atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Dēls = ?
Aivars
Iesūtīts: 2011.02.04 20:51:19
http://www.christianitytoday.com/ct/2011/february/soncrescent.html
īsumā... stāsts par to, kā no tā, kas kādam Evaņģēlijā šķiet skandalozs, izvairīties, bet vai caur to netiek pazaudēts kas būtisks Evaņģēlijā

Proti, Korānā (At-Tawba 9:30) teikts, ka Dievs nolād ikvienu, kas Jēzu sauc par ibnullâh (Dieva Dēls), un šī frāze musulmaņu kultūras ietekmētiem ļaudīm skanot kā nelaimes piesaukšana, kas liek mukt, kā arī iztēloties, ka kristieši sludina, ka Dievam bijis fizisks dzimumakts ar Mariju. Tad nu misionāri meklē, kā palīdzēt šiem ļaudīm nebaidīties no Evaņģēlija, un kādiem aizstājot `Dieva Dēls` ar `mīļotais Dēls, kas nāk no Dieva`, ir izdevies barjeru lauzt, un visai sekmīgi misionēt. Bet jautājums paliek, vai izvairoties Jēzu saukt par Dieva Dēlu, un izvairoties no Dieva Tēva jēdziena, pat ja `Dieva Dēla` vietā tiek `mesija` `Jēzus` utt, vēsts netop neskaidrāka.

tikai kristiešiem
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:32:13
Cūkas piemērs bija kā līdzības piemērs tam, ko tu rakstīji par manu saistību ar Jehoviešiem...tipa cūcīga rīcība = cūka?....Jehovas rīcibai līdzīga darbība = Jehovietis?......

Jaa...

Un - Dievishkja riiciiba = Dievs
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:33:19

Tātad......pričom te obļiks?....ja svarīgākais ir......neobļiks


Nuja... bet tu jau arii joprojaam nespeej atpaziit, kas ir Kristus peec "neobljika"... Toms vismaz peec obljika vinju pazina... savu Kungu un savu Dievu A tu... tu savu Dievu speetu atpaziit... ? Ja shamais tev priekshaa nostaatos?
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2011.03.03 14:36:17
Džonijs
Lai izbeigtu spekulācijas, atbildi uz vienkāršu jautājumu-Vai tu piederi pie Jehovas Liecinieku organizācijas? Jā vai nē.

Ja būs atbilde , tad spēle būs galā. Un mēs zināsim, ko par Anitu domāt. Un ne tikai par Anitu vai visām citām anitām. Tas ir interesanti, ko šeit viņa provocē. Viens, ka mēs bieži priekšplānā uzreiz liekam savu identitāti un tas kļūst kā galvenais, bet ne vienmēr tam tā ir jābūt. Šāda veida huligānisms , protams, ja tas pārāk neievelkas ir ne sliktākā provokācija.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:38:01
Anita_ Tu toch kaa tie Juudi... meklee Kristu Rakstos, bet pie vinja iet tu negribi

Kad peedeejo reizi tu gaaji pie Kristus, kaa vinjsh grib... Jo raksti galu galaa ir noraade uz vinju... lai tu vareetu PIE Kristus naakt... Vai tu ej PIE Kristus?

Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:38:51
Raimonds
Diemžēl, tikai diskusija caur šo ieielgušo huligānismu ir piesārņota. Atliek vien nedaudz nogaidīt.
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:45:50
Jošam:
A kādu dvēseli grib Jēzus - Dievs?
Dievbērnīgu vai kristietīgu?
Vai tad taas atshkjiras?
---
Nu....kāds tad ir Dieva vārds?......vai tu gribi konfesionālu atbildi?
Varbūt pats atbildi!
A ja sākt par atšķirībām...tad nosaukumi atšķiras........ne?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:49:05
Nu....kāds tad ir Dieva vārds?......vai tu gribi konfesionālu atbildi?

Nezinu neivenu Rakstu vietu, kas shos jeedzienus nodaliitu Taakaa... eeee... atbildi par bazaru, nevis uzdod jautaajumus.

A ja sākt par atšķirībām...tad nosaukumi atšķiras........ne?

A zini taadu jeedzienu kaa "sinoniimi" un "idiomas"?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:52:50
Neuztveru, ka mani māca, ....kā tu.......

Zheel... tad arii neko neiemaaciisies!

Jo mācītājs ir tikai viens -Jēzus.....nu un mēs savā starpā sanāk, ka esam .....Dieva bērni......kas tic .......un arī dara Dieva prātu....citādi var sanākt kā māceklis pauž: Jēk. 2:26 Līdzīgi kā miesa bez gara ir nedzīva, tāpat arī nedzīva ir ticība bez darbiem.

Nuja... un taapeec jau mee spar tavu ticiibu spriezham peec taviem darbiem... cik nu tos var noveerot. Tu gan saki, ka tavs skolotaajs ir Kristus, bet neko no vinja maaciities negribi un pie vinja iet negribi! Ko lai mees par taadu "ticiibu" domaajam? Nedziiva!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:52:55
Jošs Mulders
Klau, te tāpat daudz dzēšamā iekrājies. Domāju, ir skaidrs ka persona ar niku `Anita` ne jau atbildes un dialoga iespēju meklē. Neļaujies izprovocēties un būs jau labi.
Kādā brīdī varēs diskusiju jēgpilni turpināt
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:53:15
Aivars... ok...
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:53:55
Džonijam:
Lai izbeigtu spekulācijas, atbildi uz vienkāršu jautājumu-Vai tu piederi pie Jehovas Liecinieku organizācijas? Jā vai nē.
---

Piebilde: nu re cik īsa atbilde ka pajautā tieši ne ap/par.....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:56:38
Anita_

Nu tad no manas puses ir jaatvainojas, par tevis saistiishanu ar Jehovas Lieciniekiem. Es gan palieku pie viedoklja, ka argumentaacija joprojaam ir taada pati... Ariaaniskais Gars tavos textos paliek.
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 15:03:08
Jošam:
Par jauno novirzienu:
Priekš kam tev tas, ja tu Luterānis?
Apnikušas baznīcu tradīcijas?
Pie tam, kur Dieva vārds pauž kādām tradīcijām jābūt baznīcā?
Es štota Bībelē neatradu iekš JD. Un tu teici, ka kristieši pēc JD vadās.
Tad lūdzu....
Te redz katoļu priesteris teicās, ka bibliotēkā Katoļu ielā ir tipa 12 grāmatas par to, kāpēc kā notiek baznīcās, kas nav ietverts Bībelē.....bet nu es pat izlasīt nemāku tādā valodā....
a ko man tās tradīcijas.....dažas ja godīgi rieb bikiņ, jo pretrunā ar Dieva vārdu.....un kāpēc Dieva vārdu man skatīt no tradīciju redzējuma....no tā ...hm hm...katehisma viedokļa ...ko kāds sarakstījis...a vai Dievs sarakstījis?.....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 15:06:52
Jošam:
Kad peedeejo reizi tu gaaji pie Kristus, kaa vinjsh grib... Jo raksti galu galaa ir noraade uz vinju... lai tu vareetu PIE Kristus naakt... Vai tu ej PIE Kristus?
---
Kur un kāds ir Dieva vārds - uz tavu jautājumu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 15:07:41
Priekš kam tev tas, ja tu Luterānis?
Apnikušas baznīcu tradīcijas?


Laikam tu vaardu "argumentaacijas virziens" paarprati. Nevis par konfesiju es runaaju, bet par kaut kaadu argumentaaciju par, ap, ar rakstiem kas nebuutu bijusi raksturiiga Ariaaniskajam novirzienam...

Pie tam, kur Dieva vārds pauž kādām tradīcijām jābūt baznīcā?
Dievishkjaam... Visa 1 Korintieshu veestule par to... bet partikulaari 12-14 nodalja.

Un ja tu ko Rakstos nevari atrast, nu paluudz pieredzeejushiem braaljiem/maasaam, paliidzeesim tak! Ja buus laiks...

a ko man tās tradīcijas.....dažas ja godīgi rieb bikiņ
Nuja... ij prieksh kam lasiit latviski, ja var origjinaalaa koine?

, jo pretrunā ar Dieva vārdu.....un kāpēc Dieva vārdu man skatīt no tradīciju redzējuma....no tā ...hm hm...katehisma viedokļa ...ko kāds sarakstījis...a vai Dievs sarakstījis?.....

A tu ko esi bezgreeciiga? Tu tak vaardu "novirziens" manaa teikumaa paarprati Kur garantija, ka lasot Rakstus tu vispaar saproti to, kas tur ir rakstiits? Ateisti tak arii lasa... a vinjiem vispaar taas Juudu Pasakas... kaa tu zini, ka tas ko tu lasi ir tas, ko Dievs ir griebejis tev teikt... it iipashi ja tu lasi caur tulkotaaja "tradiicijas" aci?
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 15:07:47
Aivaram:
Centīšos pieturēties pie tēmas Dieva dēls!...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.03.03 15:10:29
Kur un kāds ir Dieva vārds - uz tavu jautājumu?

Jaanja 5:39-40; 6:44,65

Taatad... Vai tu pie Jeezus ej? Kaa redzi, nepietiek ar Rakstu paziishanu... taa dziiviibu neieguusi.l Arii Velns prot citeet Rakstus.
veero [85.115.107.21]
# Iesūtīts: 2011.03.03 15:31:59
pats galvenais ka shis cilveeks, taapat kaa visi viltus maaciibu sludinaataaji, nevar paskatiities uz sevi un neredz, ka visu sho gariigo juukli dzen doma :"tie visi cilveeki 2000 gadus atradushies taados maldos un es beidzot kautko saprotu! alleluja! kaada unikaala Dieva labveeliiba daavaat man sho atklaasmi! laikam esmu izredzeets! pravietis... varbuut messija.. " hihihiih
Protestants
# Iesūtīts: 2011.03.03 20:01:07
Anita_
Pamēģināšu tev dot atbildi.

Dievs runā par nākošām lietām it kā tas jau būtu - būtu jau realitāte Un arī Dieva Dēla statusa sakarā. Tas ir brīnumaini. Nu kaut vai skatot VD laikus, tad Dievs VD laikā runā cilvēkiem par lietām jau no skata punkta it kā jau būtu jau iestājusies JD

Runājot par uzdoto tematu un Dieva Dēls, un ka Korānu ka tur (At-Tawba 9:30) teikts, ka Dievs nolād ikvienu, kas Jēzu sauc par ibnull?h (Dieva Dēls ), ir loģiski ka tā ir rakstīts. Jo iet runa par garīgām lietām un garīgām cīņām. Garīgi iet runa par Jēzus dzimšanu (kā Dieva Dēla dzimšanu) no augšāmcelšanās no miroņiem atzīšanu-neatzīšanu, nevis miesisku dzimšanu no miesas. T.i., garīgi ņemot, iet runa nevis par Jēzu kas dzima no Marijas atzīšanu-neatzīšanu, bet iet runa par ticību, ka Dievs uzmodināja Jēzu no mirušiem (tā Jēzus iegūst Dieva Dēla statusu) atzīšanu-neatzīšanu, jo Dieva Dēls dzima ar augšāmcelšanos no miroņiem (Ap.D 13:33 ). Vienkārši tas ir dabīgi, ka musulmaņi saprot un redz tikai miesisko dzimšanu, jo cilvēks Jēzus augšāmcelšanās faktam nevar noticēt pats ar cilvēcisko prātu, bez Dieva palīdzības, bez Dieva žēlastības. Pat ir tādi „kristieši” kas tic vis kaut kam Bībelē, bet ne Jēzus augšāmcelšanās...diemžēl. Ja musulmanim atļautu ticēt Jēzus augšāmcelšanās no miroņiem faktam, tad tiktu sagrauti islāma pamati, jo pretī Dieva Dēlam kas uzcelts no mirušiem likt neko pretī viņi nevar.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.03 20:07:33
Protestants
Klau, vai Tu paud uzskatu, ka Jēzus ir Dieva Dēls tikai pēc augšāmcelšanās?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 2541