atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Raudzības
S.R...
Iesūtīts: 2011.05.10 10:47:38
tāds praktisks jautājums, ko vislabāk dāvināt mazam bēbim?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2011.05.15 08:18:55
Priekš kam vajag vannas termometru? Esmu izaudzinājis 7 meitas bez jebkādiem termometriem - vienkārši iebāz ūdenī elkoni un viss būs skaidrs!
Bet par raudzībām - mazulis no tām tik un tā neko neatcerēsies labāk domājiet par vecākiem!
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.05.15 09:32:15
Jānis Kalniņš
Protams, mūsu laikos jau izaugām mēs bez daudz kā. Elkonis ir labs, termometrs - labāks (precīzāks)!
sica smejas [78.84.99.160]
# Iesūtīts: 2011.05.15 10:08:14
es gan no zīdaiņiem labāk turos pa 10 km, bet vai tiešām svarīgāk grādu cipars, nevis tas vai ūdens karsts vai auksts vai normāls ::
vilks
# Iesūtīts: 2011.05.15 11:54:03
Jānis Kalniņš
vienkārši iebāz ūdenī elkoni un viss būs skaidrs!
tas atkarīgs no zīdaiņa un vecāku spējas just temperatūru.

ir zīdaiņi, kas kliedz, ja ūdens ir kaut dažus grādus par karstu vai aukstu. tad bez termometra neiztikt. manējam toties diezgan vienalga - protestē tikai tad, ja ļoti par aukstu.

Trila
pilnīgi piekrītu. labas vilnas zeķes zīdainim ir daudz labākas par karotītēm, a lielākā daļa mīksto mantu vispār neder.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.05.16 10:41:23
nja, viss beidzās ar to, ka es vēlreiz uzzvanīju bērna mātei un noskaidroju, kas ir nepieciešams, izrādījās, pudeļu mazgājamā birste bija vajadzīga.
vilks
# Iesūtīts: 2011.05.16 12:07:32
Trila
ar elkoni jau mēra nevis, lai pašam būtu patīkami, bet tā, lai būtu siltens, ne auksts, ne karsts.
tiesa, drēbju izmērus vēlams noskaidrot man uz 3 mēnešiem atsūtīja dāvanu ar ne ta 56, ne ta 60 izmēru. Nu, tikko piedzimstot varbūt būtu vēl derējusi, bet ne jau 3 mēnešos, kad ķipars jau valkāja arī 68.

S.R...
lieliski
man viena no mīļākajām un visvairāk lietotajām kāzu dāvanām ir tā, kur es pastāstīju, ko vēlos
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 17 , pavisam kopa bijuši: 2015