atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Zviedrija - piemeers sekulaaraa humaanisma politikai
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.05.17 10:32:32
http://www.crisismagazine.com/2011/swedens-big-government-utopia-unmasked

Labi labi... zinu, ka tas ir tikai viens gadiijums un vienas puses viedoklis, tomeer... Nav duumu bez uguns, un zinot citus visaadus gadiijumus tieshi saistiitus ar zviedriju shii teeminja.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:18:28
Ctulhu, nu es par skolu paintereseejos...

Skolaa kompji ir... vot ij domaaju, kaa apiet stulbu bremzeetu direktori, ij paardot ideju par programmeeshanas pulcinju. Es pat savu laiku veltiitu kaadaas sestdienaas vai spec darbadienu vakaros, lai interesnetiem buutu iespeeja ko jeedziigu iemaaciities.

Pac kaareiz no taadiem pulcinjiem izaugu... un tur iemaaciijos daudz ko
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:18:31
Ctulhu
Nu pareizi. Draugus pamest nedriikst. Dziivesbiedrs ir tuvaakais draugs. Pamest nedriikst.

kas tev teica, ka tas ir pareizi? Es saku, ka tas ir nepareizi!

Izveertee kompleksitasju izmainjas sisteema aun tev viss kljuus skaidrs.

izverteju, man ir izdevigi kadu nogalinat, pat ja tas tev un citiem nav izdevigi. tatad galinasu un tas bus pareizi!?

a-masiks [74.63.86.222]
Es nesaku, ka visiem zinatniekiem jabut slepkavam, vai ka visiem plenciem bomziem tikumibas paraugam. Es vaicaju, kas to nosaka, ka tas ir vai nav pareizi, ka kāds tāds ir?


Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:27:33
Ctulhu
es nevaru pamatot. Kā tu vari pamatot , ka tas ir pareizi? ko nozīmē kļūdaini? Man nebija kļūdas, kluda ir tava puse ar tavu morali. mana morale nosaka, ka varu galinat! Kam taisniba un kāpēc? Kāda logika? mana logika ir dzelzaina un tapec pareiza. vai tad ne? kapec tava pareizaka?
Gnidrolators [213.102.159.252]
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:28:58
Ctulhu
Nu vot es par to pasju...

Nu bet tas ``šis pats`` jau tagad pastāv.

A moss labaak iedzert un uzkost nevis uz atvadaam , bet peec briesmu likvideesjanas?

Nē nu tā mana atbilde vnk bija tāda atņirgāšanās uz tavu nekorekto retorisko jautājumu. Pēc tevis teiktā sanāk, ka preventēt globālu katastrofu var tikai iznīcinot pastāvošo sistēmu un ieviešot kaut kāda veida diktatūru. Imo tas ir bezjēdzīgs retorisks gājiens, jo ČP situācijās jebkurā gadījumā tāda diktatūra jau pastāv dažādu specdienestu/armijas rīcībā. Ņem vērā, ka arī mūsdienu deomkrātijas deleģē šiem dienestiem leģitīmas tiesības rīkoties pēc savas iniciatīvas attiecīgajāš situācijās un tur nevienam Džonam vai Kārlim neprasa kā viņš domā.

Takšo nav nav saprotams ko tu īsti gribi šajā sistēmā mainīt. Tā JAU strādā. Vienīgais, kas mums noderētu, ja cilvēki kļūtu foršāki kopumā.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:33:11
Ctulhu
Tad jau gandriz visa pasaule ir degradeta? cik tu esi pametis un cik reizes tevi? cik reizes es esmu pametis un cik reizes mani?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:33:41
Ctulhu
kā var būt kļuda manaa moraļe un tava moralee nebuut? pamato!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:35:28
no kurienes tu esi nemis morales standartu un kriteriju? kas tev to ir devis? kas tevi ielicis? Ka tu pats vareji izdomat , ka partruakt draudzibu ir slikti un es pats, ka taa ir labi? Kur ir kriterijs?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:36:34
Ctulhu
tu neesi nekad nevienu draugu pieviilis? tevi neviens nav aizvainojis? nekad nav partrukusi draudziba?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:37:41
παλαιό ανόητος
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:39:06
Ctulhu
atkal nav atbildes.

mana morale liki labaki, jo no trudiem var uztaisit meslojumu. tas biezi vien ir vertigaks par dzivu cilveku. kapec lai tava morale butu kompleksitates zina pareizaka par manejo? no kurienes tu to raavi?
a-masiks [74.63.112.153]
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:39:59
Svētais
Es vaicaju, kas to nosaka, ka tas ir vai nav pareizi, ka kāds tāds ir?

vispārīgi to nosaka Cth minētās kompleksitātes principi. Zināmā mērā matemātisks modelis, kas operē ar kvantitāti vairāk/mazāk kategorijās. Kā arī ar kvalitāti, izteiktu kvantitātē.
Konkrētāk, to nosaka cilvēka spēja dzīvot sabiedrībā un veidot šo sabiedrību. Tb - veidot un ievērot sabiedrības funkcionēšanas likumus. Ja ievēroji - cilvēks ir labs vai ļauns tikai attiecībā pret citiem cilvēkiem, salīdzinājumā. Viens pats cilvēks, būdams viens pats uz visas Zemes - nevar kļūt par zagli, varmāku, meli vai slepkavu. Tas ir iespējams tikai attiecībā pret citiem cilvēkiem. Tb - pret cilvēku sabiedrību.
Attiecīgi viss, kas traucē vai kaitē sabiedrībai - ir slikti, viss, kas veicina sabiedrības dzīvi - labi.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:40:03
Ctulhu
tad kāpēc forumā tu tā uzvedies ?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:41:46
a-masiks [74.63.112.153]
sabiedribai ir par labu, ja visi vecie pensionari tiek nokauti, jo tadejadi paliek nauda valstij un attistibai jaunajiem. Kpaec lai butu slikti visus nokaut, jo tas tacu darbosies sabiedribas labaa? Tapat visus slimos, kroplos ari, jo tie ari ir tikai izdevumi valstij. kapec gan lai tas butu nepreizi? Siet tas ir attieciba opret pareijiem cilvekim domats.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:42:42
Ctulhu
sarezgitibas nekadas. dzivi pateree, bet mirusus var pateereet. mana kompleksitate ir pareizaka, vai tapec no morales viedokla ari tas butu pareizak?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:45:07
Ctulhu
Kādas saites? es runaaju par kompleksitati un labumu, ko tas nes sabiedribai. par kadam saitem runa tu? jo tas tacu sabiedribas labaa!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:45:52
Ctulhu
kāds informacijas daudzums? tava garīgā intelekta? ?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:47:10
kurš var atbildēt uz šo jautājumu: kas nosaka morāles normas pašā cilvēkā, bet ne sabiedrībā!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:47:34
Ctulhu
es par vienu tu par citu, bet nekas, tu vismaz centies.
a-masiks [74.63.86.220]
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:48:51
Svētais
sabiedribai ir par labu, ja visi vecie pensionari tiek nokauti, jo tadejadi paliek nauda valstij un attistibai jaunajiem.

tu pilnīgi pareizi saprati! Sabiedrības ir dažādas. Un ir dažādas likumsakarības un likumi, kas nodrošina šo sabiedrību eksistenci. Ekstremālās situācijās, arī tepat latvijā, bija pieņemami un labi vecīšus aizvest uz mežu ragutiņās. Ģimenes izdzīvošanas vārdā. Vispārīgi tas ir slikti. Kompleksitātes izmaiņu dēļ. Bet konkrēti tas bija labi. Tieši tā paša iemesla dēļ. Šī pretruna, savukārt, izraisa kognitīvo disonansi, to ko mēs ikdienā dēvējam par sirdsapziņu un sirdsapziņas pārmetumiem.
Spartieši meta pret klintīm neizdevušos bērnus. Un tas skaitījās labi. senie kurši brauca laupīt vikingus. Un arī tas skaitījās labi.
Sabiedrības mainās, mainās arī labi/slikti nozīmes....
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:51:39
kurš var atbildēt uz šo jautājumu: kas nosaka morāles normas pašā cilvēkā, bet ne sabiedrībā!

Mans intelekts? Nepareizi, to jau es atbildēju
Sabiedrība? Nepreizi, jo runājam par katru indivīdu atsevišķi. Citādi nebūtu slepkavu utt.
Kāds cits to noteiks? nepareizi, kā tu vari noteikt manu morāles standartu?
Vēl varianti...?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 14 , pavisam kopa bijuši: 13851