atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bezierunu mīlestība
pich_
Iesūtīts: 2011.05.03 11:14:47
Nejauši uzdūros šīm Mozus 5. grāmatas rindiņām:

58 Ja tu neturēsi visus šīs bauslības vārdus, kas rakstīti šinī grāmatā un nebīsies Tā Kunga, sava Dieva, godības pilnā un baismīgā Vārda,
59 tad Tas Kungs negaidīti sūtīs pār tevi un taviem pēcnācējiem sērgas, lielas un ilgstošas sērgas un ļaunas un ilgstošas slimības.
60 Un Viņš liks nākt pār tevi visām Ēģiptes sērgām, no kurām tu bīsties, bet tās tev pielips.
61 Un Tas Kungs liks nākt pār tevi visām slimībām un visām sērgām, kas šinī bauslības grāmatā nav rakstīti, kamēr Viņš tevi nebūs izdeldējis.
62 Un maz atliks no jums, kas jūs savā skaitā bijāt tik daudz kā debess zvaigznes, tādēļ ka tu neesi klausījis Tā Kunga, sava Dieva, balsij.
63 Kā Tam Kungam bija prieks jums labu darīt un jūs vairot, tāpat Tam Kungam būs prieks jūs nonāvēt un jūs izdeldēt, un jūs tiksit izrauti no šīs zemes, kuru tu ej iemantot.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
a-masiks [88.198.193.15]
# Iesūtīts: 2011.05.03 16:31:07
Aivars
jā... nu ko es tev tādam gudram padarīšu? neko! ja nu vienīgi nocitēšu kādu megabuča rindiņu:

19 Jo ir rakstīts: Es samaitāšu gudro gudrību un likšu kaunā prātnieku prātu. -
20 Kur paliek gudrie? Kur rakstu mācītāji? Kur šīs pasaules vārdu meistari? Vai tad Dievs nav pārvērtis pasaules gudrību ģeķībā?


ej ar mieru, mans dēls! Svētīgu tev dienu!
a-masiks [88.198.193.15]
# Iesūtīts: 2011.05.03 16:34:29
Svētais
nu, bet pieņemšana vai nepieņemšana jau arī ir tā tava darbība, kas tevi glābj vai pazudina. Jeb tu uzskati ka Dieva (ne)pieņemšana arī ir tikai paša Dieva rīcība, un pats cilvēks uz to nemaz nav spējīgs? Tb - mē sesam sašķiroti ticīgajos un neticīgajos nevis pēc savas izvēles, bet gan pēc Dieva gribas mūs pestīt vai nepestīt?
S.R...
# Labojis S.R...: 2011.05.03 16:44:28
a-masiks [88.198.193.15]
ko tu vēlies pierādīt un kam? es patiešām nespēju saprast tavu motīvu, tu strīdies strīdēšanās pēc vai kā?
domā, visi kristieši pēc savas dziļākās būtības ir haļavščiki, kuri nespēj samierināties ar mūžīgo pēcnāves tukšumu?

ko jūs abi ar Ctulhu variet ņemties gadiem no vietas! apvainojiet kristiešus viņu zemajā morālē, viņu nekritiskajā domāšanā u.tt. domā tas vienreiz nevar piegriezties te kādam? piemēram kaut vai man.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 16:49:01
a-masiks [88.198.193.15]
tava darbība gan, bet visa atbildība nav uz tevis. Ja būtu, tad tev nebūtu izredžu.
izlog.S.R. [46.109.43.205]
# Iesūtīts: 2011.05.03 16:56:14
Ctulhu
to diskusiju nemaz neesmu lasījusi. un arī nelasīšu. cik tad var.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.03 16:58:00
Ctulhu
A kāda starpība? Vai skaņdarbā ir vairāk notis to atskaņojot, vai to sacerot? Informācijas daudzuma rēķināšana ir Tavs fetišs. Man tas ir vienaldzīgs. Varu apbrīnot, kā Radītājs ļauj katram acu pārim būt ar savu unikālu zīlītes zīmējumu, bet man nerūp, vai vairāk informācijas ir zilās vai brūnās acīs. Mani neinteresē cik daudz jaunas unikālas informācijas pasaulē pienāk klāt, ja kāds man mīļš cilvēciņš man pasaka; `es tevi mīlu!` Man ir svarīga šī konkrētā informācija, konkrētās attiecībās.
Tu gribi ieguldīt Bībeles atklāsmi savā prokrusta gultā, kur sarežģītība ir galvenā vērtība. Bet mūzika nav tikai notīs,kas skan, bet arī pauzēs un notīs, kas neskan.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:03:25
Ctulhu
Ja resursu ir bezgalīgi daudz, tad tiešām - kāda starpība?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:04:35
Ctulhu
viens no instrumentiem , ar kura paliidziibu izprast pasauli.
kādi vēl tev ir instrumenti?
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.05.03 17:05:47
Ctulhu
Dievs mums ir uzradījis un dāvinājis pasauli visā tās ģeniālajā iekārtojumā, lai mēs tajā ar prieku, pateicību un pietāti dzīvotu - sadraudzībā, harmonijā ar savu Radītāju un saviem līdzcilvēkiem.

No tā, ka mēs esam Dievam pagriezuši muguru (`krituši grēkā" ), paši uz savu galvu un pēc savas nejēgas sākam egoistiski to un viens otru postīt, arī ceļas viss ļaunums - no tā, ka CILVĒKI IR NOVĒRSUŠIES NO DIEVA.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:06:55
Ctulhu
Nu un Dievā ir bezgalīgi daudz informācijas. Tas nav ne pieaug, ne samazinās. Bezgalības ir tādas viltīgas, slikti rēķinās.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:07:44
Vienkārši balss
"novērsušies" nebūs īsti pareizi, cilvēks, pēc kristiešu uzskata, jau piedzimst novērsts no Dieva. Viņš nekad nav bijis ar seju pret Dievu.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:09:17
Ctulhu
Jā, mēs šo pasauli neesam radījuši.
Dievs to ir radījis un mums iekārtojis un devis, lai mēs to lietotu. Tā nu viš ir - mēs neesam radītāji, mēs esam bērni, kuriem Dievs ir sagādājis jaukas rotaļlietas, ar kurām jauki un draudzīgi spēlēties.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:11:50
EzītisMiglā
Sākotnēji ir bijis kopā ar Dievu. Mēs kā visa cilvēku rase esam ar šo grēka programmas vīrusu inficēti. Tāpēc - lai šī ķēde tiktu pārrauta, nāca Kristus.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:15:00
Vienkārši balss
ceļas viss ļaunums - no tā, ka CILVĒKI IR NOVĒRSUŠIES NO DIEVA

visi cilvēki, kas novērsušies no Dieva, ir ļauni? kā var būt tā, ka cilvēks pilnībā noliedz Dievu, bet ir godprātīgāks un labsirdīgāks par dažu labu kristieti?
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.05.03 17:25:49
pich_
Jā, mēs visi, arī cilvēcīgi visjaukākie - vienalga, kaut kam ticīgi vai ateisti - esam dzimuši ar vīrusu programmā.
Labs formulējums: cilvēki nav grēcinieki tāpēc, ka grēko, bet gan grēko tāpēc, ka ir grēcinieki.

Pilnīgi ikviens, arī visjaukākais, labākais cilvēks, nevar nemelodams teikt, ka viņš nekad neko ļaunu nav domājis, runājis, darījis.
Itin visi - kristieši un nekristieši - ir grēkojuši. Tā tas ir.

pich_
# Labojis pich_: 2011.05.03 17:29:24
Vienkārši balss

jautājums bija domāts tā- ja cilvēks novēršas no Dieva, viņš kļūst par sliktāku/ļaunāku cilvēku?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:30:52
pich_
centies ar labajiem darbiem dzīvot? Centies centies. Būsi labāks par mani , Bet kurš gan gribētu būt "vislabākais" grēcinieks un nonākt ellē ?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:32:20
pich_
jautājums bija domāts tā- ja cilvēks novēršas no Dieva, viņš kļūst par sliktāku/ļaunāku cilvēku?

Un kā tu draugs domā? Es pazīstu gūzmu ar labākiem cilvēkiem, nekā es, un kuri nemaz nav kristieši. Tad nu ko darīt?
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:32:58
Svētais

a kas- man jādara ļaunas lietas tikai tāpēc, ka esmu ateists?
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.03 17:34:09
Svētais

tad Balsij nav taisnība, ka viss ļaunums rodas no tā, ka cilvēki atkrīt no Dieva. nepatiess apgalvojums
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 155 , pavisam kopa bijuši: 1350