atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Dēls = ?
Aivars
Iesūtīts: 2011.02.04 20:51:19
http://www.christianitytoday.com/ct/2011/february/soncrescent.html
īsumā... stāsts par to, kā no tā, kas kādam Evaņģēlijā šķiet skandalozs, izvairīties, bet vai caur to netiek pazaudēts kas būtisks Evaņģēlijā

Proti, Korānā (At-Tawba 9:30) teikts, ka Dievs nolād ikvienu, kas Jēzu sauc par ibnullâh (Dieva Dēls), un šī frāze musulmaņu kultūras ietekmētiem ļaudīm skanot kā nelaimes piesaukšana, kas liek mukt, kā arī iztēloties, ka kristieši sludina, ka Dievam bijis fizisks dzimumakts ar Mariju. Tad nu misionāri meklē, kā palīdzēt šiem ļaudīm nebaidīties no Evaņģēlija, un kādiem aizstājot `Dieva Dēls` ar `mīļotais Dēls, kas nāk no Dieva`, ir izdevies barjeru lauzt, un visai sekmīgi misionēt. Bet jautājums paliek, vai izvairoties Jēzu saukt par Dieva Dēlu, un izvairoties no Dieva Tēva jēdziena, pat ja `Dieva Dēla` vietā tiek `mesija` `Jēzus` utt, vēsts netop neskaidrāka.

tikai kristiešiem
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:31:38
Dzhonijs - Jehovas Liecinieks... Nu valoda nodod... vinja pat nepamana kaa vinja lieto Jehovas Liecinieku spec lexiku... Man ir tas gods paziit Jehovas Lieicnieku maaciibu ljoti ljoti ljoti tuvu... iilenu nevar nosleept maisaa.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.03.03 13:31:59
Dzhonijs... nu tad ljoti ljoti tuvs

Bet nu labi... pagaidaam argumentaacija taa pati...


Aaaaaa... kas veel... Mormonjus nepaziistu gan... mosh vinjiem kas liidziigs!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:32:09
Jošs Mulders
Nu vai viņa ir Jehovas liecinieks, islamists vai vienkārši kāds neticīgais, kuram pieejams iepriekšminēto argumentācijas paraugs, un kas te nodarbojas ar provokāciju, bet kristīga dvēsele tur nav viss
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:32:41
Jošs MuldersNu JL parasti pasaka ka ir JL
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:32:49
Aivars... tas gan!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.03.03 13:33:07
Dzhonijs... labi... makes sense... Tu laikam shamos paziisti arii tiiri labi!
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:34:20
Kristoferam:
Par Vecās Derības citātu lietošanu.
Vecā Derība lieto tēlus, kuru nozīme ir izprotama vienīgi izlasot Jauno Derību. Tāpēc mums, kristiešiem, ticības mācības avots ir Jaunā Derība. Jaunās Derības gaismā mēs lasām un pareizi izprotam Veco Derību.
Tāpēc tā ir nopietna kļūda ar Vecās Derības citātiem mēģināt apgāzt to, ko skaidri atklāj Jaunā Derība.
---
nu saprotami raksti.....
a kurš te ko gāž?
...varbūt drīzāk....papildina!....nu vai vecajā derībā Jesaja 42 piemēram var būt pilnīgākā pretrunā ar to, kas nāk nākamais Jaunā derībā pausto.........
da nu nē!......viedoklis.......ir......ka tas varētu papildināt....a to sanāk, ka Tas Kungs tajā Jesaja 42 samuhļīja nevāji un pēc tam pateica Jaunajā derībā....da fufelīti es tajā Jesaja pateicu.....a davaika......citādi......
Tāpēc ....domājams....nu atkal viedoklis, ka......kaut kā te par papildināšanu varētu iet runa......
a varbūt nē....
Būtu jau labāk....Dieva vārdu citēt, ko viņš saka par to....kāpēc Tas Kungs teica tā, a pēc tam šitā - kalps un dēls....nosaukumi dažādi, ideja viena.....a vai kā?
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:37:12
Jošs MuldersNu lasi viņas tekstus. Nav viņa JL.Ja nu tikai piekritēja, bet valoda un izteiksmes veids pavisam garām
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:38:39
Dafnei:
tu atdali Dieva Vardu ...Jezus Vardu..maceklu vardus...Kas tavprat ir Bibele?
Kas ir pasauligs...kas ir garigs?(tava izpratnee)
---
Nu piemēram par šīs diskusijas tēmu: Dieva dēls!
Tu vari paust par to, to ko Jēzus saka -tobiš Dievs par sevi ko saka.-
Tas būtu Dieva vārds, ja to citētu piemēram....
Tu vari paust savu viedokli, nostāju, domas par to, kas ir Dieva dēls "iz sava" skatu punkta. Tobiš tava cilvēcīgā pieredze piem. sākot jau no bērnības formējusies dažādu iespaidu dēļ. A tie iespaidi gana nākuši no pasaules -tādi, šitādi. Kā rezultātā tev izvedojies priekštats par to, kam kā būt -tā būtu tava nostāja...vai arī viedoklis .....
Nu tipa tā...
Vai atbildēju gana saprotami?....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:40:16
Aivaram:
Tur nav vienkārši kļūda. Tur ir kāda apzināta intence sagrozīt vēsti.
Tie paši Vecās Derības teksti jau arī apliecina Jēzus Dievišķību. Bet te cilvēks mēģina spēlēt savu spēlīti
---
Mjā....nu tu gan dod.........un tavi vērtējumi arī ....hm, hm......
Pats padomā, ko raksti!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:40:26
...varbūt drīzāk....papildina!....nu vai vecajā derībā Jesaja 42 piemēram var būt pilnīgākā pretrunā ar to, kas nāk nākamais Jaunā derībā pausto.........

Nevar... taapeec labi ka mums ir JD un mees tagad saprotam kaa un ko Dievs domaaja, kad runaaja par savu Kalpu Kas gan labaak izdariis pasha Dieva darbu par pashu Dievu? Karalis kas mazgaa griidu vai Karalis kas liek citiem mazgaat griidu? Kursh ir labaaks? Pat filmas "Varnais Bruuss" autoriem shis aspekts nebij pasliideejis garaam!

a to sanāk, ka Tas Kungs tajā Jesaja 42 samuhļīja nevāji un pēc tam pateica Jaunajā derībā....da fufelīti es tajā Jesaja pateicu.....a davaika......citādi......
Jeb tu... ielasot to kaa tur nav... pienjemot kaut kaadus savus aklus pienjeemumus, pati saputrojies 3 priedees Pretrunu nav!

Taatad... tad kad esam izlasiijushi Jauno Deriibu mees skaidri zinaam kaadu nosleepumu DIevs Jesajam staasta... un tas nav VIENIIGAIS Ko Dievs Jesajam atklaaj... kaa jau teicu saliidzini Jesajas 6 un Jaanja 12 nodaljas 35 un uz priekshu pantus Shkjiet, ka tu grii kaut kaa Dievu ierobezhot vinja pasha izpausmees un tev traucee Pagaaniskaas Platoniskaas domaashanas shabloni

Būtu jau labāk....Dieva vārdu citēt, ko viņš saka par to....kāpēc Tas Kungs teica tā, a pēc tam šitā - kalps un dēls....nosaukumi dažādi, ideja viena.....a vai kā?

Nosaukumi dazhaadi Ideja Viena

Vienaa Briidii Dievs paveel celt Vara Chuusku un uz to skatiities un dziedinaaties, citaa briidii tas pats Dievs to pashu Chuusku liek salauzt un izniicinaat Nu vot taads Neadekvaats Dievs mums pagadiijies... gruuti Bet nekas...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.03.03 13:42:27
Mjā....nu tu gan dod.........un tavi vērtējumi arī ....hm, hm......
Pats padomā, ko raksti!


Acs sevi neredz, tu jau neredzi no malas kaa izskatas tas ko tu runaa Bet pagaidaam shkjiet vairaak kaa viens Mulders redz liidziigi Ka tu sagrozi Rakstus un pat neproti ar tiem opereet un pat jeedzienu "Dieva Vaards" lieto achgaarni - ne taa kaa tas ir pienjems pie Kristieshiem

Nu kapeec buutu jaaklausa tavas "pamaaciibas" par datora uzbuuvi, ja es redzu, ka tu monitoru no maates plates neatshkjir...
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:43:28
Jošam:
Jehovieshi tev galvu ir izchakareejushi... un pati tu aciimredzot lasiit neproti Taa nu tas sanaak... ka tu shobriid esi Jehovas Liecinieku drons, kas staasta vinju pasakas...
---
Var jau šos "uzbraucienus" jau arī ignorēt, bet nu.......
Neviens man nav galvu sagrozījis un neesmu nekāds drons....
Pierādi pirms tā "močī virsū"......
...
Bet par citiem dažiem skadrojumeim.......tev sanāk labi....Paldies!
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:46:25
Aivaram:
...
Tātad....ja saku: gods Dievam caur Jēzu ...ir ok....ja?
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:48:36
Jošam:
Pričom te Jehovas liecinieki......un es........
Un ja tava rīcība ...līdzīga....nu.........cūcīgai......tad ko?....man tevi par cūku saukt uzreiz?...nu sorī, par līdzību varbūt, bet...spilgti sanāk......
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:50:41
Džonijam:
Cilvēkam uzdod vienkāršu jautājumu-kurai draudzei piederi-bet viņa atbild ar savārstījumu-Ko Jēzus atbildētu.Dīvaini odnako
---
varbūt vienkārši savādāk tiek atbildēts uz jautājumiem, kā tu iedomājies vai kā standarts Latvijā piem. nosaka atbildēt...bet vai slikti.....bet vai dīvaini?.....
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:51:53
Jošam:
Tu rakstīji:
Melot ir slikti!
---
Tu tā domā, raksti....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:53:05
Neviens man nav galvu sagrozījis un neesmu nekāds drons....
Pierādi pirms tā "močī virsū".....


Varbuut ne Jehovas Liecinieki, bet kaads cits vai vismaz netaala vinju ietekme. A kaapee man jaapieraada... ja tas peekshnjina kaa piile, ja peld kaa piile un ja izsktaas kaa piile, tad taa ir piile un kaa pret piili es arii attiecos. Vismaz uz sho briidi tu neesi produceejusi nevienu origjinaalu un SAVU ideju, bet atrazhojusi sen zinaamu argumentaaciju un domaashanas sheemu... Man jau tas nav jaapieraada... pietiek, ka tu reagjee un argumentee peec zinaamas sheemas, sho sheemu es zinu un principaa es gaidu kad tu produceesi kaadu jaunu... Jehovas Lieciniekiem neraksturiigu argumentaacijas virzienu.

Es gan neapziistu Mormonjus, iespeejams ka no vinju gala naac... Bet pati toch tu neesi to, ko tu te klaaree, apguvusi pashmaaciibas celjaa bez paliigliidzekljiem

Tātad....ja saku: gods Dievam caur Jēzu ...ir ok....ja?

Svariigi ir ko tu ar sho apgalvojumu DOMAA? Vai "Caur Jeezu" kaa caur stiklu, kur stiklam nav nekaadas buutiskas noziimes tajaa, ko tu redzi... vai "Caur Jeezu" kaa - "by means of", jeb Jeezus kaa vieta kur tavs gods sastop Dievu!

Jo ne jau "pareizi izrunaatas fraazes" tevi padara par Kristieti, bet tava sirds ticiiba un ieksheejaa struktuura...


"Kas mani ir redzeejis, tas Teevu ir redzeejis"

Skatoties CAUR Kristu vinjam garaam... Dievu neredzeesi Jo neviens Dievu nav redzeejis... bet Vienpiedzimushais Dievs vinju mums ir dariijis zinaamu... ja gribi satikt Dievu... ej pie Kristus... cita Dieva mums nav!
dafne
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:53:21
Anita_
tur ta lieta ka es nevaru paust domas par to kas ir Dieva Dels no sava skatu punkta..ka vienigi to,ko Dievs par to Bibele ir atklajis.Un tur pat pieredze neko nelidzes.Vai nu Dieva Dels ir ..ienemts no Sveta Gara,piedzimis no Jaunavas Marijas,cietis zem Poncija Pilata,krusta sists,nomiris,tresaja diena augsamcelies no mirusajiem..uzkapis debesis,sedies pie Teva Visu valditaja labas rokas no kurienes Vins atnaks tiesat dzivos un mirusos....vai nu ja es to ignoreju,tad tas ir kads cits...kuram sekoju.Mana traumeta berniba,mans skatu punkts..te neko nevar ietekmet.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:53:53
Un ja tava rīcība ...līdzīga....nu.........cūcīgai......tad ko?....man tevi par cūku saukt uzreiz?...nu sorī, par līdzību varbūt, bet...spilgti sanāk......

Nuja... Ja es uzvedos kaa cuuka... znach cuuka! Kaa tad savaadaak cuuku atpaziit? Bet eeee... Jehovas Liecinieki un Cuuka gluzhi nav tas pats... taakaa... ja Jehovas Liecinieki ir tev apvainojums... okey... atvainojos.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 4846