atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ko jūs pielūdzat?
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.05.09 20:13:41
Kādu dievu/Dievu jūs pielūdzat?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.17 11:03:22
παλαιό ανόητος
parlasi vairakas reizes vardu- Dievkalpojums-tad varbut sapratisi kas isti notiek baznicaa
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 11:10:58
dafne
vienmēr esmu lauzījis galvu ko tas nozīmē. vai Dievs kalpo mums jeb mēs Viņam dievkalpojuma laikā ? Jeb abpusēji? laikam jau vairāk tomēr Dievs mums?
dafne
# Iesūtīts: 2011.05.17 11:17:12
Svētais
man ljoti patik sitais vards-Dievkalpojums-tur viena vardina apslepta visa dievkalpojuma butiba...
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 11:18:52
dafne
Dievs kalpo jums.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.17 11:35:50
παλαιό ανόητος
bet vispār jautāujms? Ko tu gribi uzzināt šīs te`mas sakarā no kristiešiem ko tādu, ko tu vēl nezini? nu tā patiesi...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.17 11:38:12
παλαιό ανόητος
kad nekristietis ēd kotleti, viņš kalpo savām kārībām, bet kad to dara kristietis, viņš tā slavē Viņu?


PSALMI 53:1 Dziedātāju vadonim. Dāvida mācības dziesma uz stabulēm.
2 Ģeķis saka savā sirdī: "Dieva nav!" Samaitāta un nejēdzīga ir viņu dzīve, nav starp viņiem neviena, kas labu dara.
3 Dievs skatās no debesīm uz cilvēku bērniem, vēro, vai ir kāds gudrs, kas meklē Dievu.
4 Bet visi ir no Viņa atkāpušies, visi ir izvirtuši un nekrietni; nav, kas labu dara, nav it neviena.
5 Vai tad to nesaprot ļauna darītāji, kas saēd manu tautu? Viņi ēd gan Dieva maizi, bet Dievu viņi nepiesauc.
armilo
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:10:33
παλαιό ανόητος

laikam pateicība ir tā kas atšķir kristieti un nekristieti ēdot vienu kotleti. kristietis apzinās no kā saņem visu labu savā dzīvē.
armilo
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:16:15
Ctulhu
Sākumam nav slikti!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.17 12:48:43
Ctulhu, attieciibaam ar tiem, pateicoties kam tev ir shii kotlete... Bet taa teikt... kotlete nav vieniigais, kaapeec tev ir labi dziivee.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:56:00
reksis, a shitais "es par to samaxaaju, taapeec man pienaakaas tas un veel tas un arii veel absoluuta paardeveeja dveesele" ir raksturiigs imo nevis ateistiem, bet vienkaarshi - izlaistiem kapitaalistiem - kas nereti esam mees visi
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 12:57:55
Ctulhu, tas ir vairaak... tas ir arii informeet preteejo pusi, ka tu apzinies un atziisti vinju labo nodariijumu pret teviim.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:05:22


Nu ja es vinjam daru labu, tad tak tas taapat ir skaidrs. Ko tur veel informeet? Domaa visi taadi bremzes, ka nepielec?


Vairums... cilveeki paarstaas tev dariit ko labu, ja tu neteixi vismaz "paldies"... a to, ka vinji var aptiekaa aspiriinu nopirkt, vinji to absoluuti nesaista ar tavu personu.
Gnidrolators [213.102.144.171]
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:17:29
Ctulhu
Neticiigais taapat var buut pateiciigs par kotleti. Pavaaram, lopkopjiem.

Pavāri un lopkopji gan to nedara par velti parasti. Par kotleti mums jāpateicas faktam, ka gaļa ir garšīga.

Jošs Mulders
Ctulhu, attieciibaam ar tiem, pateicoties kam tev ir shii kotlete... Bet taa teikt... kotlete nav vieniigais, kaapeec tev ir labi dziivee.

Un par ko jāpateicas šitam subjektam? Par to ka sķervjatņika, pat slinkums viņu knābāt, jo nav ko?
http://29.media.tumblr.com/tumblr_ljzpk6dsF11qfmw0lo1_500.jpg

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 13:26:49
Gnid... man ljoti zheel, ka tevis suutiitie paliidziibas liidzeklji liidz shim beerninjam nav nonaakushi...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.17 14:18:17
Gnid... naakamreiz izmanto pasta kompaanijas vai vislabaak - dedicated organizations.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.05.18 10:38:55
armilo
Liekas, ka Mārtiņš ir pārsteidzies ar secinājumiem. GM saka, ka viņš cenšas sekot tam, kas viņam liekas patiess, labs un skaists. Tieši tāds arī Dievs ir! GM varbūt vēl nepazīst Dievu personiski, kā to pazīst Mārtiņš. Mums, kristiešiem, nevajadzētu iedzīt zemē tikko izdīgušu asniņu, kas ne pēc kā neizskatās, un no kā vēl ilgi nebūs nekāda labuma. Lai arī izliekās, ka viņš pārāk lēnu aug, vai pat vispār stāv uz vietas, tomēr pēc gadiem tur izaugs ozols, ja kāds nevērīgi to nenomīdīs.

Lai arī tam diskusijas fragmentam, uz kuru tēmas autors atsaucas, bija garāks ievads, kas mani mudināja izteikt tos secinājumus, tev taisnība.
Es arvien vairāk sāku saprast šo Jēzus vārdu nozīmi: Mat. 5:37 Bet jūsu vārdi lai ir: jā, jā! nē, nē! Kas pāri par to, tas ir no ļauna. un tamdēļ arī cenšos izmantot iespēju paklusēt reizēs, kad gribas izpausties ar plašākiem secinājumiem. Lai gan, Dievs vien zin, vai tas (klusēšanas) nav no tā, ka daudz darba darāma
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 87 , pavisam kopa bijuši: 32959