atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vatikans
muga34
Iesūtīts: 2011.04.10 23:31:41
1.Pavestas ir tik cienijams un cildens ka vins nav vienkarsi cilveks bet tads ka Dievs, Dieva vikars.
// (#1. "Papa tantae est dignitatis et cesitudinis, ut non sit simplex homo, sed quasi Deus, et Dei vicarius." //

13. Tatad pavests ir kronets ar triskarso kroni ka debesu un zemes un zemako regionu //elles// karalis.
// (#13. Hinc Papa triplici corona coronatur tanquam rex coeli, terre et infernoram." //

18. Attieciba uz pavesta autoritati, pavests ir it ka Dievs zemes virsu, Vieniga visu Kristu ticigo suverinitate, karalu karalis, kam bagatigi ir nepārtraukts speks, kam visvsrenais Dievs uzticejis, parvaldit zemes un debesu karaļvalstis.
// (#18. "Deveniendo ad Papae auctoritatem, Papa est quasi Deus in terra unicaus Christifidelium princeps, regum omnium rex maximus, plenitudinem potestatis continens, cui terreni simul, ac coelestis imperii gubernacula ab omnipotenti Deo credita sunt."//

30. Pavestam ir tik liela vara un autoritate ka vins ir spejigs parveidot, pasludinat vai
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.11 17:36:50
muga34
Lūdzu vairāk paskaidro! Jo māc šaubas vai Viņam Tavā Summa Theologiae ir vietas? Jo bez Kristus diezvai var saprast Bauslību.
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.11 19:02:05
Raimonds - vai tu izlasīji pirms spried? - izcēlu ar zaļu... un šeit dotā mirklī vairāk iet runa par bauslību un 4-to bausli...

bez Kristus diezvai var saprast Bauslību . - bez bauslības diez vai var saprast Kristu un pestīšanu nevis otrādi
dafne
# Labojis dafne: 2011.06.11 19:12:13
muga34
nu bet tad turi bauslus un dzivo mieraa,par ko tu cepies te..lai katrs dara ka sava sirdi apnemies.Pie tam tu ar zalo izcel savu vardu,to ko tu par Kristu saki...
a ko Kristus par sevi saka un par augstako bausli...?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.11 19:12:21
bez bauslības diez vai var saprast Kristu un pestīšanu nevis otrādi

Luuk arii sakne
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.11 19:27:09
dafne - es izcēlu tikai to ko vatikāns saka jautājumi un mēles rādīšana sākās no citas puses un tālāk viens pauda savu viedokli otrs savu viens savu aizstāv otrs svu aizstāv un bez tam līdz šim neviens fakts nav izlikts par to ka sabbats ir bībelē pārcelts - ir bijušas tikai tsevišķas domas par atsevišķam rakstu vietām...

a ko Kristus par sevi saka un par augstako bausli...?
- Mateja5:17 Nedomājiet, ka Es esmu atnācis atmest bauslību vai praviešus. Es neesmu nācis tos atmest, bet piepildīt.

mēs dzīvojam pēc Viņa baušļiem - šis ir fakts no bībeles nevis mans vārds...

Viens ir likuma devējs - šis ir fakts no bībeles nevis mans vārds...

Jošs Mulders - kuru arī es atklāju... kā bausliba saistās ar Kistu...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.11 19:37:18
muga34
Tavs intelekta neapēnotais copy-paste nogurdina, tādēļ taupīšu laiku, kamēr Tev tā nekristīgā apsēstība nepāriet. No sirds novēlu kādreiz (pēc iespējas drīzāk) beidzot sadzirdēt Evaņģēliju.
Līdz tam.. atļaujos uzskatīt ka tu neesi Latvijas EVAŅĢĒLISKI Luteriskās Baznīcas loceklis.
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.11 19:54:41
Aivars - un tas ko tu vai kāds cits saka ir evaņģēlijs? vai varbūt bībelē ir evaņģēlijs... jūs !nevienu! faktu no bībeles nevarat dot bet es ar copy/paste un faktiem runāju... - jeb pasakiet ka es kaut vienu copy/paste no bībeles esmu labojis?

Jo, kas visu bauslību pildītu, bet grēkotu pret vienu bausli, tas ir noziedzies pret visiem.

Viens ir likuma devējs un soģis, kas var glābt un pazudināt; - tikai Viens Dievs var dot likumu un viņš šo likumu ir iestatījis kopš radīšanas

Pār visām lietām ievērojiet, ka neviens rakstu pravietojums nav patvaļīgi iztulkojams;

No tā mēs noprotam, ka esam Viņu atzinuši, ja turam Viņa baušļus

Mīļie, ne jaunu bausli es jums rakstu, bet vecu bausli, kas bija no sākuma.

jo mēs turam Viņa baušļus

No tā mēs noprotam, ka mēs Dieva bērnus mīlam, kad mīlam Dievu un turam Viņa baušļus.

šī ir tā mīlestība, ka mēs dzīvojam pēc Viņa baušļiem

lūdzu neviens vārds nav no manis paša neviens spriedums - nolieciet jūs man tā // copy/paste // - apustuļi ir skaidrojuši evaņģēliju neskaidrojiet jūs man bet nolieciet faktus plikus no bībeles... viss ir no jaunās derības un apustuļiem - kāpēc jūs man gribat skaidrot skaidrojumu???

Tavs intelekta neapēnotais copy-paste - nutad nolaidies no saviem gudrības augstumiem un pats uztaisi tadu copy/paste savam viedoklim - supermenim un ChakamNoris nekas nav par grūtu... nedusmo - joks...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.11 20:01:18
muga34
Tu reproducē tekstus, ko pats nespēj izlasīt un saprast. Par to ir runa. Esi iededzies, bet bez izpratnes, un vēlēšanās ieklausīties. Kad lepnība pāries, tad sapratīsi, ka arī šajā diskusijā esi mēģinājis izgāzt sen atvērtas durvis.
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.11 20:15:41
Aivars

2.Jāņa 5 Tagad es tevi lūdzu, cienītā, ne jaunu bausli tev rakstīdams, bet to, kas mums bija no sākuma, lai cits citu mīlam. 6 Un šī ir tā mīlestība, ka mēs dzīvojam pēc Viņa baušļiem . Šis ir tas bauslis, kā jūs esat dzirdējuši no sākuma, lai jūs dzīvotu pēc tā. - Jēkaba skaidrojums kas te ko tu te gribi vēl piebuhņīt, viss ko tu saki ka es neko nesaprotu un tu sproti, bet varbūt ir otrādi...

2 No tā mēs noprotam, ka mēs Dieva bērnus mīlam, kad mīlam Dievu un turam Viņa baušļus. 3 Jo šī ir Dieva mīlestība, ka turam Viņa baušļus, un Viņa baušļi nav grūti
- un kas te ir tik super ko skaidrot? vienkāršas frāzes kas pašas sevi izskaidro bez divdomībām...

pierādi sev pretējo savam viedoklim // tik esi godīgs pret sevi // - un ja tu to izdarīsi tad tavs īstais viedoklis ir aplams...

παλαιό ανόητος - viņš to nevar...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.11 20:21:14
muga34
Tu tiešām gribi kaut ko piebuhņīt. Tu vazā baušļu vārdu, bet nicini brāļus un māsas Kristū, meklēdams godu un atzinību pie antikristiem (piemēram vecā gieķu nelgas).
Tas viss tikai apstiprina iepriekš teikto.
Paaugsies, pieņemsies prātā, sapratīsi
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.11 20:37:16
Aivars - pasaki kur un ko es nicinu un kur un ko es pielieku - parādi??? nav man vajadzīgs tavs gods un arī atzinība un kāds vispār grieķim sakars ar antikristu - es runāju ar bībeli un tikai bībeli tu ar sviem skaidrojumiem, Luters teica bībele un tikai bībele, tāpat Luters norādīja kas ir antikrists - tu to visu noraidi - tu esi luerānis vai nē???
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.11 20:44:34
muga34
Redzi, puisīt. Es šodien biju vismaz divos pasākumos, kuros cilvēki pielūdza Kungu un Glābēju. Savukārt, par Tevi, baidos, ka neesi svētījis nedz šodienu, nedz rītdienu nesvētīsi, tik vien kā atkal *****īsi par kristiešiem.
Tev ir vairāki evaņģēliski kristieši atbildējuši, gan luterāņi, gan baptisti (acīmredzami ne romas katoļi, lai gan arī viņi nav tāpat vien nicināmi), ka kristieši svētī to septīto dienu, bet Tu ignorē liecību un turpini savu velnišķīgo (diabolos nozīmē apsūdzētājs) darbu.
Atgriezies no grēkiem, Kristus mīlētais!
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.11 20:45:54
muga34
Lutera polemikas pamats bija taisnošanas mācības izpratne - t.i. mēs tiekam pestīti ticība un ar saviem labajiem darbiem nevaram nopelnīt pestīšanu. Par to Roma viņu ekskomunicēja un piedevām Tridentas koncilā šo mācību nolādēja. Šinī brīdī, lai cik paradoksāli nebūtu, Tu esi tuvāk Romai.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.11 20:47:11
Raimonds
Tāpat kā ar vaitiskās tradīcijas pacelšanu pār rakstiem, bet tas ir interesanti, ka puisis neredz acīmredzamo novirzīšanos no Kristus Evaņģēlija
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.11 20:52:54
muga34, Nee... tu absoluuti neesi pat Jauno Deriibu sapratis un shkjiet pat nenojaut kaapeec krisiteshus sauc tieshi par kristieshiem un kas peec buutiibas IR Kristietiiba... tu te centies paardot mums Juudaismu

Un tavs apgalvojums, ka bez bausliibas Kristu nevar saprast, kaa atbilde Raimonda teikumam liecina, ka tev veel ir stipri stipri par agru kaadu maaciit Rakstu lietaas jo pats esi vien krietni maacaams. Vari droshi teikt saviem skolotaajiem 2iieku, slikti padariits darbs un taa teikt... d... aa darbs un materiaali.

Izlasi Luukasa evangjeelija beigas, izlasi 2Korintieshu veestuli u.c. Rakstu vietas.

Luk 24:27 Un, iesākdams no Mozus un visiem praviešiem, Viņš tiem izskaidroja visus rakstus, kas par Viņu rakstīti.

2 Kor 3:
14 Bet viņu sirdis tika nocietinātas; jo līdz šai dienai tas pats apsegs paliek un, lasot Veco Derību, nevar tikt atsegts, jo tas zūd ar Kristu.
15 Bet līdz šai dienai, kad lasa Mozu, apsegs paliek izklāts pār viņu sirdīm.
16 Bet, līdzko atgriežas pie Tā Kunga, tur sega tiek noņemta.
17 Tas Kungs ir Gars. Kur Tā Kunga Gars, tur ir brīvība.


Atvaino daargas muga34, bet mees esam Jaunaas Deriibas beerni un tu ar visu savu Vecaas Deriibas bausliibu droshi vari staigaat briivi... jo tava maaciiba nav Kristus maaciiba, bet ir maldi un bleenjas... Zheel, bet tevi ir pieviilushi... pietam tik ljoti, ka pat redzot Dieva Vaardus kaa Kristus tos ir maaciijis, liidziigi kaa kaardinaataajs arii meegjini opereet ar rakstiem, absoluuti neko nesaprotot ko tie maaca un par ko tie maaca.

Luuk sheit peec tavas maaciibas Kristus paveel greekot cilveekam:

Jer 17:
21 Tas Kungs tā sacīja: "Sargaities savas dvēseles dēļ sabatā nest kādu nastu un to ienest pa Jeruzālemes vārtiem!
22 Nenesiet ārā nastas arī no saviem namiem sabatā un nedariet nekādu darbu sabatā, bet svētījiet svēto dienu, kā Es pavēlēju jūsu tēviem!

Jāņa 5:
8 Jēzus viņam saka: "Celies, ņem savu gultu un staigā!"
9 Un tūdaļ tas cilvēks kļuva vesels, paņēma savu gultu un sāka staigāt. Bet tā diena bija sabats.
10 Tad jūdi sacīja tam, kas bija dziedināts: "Šodien sabats, tev nav brīv gultu nest."
11 Bet viņš tiem atbildēja: "Kas mani darīja veselu, Tas man sacīja: ņem savu gultu un staigā."


Lūk tādi pirāgi... mūs sauc par Kristiešiem, jo mēs klausam šim noziedzniekam - Jēzum - kurš mums saka sabatā - "Ņem savu gultu un staigā"... Viņš ir mūsu Kungs, un viņš ir Kungs pār sabatu, un viņš ir atcēlis bauslības rakstu prasības pret mums pie Krusta.

Bez Kristus tu bauslību saprast nevari... un kā mēs redzam, tava bauslība nepalīdz tev saprast un iepazīt Kristu, jo tu esi viltus pravieša Helēnas Vaitas ižķēzītas Jūdu mācības važās... Ceru, ka reiz Kristus ļaus tev Mozus apsegu noņemt no tava vaiga.
bitukas
# Labojis bitukas: 2011.06.11 21:03:27
Mīļie brāļi un māsas, kad mēs paliekam dusmīgi, bieži pasakām kaut ko tādu, kas pēc tam neliekas patīkams. Nepārprotami mugas34 "gara darbi" mūs sadusmo. Aicinu aizlūgt par viņu un ignorēt viņa zajavas. Atslodzei anekdote tēmā:
Brauc vilcienā gudrais un muļķis. Sarunā derības - gudrais uzdos 3 jautājumus, ja muļķis nezinās atbildi, par katru 10ls. Pēc tam muļķis 1 jautājumu, ja gudrais nezin atbildi, jāmaksā 100ls
G:kas ir komunisms?
M:ņem 10ls, nezinu
G:kas ir kapitālisms?
M:ņem 10ls, nezinu
G:kas ir demokrātija?
M:lūk 10ls, nezinu
Kārta muļķim
M:kas tas ir- koks, divas acis labajā pusē apakšā, divas kreisajā augšā
gudrais domā, domā..... beidzot dod 100ls muļķim un jautā, bet kas tas īsti ir?
M:še 10ls, nezinu!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.11 21:08:41
bitukas
Taisnība jau Tev ir. Bet ja muga būtu atejists, tad varētu ignorēt. A par bračku sirds sāp, ne?
bitukas
# Iesūtīts: 2011.06.11 21:10:33
Tāpat neapskaidrosi
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.11 21:11:53
bitukas
taisnība, bet reizēm gadās, ka pēc gadiem daži tieši vārdi nostrādā
bitukas
# Iesūtīts: 2011.06.11 21:13:13
Lai nu tā būtu
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 33 , pavisam kopa bijuši: 2624