atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Zviedrija - piemeers sekulaaraa humaanisma politikai
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.05.17 10:32:32
http://www.crisismagazine.com/2011/swedens-big-government-utopia-unmasked

Labi labi... zinu, ka tas ir tikai viens gadiijums un vienas puses viedoklis, tomeer... Nav duumu bez uguns, un zinot citus visaadus gadiijumus tieshi saistiitus ar zviedriju shii teeminja.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
a-masiks [74.63.112.155]
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:54:28
Svētais
es par vienu tu par citu, bet nekas, tu vismaz centies.

nē. jūs par vienu un to pašu. tikai tev nekādi neizdodas pierādīt neiespējamo - to ka morāli un "labi/slikti" var noteikt tikai pārdabiska persona - Dievs.
Cth tev rāda, ka to var noteikt elementāra matemātika un loģika. Tb - objektīvas likumsakarības, kurām nav vajadzīgas pardabiskas būtnes autoritāri norādījumi.

Savukār, es pats, tev sen atpakļ uzrādīju, ka Dievs tā īsti neģeld par morāles izejas punktu, ibo pats šo morāli neievēro un arī neveido.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:55:45
Ctulhu
Kā var intelekts noteikt to? es daudz laba zinu darīt, bet tāpat galinu nost cilvēkus un daru ļaunu. Kā mans intelekts to iespaido? Un es esmu profesors pēc izglītības ( kanibāls Lektors)
a-masiks [74.63.112.150]
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:57:55
Svētais
kurš var atbildēt uz šo jautājumu: kas nosaka morāles normas pašā cilvēkā, bet ne sabiedrībā!

audzināšana. Un tikai. Audzināšanu veic vecāki un ģeogrāfiski tuvāk esošie cilvēki. Tb - sabiedrība. Tātad - morāles normas nosaka sabiedrība. arī pašā cilvēkā.
tas, protams, pie nosacījuma, ka smadzenes cilvēkam funkcionē bez traucējumiem, ka nav kāda psihiska slimība.... sociopātija vai šizofrēnija. tad morāli papildus nosaka slimības faktors.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:58:13
a-masiks [74.63.112.155]
tikai tev nekādi neizdodas pierādīt neiespējamo - to ka morāli un "labi/slikti" var noteikt tikai pārdabiska persona - Dievs.

Kā reizi es necenšos to darīt, ko Dievu iepini? bet tas, ka tu no otra gala reversā sistēmā neko nevari pierādīt, tas gan! Jo par tavu piemēru, ka vienā laikā bija labi mest bērnus pret klintim un vest vecisus ragutinas uz mezu, tas neatbilst, jo sodien notiek tas pats tikai cita forma- vecakus neparupe, lauj nomirt, bernus pamet miskastess utt... Tatad saja laika notike lidzigi, bet tam nav sakara ar sabiedribas labumu un normam!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:00:42
a-masiks [74.63.112.150]
audzināšana??? Tu ieliec bērnā labo un sanem labo ? ieleic slikto sanem slikto ? Zināmā mērā peikrītu, bet vai vienmēr? kas audzina par prostitutam bernus, par slepkavam, par nīdējiem, ļaundariem, zagliem? Vecāki ? sabiedriiba? skola? neesmu pamanijis. Pats izveidojas? nemot vera kaut kadaus apstaklus? kapec citi neizveidojas tajos pasos apstaklos?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:01:08
Ctulhu
defekts ir tavaas smadzenees, ja tu nesapropti , ka tas ir labs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:01:09
Gnid, elementaari mendelson... cilveeki dalaas 3 grupaas, tie kas maak skaitiit un tie kas nemaak skaitiit.
a-masiks [67.159.56.164]
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:01:25
Gnidrolators [213.102.156.21]
Lūdzu kādus piemērus kā viena cilvēka psiholoģiskās īpatnības var kvalificēt un kvantificēt?

nu, IQ tests, piemēram.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:02:19
Savukār, es pats, tev sen atpakļ uzrādīju, ka Dievs tā īsti neģeld par morāles izejas punktu, ibo pats šo morāli neievēro un arī neveido.

bet kas uzstāda to? Kur ir atskaites punkts? Kāpēc tu sodien neaizgaji nepalaupiji vechinu un netapi par 5 latiem bagataks? Kas tevi attureeja?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:03:10
Ctulhu
vai tad? kapec bagatnieku gimenes izaug narkomani? kapec taisa pasnavibas ? kapec klust par alkoholikiem situetie ?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.17 16:04:21
a-masiks

IQ testam ir gruutiibas... ibo shamais ir teemeets konkreetaa cilveeku grupaa un feilo citaa cilveeku grupaa, piekam, muusdienaas, kad viens no skilliem ir vadiibas skills, intekromunikaaciju skills, shis IQ feilo...

piemeeram, IQ testaa uzdevumi biezhi ir "rietumu civilizaacijai specifiski" un tie uzraadiis sliktus rezultaatus austrumos vai aafrikaa... laigan cilveeki tur nav dumjaaki, vinji vienkaarshi operee ar citiem objektiem... un ja tos pashus testus paartulko "vinju valodaa" tad sanaak otraads

tobish reaalu tieshaam kvalitatiivu IQ testu muusdienaas imo nemaz veel neexistee... nu taadu, shob tochna

A tuvinaajumi, shob atsijaat pilniigus durikus - nu tur laikam der.

Taapee sabiedriibaa (LV) kur success tiek meeriits maka biezumaa... var noveerot mulkjis ar iniciatiivu sasniedz vairaak nekaa intelektuaals augsta IQ iipashnieks, kam ar uznjeemiibu ir pashvaki... hmmm muusu doktors?
a-masiks [74.63.86.220]
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:04:55
Jošs Mulders
nope.
Cilvēki iedalās 10 tipos - tie kas saprot bināro kodu un tie kas to nesaprot.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:05:08
Ctulhu
nepareiza atbil;de, jau runaajaam. kads aizies , jo vinam pieci lati glabj dzivibu no pohaam un palaupiis. ta sanak apalaupit var jo kompleksitate paliek cilveks dzivs
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:05:58
a-masiks imenno
a-masiks [74.63.112.150]
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:08:54
Svētais
Jo par tavu piemēru, ka vienā laikā bija labi mest bērnus pret klintim un vest vecisus ragutinas uz mezu, tas neatbilst, jo sodien notiek tas pats tikai cita forma- vecakus neparupe, lauj nomirt, bernus pamet miskastess utt... Tatad saja laika notike lidzigi, bet tam nav sakara ar sabiedribas labumu un normam!

arī čurāt biksēs nav labi. bet maziem bērniem tas gadās. gribi teikt, ka atsevišķi gadījumi atspoguļo likumsakarību? tad man jāsaka - a kapēc tu rokdarbo? Jo, redzi - Brīnums tā mūsdienās dara, tātad arī tu to dari! Un ja jūs abi to darāt, tātad tas ir labi?
tb - piebremzē ar savu aktīvo vēlmi pierādīt par katru cenu to, ko es jau pieminēju. savādāk tu galīgi grāvī sāc braukt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:09:20
Ctulhu, btw izlasiiju vienu counter-piemeeru tuuringa testam, kas mani paarliecina... tobish tuuringa tests iisteniibaa nav iists intelekta tests...

Piemeers runs as follows.

Ir kaste kuraa seezh britu vechuks, kursh neko nejeedz no kjiinieshu valodas. Bet vinjam ir iedota milziiga graamata ar kjiinieshu heroglifiem, kas reprezentee jautaajumus un pretiim arii kjiinieshu heroglifi kas reprezentee atbildes.
Pie kastes rindaa staav kjiinieshi un uz lapinjas uzraksta jautaajumus. Viirelis saliidzina kjiinieshu uzrakstiitos textus un piemeklee atbildi un izdod uz lapinjas uzrakstiitu atbildi no graamatas.

Kjiinieshu zinaatniekam no aarpuses shaada "kaste" iziet tuuringa testu. Tachu ir skaidrs, ka kastee seedoshais britu dhzentelmenis reaali nesaprot kjiinieshu valodu un nesaprot nedz jautaajumus nedz atbildes.

Tuuringa Tests labaakaa gadiijumaa var paraadiit datora programmeetaaja intelektu kam var buut visai attaals sakars ar pasha datora intelektu.


Jautaajums tagad ir (un Mulders nezin atbildi) kaads buutu patiess Datora intelekta tests, ar kuru paarliecinaaties, ka Dators tieshaam saprot un tam ir Intelekts, nevis datora programmeetaajs vienkaarshi ir bijis gana gudrs un izmaniigs darbonis (nu kaa Mulders)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:11:35
Ctulhu, nu re... Lems gudrs bijis, a es shito aspektu biju palaidis garaam.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:13:37
Ctulhu
pag, tikko tu teici, ka miris sliktaks par dzivo. tagad saki, ka labaks miris, neka aplaupijis par 5 ls vechinu, lai nenomirtu? Tu putrojies.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:15:12
a-masiks [74.63.112.150]
kad nav ko teikt jasaka, ka es braucu graavii. bet to , ka katram ir dazadu iemeslu del savas morale snormas tu negribi atziit? ne jau kaa izneemumu, bet kaa normu, to ka katram taa ir citaadaaka? Un to nenosaka ne sabiedriba, ne audzinasana, ne izglitiba . Piekritu , ka daleji varbut taa ietekme to, bet ta to nenosaka!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 16:17:08
Ctulhu
kaaa vari izmerit ka dzerajs vienkarsakaasi? dzerajs rit parstaj dzert un klust par izgudrotaju. vecenite rit parstaj elpot un ir mirusi. nu kā tu vari salidzinat kas ir sarezgitaks ( labakaas?!) un vienkarsakas ( sliktaaks?!) nevari to izdariit.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 183 , pavisam kopa bijuši: 17763