājas labi - viņš ir vesels, paēdis labu garīgo barību un labsajūtā brauka punci!
Sheksna
Piem., ir jautājums, kas mani nodarbina, un sen dzirdētā un it kā labi zināmā Rakstu vieta pēkšņi atveras man jaunā skaidrībā, tieši tā, it kā man kāds labs draugs pateiktu nu tā, kā kulaks uz acs, tieši man.
Par inkvizitoriem nezinu, Ja viņi ko dzirdēja, tad noteikti ne no Dieva.
Tādi gadījumi ir aprakstīti. Zinu vienu konkrētu gadījumu personīgi, paziņu lokā. Un fantastisko atbrīvošanu lūgšanu rezultātā, un šī cilvēka vienreizējo dzīvi pēc tam.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 115 , pavisam kopa bijuši: 5504