atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem MORĀLE! Kas nosaka morāles normas?
Svētais
Iesūtīts: 2011.05.18 20:04:44
No kurienes tās rodas iekšēji cilvēkā? Kas tur tās ieliek? Kā izskatās sirdsapziņa? Kas nosaka tās parametrus?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:55:45
Ctulhu
nepareizi saprati
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:57:29
dafne

man arī šķiet, ka Ct pareizi aprakstīja noteikumus
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.20 15:00:05
Ctulhupich_
cilveks nespej ticet..vinam Dievs nepatik..tracina..neinterese,tas,ja cilveks sak ticet ir SG darbs cilvekaa
pich_
# Labojis pich_: 2011.05.20 15:00:49
dafne

tātad es neticu Dievam tikai tāpēc, ka Dievs negrib, ka es viņam ticu? no kā izriet, ka viņš grib, lai es nokļūstu ellē?
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.20 15:05:37
pich_
es nezinu Dieva planu attieciba uz tevi..ja jau esi gajis uzn apmeklejis baznicu,tad jau esi kaut kad ticejis
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.20 15:05:41
Ctulhu
pats arii izlemj, kas vinjam ticees un kas ne.

kas nozīmē arī to, ka cilvēkam nav brīvā griba, jo lēmumu pieņem Dievs
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.20 15:06:32
dafne

kad maziņš biju- ticēju Dievam. ja tagad neticu, tad tas nozīmē, ka Dievs izlēma man atņemt ticību? tā sanāk?
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.20 15:13:19
Ctulhu
dievam vareetu buut plaans iemest Pich-u ellee?

tad laikam tā sanāk, jo:
1. Dievam ir plāns priekš jebkura cilvēka
2. jebkurš cilvēks tiek izglābts, ja notic
3. tas, vai cilvēks notic un tiek izglābts, ir atkarīgs no Dieva
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.20 15:13:53
pich_
ticiba ir jabaro tapat ka miesa,ticiba ir jabaro ar Dieva Vardu un davatajiem Sakramentiem..ta ir Dieva atstata bariba tavai ticibai plus vel tavi pers. piedzivojumi kopa ar Dievu,kuri veidojas,kad tev ir ticiba.Tapec baznicai ir ljoti liela nozime...ta baro tavu ticibu.
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.20 15:15:24
Ctulhu
ne,es drizak ceru,ka ta nebus un es ceru,ka ari tu nenonaksi elle..patiesam
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.20 15:18:05
dafne
ticiba ir jabaro tapat ka miesa,ticiba ir jabaro ar Dieva Vardu un davatajiem Sakramentiem..ta ir Dieva atstata bariba tavai ticibai plus vel tavi pers. piedzivojumi kopa ar Dievu,kuri veidojas,kad tev ir ticiba.Tapec baznicai ir ljoti liela nozime...ta baro tavu ticibu.

tad sanāk, ka tas viss nāk tikai pēc tam, kad Dievs man ir devis ticību? kā var barot ticību, ja Dievs to nav devis?
dafne
# Labojis dafne: 2011.05.20 15:38:41
Ctulhu
Pag, es neprasiiju par cereesjanu, es prasiiju par pieljausjanu
es ceru ka jus aiz savas lepnibas pasi to nepielausiet

Ok, bet tas ir tad, kad cilveeks jau kljuvis ticiigs. A neticiigs var kljuut ticiigs Tavupraat tikai peec dieva komandas, dievs izveelas - dot taadu komandu vai ne.
Dievs jau sen ir "devis tadu komandu",sutidams savu Delu pasaule,lai tas mirtu par taviem grekiem un parejo sis pasaules cilveku grekiem
Jautajums ir..vai tev to vajag?
Bibele ir vieta,kur Jezus stasta par sejeju,kurs seja..un atkariba no ta,kur ta sekla krita bij ari rezultats,cita krita uz akmeniem..nemz neizdiga,cita starp erkskiem..ta izdiga,bet erksti to nomaca...bet cita krita augliga zeme un auga griezdamies..tas ir par Dieva Vardu un ticibu cilvekaa.Tatad var saprast to,ka ne visi cilveki ieticees.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:22:18
Ctulhu
Nepareizi tu saprati. Tā ir abu divu kombinācija kopā! Jēzus ir glābšanas centrs ! cilvēks top glabts no želastības caur ticību. Cil`veks tikai pielik savu ticību pie jau izdarīta žēlastībs darba viņa labā un tā glābjas! Bez Jēzus tas nav iespējams, un bez cilvēka ticības ar . Abu divu kombinācija rada šo brīnumu - glābšanu!
pich... [82.145.208.75]
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:28:36
dafne, tu visu laiku nonāc pretrunā ar sevis sacīto... tu teici: "cilveks nespej ticet..vinam Dievs
nepatik..tracina..neinterese,tas,ja cilveks sak
ticet ir SG darbs cilvekaa".
sanāk- ja cilvēks netic, tad SG strādā nepietiekoši.
pēc tam tu saki, ka tomēr no cilvēka atkarīgs. kā tad ir?
Gnidrolators [213.102.156.216]
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:32:46
Svētais
sods pienaacaasmums tapec ,ka bijam bridinati, ka ja grekosim , tad mirsim, jo greka alga ir nave. bet visn mus izglaba notaa.

Nu jā, bet tas nemaina faktu - glābējs, tevi izglāba pats no sevis (glābēja), nevis no kādas objektīvas un vienaldzīgas dabas stihijas.

Enivej, man vairāk interesē kā praktiskā ziņā tu sevi uzskati par citādāku. Saprotu, ka tu sevi uzskati no nez kādas vietas dzimušu un izglābtu un whatever, bet, kādu šķirbu tas taisa praktiskajā dzīvē? Tu apzinies, ka grēko un grēko. Es apzinos, ka grēkoju un grēkoju. Tev bonusā nāk apziņa, ka esi no kaut kā glābts un tevi tas priecē. Tur arī visa atšķirība, tā laikam?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:38:24
Ctulhu
ticība ir dota katram, bet ne ikvines to izmanto pareizā virzienā! respektīvi potenciāls ir katram!
Svētais
# Labojis Svētais : 2011.05.20 16:39:30
Gnidrolators [213.102.156.216]
praktiski es mācos dzīvot pēc mūsu Kunga Jēzus veselīgās mācības. darīt labus darbus, mīlēt un kalpot Viņam un cilvēkiem.

Nu jā, bet tas nemaina faktu - glābējs, tevi izglāba pats no sevis (glābēja), nevis no kādas objektīvas un vienaldzīgas dabas stihijas.

Gla`bejs tevi izglaba no naves un muzigas pazudinasanas. vins mil mus, bet greks ar ko esam saistiti nevar atrasties vina prieksa , jo vins ir svets, tapec no greka izglaba, bet ja netiekam caur ticibu jezum no grekiem valaj ( sanemot piedosanu) , tad nevaram glabties.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:44:02
Ctulhu
ticība ir ikvienam, bet mēs to neizmantojam pareizā virzienā. tas nozīmē, ka mēs atsakamies ticēt pareizi - Jēzum , lai glābtos un aizvietojam to ar ticēt visam kam citam, bet ne muzigai dzivibai glabsanasi cau rJezu muzigo tiesu utt.

tas , ka tu dari labus darbus tas ir labi un apsveicami, bet ar darbiem neviens cilveks neglabjas Dieva priekša tur ir tā problema!Glabjas caur ticību Jeuzm, un tad dara ticības darbus, kuri atskiraas no parastajiem labajiem darbiem, jo tie nav ticibas darbi.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:48:03
Ctulhu
tev ir ticība, jo Dievs ir atklajies ikvienam cilvekam, lai tie vinu mekletu un atrastu, jo vins nav talu no mums, jo vinaa mees rosamies un elpojam un dzivojam. bet tu so ticibu neizmnato, bet izmanto cita virzienaa, kas ir neticiiba Jeezum!
Gnidrolators [90.130.160.22]
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:48:04
Svētais
Gla`bejs tevi izglaba no naves un muzigas pazudinasanas.

Kuru viņš pats mums piesprieda.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 156 , pavisam kopa bijuši: 14177