atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Veel viens iemesls lai Biologi saaktu maaciities mateni
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.05.20 09:55:32
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
neielog. [90.130.177.23]
# Iesūtīts: 2011.05.25 10:33:59
Piens ir redzams un aptaustāms, paka materiāla un aptaustāma, rūpnīca, kas dod garantiju - tāpat, empīrikas arhīvs n-tie gadi, kad piens bijis saskābis pirms termiņa - nulle, tikai ļoti karstā laikā 1-2 reizes.

Dievs - plika zajava, prāta konstrukts, nemateriāls pēc definīcijas, neviens nav redzējis, nav pieskaries, lūgšanas "piepildās" 50/50 principā. Kur tu, redzi, analoģiju?
neielog. [90.130.177.23]
# Iesūtīts: 2011.05.25 10:35:55
Tipa, ja es "ticu" piena derīguma termiņam, tad man jātic arī salatētim. Tas ir bērnudārzs, biedri!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 10:37:51
Tipa, ja es "ticu" piena derīguma termiņam, tad man jātic arī salatētim. Tas ir bērnudārzs, biedri!

Pareizi tas ir beernudaarzs. A kursh tev taadu beernudaarzu piedaavaa? Ilji atkal, kaut ko nosapnjoji par kristieshiem un tad neiebraucis textaa lec pa gaisu?
Alucard
# Iesūtīts: 2011.05.25 10:41:13
Jošs Mulders

Ja nu tam nav sakara ar ID, tad galīgi nav skaidrs kāpēc tāds diskusijas temats. Modeļi izrādās nepareizi katru dienu vagons un mazie rateļi. No tā sastāv zinātne.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.25 10:51:21
Jošs Mulders
Tu ko, pērc pienu ar ticību pēc Ebr 11:1? Pārliecība par neredzamām lietām? Kas pienā ir neredzamas lietas?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 11:25:11
Alucards, es iisti neizpratu tavu saakuma jautaajumu un beigu jautaajuma saikni un... citiem vaardiem, neiebraucu par ko tu "sacepies"?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.25 11:25:54
Tu ko, pērc pienu ar ticību pēc Ebr 11:1? Pārliecība par neredzamām lietām? Kas pienā ir neredzamas lietas?

Paljaushanos uz to kas Cerams Paljaujos uz to, ka piens nebuus saskaabis un tas kas uz taa rakstiits atbilst patiesiibai! Tass viss iekljaujas shajaa ticiibas "definiicijaa"...

Tas ka tu pats pie sevis tad nodarbojies ar "matu skaldiishanu" tas jau ir cits jautaajums...
Gnidrolators [90.130.161.188]
# Iesūtīts: 2011.05.25 11:32:20
Šajā tēmā mēs uzzinām, ka Muldera ticība Dievam ir tik pat stipra kā viņa ticība tam, ka veikalā nopirktais piens nav saskābis. Decline of Christianity.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.25 11:49:52
Jošs Mulders
Kur palika definīcijā vārdiņš "stiprs"? Ij neredzamas lietas pienā ir kur?
Tas jau biji tu, kas apgalvoja, ka ticība pienam un Dievam pēc būtības tas pats vien ir - lai pamatotu domu, ka visi ir ticīgi pēc būtības.
Alucard
# Iesūtīts: 2011.05.25 11:51:25
Jošs Mulders

Kaut kaadi Biologjias sugu izmirshanas modelji ir izraadiijushies BS un nepareizi.

Nu un? Pats par sevi tas nav nekas. Vienīgi man aizdomas, tas ir gan sakarā ar ID.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 11:52:27
Šajā tēmā mēs uzzinām, ka Muldera ticība Dievam ir tik pat stipra kā viņa ticība tam, ka veikalā nopirktais piens nav saskābis. Decline of Christianity.

Jociigi juus esat Incanti, ja no shaadas infas tu izsecini shaadus secinaajumus... nu toch tev nevar uzticeet nekaadu intelektuaalu analiitisku darbu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 11:52:47
Kur palika definīcijā vārdiņš "stiprs"? Ij neredzamas lietas pienā ir kur?

Prichom pienaa?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 11:55:16
Tas jau biji tu, kas apgalvoja, ka ticība pienam un Dievam pēc būtības tas pats vien ir - lai pamatotu domu, ka visi ir ticīgi pēc būtības.

Bet tu tak putro ticiibu ar ticiibas objektu

Ticiibas objekti dazhaadi
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 11:59:37
Nu un? Pats par sevi tas nav nekas. Vienīgi man aizdomas, tas ir gan sakarā ar ID.

Vieniigais sakars ar ID, ka ieksh ID saita tas bij publiceets... jeb pareizaak sakot... tas bij reference uz newscientist rakstu... un ID autori bij pielikushi tiaki klaat to, ka atshkjriiibaa no citaam zinaatnes nozaree, Biologjijaa ir ljoti vaajsh matemaatiskais modelis un shis gadiijums paraada shaada vaaja matemaatiskaa pamatojuma konsekvences.

Konsekvences taadaas
1. Kljuudains modelis
2. Kljuudaina politika attieciibaa uz sugu saglabaashanas effortu finanseeshanu.

Tas ID saits ne tikai par ID tieshi raksta, bet tur ir daudz raksti par to kaa politika un nauda corruptee zinaatni...
Gnidrolators [90.130.164.241]
# Iesūtīts: 2011.05.25 12:06:05
Jošs Mulders
Jociigi juus esat Incanti, ja no shaadas infas tu izsecini shaadus secinaajumus...

Es neko nesecinu, tu pats to saki.

Ikdienaa cilveeki dziivo no ticiibas... ibo nestaigaajam un nepaarbaudam visu visu visu katru muusu dziives aspektu iepretiim kaut kaadiem empiirismiem. Nu peerc pienu veikalaa, un tu tici tam deriiguma terminjam, neveic tu maajaas kjiimisksus u.c. analiizes lai noteiktu piena deriigumu.

Atshkjiras mums vienkaarshi ticiibas objekti un to daudzums.
Alucard
# Iesūtīts: 2011.05.25 12:17:41
bet tur ir daudz raksti par to kaa politika un nauda corruptee zinaatni...

Sagadījies, ka publika, kas atbalsta ID, uzskata ka nav ko tērēt naudu CO2 vai sugu konservācijai, jo tik un tā drīz nāks JK.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 12:35:35
Gnid,

Nu un tagad pastaasti, kaa no tevis citeetajiem maniem vaardiem izriet tavs secinaajums "Muldera ticība Dievam ir tik pat stipra kā viņa ticība tam, ka veikalā nopirktais piens nav saskābis. "?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.25 12:36:07
Sagadījies, ka publika, kas atbalsta ID, uzskata ka nav ko tērēt naudu CO2 vai sugu konservācijai, jo tik un tā drīz nāks JK.

Huh?

Laikam tieshaam ateistiem reality-check kaut kaa gljuchii... Nabaga mulders nespeej izsekot shiem augstaas logjikas lidojumiem!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 13:00:35
Ctulhu, nuja... taapeec uzticies... respektiivi tici.

Taakaa formaali ir lietas, kam tu tici.

Protams, taa nav nedz taada pati peec objekta nedz speeka nedz avota ticiiba kaa religjiskaa ticiiba...

Protams, kad krisiteshi saka "visi kaut kam tic", taa ir taada savdabiiga sofistika...
Gnidrolators [213.102.149.233]
# Iesūtīts: 2011.05.25 13:05:30
Jošs Mulders
Nu un tagad pastaasti, kaa no tevis citeetajiem maniem vaardiem izriet tavs secinaajums "Muldera ticība Dievam ir tik pat stipra kā viņa ticība tam, ka veikalā nopirktais piens nav saskābis. "?

Tevis paša teksts jau visu izsaka.

Atshkjiras mums vienkaarshi ticiibas objekti un to daudzums.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 47 , pavisam kopa bijuši: 16303