atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Luterāņu klosteris
Oskars
Iesūtīts: 2007.09.22 22:37:44
Jūsu domas par to? Zinu, ka kaut kur ir, bet kur? Vai nevar kāds pateikt precīzāk? Varbūt kāds zina arī to interneta mājas lapas?
Ko jūs teiktu, ja tāds parādītos Latvijā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
kluseetaajs [87.110.168.171]
# Iesūtīts: 2007.10.23 13:56:55
vai var tik viennoziimiigi teikt, kas kuram ir vai nav labaak? varbuut tam cilveekam arii kas aarpus labaratorijaam un graamataam ir jaaiepaziist?.....bet kaa jau mineeju...man jau nav gatavu atbilzhu
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.10.23 14:17:50
> Ctulhu
Laimes veidi var būt viens otru izslēdzoši. Kā būt laimīgam peldot zem ūdens vai būt laimīgam lidojot. Zivis un putni.
Ja pataisa visus vienādus, tad zūd daudzveidība.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.10.23 14:21:12
Dievs tāpat var vēlēties, lai katra būtne ir laimīga savā iespējamajā laimes veidā.
Ja atkal skatāmies uz praktisko realizāciju, kā tas izskatās dzīvē, tad `kaut kas tomēr nav` ©...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.23 14:25:30
KarotesNav, nu vo... redz ja pietiekoši ilgi neticīgajam dolbī kristietību, tad pēc kāda laika pat neticīgie sāk Dieva Vārdu sludināt Hehe A vedj tev piekrītu !
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.23 15:12:51
>Tikko jams kljuus laimiigs vienaa veidaa, vins gribees paproveet arii
>citus veidus. Jo nevar taccu apstaaties.

Sez Who?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.23 15:19:05
Ctulhu, tad noraidu tavus subjektīvos apgalvojumus. Jo neredzu pamatojumu nedz pirmajam nedz otrajam tavam apgalvojumam!
Balss
# Labojis Balss: 2007.10.23 20:44:13
KarotesNav lieliski skaidro tev Dieva mīlestību! Ieklausies, Ctulhu, padomā! GULAGA nometnes ir bijušas lieliski katalizatori cilvēka patiesās būtības atklāšanai, veidošanai un nostiprināšanai. (Bībele runā par zelta kausēšanu, attīrīšanu no sārņiem) Jo ne jau šīs dzīves panākumi un veikumi ir, mūsuprāt, būtiskākie un paliekošie. Lai gan nevienam no mums nav iebildumu pret labu un piepildītu dzīvi arī šajā dimensijā, protams! Arī mums patīk laba dzīve!
Mulder, beidz ķircināt Karoti!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.10.23 22:57:54
GULAGA nometnes ir bijušas lieliski katalizatori cilvēka patiesās būtības atklāšanai, veidošanai un nostiprināšanai.
A kā Tu to zini?
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.24 01:06:25
Sheksna
A vot, ka zinu! No pirmavotiem! Bet ir ari gramatas publicetas - palasi vien Latvieshu stastus. Vai ka nu to seriju sauc.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.10.24 09:41:18
>Balss, Mulders
Nepieviļaties! ;-)
Es vienkārši pārbaudu un pārdomāju dažādus variantus. Man nav iepriekšnostatītas domas "viss, kas runā par labu ticībai, ir jāapkaro", vai "to saka kristietis, tātad man ir visiem spēkiem jāpierāda, ka tas nav pareizi".
Šoreiz - tēze "katrs laimīgs pēc savas dabas" - kāpēc gan nē?

>Sheksna
Dzīvē tā nav, taču vēlēties tāpēc vienalga var.

> Ctulhu
Labi, ņemam citu piemēru - mēslu vaboles laime rakņāties pa sapuvušiem līķiem un kārtot tur savu māju, un gulbja laime lidot. Kā tu tos divus savienosi? Kad lidosi, tev rakņāšanās pa puvekļiem nebūs pievilcīga. Tās nebūs savienojamas lietas. Tad jāpārslēdz apziņa un jākļūst par citu personību. Šizofrēnija sanāk.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 43 , pavisam kopa bijuši: 4915