atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem MORĀLE! Kas nosaka morāles normas?
Svētais
Iesūtīts: 2011.05.18 20:04:44
No kurienes tās rodas iekšēji cilvēkā? Kas tur tās ieliek? Kā izskatās sirdsapziņa? Kas nosaka tās parametrus?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Labojis Svētais : 2011.05.20 13:19:46
pich_
šķīsta.
a_masiks
kā reizi kristiešiem baušļi ir neaktuāli.ja būtu jādzīvo pēc baušliem varētu nojūgties.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.20 13:23:01
Svētais

ko tu saproti ar vārdu "šķīsta"?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 13:24:39
pich_
tīra, nepiesārņota. nav ļauna. to Dievs ieliek sirdsapziņā iekšā.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.05.20 13:37:28
Svētais
tjipa tu uzspļauj pirmajiem trīs baušliem un pārējie 7 tev nekādi nav saistoši?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 13:55:12
a_masiks
jaunajā derībā Dievs ieraksta sos bauslus sirdi un prata un vini tur ir un tapec, ka jaunais cilveeks Jeezu, nemaz negribas ( nav veeleesanaas) tos parkapt. No si spekta vini nav saistosi lai ieut petitu kurs pirmais kurs sestais un ieverotu tos pec saraksta. Bet dzivojot Dievam pēc sadraudzības Garā, nedarbojas bauslu likums, jo bausliba pastiprina greeku. Ja man sludinatu katru dienu bauslus mana greciga apzina noreagetu un butu vel sliktak, nevis labaak. Bet sludinot ticību Jezum, sai bauslibas varai nav par mani noteiksanas.
Gnidrolators [90.130.177.223]
# Iesūtīts: 2011.05.20 13:55:26
Svētais
šķīsta

Tas ir neko neizsakošs vārds. Jēdzienam morāle piemīt jēga tikai tur kur pastāv dilemma - es rīkojos labi vai slikti? Mazam bērnam šādas dilemmas nepastāv, kamēr par tām nepastāsta vecāki un sabiedrība. Arī meža zvēri ir ``šķīsti`` tādā pašā nozīmē, tāpēc mēs nekad neskatāmies uz viņu uzvedību no morāles aspekta.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:12:56
Svētais
tīra, nepiesārņota. nav ļauna

neko jaunu jau nepateici- tikai savādākiem vārdiem to, ka tikko dzimušam bērnam nav nekādas pieredzes
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:17:29
a_masiks
vispār šiī ir diezgan tradicionāla maldīšanās. baznīca domā, ka sludinot baušļus un labu dzīvesveidu, cilvēks izmainīsies, bet patiesībā paliek aizvien sliktāk, jo katru dienu tiek atgādināta bauslības vara. jo bauslība dod grēka atziņu.kur nav bauslības, tur nav pārkāpuma. bet es esmu padots žēlastībai, nevis bauslībai, tāpēc tai nav varas pār mani.jo dzīvojot miesā bauslības grēcīgas kaisles spēcīgi darbojās manos locekļos, bet dzīvojot garā jaunajā cilvēka un Dieva garā), tām vairs nav spēka pār mani. Jo bez bauslības grēks ir nedzīvs, tāpēc tā nav jāsludina un jāakcentē. jo es esmu miesīgs pārdots grēka varā , bet bauslība ir garīga. tāpeč nepieciešams piedzimt no augsienes, lai klutu par jaunu garigu cilveku, kas var sekot garam , ne burtam. jo dzīvības gars Jēzū Kristū ir atsvabinājis no nāves un grēka , kas ir bauslībā.miesa nemaz nevar to izdarīt ( miesigs cilveks nepiedzimis no augsienes) , jo tā to nespēj, jo grēka spēks ir bauslība.Bet bauslībai nav daļas ar ticību.bauslība nav dota, lai dzīvu darītu, jo tā to nespēj.Ja Dieva gars vada , tad neesam padoti bauslibai. ta ir lieliska sajuta si brivibas sajuta no bauslibas lasta, no kura esam atpirkti. Bet netaisniem un grēciniekiem ( neticigiem) bausliba ir laba lieta,jo taa uzraada vinu sirdsapzinaa greeku un to, ka viniem vajadzīgs Glābējs no grēkiem.

Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:23:24
pich_
nevis pieredze, bet būtība. lai gan nepiedzimušam no augšienes joprojām ir miesiskā grēcīgā daba, kas agrā vai vēlāk izpaudīsies grēkā neatkarīgi no audzinasanas, vides, sabiedribas.tapec ir vajadzigs piedzimt no augsienes, lai caur Jezus asinim sanemtu piedosanu un muzigas dzivibas apsolijumu. ticigie ari greko. bet viniem nav pec opiedzimsanas no augsienes sis veleesanas grekot. vini ciinas ar to. bet viniem ir Glabejs Jezus, kas apklaj vinu grekus.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:24:31
Ctulhu
mn nav normu sarakstu, ko iezubrit un ieverot tur jau ir ta lieta! man ir dzivibas gara likums ieksiene, kas mani vada. tas ir Jēzus nopelns.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:25:20
Ctulhu
es nejuutios par tevi labaaks ne pa rpussantimu, man vienkaris ir paveicies, ka man ir Glabejs Jeezus. taa ari ir visa atsikirba starp mani un tevi
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:26:18
Svētais

vai Jēzus nopelns ir arī tas, ka tu nedzīvo tā, kā Jēzus ir aicinājis?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:26:41
pich_
tas nav vina nopelns.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:27:37
Svētais

kā nopelns tas ir un kā tu zini?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:27:57
Ctulhu
nee. vini iinas pret greeku, kas ir miesaa. bet savaa garaa ( sirdii) un dvesele vini to negrib, un pardzivo , ja klup un krit.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:29:33
pich_
tas nav nopelns. taa ir greciga miesa, kas nevar kalpot Dievam, jo nespej. taa ir jadisciplinee, lai nekristu karibas un valiibaas. janoruda ar atturibas augli. jadzivo pec gara ne pec miesas. un ta ir ciina.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:31:43
Ctulhu
tu esi labāks cilvēks nekā es, ar to. bet tev nav glābēja Jēzus, jo tu lai kā censtos taisni dzīvot un darit labakus darbus, tu tomer to nespej darit 100% perfekti. Bet Dievs neko mazaku par to nepienem. bet to neviens nespej. tapec ja tu izpilditu visus bauslus , bet grekotu pret vienu, tu butu apgrekojies pret visiem. es ari un neviens ticigais nespej 100% perfekti nodzivot savu dzivi, bet tapec mums ir vajadzigs Jezus , kas mus glabj no greekiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:32:49
Ctulhu
atskiriba nav meklejama starp cilvekiem un cilveku acis, jo tur viens bus labaks par otru. bet salidzinajuma pret Dievu Dievs nepienem neko, ka 100% perfektumu, un tads bija Jezus, tapec pilnigd upuris.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:33:35
Svētais
Bet Dievs neko mazaku par to nepienem.
Kāpēc? Es tak varu pieņemt nepilnības un nemākulības no saviem mazajiem bērniem, un no saviem mājdzīvniekiem.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.20 14:34:49
Svētais
taa ir greciga miesa, kas nevar kalpot Dievam, jo nespej

miesa, kuru radīja Dievs, kura apēda Dieva radīto augli, kuru ieteica Dieva radīts velns, un Dievs izdomāja, ka tā radās grēks...

vai pats neesi aizdomājies, ka "grēks" ir tikai cilvēku izdomājums, lai aizbildinātos ar savu vājumu un nevarību? un morāle ir nevis tas, ar ko mēs piedzimstam, bet gan laika gaitā iegūstam?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 157 , pavisam kopa bijuši: 8890