atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bezierunu mīlestība
pich_
Iesūtīts: 2011.05.03 11:14:47
Nejauši uzdūros šīm Mozus 5. grāmatas rindiņām:

58 Ja tu neturēsi visus šīs bauslības vārdus, kas rakstīti šinī grāmatā un nebīsies Tā Kunga, sava Dieva, godības pilnā un baismīgā Vārda,
59 tad Tas Kungs negaidīti sūtīs pār tevi un taviem pēcnācējiem sērgas, lielas un ilgstošas sērgas un ļaunas un ilgstošas slimības.
60 Un Viņš liks nākt pār tevi visām Ēģiptes sērgām, no kurām tu bīsties, bet tās tev pielips.
61 Un Tas Kungs liks nākt pār tevi visām slimībām un visām sērgām, kas šinī bauslības grāmatā nav rakstīti, kamēr Viņš tevi nebūs izdeldējis.
62 Un maz atliks no jums, kas jūs savā skaitā bijāt tik daudz kā debess zvaigznes, tādēļ ka tu neesi klausījis Tā Kunga, sava Dieva, balsij.
63 Kā Tam Kungam bija prieks jums labu darīt un jūs vairot, tāpat Tam Kungam būs prieks jūs nonāvēt un jūs izdeldēt, un jūs tiksit izrauti no šīs zemes, kuru tu ej iemantot.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.05.03 17:35:38
pich_
Mēs visi esam jau novērsušies - tas ir cilvēces izejas punkts. Ikviena cilvēka šajā pasaulē nākšanas brīdī - mēs esam JAU ar šo defektu, mēs ar to piedzimstam.

Ir labi būt un censties būt labam, tikai ar to nepietiek... Mēs paši nevaram pārtaisīt sevi. Pat ja mēs to spētu, mēs nevaram padarīt par nebijušu to ļaunumu, ko esam no sevis izdevuši.

Tāpēc bija jānāk Kristum, tādēļ ka pastāv šis cilvēcīgajai prāta loģikai tik grūti aptveramaās likumsakarības.
Kad esam tās satvēruši ar ticību, garā - tad sākam nojaust lietas būtību.
Tas mūs atbrīvo, paver ceļu atpakaļ pie Dieva, pa kuru mēs, ciešāk vai vaļīgāk pie Kristus rokas turoties, steberējam.
Un Kristus spēkā ne tikai steberēsim, bet tiksim pārvērsti reiz un būsim kā Viņš - mums ir dots šis apsolījums!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:36:16
pich_
a kas- man jādara ļaunas lietas tikai tāpēc, ka esmu ateists?

Protams, ka ne. Tu vari būt labāks par mani, bet tev tāpat būs par īsu , lai tu tiktu Dieva valstībā. Tur tiek tikai tie , kam ir Jēzus kā personīgais glābējs no grēkiem.

tad Balsij nav taisnība, ka viss ļaunums rodas no tā, ka cilvēki atkrīt no Dieva. nepatiess apgalvojums

Kāpēc nav taisnība? Ir. Mēs cilvēces rase tā arī iesākām savas gaitas...
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:38:30
Vienkārši balss

kāpēc jāsoda tos, kuri kaut kādu personīgu iemeslu dēļ nevēlas būt kā Viņš?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:40:45
Ctulhu
Nav svarīgi ko es domāju vai ko tu domā. Svarīgi kā |Dievs ir pateicis un ko Viņš domā šajā sakarā.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:41:07
Ctulhu
A kas tev prasīja kas ir un kas nav godīgi? Neviens.
pich_
# Labojis pich_: 2011.05.03 17:41:39
Svētais
tev tāpat būs par īsu , lai tu tiktu Dieva valstībā

es to nemaz nevēlos. redzot visus tos priesterus pedofīlus un vēl dažus labus kristiešus- nav vēlme nokļūt tādā kompānijā. jo vairāk- zinot noteikumus un principus, pēc kādiem cilvēki ir kā nokļūst paradīzē...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:42:43
Ctulhu
ko nu katrs saprot ar pasažieri. Tas tikai parāda tavu ierobežoto skatījumu. Var jau būt,ka kurinātājam motortelpā, kuģa kapteinis un pavārs liekas pasažieri..
es teiktu, ka ar kurtuvi visu pasauli neizteikt
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:44:01
kāpēc jāsoda tos, kuri kaut kādu personīgu iemeslu dēļ nevēlas būt kā Viņš?

Tu jau vari nebūt, neapjēgdams, ka Viņā tu rosies un kusties. Kā Viņš izlēmis tā būs. Ko radība var pateikt savam radītājam?

ap.17:28
28 Jo Viņā mēs dzīvojam un rosāmies, un esam,

rom.9:20
20 Cilvēka bērns! Kas tu tāds esi, ka gribi ar Dievu tiesāties? Vai gan veidojums drīkst teikt savam veidotājam: kāpēc tu mani tādu esi radījis?
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:45:07
Svētais
Tu jau vari nebūt, neapjēgdams, ka Viņā tu rosies un kusties. Kā Viņš izlēmis tā būs. Ko radība var pateikt savam radītājam?

īsāk sakot- skaļi izbļautā "brīvā griba" ticīgajiem neeksistē
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:45:25
pich_
Nu tad neej tur. Tas, ka daži ir devusī piedaudzību Dieva valstībasi, tas ir fakts. Žēl par tiem. Bet Jēzus teica, ka apgrēcībai ir jānāk. Ko darīt, ja tu apgrēcinājies. Dievs pats iztiesās pedofilus. Skaties, ka nepakļūsti zem Dieva tiesas arī bez pedofīlijas...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:45:43
EzītisMiglā
Nu un Dievā ir bezgalīgi daudz informācijas. Tas nav ne pieaug, ne samazinās. Bezgalības ir tādas viltīgas, slikti rēķinās.

Nu un kādos bezmiega murgos šī `atklāsme` ir pamatota?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:46:05
pich_
Tev ir brīvā griba. DIevs visu laiku caur kristiešu mutēm tev saka par glābšanu caur Jēzu. Negribi? Nepieņem, neviens tevi nespiež.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:47:20
Ctulhu
Radītājs uzstāda likumus un noteikumus. Tu vari izpildīt un neizpildīt sev par nožēlu. Bez Dieva tu nevarētu eksistēt, bet tu esi tik tālu apcietinājis savu sirdi, ka vnk to neredzi.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:48:58
Ctulhu
Reiz atbildēsi Dievam.Bija tāds puisis vārdā ījabs, un sagribēja runāt ar DIevu, līdzīgi kā tu. Bet tad, kad Dievs ar viņu parunāja, Viņš vairs negribēja runāt. Redzēs kā tev ies
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:49:04
Svētais
Nepieņem, neviens tevi nespiež.

bet liek ellē... kāpēc arī pēc kristiešu definīcijas es nevarētu vienkārši pazust pēc nāves? kāpēc mani sūtīs mocīties mūžīgi mūžos? kāpēc nevar izvēlēties izgaist?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:49:28
Ctulhu [Bet zinaatniskajai izpeetei jau nav nekaadu robezju. Ja taadas robezjas buutu, tad Tu vareetu teikt, ka es netieku aaraa no kurtuves jeb no ``Platona alas``.
Kas to teicis?
Tā gan varbūt ir tava reliģiskā pārliecība, bet no malas vērojot, ir redzams, ka tev ir sava ala, no kuras izejot tu arī spried par robežām. Jā, varbūt alas izpētē tev šķiet, ka robežu nav, bet tā ir tikai tava ala.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:49:32
Ctulhu
Tu jau neesi saprātīgs . Nu piedo Ctulhu, tu jau manu melno humoru taču uztver ?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:50:12
pich_
Tāpēc, ka esi radīts Dieva līdzībā.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:50:31
Ctulhu
Vot varēsi uzdot, es paskatīšos, ja man ļaus
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:51:32
Svētais

Dieva līdzībai ir paredzētas mūžīgas mocības, ja viņa nepiekrīt attiecīgajiem noteikumiem? kāpēc?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 113 , pavisam kopa bijuši: 1641