atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Dēls = ?
Aivars
Iesūtīts: 2011.02.04 20:51:19
http://www.christianitytoday.com/ct/2011/february/soncrescent.html
īsumā... stāsts par to, kā no tā, kas kādam Evaņģēlijā šķiet skandalozs, izvairīties, bet vai caur to netiek pazaudēts kas būtisks Evaņģēlijā

Proti, Korānā (At-Tawba 9:30) teikts, ka Dievs nolād ikvienu, kas Jēzu sauc par ibnullâh (Dieva Dēls), un šī frāze musulmaņu kultūras ietekmētiem ļaudīm skanot kā nelaimes piesaukšana, kas liek mukt, kā arī iztēloties, ka kristieši sludina, ka Dievam bijis fizisks dzimumakts ar Mariju. Tad nu misionāri meklē, kā palīdzēt šiem ļaudīm nebaidīties no Evaņģēlija, un kādiem aizstājot `Dieva Dēls` ar `mīļotais Dēls, kas nāk no Dieva`, ir izdevies barjeru lauzt, un visai sekmīgi misionēt. Bet jautājums paliek, vai izvairoties Jēzu saukt par Dieva Dēlu, un izvairoties no Dieva Tēva jēdziena, pat ja `Dieva Dēla` vietā tiek `mesija` `Jēzus` utt, vēsts netop neskaidrāka.

tikai kristiešiem
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:54:30
Anita_ varbūt vienkārši savādāk tiek atbildēts uz jautājumiem


Nu nu...citur teiktu ka dīvaini atbildi...ja ne vēl šerpāk apzīmētu tavas atbildes
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:55:28
Jošam:
Ja tu jau pastaaviigi sludini, tad jau vairs tevi neuzskata par iesaaceeju, bet tev jau sen ir viss "skaidrs" un tu maaci nevis klausies un pati maacies
---
Nū....atkal "sviesiņš".......
Vienīgais mācītājs ir: Jēzus saka, ka.....
Mat. 23:8 Bet jums nebūs saukties par rabi; jo viens ir jūsu mācītājs, Kristus, bet jūs visi esat brāļi.
...
bet es varu tik varbūt citēt piem. Jēzus teikto un izteikt viedokli....jo zināms, ka to mēdz būt daudz no dažādiem cilvēkiem par vienu lietu....un tā vai tā......sanāk, ka to īsto 100% tīro patiesību kam kā būt patiesībā zin tik.....Dievs.....nu tas man tāds viedoklis un nevienam neko nespiežu, neuspiežu....a ja kāds tā domā, tad tās ir viņa domas, uztevere ...tāda kāda nu viņam ir.......bet ja grib zināt manu motīvus....-lūdzu "`dūšu rokās vai kaut kur citur" un pajautā man a ne bārstās ap un par....
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:58:09
Anita_
Klau, daži aizrādījumi, ja vispār gribi kaut ko sarunai līdzīgu.
1) atsakies no nemitīgajiem daudzpunktiem, saraustītajiem teikumiem
2) nesaber neskaitāmus komentārus vienu pēc otra. Raksti vienā un pēc iespējas pārskatāmi
3) godīgi atbildi uz sarunu biedru jautājumiem, nevis prasi visiem atskaitīties tev
4) un vissvarīgākais, pārdomā savu motivāciju un nolūku šajā diskusijā, vai no tavas puses ir gatavība uz godīgu sarunu, un tikai tad šajā nopietnā tēmā izsakies

Tas tā iesākumam, kā `iesācējai`
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:59:23
Aivaram:
Nu vai viņa ir Jehovas liecinieks, islamists vai vienkārši kāds neticīgais, kuram pieejams iepriekšminēto argumentācijas paraugs, un kas te nodarbojas ar provokāciju, bet kristīga dvēsele tur nav viss
---
A kādu dvēseli grib Jēzus - Dievs?
Dievbērnīgu vai kristietīgu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:00:49
varbūt vienkārši savādāk tiek atbildēts uz jautājumiem, kā tu iedomājies vai kā standarts Latvijā piem. nosaka atbildēt...bet vai slikti.....bet vai dīvaini?.....

Vaards "Konfesija" izriet no vaarda "confession" -> Tas ir Ticiibas Aplieciiba. Luteraanjiem ir konkreeta ticiibas aplieciibas - Niikajas, Apustulju, Atanaasija, Auksburgas Ticiibas Aplieciiba, pietam taas visas ir izlasaamas shajaa forumaa... un tur ir apkopots galvenaas ticiibas teezes, kam mees ticam! Kad es informeetam cilveekma pasaku ka esmu Luteraanis... atkriit MILZIIGS leerums jautaajumu, jo ir zinaams ko es apliecnu!

Ja tu neapaskai kas ir tava ticiibas aplieciiba... ja tu nespeej noformuleet kaada ir tava "confession" tad tu apzinaati nodarbojies ar maldinaashanu un it kaa gribi radiit iespaidu, ka esi Kristiete, tachu pagaidaam peec taa neizskataas... jo tu neapliecini Kristu par Patiesu Dievu un Patiesu Cilveeku... kas ir viens no galvenajaiem Krsitietiibas artikuliem... peedeejos 2000 gadus... un lai kaa Luteraanji ar Katoljiem ar Pareizticiigajiem u.c. kasiitios, SHIS visiem Kristieshiem ir bijis visur un vienmeer un visos laikos vienaadi ticeets... un ikviens, kas tam nav ticeejis un to nav vareejis apliecinaat, ir aarpus Kristietiibas neatkariigi no taa ko citu vinjsh apliecina!

Pateikshu, kas liek man domaat, ka esi no Jehovas Lieciniekiem

Tu lietoji terminu "Dieva Sapulce" -> No man zinaamajaam grupaam tikai Jehovas Liecinieki nelieto jeedzienu draudze, bet sho.
Tu ljoti sakoncentreejiesz uz vaardinju "Caur" -> Tas ir veids, kaa Jehovas Liecinieki meegjina "aizshmaukt garaam" Kristus personai ejot pie Dieva...
Tu izteici man komplimentu, ka es labi argumenteeju - To parasti saka Jehovas Lieicnieks, kad nespeej uz sitienu atrast pretargumentaaciju (Lasi citu rakstu vietu no cita kontexta, kas shkjietami atspeeko apgalvoto)



Varbuut kljuudos, bet pagaidaam... eeee... teixim taa "pretLiecinieku preparaati" darbojas tavaa gadiijumaa!

Mans piedaavaajums tev ir - iepaziit arii Kristiskas atzinjas par Jehovas Liecinieku maaciibu... ja vajag paliidzeet, varu iedot izlasiit. Jo kaa staav rakstiits Dieva Vaardaa "Ikviens kā pirmais šķiet savas sūdzības lietā taisns esam; tikai kad lietā iesaistās viņa pretinieks, tā noskaidrojas. "

Jautaajums ir, cik ljoti esi ljaavusi pretiniekam iesaistiities tavaas apmaaciibas sesijaas Jeb esi ljaavusies tikai vienu maaciibu avotu, un tos "avotus" kas ir "atljauti"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:02:35
bet es varu tik varbūt citēt piem. Jēzus teikto un izteikt viedokli....jo zināms, ka to mēdz būt daudz no dažādiem cilvēkiem par vienu lietu....un tā vai tā......sanāk, ka to īsto 100% tīro patiesību kam kā būt patiesībā zin tik.....Dievs.....nu tas man tāds viedoklis un nevienam neko nespiežu, neuspiežu....a ja kāds tā domā, tad tās ir viņa domas, uztevere ...tāda kāda nu viņam ir.......bet ja grib zināt manu motīvus....-lūdzu "`dūšu rokās vai kaut kur citur" un pajautā man a ne bārstās ap un par....

Pareizi, taapeec, ja tevii nav Dieva Gars, tu vienmeer dziivosi shaubaas, vai pareizi esi Dievu sapratusi. Bet Dievs uzrunaa Cilveekus... un vinjsh arii dod iespeeju vinju saprast... Taakaa... var gadiities, ka tavs viedoklis sakriit ar Dieva Viedokli UN tas ir vissveetiigaakais staavoklis... Jo "citeet" prot arii ateisti Tachu tas veel nav garants, ka vinji pashi tic vai saprot to ko citee.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:05:04
Jošs Mulders
Anita ironizē. Forumā tas ir kas jauns.
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:05:45
Jošam:
Nu kapeec buutu jaaklausa tavas "pamaaciibas" par datora uzbuuvi, ja es redzu, ka tu monitoru no maates plates neatshkjir...
---
Šajā formumā kas? -pa tavam sanāk, ka viens otru pamāca?
Vai varbūt ...forumā pauž viedokļus.......!
Tad kā.......?
Un kāpēc tu tā uztver, ka tevi kāds te māca ko? Bī frī!......Relax!....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:05:49
A kādu dvēseli grib Jēzus - Dievs?
Dievbērnīgu vai kristietīgu?

Vai tad taas atshkjiras?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:06:30
Anita_

Labi. Es Relax! Tu arii!
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:08:56
Jošam:
Ka tu sagrozi Rakstus un pat neproti ar tiem opereet un pat jeedzienu "Dieva Vaards" lieto achgaarni - ne taa kaa tas ir pienjems pie Kristieshiem
---
Kur Dieva Dēls ir konkrēti teicis/pavēlējis/mācījis, kā būs operēt ar viņa vārdu?
Un ko Dieva Dēls saka/pavēl/māca - kam kā būt, kas pieņemts kristiešiem?
Kur var iepazīties ar KRISTIEŠU rokasgrāmatu?.........es zinu Dieva vārda grāmatu....a bet tādu kristiešu grāmatu .... a kur tāda ir?...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:10:50
Par to Dievbeerniibas garu... jaa Romieshu 8 nodalja ir skaista nodalja!

8 Miesas cilvēki nevar patikt Dievam.
9 Bet jūs neesat miesā, bet Garā, tik tiešām, ka Dieva Gars mīt jūsos. Bet, ja kādam nav Kristus Gara , tas nepieder Viņam.
10 Bet, ja Kristus ir jūsos, tad miesa gan ir mirusi grēka dēļ, bet gars ir dzīvs taisnības dēļ.
...
14 Jo visi, ko vada Dieva Gars, ir Dieva bērni.
15 Jo jūs neesat saņēmuši verdzības garu, lai atkal kristu bailēs, bet jūs esat saņēmuši dievbērnības Garu, kas mums liek saukt: Aba, Tēvs!


1 Pet 1:
10 Par šo pestīšanu ir taujājuši un pētījuši pravieši, kas pravietoja jums nolemto žēlastību,
11 gribēdami izzināt, uz kuru vai kādu laiku norāda Kristus Gars viņos, kas iepriekš liecināja par Kristus ciešanām un tām sekojošo godību.

Vari nosaukt kaadu Pravieti, kam bij Kristus Gars?

Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:13:18
Jošam:
Man jau tas nav jaapieraada... pietiek, ka tu reagjee un argumentee peec zinaamas sheemas, sho sheemu es zinu un principaa es gaidu kad tu produceesi kaadu jaunu... Jehovas Lieciniekiem neraksturiigu argumentaacijas virzienu.
---
O!....Varētu kādu jaunu novirzienu radīt!....Laba ideja!
Lai būtu kā māceklis raksta:
1 Korintiešiem 11 nodaļa:
17 Bet, aizrādīdams uz vienu lietu, es jūs nevaru slavēt: jūsu sanāksmes nenāk jums par labu, bet par ļaunu.
18 Vispirms es dzirdu, ka jūsu draudzes sanāksmēs notiekot šķelšanās, ko es pa daļai arī ticu.
19 Novirzieniem arī jābūt, lai taptu redzami jūsu starpā ticībā rūdītie.
---
Nu motīvs interesants!......par novirzieniem....par ticībā rūdītiem.......
Tev varbūt kāds priekšlikums?
A to baigās shēmas zini un pēc tām spried par notiekošo.....varbūt ko jaunu?!.......kas nav pretrunā ar Dieva vārdu....bet varbūt apgāž kādu baznīcas tradīciju hm, hm.....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:15:29
Kur var iepazīties ar KRISTIEŠU rokasgrāmatu?
Piemeeram pie jebkura Luteraanju maaciitaaja. Ir taada graamatinja - Lielais un Mazais Katehisms! Ar to saakaas ikviena kristiesha apmaaciiba! Liidziigi kaa ar aabeci saakaas burtinju apguve.

.........es zinu Dieva vārda grāmatu.
Es piemeeram zinu arii mediciinas enciklopeediju... Tachu es neuzvedos taa it kaa es vareetu veikt aklaas zarnas izgrieshanas operaaciju! Un ja man kaada kaite vai neizpratne par mediciiniskiem jautaajumiem, es nevis lasu mediciinas enciklopeediju bet aizeju pie Aarsta... Kursh ir apmaaciits un vinjsh ne tikai ZIN Sho enciklopeediju bet to arii saprot un prot lietot pareizi!

...a bet tādu kristiešu grāmatu .... a kur tāda ir?...
Kaa jau teicu - Ej pie jebkura luteraanju (un pat katolju) maaciitaaja, izsniegs... dazhviet pat par velti.



Nu zinaat tu zini... bet saprast nesaproti
Taakaa... diez vai vareeshu paliidzeet, ja Raksti tev neshkjiet gana lab
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:15:50
Jošam:
Svariigi ir ko tu ar sho apgalvojumu DOMAA? Vai "Caur Jeezu" kaa caur stiklu, kur stiklam nav nekaadas buutiskas noziimes tajaa, ko tu redzi... vai "Caur Jeezu" kaa - "by means of", jeb Jeezus kaa vieta kur tavs gods sastop Dievu!
Jo ne jau "pareizi izrunaatas fraazes" tevi padara par Kristieti, bet tava sirds ticiiba un ieksheejaa struktuura...
---
Nu lūk dažrezi grūti izpaust to sirds ticību un iekšējo struktūru....
Bet drīzāk domāts ....ka ...Gods Dievam by means of.......tādā veidā cauri........ja tevi pareizi sapratu protams......
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:16:18
Anita_Lai izbeigtu spekulācijas, atbildi uz vienkāršu jautājumu-Vai tu piederi pie Jehovas Liecinieku organizācijas? Jā vai nē.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:17:13
Tev varbūt kāds priekšlikums?
A to baigās shēmas zini un pēc tām spried par notiekošo.....varbūt ko jaunu?!.......kas nav pretrunā ar Dieva vārdu....bet varbūt apgāž kādu baznīcas tradīciju hm, hm.....


Taa buus novirze no saakotneejaas teemas, bet tu driixti uzsaakt jaunu teemu... labpraat padiskuteesim!

Bet vai tu redzi arii ko citu shajaas rakstu vietaas... ka shie novirzieni ne tikai izgaismo ticiibaa ruudiitos, bet arii ticiibaa vaajos un maldu maaciitaajus? Jo pagaidaam tas virziens ko tu paarstaavi nereprezentee Kristietiibu kaada taa ir
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:18:29
Jošam:
Skatoties CAUR Kristu vinjam garaam... Dievu neredzeesi Jo neviens Dievu nav redzeejis... bet Vienpiedzimushais Dievs vinju mums ir dariijis zinaamu... ja gribi satikt Dievu... ej pie Kristus... cita Dieva mums nav!
---
Jāņa 20:29 Jēzus viņam saka: "Tāpēc ka tu Mani redzēji, tu ticēji. Svētīgi tie, kas neredz un tomēr tic!"
....Tad pričom te ko redzēt, ja pie tam VD Tas Kungs teica, ka
Jes. 53:2 Viņš, Tā Kunga kalps, uzauga neticīgā pūļa priekšā kā atvase un kā saknes atzarojums izkaltušā zemē. Viņam nebija nekāda izskata, nedz arī kāda skaistuma, lai mēs to ar labpatiku uzlūkotu; tur nebija arī nekā ārēji redzama, lai mēs viņā būtu atraduši ko patīkamu.
...
Tātad......pričom te obļiks?....ja svarīgākais ir......neobļiks
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.03.03 14:29:32
Jāņa 20:29 Jēzus viņam saka: "Tāpēc ka tu Mani redzēji, tu ticēji. Svētīgi tie, kas neredz un tomēr tic!"
....Tad pričom te ko redzēt,


Ko redzeeja Toms? Un kam vinjsh ticeeja?
Bet vai tu tici tam pasham, kam, redzot, ticeeja Toms? Mees - Kristieshi - Patieshaam ticam, ka Kristus ir "Mans Kungs un Mans Dievs" Lai arii neesam vinju miesaa redzeejushi... Vai TU Tam tici... neredzot?

Un vai tu maz tici, ka Kristus arii shodien... debesiis... ir miesaa
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 14:29:56
Jošam:
Nuja... Ja es uzvedos kaa cuuka... znach cuuka! Kaa tad savaadaak cuuku atpaziit? Bet eeee... Jehovas Liecinieki un Cuuka gluzhi nav tas pats... taakaa... ja Jehovas Liecinieki ir tev apvainojums... okey... atvainojos.
---
Nu...ja tu tā gribi.....var jau arī tā kā vēlies!...
Bet tev priekšlikums tāds:
Ja tu rīkojies kā cūka..tad znač.tava RĪCĪBA ir cūcīga....un pričom te cūka....
...
Cūkas piemērs bija kā līdzības piemērs tam, ko tu rakstīji par manu saistību ar Jehoviešiem...tipa cūcīga rīcība = cūka?....Jehovas rīcibai līdzīga darbība = Jehovietis?......
....
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 185 , pavisam kopa bijuši: 11123