atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Dēls = ?
Aivars
Iesūtīts: 2011.02.04 20:51:19
http://www.christianitytoday.com/ct/2011/february/soncrescent.html
īsumā... stāsts par to, kā no tā, kas kādam Evaņģēlijā šķiet skandalozs, izvairīties, bet vai caur to netiek pazaudēts kas būtisks Evaņģēlijā

Proti, Korānā (At-Tawba 9:30) teikts, ka Dievs nolād ikvienu, kas Jēzu sauc par ibnullâh (Dieva Dēls), un šī frāze musulmaņu kultūras ietekmētiem ļaudīm skanot kā nelaimes piesaukšana, kas liek mukt, kā arī iztēloties, ka kristieši sludina, ka Dievam bijis fizisks dzimumakts ar Mariju. Tad nu misionāri meklē, kā palīdzēt šiem ļaudīm nebaidīties no Evaņģēlija, un kādiem aizstājot `Dieva Dēls` ar `mīļotais Dēls, kas nāk no Dieva`, ir izdevies barjeru lauzt, un visai sekmīgi misionēt. Bet jautājums paliek, vai izvairoties Jēzu saukt par Dieva Dēlu, un izvairoties no Dieva Tēva jēdziena, pat ja `Dieva Dēla` vietā tiek `mesija` `Jēzus` utt, vēsts netop neskaidrāka.

tikai kristiešiem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.01 16:21:40
....nu skaidrs, ka Dievs parādīts cilvēkiem caur Dieva kalpu-Dēlu-Jēzu-vienīgo mācītāju...ko viņš teica, darīja ....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.01 16:31:35
Mulderam:
...vai galvenā Dieva pavēle.....ko Jēzus teica darīt: atgriezties no grēkiem, dziedināt, izdzīt ļauno....u.c. turēt viņa pavēles.......baigi mainās katrā no tulkojumiem?....
...nu ja baušļus, bauslību nezin, tad nav grēka atziņas un nav no kā atgriezties...bet vai tie baušļi, bauslībā minētais tulkojot ntos variantos baigi sagrozīti...nu vismaz tie desmit baušļi?
(kaut gan te nianses rodas par piem. tev nebūs nogalināt, kaut tai pat laikā Tā Kunga pavēles bija šo to nonāvēt....tā, ka baušļus vēl vajag pareizi izprast....bet nu nianses....)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.01 17:28:56
...vai galvenā Dieva pavēle.....ko Jēzus teica darīt: atgriezties no grēkiem, dziedināt, izdzīt ļauno....u.c. turēt viņa pavēles.......baigi mainās katrā no tulkojumiem?....

Nee tikai baidos ka shis "galvenaa" nav Rakstos pamatots apgalvojums... bet gan tu esi izvilkusi vienu no Dieva paveeleem un pagjeereejusi, ka ta ir galvenaa... lai ko tu ar to domaatu. Es varu izvilkt citas... ne mazaak "galvenas" paveeles

".bet vai tie baušļi, bauslībā minētais tulkojot ntos variantos baigi sagrozīti...nu vismaz tie desmit baušļi?"

Arii jaafilmee kontexts... Kaa staav rakstiits:

Gal 2:16 Zinādami, ka neviens cilvēks netop taisnots pēc bauslības darbiem, bet ticībā Jēzum Kristum, arī mēs kļuvām ticīgi Kristum Jēzum, lai taptu taisnoti Kristus ticībā un ne pēc bauslības darbiem, jo pēc bauslības darbiem neviens cilvēks nekļūst taisnots.

Tatad taisnoshana nav bausliibaa Bet gan ticiibaa

Kaa saka Paavils : Es nenoliedzu Dieva žēlastību; jo, ja bauslībā ir taisnība, tad Kristus velti ir miris.

Taakaa... izdomaa... vai Kristus ir vai nav par tev i velti miris? Kur tu meklee savu taisniibu... bausliibaa vai Kristuu?

Ka aarii... to pashu dekalogu paarlasi... kam taa ir Deriiba un tad paarlasi Jeremijas graamatinju un JD referenci uz to pashu... Kristuu mums ir jauna deriiba NE PEEC ieprieksheejaas liidziibas Tatad Jaunaa Deriiba vairs nav Bausliibas Deriiba... Taakaa atkal... taa ir tava izveele... kuras Deriibas Beerns tu esi... vai jaunaas vai vecaas deriibas beerns?

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.01 17:37:57
....nu skaidrs, ka Dievs parādīts cilvēkiem caur Dieva kalpu-Dēlu-Jēzu-vienīgo mācītāju...ko viņš teica, darīja ....

Taa kaa tu sheit raksti, taa Dievs sevi manifesteeja pravieshos... bet taa kaa Dievs atklaajaas Kristuu, taa vinjsh nekad nav atklaajies...

Tu joprojaam neesi sapratus Jaanja 1:18... Tas nerunaa par Jauno Deriibu tikai un Jeezus Dziivi miesaa... Shis apgalvojums attiecaas uz visu Veesturi... ARII Tur kur VD ir references uz to, ka Izraeelis vai Mozus redzeeja Dievu vaigaa!

Neviens Dievu nav Redzeejis, Vienpiedzimushais Deels, kas ir pie Teeva Kruuts dariijis vinju Zinaamu Vienmeer un Visur... cauri Cilveeces Veesturei Tas ir shis Jeezus ar ko komunicee Mozus Ugunskruumaa... tas ir shis Jeezus ar ko komunicee Aadams Paradiizes daarzaa... tas ir shis pats Jeezus ar ko Mozus runaa SInaja kalnaa un kaa balsi dzirdeeja Izraeelis... tas ir shis Jeezus kas Izraeeli izved no tuxnesha kaa ugunsstabs ejot naktii un kaa duumu stabs Dienaa vinjiem pa prieksh... tas ir shis Jeezus kas atklaajaas Danielam, Jesejam...

Tev par prieku - paarlasi Jesajas 6aas nodalju un saliidzini ko saka Jaanis ieksh 12 nodaljas 35 pantaa un uz priekshu

Jeezuu Kristuu pats Dievs mums atklaajas!

Kaa staav rakstiits

2 Kor 5:
19 Jo Dievs bija Kristū un salīdzināja pasauli ar Sevi, tiem viņu grēkus nepielīdzinādams, un ir mūsu starpā licis salīdzināšanas vārdu.
20 Tā mēs nākam, Kristus sūtīti, un pamācām, it kā Dievs runātu caur mums. Mēs lūdzam Kristus Vārdā: ļaujieties salīdzināties ar Dievu!
21 To, kas grēka nepazina, Viņš mūsu labā ir darījis par grēku, lai mēs Viņā kļūtu Dieva taisnība.

Luuk kur ir Dieva taisniiba... ne bausliibaa, bet Kristuu

Kaameer tu neredzi Kristu, paar tavu garu paaliek mozus paarvalks. Skat 2 Kor 3 nodalju

Lai Dievs Kristuu tev atklaajas un tu ieraudziitu Dievu Kristuu! To tev varu tikai noveeleet... ne pieraadiit... tam vai nu tici vai netici, tas ir vai nu dots vai nav dots, jo taa ir Dieva zheelastiiba, nevis muusu darbs... Tas ir Dieva darbs - ticeet uz to, ko Teevs suuta savaa Vaardaa!
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.01 21:13:34
Mulderam:
Tu rakstīji:
Par to galveno....
---Nu jā...mani cilvēcīgie vārdi....Te vajadzētu citēt Jēzus teikto....
...
Tu rakstīji:
Taakaa... izdomaa... vai Kristus ir vai nav par tev i velti miris? Kur tu meklee savu taisniibu... bausliibaa vai Kristuu?
---Vispār....jautājums bija par kaut vai par to 10 baušļu ntiem tulkojumiem cik tie sačakarējuši oriģinālu....domāju, ka tev viedoklis par cik iepriekš šo to paudi par tulkojumiem.....a jautājums nebija par to, kur meklē taisnību -bauslībā vai piepildījumā.....
Bet uz to varu atbildēt tā, kā Jēzus paudis par to.....nu tu jau zini noteikti ...ko Jēzus teica.....tā es arī domāju.....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.01 21:20:44
Mulderam:
Jaunā derība ir jauna...........tobiš aiz vecās, tipa nederīgās....tā laikam Jēzus teica par bauslību un to, ka viņš to piepilda, bet neatmet.....
Nu un mācekļi šo to pauda, ne Jēzus, ka bauslība laba skolotāja.....a tā kā upurēt nevajag...fiškas kā dzīvot starp cilvēkiem gana ok.......
Nu ...ja tos 10 baušļus darītu pretēji.....kas sanāktu?....varbūt labāk pat nemēģināt, jo citu piemēri tā jau pietiekoši......bet nu......šķiet Jēzus neteica, ka bauslība ir skolotāja.....tā ka te atkal aktuālā diskusija: vai Jēzus teiktas ir 1:1 ko apustuļi teikuši (nu atskaitot to, kur māceklis saka piem. tā ir Tā Kunga pavēle...piem. attiecībā pret sievietēm draudzēs, ka tipa viņām klusēt....nu ir gana ok pavēle no Tā Kunga.......a ja apustulis pauž šo to, pie tam vēl domādams, ka viņā ir svētais gars un vai arī ka šo to viņš pauž bet tā nav Tā Kunga pavēle...nu tad.......vēlreiz...kur Jēzus pavēlēja, teica, ka pilnīgi visu, ko mācekļi runājuši ir tas pats kas Jēzus teica!....nu neatradu pierādījumu tam!...Varbūt tev ir kāds atradums?....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.01 21:26:10
Mulderam:
Nu ko tu "ieciklējies" uz to Jāņa 1:18?
Ieciklējies uz Jesaja 42, 53!
Tu rakstīji:
Jeezuu Kristuu pats Dievs mums atklaajas!
---a te kāds ko citu raksta?.....nu saskaņā ar Jesaja 42, 53....Jēzū redz bija Dieva gars...tobiš Dievs mums atklājās kā tu pats raksti!.......Dieva dēls vai Dieva kalps nav viens un tas pats kas Dievs Tas Kungs...tāpēc jau viņš ir dēls vai kalps a ne pats Dievs....pie tam bikiņ tālāk Jesaja 42....Tas Kungs pauž, ka savu godu citam nedos!....un Jēzus jau arī pauda ka gods caur Jēzu Dievam!....tā, ka viss čikiniekos!.......
...
Kāds ir tavs viedoklis attiecībā uz Jesaja 42, 53?
Tas ir par Jēzu minēts?
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.01 21:28:28
Mulderam:
Nu tu mani toč bikiņ ne tā sapratis esi šur tur, daudz kur....un aidā tik savu fīču tālāk....
Bet nu..ja kas.....Dievs caur Jēzu man ir atklājies...tā, ka viss čikiniekos....
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.02 08:07:14
Anita_
Tu esi bīstamos maldos. Tu ignorē paša Jēzus un Sv. Rakstu liecību, ka Jēzus pats ir Dievs.
Jāņa 8:58 Jēzus atbildēja viņiem: "Patiesi, patiesi Es jums saku: pirms Ābrahāms tapa, esmu Es."
u.c.
Pat Tevis piesauktajā atklāsmes grāmatā 22 nodaļā 1. un 3. pantam piegriez uzmanību, kur ir runa par `Dieva un JĒRA" troni - tātad vienu troni, ne divus, kur Dieva Jērs ir Dievs
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.02 08:53:36
Aivaram:
...kāpēc tu man ko te fīčo?
...ja šajā forumā cilvēcīgie spriedelējumi....nu tipa bla, bla...tad neko....varu uz tiem neatbildēt, jo tavās smadzenēs es neielīdīšu kā tu ko uztver....
bet....
...ja šajā forumā notiek apsriede par Dieva VĀRDU, tad......es citēju Dieva VĀRDU....kas pausts Jesaja 42, 53.......un tur skaidri vārds pauž, ka Dievs ieliek savu garu tajā Dieva kalpā.....kurš nesa tautām taisnību......
Tad lūdzu ....pakomentē šo te rakstu vietu ....tu šo DIEVA VĀRDU NOLIEDZ?.......
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.02 08:57:45
Anita_
Vai tu nezini, ka Kristus Jēzus ir patiess Dievs un patiess cilvēks vienā personā? Tas ir vienīgais veids, kā saprast visu, ko Sv. Raksti paši par viņu atklāj. Jāņa 20:28 Toms atbildēja un sacīja Viņam: "Mans Kungs un Mans Dievs!"
Diemžēl, rodas iespaids, ka Tu tiešām te spēlē kādu spēlīti, kas nav gluži godīga. Ja nu esi kristiete, kā apgalvo, vai vari pateikt kādai denominācijai piederi?
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2011.03.02 09:13:37
Anita varbūt nespēj saprast, ka dēļ Jēzus misijas dažādajiem aspektiem Rakstos Viņš dažādi atklāts -, te cietējs Kalps, te Dieva Jērs, te Pravietis, te Cilvēka Dēls, te Dieva Dēls, te Kungs un Dievs.
Bet, patiesi, pats galvenais, ka Viņš ir patiess Dievs un patiess cilvēks - mans Kungs un mans Dievs.
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.02 12:44:54
...mjā.....
viedokļi, viedokļi....
patiesību 100%...zin tik Dievs!....
taču vēlreiz:
1. Vai DIEVS un DIEVA KALPS ir viens un tas pats?
2. Vai DIEVA GARS un DIEVA KALPĀ-JĒZŪ GARS ir viens un tas pats gars?
3. Ko DIEVA VĀRDS -TĀ KUNGA VĀRDS -JĒZUS VĀRDS (ne Jāņa vai citu mācekļu vārds) saka par to vai Dieva miesa ir redzēta vai ir redzēta Dieva kalpa-dēla miesa?
...
Saskaņā ar Dieva vārdu, citējot Dieva vārdu, var argumentēt, ka:
1. Nē nav.
2. Jā ir.
3. Dieva kalpa-dēla-Jēzus miesa ir redzēta. Dzirdēts Dieva Svētais gars.
...
...un 3. punkts labi saskan ar Jesaja 42 piemēram, kur "nemiesīgais" DIEVS ielika savu Dieva Svēto garu iekš tā "miesīgā" DIEVA KALPA.....
...
Ja Dieva vārds Jesaja 42 ir galīgi garām, tad lūdzu pierādījumus tam ar DIEVA VĀRDU (ne mācekļu tipa "iz sevis" teikto vārdu, kas bieži minēts Bībelē), vai kāpēc tiek noliegts Tā Kunga vārds Jesaja 42 piemēram?
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.02 12:56:28
Aivaram:
Vai tu nezini, ka Kristus Jēzus ir patiess Dievs un patiess cilvēks vienā personā? Tas ir vienīgais veids, kā saprast visu, ko Sv. Raksti paši par viņu atklāj. Jāņa 20:28 Toms atbildēja un sacīja Viņam: "Mans Kungs un Mans Dievs!"
---
Tu tā raksti vai tas ko raksti ir DIEVA VĀRDS.
Vai DIEVA VĀRDS tam Tomam teica tā teikt, vai pats Toms tā teica?
...
Ir taču atškirība DIEVA VĀRDS un mācekļu vārds:
Kā piemēram:
Mat. 16:22 Un Pēteris ņēma Viņu savrup un iesāka Viņu brīdināt, sacīdams: "Lai Dievs pasargā, Kungs, ka Tev tas nenotiek!" 23 Bet Viņš atgriezdamies sacīja uz Pēteri: "Atkāpies no Manis, sātan, tu Man esi par apgrēcību. Jo tu nedomā, kas Dievam, bet kas cilvēkam patīk."
* Nu skaidri pausts, ka to KO PATEICA MĀCEKLIS tipa "iz sevis" bija galīgi garām!
un vēl ntie gadījumi, kad mācekļi NEDARĪJA to ko DIEVA VĀRDS teica darīt viņiem. Kā arī ...
Piem.:Mateja 26 nodaļa:
33 Bet Pēteris atbildēja un uz to sacīja: "Kad visi pret Tevi apgrēcinātos, es nemūžam neapgrēcināšos."
34 Jēzus sacīja tam: "Patiesi Es tev saku: šinī naktī, pirms gailis dziedās, tu Mani trīs reizes aizliegsi."
Mateja 26 nodaļa:
74 Tad viņš sāka lādēties un dievoties: "Es to Cilvēku nepazīstu." Un tūdaļ gailis dziedāja.
75 Un Pēteris atcerējās Jēzus vārdus, ko Viņš tam bija sacījis: "Pirms gailis dziedās, tu Mani trīs reizes aizliegsi." Un viņš izgāja ārā un gauži raudāja.
...
* Tātad.....ne VISI VĀRDI, ko teica mācekļi bija super un ne VISI VĀRDI ko mācekļi teica draudzēm utml, bija DIEVA VĀRDI, jo nav bijusi DIEVA PAVĒLE tā runāt. (nu atskaitot dažas rakstu vietas, kur mācekļi saka: Jēzus teica....Tā Kunga pavēle....utml.......
...
Starp citu....šis forums un draudzes sapulce ir viens un tas pats?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.03.02 13:20:28
Tu tā raksti vai tas ko raksti ir DIEVA VĀRDS.
Vai DIEVA VĀRDS tam Tomam teica tā teikt, vai pats Toms tā teica?


Dievs to atklaaja Tomam... taapat kaa Dievs atklaaja Peeterim Jeezus identitaati, un tuuliit seko Jeezus apstiprinosha un akcepteejosha atbilde.

Nuja un visi tevis pievesti piemeeri... tu redzi uzriz Kristus reakciju...

Kaada bij atbilde, kad Peeteris bij maldos... ko teica Jeezus?
Un ko teica Jeezus peec Kristus atklaasmes!

Ja tu nespeej apjeegt sho vienkaarsho lietu, ka Kristuu pats Dievs ir atklaajies cilveekiem, tad tu neesi kristiete... tu neapliecini to Dievu, kuru Krisiteshi ir apliecinaajushi 2000 gadus, bet gan tikai to Jeezu, kuru ir apliecinaajushi Jehovas Liecinieki apmeeram no 1941 gada...

Ja esi taada godiiga kaa saki, tad saki skaidri, ka esi Jehovas Liecinieks.

Un tad mees runaasim godiigu valodu! Es esmu Luteraanis!

Mees vareetu saakt ar to, ko tu uzskati, kas ir Evangjeelijs/Labaa Veests un ko par to saka Raksti! Kas ir taa veests ko tu sludini... iisi un kodoliigi?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.03.02 13:44:40
Bet uz to varu atbildēt tā, kā Jēzus paudis par to.....nu tu jau zini noteikti ...ko Jēzus teica.....tā es arī domāju.....

Jeezus daudz ko ir teicis Pagaidaam cik redzu tu no vinja teiktaa kaut kaa selektiivi izselektee aarpus kontexta kaut kaadus teikumu fragmentus un tad ar savu muti meegjini pastaastiit ko tie noziimee Tas ir text-proofing, eisegjeeze.

te kāds ko citu raksta?.....
Tu

nu saskaņā ar Jesaja 42, 53....Jēzū redz bija Dieva gars...tobiš Dievs mums atklājās kā tu pats raksti!

Pareizi! Un Jesajas 42 un 53 nav vieniigaas vietas, kuraas Dievs kaut ko runaa

.......Dieva dēls vai Dieva kalps nav viens un tas pats kas Dievs Tas Kungs...

Jeezus gadiijumaa ir gan!

tāpēc jau viņš ir dēls vai kalps a ne pats Dievs....pie tam bikiņ tālāk Jesaja 42....Tas Kungs pauž, ka savu godu citam nedos!....un Jēzus jau arī pauda ka gods caur Jēzu Dievam!....tā, ka viss čikiniekos!......

Kaa jau teicu... Lasiit fragmentus no Rakstiem nav tas pats kas Lasiit Rakstus, taapeec tava eisegjeeze neko nenoziimee... jo izraujot no kontexta fragmentus var pieraadiit arii ka Dieva nav Ar Rakstu vaardiem Vai to, ka Dievs ir ljauns!

Tu aciimredzot putro Dieva jeedzienu ar Personas jeedzienu!
Tu putro personu ar dabu... jeb ja taa var izteikties - kreeslu ar materiaalu no kaa kreesls ir veidots.

Kāds ir tavs viedoklis attiecībā uz Jesaja 42, 53?
Tas ir par Jēzu minēts?


Ljoti Pozitiivs... tas atklaaj kaut ko par naakosho Mesiju, atklaaj ka reiz Dievs pats ienaaks cilveeku veesturee personiigi un kaa staav rakstiits.

Jes 35:

3 Stipriniet nogurušās rokas, dariet stingrus ļodzīgos ceļus!
4 Sakait izmisušām sirdīm: "Esiet stipras, nebīstieties! Redzi, te ir jūsu Dievs! Atriebība nāk un Dieva atmaksa! Viņš pats nāk un jūs izglābs !"
5 Tad aklo acis atvērsies un kurlo ausis atdarīsies.
6 Tad klibais lēkās kā briedis un mēmo mēle gavilēs, jo ūdens izverd tuksnesī un strauti izkaltušā klajumā.

Kaa tev shkjiet, vai tas ir noticis? Kaa jau teicu, Jesaja daudz ko rakstiijis... ne tikai 42 un 53 nodalju
Taapeec... jautaajums, vai tu vari izlasiit vienas rakstu vietas un taam ticeet, neignoreejot citas!

Jo vai shis apgalvojums "Dieva Deels un Dievs nav viens un tas pats" vai tas naak no teviim vai no Rakstiem! Vai vari pieraadiit ar Rakstiem, ka tie piekriit tam, ko tu apgalvo!

Jo tas ko Raksti apliecina... tieshi to ko Kristieshi apliecinaajushi 2tuukstosh gadus... Jeezus Kristus - patiess cilveeks un patiess Dievs. Tu labpraat tici pirmajam, bet noraidi otro... taapeec, ka tici pirmajam Kaa iists Platonists... kaa pagaaniskaa Platona maaciibas piekriteejs, kas tic, ka Dievs un Cilveeks ir shkjirts ar nepaarvaramu barjeru... bet Kristietiiba ir spljaaviens sejaa tieshi shai tik izplatiitajai pagaaniskajai domaashanai... tas ir tas, ko Velns saakumaa panaaca... noshkjiira Dievu un Cilveeku, bet Dievs ir stipraaks UN vinjsh ir apvienojis muus vienaa dabaa... Jeezuu Kristuu, kur tad mums ir pieeja Dievam!

Kaa tu vari nonaakt pie Teeva neejot pie Deela!

Jo mees abi zinaam, ka tu nekad nepieluugsi Jeezu Kristu, lai arii vinjsh pats paveel to dariit Jaanja 14 nodaljaa... kuraa atkal... diez vai tu ticeesi orgijinaalajam manuskriptam, kas ir preciizi iztulkots jaunajaa JD tulkoijumaa!

Vai tu Latvieshu valodaa lieto 65 gada revideeto izdevumu, vai peedeejo jaunaako tulkojumu, kas tulkots pa tiesho no koine nevis no vaacu valodas?


Shkjiet, ka tu labpraat pienjem taas Rakstu lieciibas, kas lieicna par Kristu kaa patiesu Cilveeku un taas padari par galvenajaam un ar taam meegjini ignoreet vai atspeekot taas rakstu lieciibas, kas liecina par Jeezu kaa patiesu Dievu

Tu par Dievu domaa pagaaniskaa Platonisma garaa... ka starp Dievu un Cilveeku ir nepaarvarama plaisa... taa patiesi ir gjekjiiba griekjiem un apgreeciiba juudiem!
Tam ticeet nespeej miesiigais cilveeks... ka Dievs vareetu cilveekaa naakt pie saveejiem... ka Vaards tapa miesa

Es zinu, ka tava vadiiba tev pieprasa sludinaat... un ka laiku pavadiito sheit tu atziimee savaa kartinjaa kaa sludinaamo laiku, lai arii Dieva Vaards neko taadu neprasa, ko no tevis prasa tava vadiiba... tachu sheit ir nepareizaa auditorija... SHETI Cilveeki (Luteraanji partikulaari) zin kas ir rakstiits Rakstos un kaadaa kontextaa!

Es saprotu, ka tev ljoti nepatiik Jaanja 1:18 bet taa ir ljoti svariiga rakstu vieta, kas atklaaj kaa Dievs ir atklaajies cilveekiem cauri veesturei Nekaa savaadaak kaa caur Vienpiedzimusho Unikaalo (monogenes) Dievu

Un mees sheit zinaam gan par Betsarimas maaju gan par to, kas ir uzrakstiits uz Rassela kapa, gan par Rassela maaciibu pirms ciitem juusu vadiitaajiem, gan to, ka Juusu Jaunaa Testamenta tulkojums ir radiit 5u viiru sastaavaa, kur tikai vienam bij 2 nepabeigtu kursu izgliitiba senebreju un modernaas griekju valodas maaciibaa... Mees zinaam arii par juusu muuzhiigajiem maldiem un nespeeju iisti nospriest kura maaciiba tad ir pareiza... Mees esam inofrmeeti par to, kaa juus to attaisnojat ar Saalamana Maaciibu graamatas fragmentiem, ignoreejot tieshi naakamo shii fragmenta teikumus...
Mees zinaam gan par Meksikas un Malawi liekuliigajiem gadiijumiem...

Mees zinaam, ka juus neiereedzat un nesvinat Jeezus Kristus dzimshanas dienu... tai pat laikaa labpraat piekriitat pagaaniskajiem nedeelju dienu nosaukumiem... tur tora diena un frejas diena... Mees paarzinaam jehovas Liecinieku maaciibu un veesturi labaak nekaa ikdienas jehovas liecinieks to vispaar zin, jo vinjiem nedod iespeeju apguut shiis maaciibas...

Mees zinaam arii par ANO un Jehovas liecinieku sadarbiibu, kuru Jehovas Lieicnieki atceela, kad tas naca gaismaa...

Ko veel tu gribi lai es tev pastaastu par juusu maaciibu un veesturi? Vai pati esi meegjinaajusi to pastudeet... jeb tu ljauj tikai citiem tavaa vietaa teikt un maaciit tev kas jaadomaa, kas jaarunaa...

Jo arii tava valoda jau liecina, ka taa vairs nav taveejaa, bet tevii ielikta.

Tu esi sajaukusi vaardinjus Unity ar Uniformity

Noveelu tev reiz atrast patieso Kristu, kas ir Patiess Dievs un Patiess Cilveeks... kam ticeejushi ir Senteevi.

Mees arii esam lasiijushi Pirmteevus.
Vai tu esi lasiijusi, piemeeram, Ireneju - pashu, nevis atrefereetu? Varu sagaadaat linkus. Lai tu zinaatu KAA ticeeja un KAM ticeeja Kristieshi senos laikos!

Jeb teixim taa... nosauc man cilveeku grupu, kas tavupraat ticeeja pareizi... nu teixim 1000 gadaa! Vai gados pirms 1814 gadiem!


Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.02 13:55:34
Anita_

Ko noziimee "Cilveeka Deels" attiecinot uz Kristu un ko noziimee "Dieva Deels" attieciibaa uz kristu? Kaapeec raksti Kristu sauc gan par Cilveeka Deelu gan par Dieva Deelu?

Un ko vispaar juudaiskajaa domaashanaa noziimee idioma "X deels"... "Juus esat Velna beerni" jeb "Juus esat Izraeela beerni"? Ko Juudaismaa noziimee buut kaut kaa deelam?

Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.02 16:28:29
Jošam:
Dievs to atklaaja Tomam... taapat kaa Dievs atklaaja Peeterim Jeezus identitaati, un tuuliit seko Jeezus apstiprinosha un akcepteejosha atbilde.
---
Ja tu pa šito rakstu vietu:
Mateja 16:15 Viņš uz tiem sacīja: "Bet ko tad jūs par Mani sakāt, kas Es esmu?"
16 Tad Sīmanis Pēteris atbildēja un sacīja: "Tu esi Kristus, dzīvā Dieva Dēls."
17 Un Jēzus atbildēja un viņam sacīja: "Svētīgs tu esi, Sīmani, Jonas dēls, jo miesa un asinis tev to neatklāja, bet Mans Tēvs, kas ir debesīs.
* ...tad saprotams ...kas un kā tieši šeit...šajā rakstu vietā...un iespējams vēl šādās tādās rakstu vietās......
bet "runa" iepriekš jau gāja par to, ka NE VISS 100%, ko mācekļi runā, ir Dieva vārdi par to vai šito dzīvē kam kā būt.......
...
...
Tu rakstīji:
Ja tu nespeej apjeegt sho vienkaarsho lietu, ka Kristuu pats Dievs ir atklaajies cilveekiem, tad tu neesi kristiete...
---Nu kur es rakstīju, ka Jēzū pats Dievs nav atklājies?......
Ir atklājies! Jēzus pauda Dieva garu, ko Dievs ielika Dieva kalpā (Jesaja 42) ....123
...
I kur Jēzus teica, ka tie kas tic Dieva vārdam un vēlams protams dara to, būs saukties par kristiešiem? m? ...atsūti konkrētu rakstu vietu /vietas!
Jēzus teica šo to par to, ka būs saukties par Dieva bērniem, mācekļiem....varu atsūtīt konkrētas rakstu vietas -KONKRĒTUS DIEVA VĀRDUS!...
....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.02 16:37:30
Jošam:
Tu rakstīji:
Ja esi taada godiiga kaa saki, tad saki skaidri, ka esi Jehovas Liecinieks.
---Kur un kad es teicu, ka esmu godīga?
Vai tu to pats izdomāji cilvēcīgi ka es tā teicu (rakstīju)?
...
Tu rakstīji:
Un tad mees runaasim godiigu valodu! Es esmu Luteraanis!
---Nu un kā būs saukties tiem, kas tic un dara Dieva prātu?
Ko Jēzus pauž par to?
...
Nu vispār.....pārāk daudz info no tevis vienā reizē....
Sagremot vajag , kur Dieva vārds, kur tavs izdomājums, .....šis tas ok, šis tas galīgi garām......bet nu sīkāk varbūt vēlāk.....
Visādā ziņā...paldies par pozitīvo, labo...kas te notiek........
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.02 16:48:09
Jošam:
Tu rakstīji:
Jo vai shis apgalvojums "Dieva Deels un Dievs nav viens un tas pats" vai tas naak no teviim vai no Rakstiem! Vai vari pieraadiit ar Rakstiem, ka tie piekriit tam, ko tu apgalvo!
---
Jesaja 42: 1 Redzi, tas ir Mans kalps, ko Es neatlaižu; Mans izredzētais, pie viņa Manai dvēselei ir labpatika. Es liku Savu Garu uz viņu, lai viņš nes tautām taisnību. 8 Es esmu Tas Kungs, tas ir Mans Vārds, Savu godu Es citam nedošu, nedz Savu slavu elkiem.
....nu?...vai nav skaidrs kas notiek?
Dieva Gars ir viens - gan Dievam, gan Dieva kalpam! Fakts:
Dieva kalps (dēls) redzēts.
nu..i....kas nav skaidrs?......Dievs un Dieva kalps tā vai tā nav viens un tas pats....vismaz saskaņā ar Tā Kunga vārdu!......
Tu noliedz tik konkrēti pausto Tā Kunga vārdu?
Kāpēc interpretē uzreiz, pārlec uz citām rakstu vietām....
A kā ar šo te?!...Jā, jā...tieši šo!......tad fufelis vai nefufelis?.....atbildi tieši!....ja vari protams....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 166 , pavisam kopa bijuši: 2233