atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vatikans
muga34
Iesūtīts: 2011.04.10 23:31:41
1.Pavestas ir tik cienijams un cildens ka vins nav vienkarsi cilveks bet tads ka Dievs, Dieva vikars.
// (#1. "Papa tantae est dignitatis et cesitudinis, ut non sit simplex homo, sed quasi Deus, et Dei vicarius." //

13. Tatad pavests ir kronets ar triskarso kroni ka debesu un zemes un zemako regionu //elles// karalis.
// (#13. Hinc Papa triplici corona coronatur tanquam rex coeli, terre et infernoram." //

18. Attieciba uz pavesta autoritati, pavests ir it ka Dievs zemes virsu, Vieniga visu Kristu ticigo suverinitate, karalu karalis, kam bagatigi ir nepārtraukts speks, kam visvsrenais Dievs uzticejis, parvaldit zemes un debesu karaļvalstis.
// (#18. "Deveniendo ad Papae auctoritatem, Papa est quasi Deus in terra unicaus Christifidelium princeps, regum omnium rex maximus, plenitudinem potestatis continens, cui terreni simul, ac coelestis imperii gubernacula ab omnipotenti Deo credita sunt."//

30. Pavestam ir tik liela vara un autoritate ka vins ir spejigs parveidot, pasludinat vai
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:15:27
Dievs ar savu pirkstu ielika akmenī 10 baušļus un noteica tos uz mūžīgiem laikiem - kā jau kaut kur teicu man šķiet ka Dievs nemētājas ar tukšiem vārdiem un nesaka neko tāpat vien - nenosaka tu turēsi šitādus likumus bet tu šitādus bet tu vari vispār drīt ko gribi - nē visiem ir venāds likums un tas ir nemainīgs...

KAM vinjsh to saka? Kas ir shiis deriibas meerkjauditorija?
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.09 11:25:04
iznīcinot sabbatu mēs pāši nonākam pretrunā ar sevi un rformāciju - kas sludina - tikai bībele un bībele vien... kur paliek jūsu vadīšanās pēc bībeles un kur paliek tā bībeles autoritāte???

un ja bībele ir autoritāte // un nevis baznīctēvs // - tiekāms debess un zeme zudīs, nezudīs neviena ne vismazākā rakstu zīmīte, ne raksta galiņš no bauslības // Jošs Mulders - piepildīts ir glābšanas plāns jo nu sātanam vairs nav varas pār cilvēku - nu Dievs ir pielīdzinājies cilvēkam un sātans nevar teikt, Dievs ir tāds bet cilvēks citāds... //

Tāpēc Israēla bērni lai svētī sabatu un tur sabatu par mūžīgu derību uz audžu audzēm .

izmainot Dieva likumu mēs par autoritāti pieņemam nevis bībeli bet to kas to ir mainījis...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:25:52
muga, kaa ar 2+2 saskatiishanu?

2 Moz 34:
27 Un Tas Kungs sacīja uz Mozu: "Uzraksti šos vārdus, jo pēc šiem vārdiem Es esmu slēdzis derību ar tevi un ar Israēlu ."
28 Un viņš tur bija pie Tā Kunga četrdesmit dienas un četrdesmit naktis; maizi viņš neēda un ūdeni nedzēra. Un Viņš uzrakstīja uz akmens plāksnēm derības vārdus, desmit vārdus.

Ebr 8:
8 Jo, tos norādams, Viņš saka: redzi, nāk dienas, Tas Kungs saka, kad Es celšujaunu derību ar Israēla namu un ar Jūdas namu,
9 ne pēc tās derības parauga, ko Es esmu cēlis viņu tēviem tai dienā, kad Es viņu rokas satvēru, lai viņus izvestu no Ēģiptes zemes, jo viņi paši nav palikuši Manā derībā, un Es esmu viņus pametis, saka Tas Kungs.

Pameegjini saskaitiit sho vienkaarsho aritmeetiku! Nav nemaz tik gruuti... ja tieshaam TIC Kristum nevis... visaadaam Waitaam!
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.09 11:27:22
Jošs Mulders - KAM vinjsh to saka? Kas ir shiis deriibas meerkjauditorija? - savai tautai saviem cilvēkiem...

Es celšujaunu derību - jaunu derību kas rakstīta sirdīs nevis akmenī...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:30:25
muga34
kas sludina - tikai bībele un bībele vien... kur paliek jūsu vadīšanās pēc bībeles un kur paliek tā bībeles autoritāte?? ?

Lūk, neaizmirsti, ka Luteriskā reformācija uzsvēra, ka Kristus ir tas, kurš skaidro rakstus. Bībele kalpo Kristum, un tiek izvērtēta Kristus vārdu gaismā, nevis paķeram vienu pantu un ietučījam zem tā pašu Kungu un Glābēju, izlauztām rokām un aizsietu muti.
Neaizmirsti, kā Jēzus sacīja: Jūs esat dzirdējuši, ka vecajiem teikts... bet Es jums saku...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:39:18
iznīcinot sabbatu mēs pāši nonākam pretrunā ar sevi un rformāciju - kas sludina - tikai bībele un bībele vien... kur paliek jūsu vadīšanās pēc bībeles un kur paliek tā bībeles autoritāte???

Tieshi tur arii ir kur taa ir... Mees klausam ko Dievs saka... Palasi Kristu, kur vinjsh "vieglu roku" modificee Sinaja Kalnaa dotaas paveeles... "Staav rakstiits... bet ES saku..." Dievam vienam ir autoritaate noteikt Deriibas!

Jautaajums buutu jaauzdod TEV... kaapeec TU ignoree Jauno Deriibu, bet paliec tikai pie Vecaas... Kaapeec TU Veco Deriibu cel PAARI Jaunajai Deriibai, laigan pats Dievs saka, ka jaunaa ir citaadaaka... ne peec vecaas parauga!

Un taalaak:

Atkal 2+2 matemaatika

14 Jo Viņš ir mūsu miers: Viņš abus darījis par vienu un noārdījis starpsienu, kas mūs šķīra, proti, ienaidu,
15 atceldams pats Savā miesā bauslību ar viņas daudzajiem priekšrakstiem, lai Sevī abus pārradītu par vienu jaunu cilvēku un nodibinātu mieru,

Vai tu domaa, ka Paavils nezin Kristus teikto Mateja evangjeelijaa?

Jeb varbuut tomeer juusu padeviigajam kalpam sheit ir taisniiba, ka ir jaalasa kontextaa kas ir ar ko domaats.

Es zinu, ka tu sheit teixi "rituaalie likumi" bet kontexts to nepasaka, tas ir tas, ko tu shai kontextaa ielasi... Jo tieshi taapat tad es varu pateikt, ka Kristus arii par rituaaliem runaa Mateja evangjeelijaa...

Kaa tas naakas, ka Mateja evangjeelijaa tu ar jeedzienu "bausliiba" saproti dekalogu bet sheit ar vaardu "bausliiba" saproti rituaalie likumi... Cik tad bausliibas Dievs ieviesa?

Redzi... lai tu speetu uztureet pats savu maaciibu tev ir jaaignoree kontexts un jaasaak pasham no zila gaisa rakstos ielasiit kaut kas kas tur nav rakstiits (kur paliek "sola scriptura" princips)? Tev naakas ieviest daudz un dazhaadas bausliibas, laigan Raksti raaada, ka Dievs ieviesa tikai vienu vieniigu bausliibu...

UN atvaino... bet mees esam Jaunaas Deriibas beerni... taadi arii bij Reformaatori... jo mees visi varam izlasiit vienkaarshus vaardus Galatieshu veestulee:

23 Bet, pirms nāca ticība, mēs bijām turēti ieslēgti bauslības važās, līdz parādītos ticība, kurai bija jānāk.
24 Tātad bauslība līdz Kristum ir bijusi mūsu audzinātāja, lai mēs ticībā kļūtu taisnoti.
25 Bet, kad ticība ir nākusi, tad audzinātājai nav vairs varas pār mums.
26 Jūs jau visi ticēdami uz Jēzu Kristu esat Dieva bērni.

Redzi... tas ko tu sludini, tam nav varas paar mums... jo ticiibaa mees topam par Dieva Beerniem nevis apgraiziishanaa... Bet paar tevi veel bausliibai IR vara, un tu to sludini... taatad, tu veel esi audzinaataajas varaa un tava ticiiba veel nav naakusi, un nav dariijusi tevi briivu no bausliibas vazhaam... tevi veel jaatur ar Bausliibas vardiem vazhaas... jo citaadi tu nespeej redzeet... tas ir ok, kaameer zirgs nezin celju, vinja mutee jaaliek lauznji...

Bet kaa staav rakstiits:

7 Bet, ja kalpošanai nāvei ar saviem akmeņos kaltiem burtiem bijis tāds spožums, ka Israēla bērni nevarēja skatīties Mozus vaigā viņa spožuma dēļ, kam taču bija jāzūd,
8 kā lai nebūtu daudz lielāks spožums Gara kalpošanai?
9 Jo, ja pazudināšanas kalpošanai bijis spožums, tad jo daudz vairāk tas ir taisnošanas kalpošanai.
10 Jo, kas bijis spožs, tas tagad ir zaudējis savu spožumu šā pārlieku lielā spožuma dēļ.
11 Jo, ja tam, kam bija jāzūd, bijis spožums, tad jo vairāk būs spožums tam, kas paliek.
12 Tāpēc ka mums ir tāda cerība, mēs runājam ar lielu drosmi,
13 un ne tā kā Mozus, kas klāja apsegu pār savu vaigu, lai Israēla bērni neredzētu, kā izbeidzas tas, kam jāzūd.
14 Bet viņu sirdis tika nocietinātas; jo līdz šai dienai tas pats apsegs paliek un, lasot Veco Derību, nevar tikt atsegts, jo tas zūd ar Kristu.
15 Bet līdz šai dienai, kad lasa Mozu, apsegs paliek izklāts pār viņu sirdīm.
16 Bet, līdzko atgriežas pie Tā Kunga, tur sega tiek noņemta.

Vai redzi, ka akmenjos kaltajam burta spozhumam nav nekaada spozhuma saliidznot ar Kristu... un shim akmenjos kaltajam bij jaapazuud, lai taa vietaa naaktu jaunais...

Jautaajums... vai tevi vada akmenii kaltais burts, vai Briivu daroshais Dieva Gars?

Bet tu pats liecini, ka akmenii kaltais ir tas, peec kaa tu dziivo... nevis Sirdii rakstiitais ar Gara roku Taapeec arii tu nespeej saprast, kaa kaads var priecaaties par Kristus Aughshaamcelshanos tik ljoti, ka uz shaadas Dienas svineeshanas fona, visas paareejaas dienas ir kaa nespozha peleeciiba!

Noveelu tev reiz pazaudeet Mozus apsegu, lai tu ieraudziitu Kristus Spozhumu un gaismu
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:39:51
Aivars - un augstāk ir minēts tas ko Viņš saka, un Viņš nevienā vietā nav teicis sviniet pirmo dienu jo tanī dienā es augšām celšos, visā savas dzīves gājumā Kristus autoritāte ir Dievs ne darbos ne domās ne likumā - nekur viņš sevi nenostādīja augstāk par to bet jums tas tā nav... svarīgāka ir augšam celšanās diena nevis Dieva likums un autoritāte!!!

VAYA CON DIOS
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:41:03
Muga

"un ja bībele ir autoritāte // un nevis baznīctēvs // - tiekāms debess un zeme zudīs, nezudīs neviena ne vismazākā rakstu zīmīte, ne raksta galiņš no bauslības"

Kaapeec tu izlaidi ljoti buutiskus vaardus, ko Kristus saka taalaak? 3 vaardi Kur palika?
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:45:52
Jošs Mulders - pašķir bikiņ atpakaļ ierudzīdzīsi...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:46:52
muga34
visā savas dzīves gājumā Kristus autoritāte ir Dievs ne darbos ne domās ne likumā - nekur viņš sevi nenostādīja augstāk par to bet jums tas tā nav... svarīgāka ir augšam celšanās diena nevis Dieva likums un autoritāte!!!

Nu jā, un tad pēc Krusta Viņš izgudroja taisīt revolūciju un augšāmcēlās akurāt pirmajā nedēļas dienā.
Klau, Kristus pats ir Dievs, kas izdod likumus, un tas ir daudz kur Evaņģēlijos redzams, ka Viņš to tā arī pasniedz. Tieši tādēļ, kā esi pareizi uztvēris, mūsu autoritāte ir vispirms pats Likumdevējs, mūsu autoritāte vispirms ir Kristus, nevis jūdu kalendārs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.09 11:46:55
muga,

"ne pēc tās derības parauga"

Jaunaa Deriiba nav Likuma Deriiba!

Vai tu vari paraadiit kuraa vietaa Kristus pasludinaadams "Shii ir jaunaa deriiba"... piemin kaadus likumus vai dekalogus... Nav... jo nav shii parauga!

Tu mums liec pildiit Veco Deriibu, par kuru pats Dievs jau sludina, ka taa ir atmesta un taas spozhumam ir jaapazuud... taa ir aizejosha Deriiba!

Vai tev ir probleemas ar to, ka Dievs var atcelt veco, lai vietaa celtu jauno? Kaapeec kaut ko sauc par Vecu un kaapeec kaut ko sauc par Jaunu... Paavisl par to biezhi ruana. Arii ebreju veestules autors par to biezhi izsakaas... bet tu to negribi dzirdeet.

Tev "Jaunaa" ir jauna nevis ar saturu, bet ar virsmu uz kuras taa uzrakstiita, bet saturu tu girbi patureet Veco...

Jaunaa Deriiba ir jauna ar taas saturu un formu... taa ir Deriiba, kuraa Dievs piedod Cilveekiem vinju greekus... un mees topam par Dieva Beerniem ne caur akmenii kaltaas bausliibas pildiishanu, bet Dievs pac muus dara par saviem Beerniem ar savu Garu

Mees tieshi paturam Dieva Autoritaati un akcepteejam vinja Jauno Deriibu... tas tu.. turies pie vecaa... Mozus apsega!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.09 11:49:58
pašķir bikiņ atpakaļ ierudzīdzīsi...

Jaa bet tu negribeeji shos vaardinjus piemineet

"iekaams viss notiek"

Taatad grozies kaa gribi... shai bausliibai ir limits laikaa... ir nosaciijums liidz kuram taa darbojas...

Tas ir taapat kaa "Tu nedriixti iziet no shiis iztapas nemuuzham, kaameer neizdeed sho zupas shkjiivi"... Tu man boree, ka shis teikums noziimee, ka no istabas NEKAD neviens nedriixt iziet, un ignoree otru nosaciijumu, ka zupas shkjiivja izeeshana atcelj pirmo ierobezhojumu!

Taatad... ja viss piepildaas, tad Vecaa Deriiba zaudee savu speeku, jo taa ir piepildiita, tas taapat kaa tureeties pie beernu pieklaajiibas normaam veel tad, kad tu jau esi izaudzis pieaudzis.

Paavils Galatieshu veestulee arii par to runaa... kaads ir vecaas bausliibas limits, kad taa beidzas... un kad saakaas jauns laikmets...



Tas tieshi TU ignoree Dieva Autoiritaati un gribi vinja ierobezhotos laikaa likumus nest liidzi muuzhiibaa!

Tu gribi lai Latvijas jaunvalstii joprojaam darbototo CCCP vai Seno Vaacu likumi? Kaapeec?
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.09 12:10:16
Jošs Mulders - "iekaams viss notiek" - un viss notiek kamēr zeme un debesis nav zudušas - un tikmēr arī bauslība nezudīs...

Tāpēc Israēla bērni lai svētī sabatu un tur sabatu par mūžīgu derību uz audžu audzēm - ko tad nozīmē vārds mūžīgi... un tad pēkšņi Dievs pateica ups sajaucu tev viens likums bet tev cits...

tas ko jūs stāstat ir filozofija bet fakts ir viens un tāds paliek ne Kristus ne Dievs nav noteikuši sabbata maiņu un tādu faktu nolikt jūs nevarat viss kas jums ir - ir folozofija... pat Kristus ir teicis ka atjaunos sabbatus un Dieva svētkus un tas pasaka ka sabbats bija un būs neatkarīgi no tā vai kāds to cenšas mainīt vai nē, un tas arī kārtējo reizi paska ka svarīgs ir tas ko Dievs ir nolicis un to kas ir Viņam pa prātam...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.09 12:16:18
muga34
Tas KUNGS Tev tiesnesis!
Romiešiem 8:4 Kas tu tāds esi, ka tu tiesā cita kalpu? Viņš stāv vai krīt savam Kungam. Un viņš stāvēs, jo viņa Kungs spēj viņu stiprināt.
5 Dažs ievēro vienu dienu vairāk par otru, dažs turpretim visas dienas tur vienādas: ikviens lai pilnīgi turas savā pārliecībā!
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.06.09 12:21:28
muga34

Tāpēc Israēla bērni lai svētī sabatu un tur sabatu par mūžīgu derību uz audžu audzēm


a kas, tavuprāt, ir Israēla bērni?
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.09 12:24:15
a_masiks - Dieva tauta... Dieva bērni...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.09 12:32:29
muga34
Klau, kāpēc Tu tad vēl kūko šeit, bet neesi jau Israēlā pie Ciānas tempļa atjaunošanas darbiem?
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.06.09 12:34:42
muga34
Dieva tauta. - mhm... un kas būtu tā Dieva tauta? gadījumā ne tās slavenās 12 ciltis? ja nē - tad nodefinē, lūdzams, kas ir Dieva tauta, ij kā tas atspoguļojas bībelē?

Dieva bērni... - tiešā nozīmē? Nu, tāds bija tikai viens - Jēzus. Pārnestā nozīmē? Nu, tādi ir visi. arī es, ateists. bet tad es neredzu iemeslu, kapēc man būtu sabats jāievēro...

Aivars
jā, arī mani sāka interesēt - muga34 ir godprātīgi apgraizījies, tādā veidā apstiprinot sevi kā Dieva tautu, jebšu tikai muti brūķē?
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.09 12:44:47
Aivars - kāds cits to ceļ...

a_masiks - jūs paši muti brūķējat... fakta par sabbata izmaiņu bībelē nav!!! un tādu jūs izlikt nevarat... viss ko jūs darat - tamborējat... bet nu lai būtu...
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.06.09 12:59:38
muga34
tak izredzētā tauta (Dieva tauta) jau arī sabatu ievēro. Ibo uz viņu attiecas VecāDerība. Vismaz viņi paši tā domā. Pie kam tā ievēro, ka pat elektrības lampiņu iekšā/ārā neslēdz, ibo tas darbs esot.
uz pārējiem attiecas JaunāDerība, kurā Jēzus prasa kaut ko citu, nevis sabata ievērošanu.
tad nu tapēc arī tagad prasu - tu esi apgraizījies, vai neesi? Un ja neesi, tad kapēc ne? Ir bībelē kāds fakts par izmaiņām šai sakarā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 58 , pavisam kopa bijuši: 5642