atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vatikans
muga34
Iesūtīts: 2011.04.10 23:31:41
1.Pavestas ir tik cienijams un cildens ka vins nav vienkarsi cilveks bet tads ka Dievs, Dieva vikars.
// (#1. "Papa tantae est dignitatis et cesitudinis, ut non sit simplex homo, sed quasi Deus, et Dei vicarius." //

13. Tatad pavests ir kronets ar triskarso kroni ka debesu un zemes un zemako regionu //elles// karalis.
// (#13. Hinc Papa triplici corona coronatur tanquam rex coeli, terre et infernoram." //

18. Attieciba uz pavesta autoritati, pavests ir it ka Dievs zemes virsu, Vieniga visu Kristu ticigo suverinitate, karalu karalis, kam bagatigi ir nepārtraukts speks, kam visvsrenais Dievs uzticejis, parvaldit zemes un debesu karaļvalstis.
// (#18. "Deveniendo ad Papae auctoritatem, Papa est quasi Deus in terra unicaus Christifidelium princeps, regum omnium rex maximus, plenitudinem potestatis continens, cui terreni simul, ac coelestis imperii gubernacula ab omnipotenti Deo credita sunt."//

30. Pavestam ir tik liela vara un autoritate ka vins ir spejigs parveidot, pasludinat vai
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.06.07 09:17:20
muga34
Braucot pa ceļu, ja skatīsies tikai uz grāvjiem, pats ātri tur iekritīsi. Uz ceļu jāskatās, un jo tas šaurāks, jo vairāk uz to jākoncentrējas.
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.07 12:21:09
Ir žēl nostītie kā tiek iznīcināts protestantisms...

Luters, Knoks, Kalvins, Melanktons, Vitklifs un daudzi, daudzi citi par to ir samaksājuši ar savām asinīm, brīvību...
Studējot protestantismu nonākam pie atziņas, ka ir dalījušās domas par to kā kristīt, kā laulāt, kā ģērbties u.t.t., bet viss - pilnīgi viss protestantisms ir bijis vienots atziņā, par to kas ir antikrists un tieši šī atziņa deva protestantismam sparu un spēku cīnīties...

Daniela grāmata ir pirmā grāmata ko Luters pārtulkoja no Vecās derības, Knoks nonākot katoliskajā Skotijā sāka sludināšanu ar Daniela grāmatu....
Tieši Daniēla grāmata atklāj, kas ir antikrist un rformātori to sprata... četri zvēri - čtri karļi - Babilona, Persija, Grieķija, Roma... no ceturtā zvēra nāk mazais radziņš - vatikāns...
Šo redzējumu viņi pat ir iekaluši akmenī un jūs to varat redzēt Ninbergas rātsnama portālos kur atēloti visi četri zvēri un tos reprezentējošie karaļi un tas kur parādas šis mazais radziņš...

Ir jābūt aklam, lai to neredzētu... ir jābūt kurlam, lai to nedzirdētu...

http://www.whitehorsemedia.com/docs/ROMANISM_AND_THE_REFORMATION.pdf

ir žēl un ir skumji redzēt kā mirst reformācija, kā tiek iznīcināts tas darbs, par kuru tik dārgi ir maksāts...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.07 13:07:30
muga34 tu tieshaam domaa, ka Reformaacijas kodols ir Antikrista identitaates atklaashana?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.06.07 19:06:32
muga34
Jāsaka, mani kā nekristieti šādi kristiešu centieni citam citu par antikristu pasludināt mulsina. Jn.13:34-35 es lasu, ka vajadzētu būt savādāk.
Kā Tev liekas?
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.07 21:30:34
Jošs Mulders - dzin dzinnnn tu tiešām domā ka reformācijas mērķis bija norādīt uz to ka daži mācītāji ņem naudu par grēku atlaišanu, to ka kristības tiek pildītas ne tā... reformācijas mērķis bija atmaskot pastāvošo sistēmu, izlasi augtāk izliktās lekcijas... varbūt jums kaut ko iezvanīs ausīs tas ka vatikans // precīzus gada skaitļus neatceros // bija ieslēdzis bībeli aizliegto grāmatu sarakstā...
παλαιό ανόητος - es nevienam šai forumā nevēlu ļaunu un nevienam nesaku ka viņš ir ne tāds tikai norādu uz lietām kuras esmu sapratis un par kurām ir cīnījusies visa reformācija un lietām kas ir reformācijas stūrakmeņi, cenšos norādīt un atmaskot to kas savulaik bija saprotams visai protestantu pasulei...

... bet jāatzīst redzot attieksmi saprotu reformācija ir mirusi!!! ir forši un patīkami runāt par mīlestību, to ko kā Jēzus dziedinājis bet šis ir jautājums redz kas mazliet bliež pa smadzenēm un noliek diskomforta zonā un nav ērts - ērtāk ir teikt cik viss ir skaisti un jauki... ----> paiesība...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.07 21:36:19
muga34
Klau, iedzer aukstu ūdeni un pāršķirsti Vienprātības Grāmatu. Tu tur redzēsi, par ko bija tās cīņas, un nebūs te forumā blēņas jārunā
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.07 21:56:54
Aivars - izskaidro man Daniela gramatu 7 nod., Atklāsmes grāmatu... - atrodi Lutera tieikto, citu reformātoru teikto un izmanto viņu teikto... uzpriekšu patrādi tās blēņas ko reformācija ir teikusi...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.07 22:24:14
muga34
Cilvēk, sāc taču domāt pats, un pats lasīt, ko tad Luters un Luteriskie Reformatori īsti ir sacījuši, balstoties uz Rakstiem un kāpēc! Blēņas nerunāja viņi, bet Tu, kam, acīmredzot, ir slinkums lasīt, bet labprāt patīk reproducēt apšaubāmu propogandu.
Ja Tev interesē Daniēla grāmata, tad arī par to ir normāli ekseģētiski materiāli, bet diemžēl ne no septītās dienas Adventistu krājumiem, ko saindējusi H. Vaitas interpretācija.
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.07 22:32:06

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7131088.stm

vai kas ir mainījies???
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.07 22:55:53
muga34
Nu re! Šis pēdējais links beidzot ir par tēmu.
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.07 23:12:01
noskaidrojiet kas ir šie cilveki // St Ignatius of Loyola, St Francis Xavier and Bl. Peter Faber// un kā tie itiek pieminēti

Your visit today gives me the opportunity to thank the Lord with you for having granted your Society the gift of men of extraordinary holiness and exceptional apostolic zeal, such as St Ignatius of Loyola, St Francis Xavier and Bl. Peter Faber. For you they are the Fathers and Founders: it is therefore appropriate that in this centenary year you commemorate them with gratitude and look to them as enlightened and reliable guides on your spiritual journey and in your apostolic activities.

St Ignatius of Loyola was first and foremost a man of God who in his life put God, his greatest glory and his greatest service, first. He was a profoundly prayerful man for whom the daily celebration of the Eucharist was the heart and crowning point of his day.

Thus, he left his followers a precious spiritual legacy that must not be lost or forgotten. Precisely because he was a man of God, St Ignatius was a faithful servant of the Church, in which he saw and venerated the Bride of the Lord and the Mother of Christians. And the special vow of obedience to the Pope, which he himself describes as "our first and principal foundation" (MI, Series III, I., p. 162), was born from his desire to serve the Church in the most beneficial way possible.

http://www.vatican.va/holy_father/benedict_xvi/speeches/200.. 6/april/documents/hf_ben-xvi_spe_20060422_gesuiti_en.html

-- dotie cilvēki ir inkvizitori ar kuru rokām ir nogalinati tūkstoši un vairāk....
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.06.08 00:49:22
muga34
Luters u.c. reformatori puilcējās un vienojās ap Kristus evaņģēliju.
vilks
# Iesūtīts: 2011.06.08 07:25:11
muga34
noskaidrojiet kas ir šie cilveki // St Ignatius of Loyola, St Francis Xavier and Bl. Peter Faber// un kā tie itiek pieminēti

-- dotie cilvēki ir inkvizitori ar kuru rokām ir nogalinati tūkstoši un vairāk....


nu te tu atkal esi ticis maldināts. kādu patiesību var pasludināt cilvēks, kurš balstās uz izdomājumiem, nevis faktiem?

Ignācijs no Lojolas nekad nav bijis inkvizitors, tieši otrādi - viņu pašu divas reizes ir pratinājusi inkvizīcija. Par Peter Faber arī nav dzirdēts, ka viņš būtu iesaistīts inkvizīcijā.

Par Franci Ksavjēru domas dalās, bet visādā ziņā inkvizīcija nebija viņa nodarbošanās - tieši otrādi, viņš centās sludināt kristietību zemēs, kur to neviens nekad agrāk nebija darījis (piemēram, Japānā). Tiesa, tā laika evaņģelizācijas metodes mūsdienās varētu tikt apšaubītas.

muga34
# Labojis muga34: 2011.06.08 11:02:52
vilks - šie cilvēki ir jezuītu ordera dibinātāji - un iepriekš Aivars jau izlika jezuītu zvērestu // Aivar tikai pa - google pats //, par jezuītu varoņdarbiem arī vari painteresēties, informāciju par to kā Ignācijs sevi mocīja un viņa rdzējumiem tā pat vari paintresēties par Ksavjēra piedzīvojumiem Indijā u.t.t.

nebalstieties paši uz vienpusēju informāciju - protams ka vatikāns cildinās un stāstīs izcilas lietas par sviem svētajiem tik zinātnieki un vēsturnieki papētīs jautājumu arī no citas puses...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.08 11:07:02
muga34
Klau, vai tu izlasīji arī apsvērumus, kādēļ šis `jezuītu zvērests` nav drošticams?
swiss guard [46.14.57.138]
# Iesūtīts: 2011.06.08 15:00:40

"informāciju par to kā Ignācijs sevi mocīja un viņa rdzējumiem"

Ignācijs sākumā gan nodevās ekstrēmai askēzei, taču pēc tam to atmeta, jo redzēja, ka tā traucē kalpot dvēseļu pestīšanai (evaņģēlija sludināšanai). Viņa redzējumi - pats nozīmīgākais, kā Kristus aicina nest kopā ar viņu krustu. To viņš pēc savas saprašanas darīja, cik labi vien spēdams. Galvenais, kas raksturo Ignāciju, ir viņa Garīgie vingrinājumi. Es domāju, ka tie ir dārgakmens kristietības mantojumā, kas vēl šodien iedvesmo tūkstošus veltīt savu dzīvi Kristum un kalpošanai tuvākajiem. Iesaku arī Tev, muga , tos iziet. Tad varēsi objektīvi spriest, vai Ignācijs ir no Kristus vai no velna.
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.08 15:45:07
swiss guard [46.14.57.138]

kur tos var iziet?
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.08 17:02:18
Aivars - http://www.archive.org/details/discourseincomm01schmgoog - ir arī citi resursi ne tikai kongresa biblioteka... un tie ir viena cilvēka apsverumi un viena resursa iztirzājums...

swiss guard [46.14.57.138] - es kaut kā biju lasijis ka viņa nozīmīgakais redzējums bija jaunava Marija par ko jau agrāk esmu izteicies - pec pievēršanās baznīcai viņa mērķis bija karot par Jeruzālemi taču no turienes viņu patrieca un pēc tam atgriezies Spānijā sāka studēt kas viņu aizveda un Parīzi kur tika dibināts jezuītu ordenis - par to cik viņa redzējumi ir redzējumi cik sevis mocīšanas rzultāts pastrīdies ar vēsturniekiem...
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.06.08 17:35:09
παλαιό ανόητος
Indiāņu izkaušanai ZA nu gan nav ne mazākā sakara ar reliģiju - dajebkādu.
Tas bija tīrais iekarošanas karš.
Paskaties vēsturi - pirmie ieceļotāji, kas bija no vajāšanām bēgošie protestanti, lieliski sadzīvoja ar indiāņiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.08 18:19:51
muga34
Nesapratu, kur tie resursi?
Lai kāda būtu mana nepatika pret jezuītiem kā galvenajiem kontrreformācijas virzītājiem, kas tiešām ir iesaistīti arī dažādos noziegumos, man tomēr liekas, ka ir jāšķiro uzticamas un neuzticamas apsūdzības
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 10963