atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Prezidents teica, es uztvēru, es iesaku, es daru, es klusēju...
skolnieks.
Iesūtīts: 2011.05.31 10:30:57
Noteikti ir gan pārdomas, gan vērtējums, gan savs redzējums.... pastāsti, padalies, ...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.06.07 10:16:53
skolnieks.
Tad ved ārā no auzām. Ieved to kādā gādīgā ganāmpulkā.

Kristus ved ārā, uz Dieva ganāmpulku
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.07 10:20:43
skolnieks.
Ja reiz tā zini, tad vai nevari arī pateikt nez kuri gan tos silstrebjus Saeimā ievēlē?
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.07 11:00:26
Aivars .....kuri gan tos silstrebjus Saeimā ievēlē

Laikam kritēriji bija solījumi.... nevis apskatāmi izglītības un darbības apliecinājumi.
Bet man nekas īpašs nav pret šo saeimu viņa darija to, kas bija jādara. Man ir pret trekno gadu saeimu pretenzijas - tas gan.
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.08 15:39:02
"Oligarhu kapusvētku laikā mākslinieku grupa Aigara Bikšes vadībā ar uguni aizlaidīs debesīs Trīsgalvaino KURL-AKL-MĒMO Jodu - kā simbolu sabiedrības aizejošajai vēlmei nedzirdēt, nerunāt vai neredzēt notiekošās netaisnības."

Nesaprotu, kāpēc visa tauta nevēlās "simboliski" lūgt Dievu? Ir rakstīts, ka vajag dzīties pēc Dieva taisnības, tad Jods pats aizbēgs, i nevajadzēs neko dedzināt. No saviem oligarhiem (grēkiem) ir jāatbrīvojas Dieva noliktajā kārtībā - grēksūdzē. Katrā ziņā ir labi, ka tauta sarosījusies cīņai ar netaisnību, bet vēl labāk labāk būtu, ja zinātu ar kā palīdzību šī misija ir paveicama.
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.08 15:47:31
Ctulhu

Dūle ar Sipenieci nav tautas lielākā daļa.
hektors [86.162.177.137]
# Iesūtīts: 2011.06.09 00:06:33
Kur tagad dižie teologi, Baznīcu vadītāji, kas allaž iestājas par kristīgajām vērtībām? tagad ir īstais laiks teoloģiskai (un ētiskai) situācijas analīzei un laiks piedāvāt alternatīvu, Evaņģēlijā balstītu pamatu un virzību sabiedrības attīstībai. Ja Baznīca klusē (jautājums, kāpēc?) tad to telpu aizpildīs citi (kā tas jau notiek). Un pēc tam varēs tik plātīt rokas un žēloties, ka mūs neizprot, neuzklausa utt., un tā droši vien ir ērtāk...
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.09 01:31:37
Baznīca pati plīst, tāpēc klusē...
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.09 09:15:34
skolnieks.
Baznīca pati plīst, tāpēc klusē...

ko ar to domaji?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.09 09:50:43
dafne ļoti vienkārši. tāpat kā sabiedrībā , tāpat arī baznīcā ir oligarhu atbalstītāji un ne maz.
dafne
# Labojis dafne: 2011.06.09 10:24:31
skolnieks.
Skaidrs...es gan vel tadu neesmu satikusi,bet nu ja nem vera to,ka baznica ir ne tikai sveto,bet ari grecinieku kopiba..tad ja,viss ir iespejams.Nez vai musu sabiedriba ir tikai oligarhi pie vainas..iespejams ari musu pasu mantkariba un tieksanas pec komforta.Kamer tauta grekazus mekles..neredzes katrs savu greku,ir erti novelt visu vainu uz daziem oligarhiem un taja pasa laika kadi no siem tautas aizstavjiem,oligarhu nidejiem klaji pasmejas par Dievu,par baznicu.
Bet varbut es maldos...

nak prata Jezus teiktais"Ja kas ir bez greka,lai met pirmo akmeni..."
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.09 10:46:37
dafne Protams, Biju vakar uz to pasācienu "oligarhu kapusvētki " . Stulbs pasākums. Nebija nekas no tā, ko centās stāstīt pirms pasākuma.
Bet satiku vismaz galvaspilsētā cilvēku, kuru gribēju satikt.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.09 10:51:29
skolnieks.
Un ko Tu gaidīji no šī pasākuma?
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.09 10:52:39
Aivars Neko, aizbraucu na haļavu. Izmantoju iespēju satikt vienu cilvēku un noskatijos no otra upes krasta
Un Tā dāma, kas tur runāja nekad sevišķi ne ar ko gudru nav atšķīrusies un arī šoreiz viņas pacilātā runa manuprāt bija pilnīgi kreizī.
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.09 10:55:00
KPax.
nu un kas tika darits ar to "oligarhu katra no mums"sadedzinats..palaists gaisaa?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.09 10:57:08
skolnieks.
Bet vai ir kaut kas, ko teiksim tīri cilvēciski Tu arī gaidi no gaidāmā referenduma un vēlēšanām?
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.09 10:57:50
KPax. pasākuma fokusā bija oligarhs katrā no mums
Itkā jau tā tika reklamēts, bet izvērsās pasākums pret Lembergu un Ventspili. Es teikšu vairāk - maksāja citi, vēl nenosauktie, oligarhi
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:00:23
dafne
Cik sapratu, nosodīts. Simboliski ierādīta vieta bandrolē, kas tika nosūtīta trejgalvu jodam pēc piederības
Savādā kārtā, nu kaut kas pareizs jau tajā ir, ja šovmeņi beidzot arī paskatās uz sevi, nevis brēc par Zatlera aploksni, pieņemot citu paši par ministrijas ballītes vadišanu, bet pareizi jau Domburs vakar jautāja
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:01:18
Aivars Gaidu? Jā gaidu, kad beidzot uzvarēs Viena partija un tai būs pietiekoši balsis, un nevajadzēs veidot koalīcijas, kurās izšķiroša loma ir tām partijām, kuras maina kažokus.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.09 11:02:14
KPax. Ar ārēju ienaidnieku karot reizēm ir ievērojami vieglāk, nekā ar to, kas sēž mūsos pašos.
Tur jau ir tas suns aprakts. Karot... šķelt sabiedrību. Kā interesēs ir sašķelt sabiedrību?
Zive.
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:03:48
skolnieks. Značit gaidi, kad uzvarēs SC
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 134 , pavisam kopa bijuši: 34751