atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu "Bēdu, manu lielu bēdu..."
Saulespuķe
Iesūtīts: 2007.09.17 18:32:24
16.septembra Rīgas Lutera draudzes dievkalpojumā plkst.12.00, kurā kalpoja māc.J.Rubenis un māc.L.Rozentāls, pēc sprediķa par zūdīšanos, ērģelēm braši spēlējot, pa visu baznīcu atskanēja "Bēdu, manu lielu bēdu"...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Labojis Balss: 2007.09.22 03:04:19
a_masiks
Tu visai bieži izsaki domas, kas ir tuvas, dažbrīd pat saskanīgas ar kristiešu domām un spriedumiem. Vai tu esi tā kārtīgi ielūkojies pats sevī? Kas tevi kavē pieņemt Kristu? Dievu? Mūžību?
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2007.09.22 13:24:37
a_masiks

A kas ir vairāk par Dievu?
Balss
# Iesūtīts: 2007.09.22 13:50:44
a_masiks
Mūs vieno tas, ka mēs visi esam cilvēki uz šīs Dieva radītās zemes, kur Viņš liek savai saulei vienādi spīdēt pār labiem un ļauniem, pār ticīgiem un neticīgiem. Un ka mums visiem ir pasniegta Dieva glābjošās mīlestības roka Jāzū Kristū. Un ka mēs visi varam Viņam atsaukties vai arī - to noraidīt...
Tas, ko tu sauc par mūsu hipotēzi par Dievu , ir tas, kas mani, piemēram, nesaraujami vieno - neskatoties uz kašķēšanos un visai atšķirīgiem uzskatiem daudzās lietās - pat ar Indriķi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.09.24 09:37:24
> a_masiks
"Māsa uzdarbojas" velk vairāk uz krišnaītu gājieniem :-)
Jautra mūzika, dejošana, prieks, kustība.
Tomēr daudziem patīk arī nekustība, meditācija, kam labāk atbilst gregoriskie dziedājumi, vai lēns Ommm...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.24 10:05:58
Kādam šeit ir aprobežots priekšstats par kristietību, domājot, ka tā ir lēna muzikāli neizglītotas draudzes gaudošana nosalušā baznīcā tumšā svētdienas rītā pie pussalauztu nenoskaņotu ērģeļu dūdošanas!

Māsas Uzdarbojas - labs piemērs kristīgajai mūzika no profesionālisma viedokļa. Tā jau nav tikai filmas aranžēts gājiens, bet ir arī pasaulē kristīgās rok-pop-rep grupas! Kristīgā Vēsts, Vārds un Mūzika nav ieslēgts tikai 4ās baznīcas sienās! Tieši otrādi... Baznīcā Dievs kalpo mums, bet ārpus Baznīcas mēs kalpojam DIevam, ja vajag arī ar vārdiem, mūziku, darbiem! Arī kurpnieks taisīdams kurpes kalpo Dievam... un protams, to var un arī dara mūziķi!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2007.09.24 18:13:34
Ctulhu

Ģeķi sak: Dieva nevaid
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.09.24 18:17:19
Es jau ar saku, ka ctulhu ir ģeķis, bet viņš ņem un apvainojas.
Tā nu tas ir, ctulhu, pēc Patiesības. Un ja tusē kristīgā forumā, tad samierinies, ka esi ģeķis.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2007.09.24 18:44:01
a_masiks

Gan jau atnāks!!!!!!!!

Bet vai Tu tad būsi priecīgs?
Balss
# Iesūtīts: 2007.09.25 00:49:04
a_masiks
Dievs visus 2000 gadus ir bijis tuvu tiem, kas uz Viņu paļaujas un Viņam uzticas. Pajautā jebkuram kristietim, un tu dzirdēsi tik daudz personīgas liecības (pa starpu, protams, būs arī par izdegušu lampiņu brīnumiem no Delfiem...), ka tev atliks vai nu pieņemt, ka tur kaut kas ir vai aizbāzt ausis un sirdi un nocietināties savā nē, nē, nē pozīcijā. Tev varbūt pat i 40 gadi vairs nebūs jāgaida, līdz tu sastapsi Viņu vaigu vaigā - tas var notikt jau rīt - to mēs neviens nezinām...
redaktors
# Iesūtīts: 2007.09.25 09:02:45
Draugi, laipni lūdzu turēties pie tēmas!
Balss
# Iesūtīts: 2007.09.30 18:20:05
Ctulhu
Principiāli mainās tava nākotne - tava eksistence - kur tu nonāksi, kad atstiepsi pēdas...
redaktors
# Iesūtīts: 2007.09.30 18:29:57
Mulders ir atvēris diskusiju par eksistences jēgu. Labāk runāsim tur par eksistences tēmu!
Balss
# Labojis Balss: 2007.10.01 21:37:20
redaktors
Vai jūs neesat pamanījis, ka jebkurā diskusijā, kurā sastopas lielie rakstītāji, kas dienas laikā pieraksta pilnas lapas, parastam cilvēkam tīri praktisku iemeslu dēļ nav vairs iespējams piedalīties - teksts, uz ko gribētu reaģēt, sen jau aiz kalniem...
Vikentijs
# Iesūtīts: 2007.10.14 23:18:29
Artos
Par Pētera grimšanu, ejot pa juru pie Kunga Kristus, varētu labi spēlēt, kā mazs kukainītis pa jūru peld un negrimst dibenā...
Par Lieldienām varētu dziedāt, kā skauģi kapu rok, pidirallā, bet es kapa nebaidos..
Vasarsvētkos par stipra vēja pūšanu no debesīm, varētu spēlēt Pūt vējiņi melodiju.
Artos, Lutera draudzē nav daudz liturgijā apgaismotu nedz teologu, nedz mūziķu, tāpēv jūsu nosliekšanās šajā virzienā liecina par dievkalpošanas formas glītuma izpratnes trūkumu. Es ceru, ka kļūdos..
klusētājs [80.232.216.156]
# Iesūtīts: 2007.10.15 00:59:22
Vikentijs
manī raisa izbrīnu Tevis izteiktās aizdomas..........tad jau varētu diskutēt, cik mūzika ar garīgiem tekstiem un mūzika kā principiāla tiekšanās pēc Gara skaidrības ir samērojama ar liturģiju..... ne visa gadsimtos krātā formāli deklarētā mūzika tiešām ir D godam....un otrādi...ne virspusēji skatoties, pasaulīga/komerciāla mūzika neslavē D .....tās nu manas domas
Andis Atvars [87.110.30.131]
# Iesūtīts: 2007.10.15 11:48:08
Vikentijs
Noteikti iesaisties jaunās dziesmu grāmatas tapšanā... Cik saprotu no forumā rakstītā, tad lielākā daļa luterāņu (mācītājus ieskaitot )bez krogu dziesmām nu nekādi nevar iztikt. Bet lai šiem nebūtu uz krogu jāiet- jādzer, tad tās ziņģes jāizdzied dievkalpojumā- tā teikt, dvēsele visai nedēļai jāpabaro.
Vilks>Vikentijam [195.189.143.44]
# Iesūtīts: 2007.10.15 11:57:17
No kā gan Tu runā par Lutera draudzes teologu un mūziķu izglītotību? Man ir pavisam cita info šai jautājumā.
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.15 17:17:17
Vikentijs
Lutera draudzē nav daudz liturgijā apgaismotu nedz teologu, nedz mūziķu,
Hm, cik zinu, tad Lutera draudzē viena ērģelniece ir ērģeļmūzikas mācībspēks.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.10.15 17:42:47
> Balss
Vai jūs neesat pamanījis, ka jebkurā diskusijā, kurā sastopas lielie rakstītāji, kas dienas laikā pieraksta pilnas lapas, parastam cilvēkam tīri praktisku iemeslu dēļ nav vairs iespējams piedalīties - teksts, uz ko gribētu reaģēt, sen jau aiz kalniem...
Var taču citēt to tekstu - kā es tagad :-)
Andis Atvars [87.110.30.131]
# Iesūtīts: 2007.10.15 18:50:39
No kā gan Tu runā par Lutera draudzes teologu un mūziķu izglītotību? Man ir pavisam cita info šai jautājumā.
Vilks>Vikentijam
Redz, ir iespējams novērtēt tos Lutera draudzes teologus un ērģeļmūzikas mācībspēkus, bez dažādu info studēšanas... pēc augļiem būs jums vērtēt, bet ja kāds ar krogu dziesmām Dievu grib pagodināt???, tad manis pēc tie var būt nez ar kādiem grādiem. Būšu vēl nediplomātiskāks- man tādi ir absolūti tukšas vietas...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 51 , pavisam kopa bijuši: 7223