atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Zviedrija - piemeers sekulaaraa humaanisma politikai
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.05.17 10:32:32
http://www.crisismagazine.com/2011/swedens-big-government-utopia-unmasked

Labi labi... zinu, ka tas ir tikai viens gadiijums un vienas puses viedoklis, tomeer... Nav duumu bez uguns, un zinot citus visaadus gadiijumus tieshi saistiitus ar zviedriju shii teeminja.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:38:55
vai arī tieši pretēji. jūs postmodernisma garā vienai un tai pašai lietai dodat citu nosaukumu. šoreiz laulību reducējot uz prastām seksuālām attiecībām starp pretējiem dzimumiem. Tb - ja ir sekss starp vīrieti un sievieti - ir laulība. ja nav - tad nav.
tb - laulību degradējiet līdz vienkāršam seksam, konkrētā seksa izpausmē.


Nepareizi... Mulders paarstaav to gjimenes trakteejumu, kaads tas ir bijis veel tais laikos, kad pat Modernisms neexisteeja... To kaa gjimeni saprata simtiem gadu... Bet it iipashi, to kaa gjimenes instituuts tika izprasts tad, kad tapa shii valsts... taas veertiibas.

Tieshi Postmodernisms ir tas, kas tradicionaalos un visiem saprotamos vaardus meegjina paardefineet un dekonstrueet.
a-masiks [74.63.86.220]
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:40:00
Gnidrolators [213.102.144.171]
Te iet runa par to cik tālu valsts drīkst iejaukties kādas personas privātajā dzīvē, tīri aiz savas iniciatīvas, nevis aizstāvot to vai citu likumu.

a kas, tavuprāt ir likumi?tie taču ir tās pašas sabiedrības pieņemtie noteikumi, pēc kuriem šī sabiedrība paredzējusi funkcionēt. Ja sabiedrība pieņēmusi likumu par bērnu obligātu izglītību valsts skolās - valsts arī izpildīs šo likumu. Un ģimenei, kas dzīvo valstī - nebūs pamata iebilst. lai arī viņai tas nepatiks. Un ja sabiedrība pieņems likumu, ka šīs skolas obligāti būs kristīgās - tā tad arī būs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:41:00
Jā. Un?

Taadeejaadi... "cilveeciiba pret iebrauceejiem" var visai aatri kljuut par "necilveeciibu pret saveejiem", ja tu saveejos izliec no namiem, lai tajos izmitinaatu, nu piemeeram... sveshzemju laimes mekleetaajus.

Analogjiski ar idejaam un veertiibaam... bez kuraam shii valsts nav iedomaajama. Tolerance pret Krievu valodu ir robezha, aiz kuras saakaas... Latvieshu valodas nodeviiba...
Veelme peec mieriigaam "kaiminjattieciibaam un sakaartotas robezhas" mums maxaaja konkreetu Teritoriju... vai tas bij taa veerts?

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:42:28
Un ko tu darīji ateistiem.lv vai filozofija.lv forumā apkarodams ateismu un sludinot, ka ateisms neko labu cilvēcei nav devis?

Mani reiz tur speciaali uzaicinaaja... vairs tur neesmu
Gnidrolators [213.102.144.171]
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:44:48
a-masiks [74.63.86.220]
a kas, tavuprāt ir likumi?

Likumi ir likumu kodeksos ierakstītie panti. Vēl tos sauc par normatīvajiem aktiem.

Ja sabiedrība pieņēmusi likumu par bērnu obligātu izglītību valsts skolās

Varbūt, kas šito esmu palaidis garām, bet par OBLIGĀTO VALSTS SKOLĀS nēesmu dzirdējis. Tiešam atzīstu, kas šito iespējams esmu izlaidis cauri.
a-masiks [74.63.86.222]
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:45:18
Jošs Mulders
Nepareizi... Mulders paarstaav to gjimenes trakteejumu, kaads tas ir bijis veel tais laikos, kad pat Modernisms neexisteeja... To kaa gjimeni saprata simtiem gadu... Bet it iipashi, to kaa gjimenes instituuts tika izprasts tad, kad tapa shii valsts... taas veertiibas.

nu un geju ģimene no tādas savā būtībā atšķiras tikai ar seksa veidu.
tātad. kas no tā, ko es būtu teicis, ir nepareizi? Viss atduras seksa tehnikā. ja seksa tehnika pareiza - ir ģimene, ja nav - jūs to par ģimeni nevēlaties saukt. Attiecīgi problēma ir nevis gejos, bet jūsu vēlmē/nevēlmē atzīt to, kas jums nepatīk.
Gnidrolators [213.102.144.171]
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:45:52
Jošs Mulders
Taadeejaadi... "cilveeciiba pret iebrauceejiem"

Kas ir ``iebraucēji``? Mēs runājam par homosexuālistiem, kas ir mūsu pašu sabiedrības locekļi, šeit pat dzimuši.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.17 13:46:32
Gnid, origjinaalajaa linkaa bij (droshi vien dzilji norakts) infa, par to, ka Zviedrija ar likumu aizliedz maajskoloshanos... un nevis ka taadu izgliitiibu neatziist, bet shkandaals par to, ka gjimeni, kas noleemusi, ka Zviedrijas valsts neatbilst vinju intereseem, noseedina no lidmashiinas, beernu atnjem un ar varu iebaazh Zviedrijas valsts skolaa...

BTW te ir veel viens jautaajums... vai beerna pilsoniiba noziimee beerna piederiibu (kaa manta pieder kaadam) valstij? Vai tas noziimee, ka vecaaki nedriixt sho beernu no valsts izvests, ja, piemeeram, konstatee, ka valsts paarstaaveetaas veertiibas vairs neatbilst taam veertiibaam, kuras vecaaki grib daavaat saviem beerniem.

Piemeeram... Mulders luukotu peec citas dziivesvietas sev un saviem beerniem, ja, piemeeram LV pienjemtu Shariata likumu kaa saistoshu visiem LV pilsonjiem.
Gnidrolators [213.102.144.171]
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:46:51
Ctulhu
PSRSaa bij obligaataa videejaa izgliitiiba.

Nu pēsresā viss bija obligāti un viss bija valsts iestādījumos.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:47:04
Visu ( arii tiesiibas) nosaka intelekts.

Kā intelekts var noteikt morāles normas? Viens augsti izglitots zinatnieks var but par slepkavu un vinam tas liksies normali. Tacu kads prastoljudins pat musai pari nenodaris un kadam tas liksies nenormali. Kam taisniba? Intelekts nevar noteikt morali. To ir noteikusi morala butne.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:48:59
Gnid... varbuut suns ir aprakts "sociaalismaa"?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:49:37
Ctulhu
tiesi to es ar saku. ja es domaju, ka laulibu parkapt ir norma un tu taa nedomaa, tad kuram no mums ir taisniba?
Gnidrolators [213.102.144.171]
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:50:08
Jošs Mulders
Gnid, origjinaalajaa linkaa bij (droshi vien dzilji norakts) infa, par to, ka Zviedrija ar likumu aizliedz maajskoloshanos... un nevis ka taadu izgliitiibu neatziist, bet shkandaals par to, ka gjimeni, kas noleemusi, ka Zviedrijas valsts neatbilst vinju intereseem, noseedina no lidmashiinas, beernu atnjem un ar varu iebaazh Zviedrijas valsts skolaa...

Well, tas man šķiet atbaidoši. Es to neatbalstu.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.17 13:51:29
Gudrs Islamists taadus Ctulhu nolikvideetu veel ilgi pirms tam Ja gribi iekarot kaadu valsti - likvidee vai pakljauj taas Intelektu... zinaatniekus, rakstniekus, dzejniekus, maaxliniekus, religjiskos liiderus.
a-masiks [74.63.86.220]
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:52:16
Gnidrolators [213.102.144.171]
Likumi ir likumu kodeksos ierakstītie panti. Vēl tos sauc par normatīvajiem aktiem.

nu, nu.... un kas tad tos pantus tur tā ieraksta? Tak ne jau Sv.Trīsvienība?

Varbūt, kas šito esmu palaidis garām, bet par OBLIGĀTO VALSTS SKOLĀS nēesmu dzirdējis. Tiešam atzīstu, kas šito iespējams esmu izlaidis cauri.
nu, pamatizglītība takā būtu obligāta. ne nu gluži tikai valsts skolā, bet valsts akreditētās gan. Tb - jebkurā gadījumā sanāk, ka valsts norādīs - kurā skolā iesi, bet kurā - neiesi.
Savukārt par kristīgajām skolām.... tak sen te plīvo visādas idejas par ticībmācību jaunākajām klasēm tieši valsts skolās. ja ir tāds likums, tad to ir grūti neievērot.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:52:50
Ctulhu
Kā tā? Bet ja tu iedodies laulībā un pārkāp to, cieš sieva bērni, vēlak tu pats, jo tavi bērni aug ciutā ģimenē. Tu esi uzskatijis to par normu, un izjuka tava gimene.
Svētais
# Labojis Svētais : 2011.05.17 13:54:05
Ctulhu
Kā ir ar sekām? ja es izdomaju kadu nogalinat , tikai tapec, ka es to varu apslept, tad man ir taisniba? bet es ta gribu vai tapec man ir taisniba? kapec ne?
Gnidrolators [213.102.144.171]
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:56:58
Jošs Mulders
Esmu ass sociālisma pretinieks. Zinu, ka ir standarta stereotips ir ``ķipa esi liberālis, značit kreisais``. Vismaz tas ir tipisks uzstādījums ASV. Mani vietējie leftardi mani uzskata par nacistu so nē, neesmu tā atbalstītājs, vēl jo vairāk, tracina jebkādi mēģinājumi indoktrinēt mākslīgu multikulturālismu, eagalitārismu un visu pārējo.

Bet nesapriecājies. Problēma ir tajā, ka tava reliģija un tās organizētās institūcijas rīkojas tiešie pēc tiem pašiem pelēcību un totalitārismu veicinošiem principiem, tāpēc esmu vienlīdz naidīgs pret jums visiem. Cheers!
Gnidrolators [213.102.144.171]
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:58:20
a-masiks [74.63.86.220]
nu, nu.... un kas tad tos pantus tur tā ieraksta?

Ja ir demokrātiska sabiedrība, tad ieraktam mēs, caur saviem pārstāvjiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:00:25
Gnid,

Anuka kaljisj http://www.politicalcompass.org/test Tev kas sanaak?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 131 , pavisam kopa bijuši: 2921