atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Veel viens iemesls lai Biologi saaktu maaciities mateni
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.05.20 09:55:32
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.24 15:13:36
Bet OK, ja nenjem veeraa sjo niansi, tad sanaak, ka, piemeram es vispaar neticu nekam un nekad. es vai nu zinu, vai izvirzu pienjeemumus, vai nezinu.

Ja tu CERI uz kaut ko, tad peec definiicijas... tu tici!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.24 15:21:41
Ctulhu...

Vai sjo heiristiku var saukt par ``ticeesjanu``?

Domaaju ka jaa... Jo tu faktiski "peldi neredzamajaa"... shaada "naakotnes buuveeshana" jau nav 100% garantija... bet tu ceri un tici, ka tev izdosies...

Un psihologs tev jebkursh pateiks... ka ja ticeesi, tad VAR izdoties. Bet ja neticeesi... tad noteikti neizdosies.

Protams, ja tu vari "izreekjinaat" 100% nu forshi... karogs rokaa. Experimenti gan liecina, ka cilveeks apzinjas liimenii ljoti slikti operee ar sisteemaam, kuraas ir vairaak par kaadiem 7iem mainiigajiem... Taakaa... mulders neticees, ka Ctulhu speetu izplaanot pat elementaaru kaazu pasaakumu visaas detaljaas... nerunaajot par Kosmiskaam stacijaam.
Gnidrolators [90.130.172.22]
# Iesūtīts: 2011.05.24 15:22:35
Jošs Mulders
Tu tā arī neparādīji kādā veidā zinātne var pastāvēt bez empīrisma. Kurā vietā Einšteins izvairījās no empīrsma? Kuras viņa idejas bija no halucinācijām izzīstas?

Jošs Mulders
A tu zini par ko man naudu dod?

Spriežot pēc tā, ko zinu - par muldēšanu interneta forumos.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.24 15:24:37
Tu tā arī neparādīji kādā veidā zinātne var pastāvēt bez empīrisma. Kurā vietā Einšteins izvairījās no empīrsma? Kuras viņa idejas bija no halucinācijām izzīstas?

Aaaa... rekur probleema. Tobish tu iedomaajies, ka bez empiiricisma viss paareejais ir halucinaacijas? Nu tad taa arii pasaki, vai bez empiiricisma veel pastaav citi veidi kaa gjenereet zinaashanas... un tad es tev teikshu - luugtum iepaziit Kanta, Dekarta darbus.

Spriežot pēc tā, ko zinu - par muldēšanu interneta forumos.

Nu re... veelreiz paarliecini... ka likt uz tavaam zinaashanaam un spriestspeejaam nevajadzeetu, noteikti pazaudees likmi
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.24 15:29:45
Logiski, ka nevar plaanot, ja atminjaa nav beigu staavoklja parametri.

Arii ar beigu staavokli nevareesi noteikt...

Experiments bij vienkaarsh... dod cilveekam izveeleeties no galiiga skaita automashiinu labaako... dodot kaadus 4us parametrus par katru autinju. Analiitisks cilveeks speeja to izreekjinaat.

Bet kad parametri bij kaadi 12, tad vairs nevareeja... tad vislabaako rezultaatu deva tie, kas paljaavaas uz intuiiciju un emocijaam... a tie, kas nodarbojaas ar "analiizi" kaareiz kljuudiijaas...

Shaadi experimenti pieraada, ka cilveeks apzinjas liimenii nespeej opereet ar daudzmainiigo sisteemaam pat galiigu izveelju un zinaamu parametru skaitaa... Cilveeks nevar apzinaati izproceseet taadu mainigo daudzumu, taadeejaadi... vai nu tev ir jaauzticaas un jaatic... jeb jaapaliek pie ljoti vienkaarshiem maz-parametrizeetaam sisteemaam, kuras tu vari izproceseet.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.24 15:33:49
A kaapeec nevar no 12 parametriem atlasiit 4 buutiskos un taalaak peec 1. varianta?

Tb viss tas pats, tikai naak klaat veel 1 solis ``parametru selekcija``.


A taapeec, ka sisteemu raksturo daudzi parametri... un ja izmetiisi 2/3 no parametriem, ir pamatotas aizdomas ka ar atlikushajiem nespeesi optimaalu izveeli veikt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.24 15:35:05
Tb te atkal ``ticeesjana`` paraadaas kaa informaacijas processings zemapzinjaa.

Iespeejams... bet tu nevari izveikt "izvedumu" pirms... Taatad... ticiiba un paljaaviiba par neredzamaam lietaam... tava apzinja nespeej proceseet taadu apjomu infas neuzkaroties... itogo... vai nu paljaujies uz gala rezultaatu bez iespeejas redzeet izvedumu, jeb dziivo ar "vienkaarshiem nepaplashinaatiem teikumiem"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.24 15:57:25
Tb sanaak, ka ir veersts treneet domaasjanu un vadaami izmantot smadzenju dziljaako liimenju resursus un tad nevajadzees ticeet un paljauties.

Nu gadiijumaa, ja tu buutu Dievs, kas visu ZIN un REDZ... buutu ok... ir apamatotas aizdomas, ka nespeesi viss uztreneeties apstraadaat vairaak infas buutiski...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.24 15:58:15
Ka labi redzams, optimaali ir ieguut i to i drugoje , kaa to izdariit, sk augstaak.

Man jau nav probleemas ar ticeeshanu, uzticeeshanos un ceriibaam... Tas tev kaut kaa tas rada gruutiibas Es mieriigi opereeju daudzu mainiigo sisteemaas
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.24 16:05:22
Un neredzi izvedumu. Tb vienpuiseeja tava opereesjana. Nav pilniigas konttroles. Ok, tas ir labaak nekaa nekas, bet uz to nevar apstaaties.

Kaapeec... ja man vajag paariet paari bedrei un tur ir tilts... es eju paari... kad esmu paargaajis, tad par tiltu man iipasha interese vairs nav. Un es diez vai veikshu mehaaniskus paarbaudes baigos apreekjinus un sazin ko veel ejot paari tiltam...

Iizii - uzticos...

Tobish tieshi taapat kaa es uzticos tam kas naaks priekshaa, es uzticos arii savai pieredzei un piedziivotajam, ka daudzkaart dziivee esmu galu beigaa atrisinaajis probleemas...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.24 16:08:10
Nu es tomeer paskatos uz tiltu, nevis uzticos. Ja vizualais noveerteejums dod labu varbuutiibu, ka tas izturees, tad lietoju.

Nuja... bet 100% garantijas tak nav... Taatad uzticies... tici... ka tixi otraa pusee... un ja neticeetu, tad muuzhiigi seedeetu shajaa pusee domaadams, vai izturees... un nekad netixi paari.

Kaa tai teicienaa - kas muus nenogalina, tas padara muus stipraakus.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.24 16:09:53
Te atkal nav ticeesjana, bet zinaasjana. Tava pieredze jeb borta datu baaze.

nepareizi... mosh nepateicu kaa naakaas

Es uzticos KA varu atrisinaat lielaako dalju probleemu, kuraa pac sevi ievedu... Es pat varu nezinaat probleemas kas man naakotnee buus, tachu tas man netraucee tai naakotnee doties un ar taam probleemaam sastapties, jo pieredze liecina, ka pirms tam man ir izdevies taas atrisinaat... tad nu arii ir paljaaviiba, ka arii naakotnee izdosies tikt galaa...

Nu un tad, kad buus probleemas, ar kuraam netieku galaa... taata taas tad buus manas beigas... nu bet visi mees agri vai veelu kaareiz nomirstam no taa, ka vairs nespeejam atrisinaat to, kas muus nogalina
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.24 16:11:10
karocje, ``ticeesjana`` - tas ir taads diezgan izpluudis termins, kur apaksjaa iet gan prognostiskie algoritmi , extrapolacijas, gan leemumu pienjemsana info deficiita apstaakljos, gan ( religiju gadiijumaa) specifiski emocionalie kompleksi, kam maz sakara aru augstaak mineeto.

Baidos, ka taapeec, ka neesi religjiozs, tu pat nespeej apjeegt kas ir ticiiba religjijas gadiijumaa Ij emocijas nav nemaz tik slikta lieta... ibo taas ir papildus sisteema, kaa opereet nepietiekamas vai paarpilnas infas gadiijumos
Alucard
# Labojis Alucard: 2011.05.24 23:08:41
Nee Globaalaa saslishana nav gluzhi BS... BS ir uzpuustaa cilveeku noziime shajaa procesaa...

Neizvairies no jautājuma. Vai no ID kaut kādā veidā seko, ka:
1) cilvēku nozīme globālajā sasilšanā ir uzpūsta
2) sugu izmiršanas apmēri ir uzpūsti
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 09:43:58
OK. Bet shite kriit arguments, ko biezji izmanto ticiigie ( OK, ne Mulders) - tb ka visi kkam tic un taapeec visi ir ticiigie un nneticiigo nav vispaar.

Ikdienaa cilveeki dziivo no ticiibas... ibo nestaigaajam un nepaarbaudam visu visu visu katru muusu dziives aspektu iepretiim kaut kaadiem empiirismiem. Nu peerc pienu veikalaa, un tu tici tam deriiguma terminjam, neveic tu maajaas kjiimisksus u.c. analiizes lai noteiktu piena deriigumu.

No shaadaam mazaam "ticiibinjaam" ir sabuuveeta visa muusu ikdiena... Citaadi kaa jau teicu, tu no istabas iziet nevareetu, ja visu, ar ko saskaries, tu paarbaudiitu attieciibaa pret kaut kaadu tavupraat nemainiigu un fundamentaalu meerauklu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 09:44:38
1) cilvēku nozīme globālajā sasilšanā ir uzpūsta
2) sugu izmiršanas apmēri ir uzpūsti


Domaaju ka nee...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.25 09:55:35
Jošs Mulders
Ikdienas "ticība" nav tas pats, kas reliģiskā ticība.
Pienu pērkot, mēs apzināmies, ka tas dažreiz varētu būt arī nederīgs,. pat ar visu zīmogu. Nu i kas? Sīkums pēc būtības.
Ticība Dievam turpretī ir par visiem 100%, tur tak ne domas nevar pieļaut, ka viss varētu izrādīties nepareizi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 09:59:06
EM,

Nepareizi... skaties kontextu, mees runaajam par konkreetu ticiibas izpratni, kas ir panjemta no Ebreju 11:1

Tu nepeerc pienu ar domu, ka tas buutu saskaabis, tu kaareiz peerc ar domu, ka tas nav saskaabis, ibo tu uzticies deriiguma terminjam.

Protams, ja tu atnaac maajaas un izraadaas, ka taa nav taisniiba nu tad tu esi viilies etc. Tachu liidz tam tavu darbiibu attieciibaa uz pienu darbina tieshi taada pati ticiiba, kaada ir citiem cilveekiem.

Atshkjiras mums vienkaarshi ticiibas objekti un to daudzums.

Mulders piemeeram... netic "pure luck" loterijaas attieciibaa uz seviim, ibo druku no varbuutiibas teorijas zin, taapeec loterijaas un gamblingaa nepiedalaas... Bet ir cilveeki, kas tam tic, un piedalaas shaadaas speelees.

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.25 10:12:12
Es, pērkot pienu, pieļauju domu, ka tas varētu būt arī saskābis, kaut vai balstoties uz iepriekšējo pieredzi. Es, protams, ceru, ka visdrizāk piens būs labs. Bet tā nav ticība, tie ir tikai pieņēmumi.

Reliģiska ticība ir pavisam kas cits, nekādas domas par "saskābušu pienu" netiek pieļautas.
Vēl - nav tādas pieredzes, ka reizēm piens saskābis, jo pārbaude ir pārcelta uz pēcnāves dzīvi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.25 10:23:24
Es, pērkot pienu, pieļauju domu, ka tas varētu būt arī saskābis, kaut vai balstoties uz iepriekšējo pieredzi. Es, protams, ceru, ka visdrizāk piens būs labs. Bet tā nav ticība, tie ir tikai pieņēmumi.

EM... veelreiz mees izejam no Ebr 11:1 ticiibas "definiicijas". Nevajag te tagad taisiit bardaku ievieshot citaadaakus terminus...

Taapeec jau jums ir probleema komuniceet ar Kristieshiem, ka kristieshu teikto tu saproti ar saviem terminiem, nevis noskaidro ko ar konkreeto textu saprot kristietis.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 166 , pavisam kopa bijuši: 11863