atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Dēls = ?
Aivars
Iesūtīts: 2011.02.04 20:51:19
http://www.christianitytoday.com/ct/2011/february/soncrescent.html
īsumā... stāsts par to, kā no tā, kas kādam Evaņģēlijā šķiet skandalozs, izvairīties, bet vai caur to netiek pazaudēts kas būtisks Evaņģēlijā

Proti, Korānā (At-Tawba 9:30) teikts, ka Dievs nolād ikvienu, kas Jēzu sauc par ibnullâh (Dieva Dēls), un šī frāze musulmaņu kultūras ietekmētiem ļaudīm skanot kā nelaimes piesaukšana, kas liek mukt, kā arī iztēloties, ka kristieši sludina, ka Dievam bijis fizisks dzimumakts ar Mariju. Tad nu misionāri meklē, kā palīdzēt šiem ļaudīm nebaidīties no Evaņģēlija, un kādiem aizstājot `Dieva Dēls` ar `mīļotais Dēls, kas nāk no Dieva`, ir izdevies barjeru lauzt, un visai sekmīgi misionēt. Bet jautājums paliek, vai izvairoties Jēzu saukt par Dieva Dēlu, un izvairoties no Dieva Tēva jēdziena, pat ja `Dieva Dēla` vietā tiek `mesija` `Jēzus` utt, vēsts netop neskaidrāka.

tikai kristiešiem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.02 17:02:31
Jošam:
...
Uhtī...ar tiem iztiecieniem par mani...lūdzu uzmanīgāk......a to pāršauj pār strīpu šā tā domādams.....
....sīkāk varbūt vēlāk....
mjā....tā, kā uztveres mums gana dažādas...niansēs varam šo to ne tā uztvert un aidā...tāpēc.......
...
vispār vēl....kurš tad nosaka kā Dieva vārdu uztvert, lasīt, utml! - tu? es? teologs kāds? kāds večukiņš "gudrs tipa"? i kur teikts ka viņi ir supermeņi un kruta super zina kas un kā? .....
Jēzus teica turēt viņa vārdu, pavēles. Kontekstā vai izraujot tipa no konteksta - to Jēzus nav teicis.
Tāpēc........ideja jau labāk saprotama, ka ap/par zina....bet.....par to izraušanu tipa.....ja Jēzus deva konkrēti ļoti pavēli 123....tad kāpēc to citādi uztvert kā 123 ja tā ir tik ļoti, ļoti precīza un saprotama......
nu šobrīd nav minēts konkrēts gadījums, rakstu vieta, bet ir taču rakstu vietas, kur Jēzus super konrkēti pauž šo to, pat ne līdzībās.....tad ko tev vēl piepīt klāt...un vai vispār Jēzus to atļauj.....vai varbūt tai tipa piepīšanai klāt citāds nosaukums...prātuļošana!...ne?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.02 19:27:34
Anita_
Par Tevi tā kā kļūst skaidrs, ka apzināti gribi noliegt Kristu un tikai pakacināties. Ievēro, ka diskusija ir "TIKAI KRISTIEŠIEM" un, lūdzu, neraksti šeit bezjēdzīgus palagus, lai kas tu būtu.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.03.02 23:57:37
Tēvs Indriķis
Starp citu Tu norādi uz ļoti būtisku momentu priekš kristiešiem. Līdzīgus vārdus saka Toms sastopot Augšāmcelto.
Bet, patiesi, pats galvenais, ka Viņš ir patiess Dievs un patiess cilvēks - mans Kungs un mans Dievs.

Ap.Pāvils rakstīja, "neviens nevar teikt, Kungs , kā vien Svētajā Garā" (1.kor.12:3b) Ticība ir ļoti garīgs notikums. Interesanti ko Luters par šo ticību sacīja. "Kristus pats ir klātesošs ticībā." (Lutera komentārs galatiešu vēst.97.lpp.)

Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 07:06:05
Aivaram:
Par Tevi tā kā kļūst skaidrs, ka apzināti gribi noliegt Kristu un tikai pakacināties. Ievēro, ka diskusija ir "TIKAI KRISTIEŠIEM" un, lūdzu, neraksti šeit bezjēdzīgus palagus, lai kas tu būtu.
---
Nu nepareizi tev ir skaidrs......
Un kāpēc tādas sliktas domas nāk no tavas sirds?.....
Par bezjēdzīgiem palagiem:
1. Bezjēdzīgumu lūgums pierādīt, pirms tā raksti....
2. Aptuveni uztvēru ko gribēji ar to paust. Ņēmu vērā priekšlikumus kā rakstīt šajā saitā. Vispār -labs ieteikums. Paldies!
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2011.03.03 09:40:44
Raimond , jā, tiem, kas netic, ka Jēzus ir patiess Dievs, var līdz ar Rakstiem to apliecināt līdz bezgalībai...
Neticīb`s spēks - "brīnumdarošs" spēks, pārfrazējot kādu dziemiņu.
Interesanti, vai Anita ir Anita, vai māte, vai meita, vai sieviete, vai arī cilvēks? Un vai viņa ir cilvēks, ja kāds viņu sauc par cilvēku, jeb tikai Anita. Jo kādi reiz esot teikuši, ka sievietes neesot cilvēki.
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 09:54:21
Tika rakstīts:
tiem, kas netic, ka Jēzus ir patiess Dievs, var līdz ar Rakstiem to apliecināt līdz bezgalībai...
----
...ja Jēzus ir tas, par kuru pravietoja piem. Jesaja 42, 53....tad arī var pierādīt ar rakstiem, ka Jēzū ir Dieva gars ... un ka Jēzus - Dieva KALPS....Tēvs un Dēls...nav 1:1. atšķirība ir....abus vieno viens Tēva gars.....
...
Tika rakstīts:
Interesanti, vai Anita ir Anita, vai māte, vai meita, vai sieviete, vai arī cilvēks? Un vai viņa ir cilvēks, ja kāds viņu sauc par cilvēku, jeb tikai Anita. Jo kādi reiz esot teikuši, ka sievietes neesot cilvēki.
---
Nu ja tev Indriķi ir "dūša"....paprasi jautājumu man, ja gribi uzzināt.
Ja gribi viedokļus ntos no citiem zināt ko citi domā par kādu cilvēku, protams, var tādu jautājumu palaist starp citiem.....
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.03 09:58:28
Anita_
Nu tu taču saproti, ka Indriķis vienkārši ilustrēja Tavu pieeju, kurā ir vai nu sarkans vai kantains, bet kantains un sarkans vienlaicīgi ķieģelis nevar būt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 10:09:44
...ja Jēzus ir tas, par kuru pravietoja piem. Jesaja 42, 53....tad arī var pierādīt ar rakstiem, ka Jēzū ir Dieva gars ... un ka Jēzus - Dieva KALPS....Tēvs un Dēls...nav 1:1. atšķirība ir....abus vieno viens Tēva gars.....

Vai Teevs un Deels nav 1:1 persona vai 1:1 Dievs? Apredjeljisj par ko tu runaa par Dievu vai par Personu, jo tie tieshaam ir dazhaadi jeedzieni...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 10:10:35
Aivarss... nu ko tu fleitee... tas ko Anita saka manupraat ir tas, ka Sarkans un Kjiegjelis ir dazhaadas lietas... taapeec var pieraadiit, ka Kjiegjelis nevar buut Sarkans... jo kaa gan kaut kas viens var buut divas dazhaadas lietas?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 10:14:30
vispār vēl....kurš tad nosaka kā Dieva vārdu uztvert, lasīt, utml! - tu? es? teologs kāds? kāds večukiņš "gudrs tipa"? i kur teikts ka viņi ir supermeņi un kruta super zina kas un kā? .....

Tikai tas, kam ir Dieva Gars buus speejiigs Dieva Vaardu uztvert taa pilniibaa? Vai tev ir Dieva Gars?

Jēzus teica turēt viņa vārdu, pavēles. Kontekstā vai izraujot tipa no konteksta - to Jēzus nav teicis.
Pareizi... un viena no vinja paveeleem bij - Ticeet vinjam Taatad... Kristeisha ticiibas objekts ir Jeezus Kristus

Tāpēc........ideja jau labāk saprotama, ka ap/par zina....bet.....par to izraušanu tipa.....ja Jēzus deva konkrēti ļoti pavēli 123....tad kāpēc to citādi uztvert kā 123 ja tā ir tik ļoti, ļoti precīza un saprotama......

Nee jebkura paveele ir dota kaut kaadaa kontextaa... ja nesapratiisi kontextu, tad buus klasiskais gadiijums par to, lai tu roku ceert nost... un aci rauj aaraa

nu šobrīd nav minēts konkrēts gadījums, rakstu vieta, bet ir taču rakstu vietas, kur Jēzus super konrkēti pauž šo to, pat ne līdzībās.....
Piemeeram, "Taa ir mana miesa un taas ir manas deriibas asinis" Bet mees abi zinaam, ka SHO Jeezus Paveeli tu uztver simboliski

tad ko tev vēl piepīt klāt...un vai vispār Jēzus to atļauj.....vai varbūt tai tipa piepīšanai klāt citāds nosaukums...prātuļošana!...ne?

Bet vispirms tach paskaties spogulii... un tad citiem maaci Rakstus... Kaa tu vari maciit citiem saprast rakstus ja pati tos nesaproti
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.03.03 10:20:44
Jesaja 42: 1 Redzi, tas ir Mans kalps, ko Es neatlaižu; Mans izredzētais, pie viņa Manai dvēselei ir labpatika. Es liku Savu Garu uz viņu, lai viņš nes tautām taisnību. 8 Es esmu Tas Kungs, tas ir Mans Vārds, Savu godu Es citam nedošu, nedz Savu slavu elkiem.
....nu?...vai nav skaidrs kas notiek?


Pareizi...
Un kaa teica Jeezus:

Jaanja 5:
22 Jo Tēvs vairs nespriež tiesu ne par vienu, bet visu tiesu ir nodevis Dēlam,
23 lai visi godātu Dēlu, tāpat kā viņi godā Tēvu. Kas Dēlu negodā, negodā Tēvu, kas Viņu sūtījis.

Taatad Teevs Jeezum ir kaareiz nodevis ko... a) Tiesu varu, kas pieder exkluziivi Dievam b) Godu... un ja tu negodaa Deelu taapat kaa tu godaa Teevu tad kas sanaak?

Taatad tagad... pameegjini vienkaarshu matemaatiku izveikt
1. Dievs liek savu Garu uz Kristu, nodod vinjam Varu
2. Deels piepras IDENTISKU Godu kaads pienaakaas Teevam
3. Dievs savu Godu CITAM "Dievam" nedod

Kas no shitaa izriet?

Jo redzi... krsitieshi cauri gadu simtenjiem ir sho Krsitus paveeli ir pildiijushi... Godaajushi Deelu taapat kaa vinji ir godaajushi Teevu... Un zini kaapeec... jo tam ir apsoliijums kas ir iztekts naakamajaa pantaa

"Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Manus vārdus dzird un tic Tam, kas Mani sūtījis, tam ir mūžīgā dzīvība, un tas nenāk tiesā, bet no nāves ir iegājis dzīvībā. "

Vai tu tam tici?

Jo redzi... ja tu negodaa Deelu taapat kaa Teevu, un netici tam... tad tu tomeer naaksi tiesaa... Bet tie, kas godaa Deelu taapat kaa vinji godaa Teevu... tie nenaak tiesaa, bet ienaak dziiviiba

Kaa tad buus ar Kristus paveelju klausiishanu?

Shkjiet, ka tu esi izteelojusies Dievu liidziigu CIlveekam, ka vinjsh ir Unipersonaala buutne... Raksti neko taadu nepasaka... TU joprojaam putro sarkanu ar kantainu jeb pat "kjiegjeli" ar "kantains"

23 lai visi godātu Dēlu, tāpat kā viņi godā Tēvu. Kas Dēlu negodā, negodā Tēvu, kas Viņu sūtījis.

Ljoti vienkaarshi...
Tu vari godaat Teevu kaut uz ausiim staavot, bet ja tu negodaa Deelu TAAPAT kaa tu godaa Teevu... tad visa tava izlikshanaas un plaatiishanaas ir 0 veerta!
Memekija
# Iesūtīts: 2011.03.03 11:05:10
Jošs Mulders
Ko nozīmē godāt?
garāmejot [80.70.23.92]
# Iesūtīts: 2011.03.03 11:13:37
Senbaznīcā sacīja apmēram tā- sunim dzimst suns, kaķim kaķis, cilvēkam dēls ir cilvēks. Teikt, ka Dieva Vienpiedzimušais Dēls ir kas mazāks par Dievu nozīmē zaimot Dievu.
Memekija
# Labojis Memekija: 2011.03.03 11:27:09
garāmejot [80.70.23.92] Senbaznīcā sacīja apmēram tā- sunim dzimst suns, kaķim kaķis, cilvēkam dēls ir cilvēks. Teikt, ka Dieva Vienpiedzimušais Dēls ir kas mazāks par Dievu nozīmē zaimot Dievu.
Ja Dieva dēls ir arī Cilvēka Dēls, tad šitā definīcija sanāk galīgi neloģiska
Kas tad vispār var izmērīt, cik liels ir Dievs un cik liels- Dieva Dēls? Un vispār- cik liels ir cilvēks. Un, kādas mērvienības te varētu izmantot?
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.03.03 11:51:39
Memekija
kādas mērvienības te varētu izmantot?

Mēģinām izmantot nesliktu mērvienību, labāku par visiem ISO- ar Dieva vārdu.
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 12:28:38
Aivaram:
Nu tu taču saproti, ka Indriķis vienkārši ilustrēja Tavu pieeju, kurā ir vai nu sarkans vai kantains, bet kantains un sarkans vienlaicīgi ķieģelis nevar būt.
---
Mjā....nu tev teksti..........gan.......
Bet ideju ...uztvēru........
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 12:30:55
Jošam un arī Aivaram:
Aivarss... nu ko tu fleitee... tas ko Anita saka manupraat ir tas, ka Sarkans un Kjiegjelis ir dazhaadas lietas... taapeec var pieraadiit, ka Kjiegjelis nevar buut Sarkans... jo kaa gan kaut kas viens var buut divas dazhaadas lietas?
---
Nu gan "sviets" panesies no jums.......
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 12:32:56
Jošam:
Tikai tas, kam ir Dieva Gars buus speejiigs Dieva Vaardu uztvert taa pilniibaa? Vai tev ir Dieva Gars?
---
Nu ja Jēzus pauda Dieva garu....tad to, ko Jēzus teica - saprotams....tātad arī iekš manis ...ir.....
Un tevī ...ir?
...
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 12:36:30
Jošam:
Apredjeljisj par ko tu runaa par Dievu vai par Personu, jo tie tieshaam ir dazhaadi jeedzieni...
---
Dievs -Tēvs....nav persona
Dieva kalps -dēls - persona (tobiš dzīvs miesā bija....)
Dieva gars iekš Dieva Tēva un tas pats iekš Dieva kalpa-dēla-Jēzus...
...
nu?....ir ok?.....
....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 12:40:27
Jošam:
Nee jebkura paveele ir dota kaut kaadaa kontextaa... ja nesapratiisi kontextu, tad buus klasiskais gadiijums par to, lai tu roku ceert nost... un aci rauj aaraa
---
a nu ka kādu piemēru konkrētu lūdzu tam ko raksti.....būs saprotamāk....a to...sanāk bezmazvai tā....līdzībā piemērs: tev izpratne par mazu sunīti ir tāds ap 60 cm augstumā, man 30. Un kad tu runā par mazu sunīti, es saprotu to, ko es domāju, a ne tā kā tu padomāji....
Tā, ka...lai nerastos līdzīgas situācijas ar pārpratumiem, lūdzu konkrētāku piemēru......
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 4 , pavisam kopa bijuši: 9930